|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 24 Maj, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza
Vajzat kerkojne vajza
Vajzat kerkojne vajza
Kërko
  Emërtimi
Vetem femra e interesuar
(Tirane, TIRANA) Jam Ema jetoj ne tirane momentalisht kerkoj tnjihem me ndonje femer moshes maksimumi 35 eksperiencakam pasur jasht vendit meshkujt mos lodhen se nuk jam e interesuar ato qe d...
Vetem femra e interesuar Me numer kontak timin
(Tirane, TIRANA) Jam Ema jetoj ne tr momentalisht kerkoj tnjihem me ndonje femer kam koh pa folur dhe flirtuar ketueksperienca kam pasur jasht vendit meshkujt mos lodhen se nuk jam e interesua...
Vetem femra e interesuar Me numer kontak timin
(Tirane, TIRANA) Jam Ema jetoj ne tr momentalisht kerkoj tnjihem me ndonje femer kam koh pa folur dhe flirtuar ketueksperienca kam pasur jasht vendit meshkujt mos lodhen se nuk jam e interesua...
Kerkoj vajze lesbike femerore
(Tirane-Prishtine, TIRANA) Pershendetje dua te njihem me nje vajze lesbike/bi/femerore sekrete,Tirane,Prishtine apo qytete tetjera mbi 27 (por jo domosodshmerisht mosha eshte kriter privues) . Jam ne ke...
Kerkoj nje vajze 20-30 vjece qe te jete Less
Kerkoj nje vajze 20-30 vjece qe te jete Less

(Tirane, TIRANA) Pershendetje,kerkoj nje goce per njohje sekrete,jam less dhe dua te kem eksperinca vetem me femra,iprgj vetem sms me foto,puuuc
Çift shume i rregull kerkojme femer per treshe
(TIRANA) Na kontaktoni. Do mbeteni te kenaqura
Duam një goc bobe - Do respektohet ndihmohet dhe do ketë jetën e vet
(TIRANA) Jemi një çift studentësh. Rrimë në Durrës dhe Tiranë. Duam një dhoqe ta ndihmojmë dhe tëplotësojmë fantazitë tona. Mos kini asnjë merak. Jemi të pastër dh...
Jam vajze
(Tirane , TIRANA) Pershendetje. Jam vajze dhe jam e interesuar per lidhje serioze me nje vajze. Ju lutem pres vetemfemra. Flm
Jam vajze
(Tirane , TIRANA) Pershendetje. Jam vajze dhe jam e interesuar per lidhje serioze me nje vajze. Ju lutem pres vetemfemra. Flm
Jam vajze
(Tirane , TIRANA) Pershendetje. Jam nje Vajze dhe Jam e interesuar per lidhje me nje vajze . Ju lutem pres vetemfemra. Flm
Jam vajze
(Tirane , TIRANA) Pershendetje. Jam nje Vajze dhe Jam e interesuar per lidhje me nje vajze . Ju lutem pres vetemfemra. Flm
jemi cift , kerkojm femer
(Tirane, TIRANA) Jemi nje cift shum seksi. M. 25 . F 30, te paster dhe serioz. Kerkojm vetem femra seksi, mosha18-45 vjec. Ju ndihmojm nese keni nevoj 500 € nje nate, ose 200€ ora. Ky n...
Vetem per vajzat meshkujt non intrestedd
(TIRANA) Jam ana momentalisht jetoj ne tr kam deshir tnjihem me ndonje femer mosh 20 35 eksperienca meperpara kam pasur dhe kam deshir akoma dhe per lidhje gjithashtu femrave gjitha...
heyyyy
(tirane, TIRANA) jam djal bisex dua nje femer dominante...te me dominoj pa kufizime 0695158220...stop meshkujve
heyyyy
heyyyy

(tirane, TIRANA) jam djal bisex dua nje femer dominante...te me dominoj pa kufizime 0695158220...stop meshkujve
pershendetje
pershendetje

(tirana, TIRANA) jam djal bisex dua nje femer dominante...te me dominoj pa kufizime 0695158220...stop meshkujve
pershendetje
(tirana, TIRANA) jam djal bisex dua nje femer dominante...te me dominoj pa kufizime 0695158220...stop meshkujve
Kerkojm femer , jemi cift , ju paguajm.
(TIRANA) Jemi nje cift shum seksi. M. 25 vjec, F. 30. Jemi ne kerkim te ndonje vajze ose mami deri ne 45vjec , te jete seksi dhe e paster. Nuk na interesojn meshkujt dhe as ciftet....
Kerkojm femer , jemi cift , ju paguajm.
(TIRANA) Jemi nje cift shum seksi. M. 25 vjec, F. 30. Jemi ne kerkim te ndonje vajze ose mami deri ne 45vjec , te jete seksi dhe e paster. Nuk na interesojn meshkujt dhe as ciftet....
Hi. Jemi cift shum seksi kerkojm femer me pagese
(Tirane, TIRANA) Jemi nje cift shum seksi. M. 25 vjec, F. 30. Jemi ne kerkim te ndonje vajze ose mami deri ne 45vjec , te jete seksi dhe e paster. Nuk na interesojn meshkujt dhe as ciftet....
Hi. Jemi cift shum seksi kerkojm femer me pagese
(Tirane, TIRANA) Jemi nje cift shum seksi. M. 25 vjec, F. 30. Jemi ne kerkim te ndonje vajze ose mami deri ne 45vjec , te jete seksi dhe e paster. Nuk na interesojn meshkujt dhe as ciftet....
Hi. Jemi cift shum seksi kerkojm femer me pagese
(Tirane, TIRANA) Jemi nje cift shum seksi. M. 25 vjec, F. 30. Jemi ne kerkim te ndonje vajze ose mami deri ne 45vjec , te jete seksi dhe e paster. Nuk na interesojn meshkujt dhe as ciftet....
Tr...
(Tirane, TIRANA) takim
Kerkoj goc ❤❤❤❤
(Tiranë, TIRANA) Prsh kërkoj femër t ket prefernca t ngjashme me mua. Çuna mos shkruani kot. 👅 mund t flasimpër m shum n wp
Kerkoj goc ❤❤❤❤
(Tiranë, TIRANA) Kerkoj nj femer ska rendsi mosha . Çunat t mos shkruajn fare. Mosha ska rëndsi. Thjesht t kemi tnjëjtat ide. Dhe mund t shprehim çdo gj q kemi dëshir t dyja ❤👅
Kerkoj goc ❤❤❤❤
(Tiranë, TIRANA) Kerkoj nj femer ska rendsi mosha . Çunat t mos shkruajn fare. Mosha ska rëndsi. Thjesht t kemi tnjëjtat ide. Dhe mund t shprehim çdo gj q kemi dëshir t dyja ❤👅
Kerkoj nje femer per martese
(Milano , Itali) Jam nje djale 34 vjecar e kerkoj nje femer per lidhje serioze, Mosha e saj te jete 24-30. Jo temartuara ose divorcuara.
Kerkoj nje vajze per martese
(Milano, Itali) Kerkoj nje femer nga Mosha 24 deri ne 30 per qellime serioze, jo te martuarat ju lutem.
Kerkoj nje vajze per martese
(Milano, Itali) Kerkoj nje femer nga Mosha 24 deri ne 30 per qellime serioze, jo te martuarat ju lutem.
pershendetje
(tirane, TIRANA) jam djal kerkoj femer te me dominoj pa kufizime...te behem skllav i saj.....0695158220 stop gayve
pershendetje
(tirane, TIRANA) jam djal kerkoj femer te me dominoj pa kufizime...te behem skllav i saj.....0695158220 stop gayve
Kerkoj vajze,jam nje goc e mire dhe e bukur
(TIRANA) Jam nje goc e mire dhe e bukur,me ka ik besimi te meshkujt,dua nje goc tashme
Kerkoj femer serioze
(Kosove, Peje) Jam femer 35 vjeqare dhe kerkoj nje femer mbi 30 per lidhje dhe qejfe. Ju garanoj se jam ne gjendjete ju mbaj edhe materialisht.
Kerkoj femer
(Tirane, TIRANA) Prsh, jam nje femer 26 vjece jetoj jashte por kerkoj nje femer shqipetare per shoqeri nga mosha20-40. E rendesishme esht te jete e mbajtur.
Kerkoj femer
(Tirane, TIRANA) Prsh, jam nje femer 26 vjece jetoj jashte por kerkoj nje femer shqipetare per shoqeri nga mosha20-40. E rendesishme esht te jete e mbajtur.
Kerkoj vajze
(Tirane. Tirane, TIRANA) Pershendetje. Jam nje vajz nga tr 35 vjece. Deshiroj te flas me nje vajze. Per detaje komunikojme neemail nepermjet modulit
kerkoj femer
(tirane, TIRANA) Jam femer nga tr 35 vjece bionde simpatike elegante kerkoj te njihem me nje femer rreth Moshe's timete jet serioze dhe elegante ju pres flm
Kerkoj vajze
(Tirane. Tirane, TIRANA) Pershendetje. Jam nje vajze nga tr 35 vjece dhe kerkoj shoqerime nje vajze. Per me teper kontaktojmene email permes modulit.
vajze per vajze
(tirane, TIRANA) Jam 35 vjece bjonde seksi dhe serioze kerkoj nje femer serioze dhe simpatike
Kerkoj vajze
(Tirane, TIRANA) Pershendetje. Jam nje vajze nga tr 35 vjece. Kerkoj nje vajze per shoqeri. Per detaje te metjeshmekontaktojm ne email permes modulit.
Kerkoj vajze
(Tirane, TIRANA) Pershendetje. Jam nje vajze nga tr 35 vjece. Kerkoj nje vajze per shoqeri. Per detaje te metjeshmekontaktojm ne email permes modulit.
vajze per vajze
(tirane, TIRANA) Jam femer 35 vjec deshiroj te njihem me nje femer serioze ,jam seksi dhe serioze,ju pres
femer per femer
(tirane, TIRANA) Jam femer simpatike seksi bjonde, elegante, jam 35 vjece, deshiroj te njihem me nje femer rrethkesaj Moshe te jet serioze dhe seksi du nje femer qe te me dominoje,vetem femra ...
femer per femer
(tirane, TIRANA) Jam femer simpatike seksi bjonde, elegante, jam 35 vjece, deshiroj te njihem me nje femer rrethkesaj Moshe te jet serioze dhe seksi du nje femer qe te me dominoje,vetem femra ...
kerkoj f ne rolin e slave
(tirana, TIRANA) Pershemdetje jam nje vajze 33 vjece me eksperience dhe kerkoj nje f per lojera hard ne rolin eslave..kontakt ne modul..
Masazhier special Per Femra qe duan te heqin stresin e dites.
(Tirane, TIRANA) Jam Masazhier special per Femra qe duan te relaksohen te heqin stresin e dites . Kush femer eshteiteresuar per masazh special me kotaktoni whats aap ose viber. Masazhin vi ja ...
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) jam djal 187 80 29 vj me permasa penisi 20 cm.i palestruar sepseushtroi kickbox pres pgj nese juintereson
Strap on
(Tirane, TIRANA) Jam cun 25 vjec sexy dhe simpatik..Kerkoj nje vajze bi te jete e mire..Nqs eshte e gatshme peraventure dhe kenaqsi.
Vetem zonjat kurioze dhe vajzat
(tirane, TIRANA) Jam ana 24 vjc kam deshiren tnjihem me ndonje femer tjeter kam jetuar jasht dhe ndodhem ne tiran perte kaluar momente tbukura meshkujt mos lodhen kot se sjam e interesuar me s...
Jam vajze
(Tiran, TIRANA) Pershendetje, jam 20 vjec dhe dyshoj se pelqej femrat por nuk e kam provuar ndonje her, 🤷🏻‍♀️ Keshtu qe nqs esht ndonje vajz e interesuar te me heqi kuriozitetin t...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale