|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 25 Mars, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza
Vajzat kerkojne vajza
Vajzat kerkojne vajza
Kërko
  Emërtimi
threesome
(Tirane, TIRANA) kerkojme nje vajz per 3she FFM vtm per neser. jemi dy shoke me benefite. M28 F28. kush eshte Einteresuar te kontaktoje per info ;)
pershendetje
pershendetje

(tirane, TIRANA) jam skallav dua te me dominoj nje femer biseksuale ose lesbike....ju mirpres nuk do zhgenjeheni0695158220...stop gayve
Masazhe per femra
(TR, TIRANA) Ofroj masazhe relaksuese per femra ne banesen tuaj ose ne hotel. Doni te relaksoheni pas nje javete ngarkuar me pune dhe stres? Keni nevoje te qetesoni trupin tuaj? Doni te r...
Kerkoj Femer!...
(Prishtine, Prishtine) Jam nje femer intelektuale, e emancipuar dhe plote bote, Biseksuale. Kerkoj te njihem me nje tjeterfemer Bi qe poashtu ka boten e saj, mundesisht ti perkete kategorise se femr...
Vajza bi kerkon vajze
(Tirane, TIRANA) Jam vajze bi.kerkoj vajze po bi per mardhenie vetem me ate. Jam beqare e qeshur . Duhet Jo me pakse 29 vjece
TAKIME SEKRETE
TAKIME SEKRETE

(TIRANE, TIRANA) KERKOJ FEMER PER TAKIME SHUM SEKRET, JU GARANTOJ SEKRET MAKSIMAL CDO MOSH PA PARAGJYKIME TE BEJM QEFJAM 35 VJEC NGA TIRANA, KUSH DO TI BEJ LLAP ANALE+VAGINALE TE KENAQET TE ME...
Kerkojm femer
(Prishtin, Prishtine) Përshendetie kerkojm femer per 3 she te nav bashkangjitet jemi 34 m f 29
Kerkojm femer
(Prishtin, Prishtine) Tung jemi m34+f29 ne deshirojm nje femer per 3she dhe lezbik deshirojm ta perevojm per her te par vetem ato femera **** din ta mbajn sekretin nese na pelqen doe bejm qepesh v...
Jam vajz 24 vjeqare kerkoj vajze
(Prishtine, Prishtine) Me kontakto permes modulit
Seks oral per femra
(TR, TIRANA) Jam M25 kerkoj vajza per seks oral(llap). Kam eksperienca edhe me less. Kontaktoni per info.
Jam lesbike
(Kosove, Decani) Kerkoj nje femer per shoqeri dhe me tej, jam ne gjendje ta mbaj dhe materialisht. Mosha nga 35 enalt.Me shkruani email personal ato qe jane te interesuara
Pershendetje
(Tirane, TIRANA) Jam cun biseksual dua femer less te me dominoj....cel 0695158220 stop cunat
Lidhje me nje vajze
(TIRANE, TIRANA) Pershendetje, jam Saimiri nga TR do te me pelqente te krijoja lidhje me nje vajze qe di terespektoje dhe te ruaj sekretin. Per cdo gje me shkruani permes modulit.
o karshtremsa doni dashnore dhe ju o te mbaruar qe vini era qeqe pthu
(tiran, TIRANA) PPPPPPP
Less per less ose bi
(shqiperi, TIRANA) Pershendetje! Jam nje vajze lesbi nga tr, kerkoj te njihem me nje femer qe ka te njejtat shije siune ose bisex. Mosha e Preferuar 30 e lart. Te interesuarat te me kontaktojn...
less&less
(&, TIRANA) kerkoj f per takim sekrete vetem qef jam 32 vjece nga tirana interesohem vetem per femra less cdomosh. meshkujt mos shkruajn fare se nuk iu pergjigjem. preferoj femrat e mbush...
Cifti kerkon
(Tirane, TIRANA) Persh, jemi nje cift 26-28 vjec, dhe kerkojme nje femer per 3some te cfaredo moshe ose cift tjeterte cfaredo moshe te matur e diskret teper sekret. Ambient kemi vete, por duam...
Pegging
(Tirane, TIRANA) Jam cun straight por dua te provoj eksperienc te re me ndonje goc te interesuar, dua te ma beje ajome strap on ;) jam 23 vjec
Lidhje me nje vajze
(TIRANE, TIRANA) Jam Saimiri nga TR dhe kerkoj nje lidhje me nje femer qe di te ruaj sekretin dhe te respektojmaredhenien. per me teper me shkruani ne saimir.cana@hotmail.com
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) Pershendetje jam 28 vjec 187 cm 87 kg i paletruar me trup perfekt.jam i martuar por i paplotesuar.kam sh ekeksperienc ne shtrat me shume energji dhe rezistence.mirpres cdo fem...
Kerkoj femer lesbike ose bi
(Tirane, TIRANA) Kerkoj femer lesbike ose bi qe deshiron te qije nje mashkull, te nderrojme role ! 😉
Kerkojme nje femer
(Tirane, TIRANA) Kerkojme nje femer per treshe . Kundrejt nje shpeeblimi
Jam less kerkoj nje shoqe less
(Tirane, TIRANA) Jam Ela 21 vjec shume simpatike. Kerkoj nje shoqe less te jete njesoj si une. Meshkujt mos teshkruajne fare. Kontakt nepermjet modulit dhe femra serioze. flm.
Kerkojm vajz per treshe
(Venecia, Itali) Mirdita, jemi nje çift simpatik. Nga neser, do jemi ne Venecia te Italise per disa ditë. Do teishte fantastike po te kishim mundesi me taku ni femer sexy per te bere ni tr...
KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA
KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA

(Struga, Struge) KTHIMI I DUAN të SHPEJT DHE URGJENTE MASTER MARABOUT ATTAGLAFA Unë jam i gatshëm për tëzgjidhur të gjitha problemet tuaja : Sëmundje Të Rënda, - Kthim të s...
Kerkoj nje femer
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje femer 19-23 vjec. Te jete e sjellshme e paster dhe te dije te beje mir llap
Kurdoher jam i gatshem vetem per tju kenaqur
(tirane, TIRANA) kerkoj femra mbi 30 vjec deri ne 50 per te kaluar eksperienca te bukura pa dallim bukurie cdo gjesht sekret nqs ka ndo1 mami t pakenaqur ose gra t lodhura nga jeta sentimental...
femer les per Femer
(tirana shqiperi, TIRANA) Pershendetje! Jam nje vajze sexy nga tr qe me pelqejne femrat. A ka ndonje femer mbi 30 ose mamiaktive qe te me dominoje fort.... Ju pres.
Kerkoj nje femer Shqipetare
(Milano, Itali) Kerkoj nje femer shqipetare per qellime serioze. mosha nga 24 deri ne 30. jo te kene qene temartuara, fejuara. flm Ju lutem nje prezantim i thjesht e nje numer kontakti.
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Skenderaj , Skenderaj) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kerkojme nje femer
(Tirane, TIRANA) Pershendetje,jemi nje cift,intelektual ,te paster kerkojme te provojme nje eksperience me nje femertjeter. Mosha 20-23.Kush esht e interesuar mund te na kontaktoje dhe mund te...
Pershendetje
(Tirane, TIRANA) jemi cift F18 M23 kerkojm nje vajz x treshe vtm x femren
Sex Cam,Voice Call
(Online., TIRANA) M25. Per cdo femer qe eshte e interesuar per biseda hot ;) kontakto ;)
Cift
(Tirane, TIRANA) Ky lajmerim shkon vetem per ciftet ose goca qe kan deshire te plotesojne fantazite e tyre me njecift tjeter.. Jemi cift 25 vjec te dy .Jemi simpatik serioz dhe te njejten gje...
Phone Sex
Phone Sex

(Tirane, TIRANA) Je vetem? Ndihesh vetem? Je e eksituar? Ke nevoj te masturbosh? Me kontakto per detaje ;)
Pershendetje te gjitheve
(Tirane, TIRANA) Pershendetje . Jam nje djale 22 vjec , simpatik me arsim te larte etj. E di qe ka shume postime teketij tipi por thash ta provoj dhe une njehere . Po kerkoj nje vajze (nuk ka ...
Jam vajze 25 vj kerkoj te njoh nje vajze dhe te kalojme elsperienca bashke. Vetem per takime
(Tiran, TIRANA) Jam vajz 25 kerkoj nje vajze tj ose mami qe ka deshira si un. Nuk kam nerva neper emaile vtm me shkrdhe takoemi. Jam lesbike kshu qe djemte stooooop !!! Ju premtoj qe do kena...
❤Dashuri dhe shoqeri❤ kerkoj!
(Prishtine, Prishtine) Pershendetje vajza, jam Elvedina nga Prishtina 22 vjece, kohet e fundit jam shumm e interesuar perme provu seksin me nje vajze, mirpo nuk dua vetem mardhenje dua te jemi dhe s...
kerkojme nje vajze per katershe ti bashkohet grupit tone
(tirane, TIRANA) pershendetje! jemi 2 djem 25 dhe 23 vjec dhe nje vajze 23 vjec.kerkojme nje vajze per katershe ecila ka qef te na bashkohet per sex ne grupin tone.jemi mjaft serioze dhe diskr...
Jam femer 25 vj. Kerkoj nje femer qe ta kem shoqe dhe te ndaj cdo gje me te.
Jam femer 25 vj. Kerkoj nje femer qe ta kem shoqe dhe te ndaj cdo gje me te.

(Tiran, TIRANA) Ckm. Jam 25 vj. Banoj ne tr. Kerkoj nje femer qe te ndaj cdo gje me te. Dua ta kem shoqe dhe tendajme fantazit seksuale bashke. Un jam bisexuale, por me vajzen ose zonjen dua ...
Jam Vajze kerkoj nje shoqe
(Tirane, TIRANA) Jam Linda 23 vjec shume seksi. Kekoj nje shoqe me te njejtat prirje. Lini nr nepermjet modulit.
Masazhe speciale
Masazhe speciale

(Tirane, TIRANA) Ofroj masazhe relaksuese per femra ne banesen tuaj.Doni te relaksoheni pas nje jave te ngarkuar mepune dhe stres? Keni nevoje te qetesoni trupin tuaj? Doni te riperterini ener...
neser per takim
neser per takim

(TR EL, TIRANA) ofroj 50 euro per cdo vajz qe eshte e interesuar per takim neser. kontakto per detaje
KERKOJ!
(TIRANE, TIRANA) Pershendetje,do doja shume te njifesha me nje vajze serioze ,dhe e theksoj vetem vajze ,
Kerkoj Femer!... Ne kerkim te shpirtit binjak...
(Tirane, TIRANA) Jam femer dhe kerkoj femer (fillimisht njohje shpirterore)... Jam nje femer intelektuale, e sinqertdhe plote botekuptim... Nese edhe ti je e tille, me lajmero ne modul. Nuk...
Dashuria mbi te gjitha!...
(Tirane, TIRANA) Jam femer ne kerkim te tjetres qe ndjene boshlleqe shpirterore.. Vetem lajmerimet e sinqerta domerren parasysh.. Po te pres!.
Kerkoj mami
(Tiranë, TIRANA) Kërkoj nj mami mbi 30 vjeç. Për lojra t ndryshme. Un jam 21 vjeç. T shkruajn vtm mamat😋❤
goce per Mami
(TIRANA) Pershendetje! jam nje vajze nga tr qe me pelqejne femrat. A ka ndonje mami qe pelqen gocat ereja.... mosha e preferuar 33 e lart. te interesuarat te me shkruajne per detajet.....
Kerkoj lesbike
(Tirana, TIRANA) Jam Arjani nga Tirana.Dua te njihem me dy femra lesbike per lojera seksuale.Sekret i plote.
Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje ne Prishtine
(Prishtine, Prishtine) Pershendetje Jom Njomeza nga Prizreni studjoj ne Prishtine kerkoj nje shoqe qe te ndajme qera,rrumesebashku

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale