|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 26 Korrik, 2017 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem
Vajzat kerkojne djem
Vajzat kerkojne djem
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj goca per pun ne ITALI, vetem goca serioze qe duan te punojn !!!!!
Kerkoj goca per pun ne ITALI, vetem goca serioze qe duan te punojn !!!!!

(Itali ,Milano) pershendetje goca me quajn mario kerkoj goca per pun ne night club ... goca me moshen nga 18 - 30vjecare .. dua goca seriose qe deshirojn te punojn e jo te tallen . Me bileta ...
Aventura sexuale
(Tirane) Per te gjitha femrat grat dhe kushdo...jam hamshor me plot kuptimin e fjales...kam punuar dhe sixhigolo jasht shqiperis me kontaktoni neper mjet modulit lini numrin ju marr un...
Kerkojme Shoqeruese (Escort girl)
(Tirana) Pershendetje, Jemi nje kompani e huaj qe intereoshemi per shoqeruese, kush eshte e interesuar tena kontaktoj. gjithe te mirat Anna
Kerkoj nje femer per pushime ne fundjave
(Tirane) Jane te gjitha te paguara , me kontaktoni ne modul per me shume Mosha 18-25 vjec .
BEJ FOTO PRIVATE
(Tiran) BEJ FOTO PRIVATE PERSONALE OSE ÇIFT. KUSH INTERESOHET TME KONTAKTOJ.
 kerkoj hamshor tme shqyej vrimen e bythes
kerkoj hamshor tme shqyej vrimen e bythes

(tiran,durres) kerkoj aktiv tme shqyej vrimen ,,,ka ndonje hamshor per kte byth seksi tme shkruaj ne MODUL kam vend
Per gocat bobe ofrohet: Argetim - Repekt - Ndihme
Vetem per goca qe kane deshire ta shijojne jeten. Ato qe kane komplekse mos shkrujne fare
Kerkoj 1 vajze simpatike vetem per sot $
(Tirana) Pershendetje jam shum simpatik e i komunikueshem ... merrem me sport dhe jetoj jasht vendit . Jam iinteresuar per nje vajze vetem per sot
Kush vajz eshte e interesuar 50 mj lek 1 ore te me kontaktoj
(Tiranë) 50 mj 1 ore neser ose pasneser vetem , gjithçka sekret . Femra te jet serioze edhe jo zhulse
Takim
(Tiranë...) Shum meshkuj komentojn neper statuse krejt bythgrisma salón E kan mendjen na co 1 foto, sa e kepazarin O njerez nese deshironi me bo qef qefi paguhet ... Ofert per nese...
Per meshkujt per takim ne Tr
Per meshkujt per takim ne Tr

(Tirane) Prsh jam nje vajz shum simpatike per takim per s.. 24 vjece 100 euro ora vetem ata qe kan 100 eurotte shkruajne jo thashethemaxhijte dhe ata qe skan si shtyjne diten. shum e q...
Jam i interesuar te takoj nje vajze ne Tr per 1 ore
(Tirane) Kush e shikon kete lajmerim nga vajzat 18-24 vjece jane te lutura te kontaktojne
Kerkoj vajze serioze
(Tirane Albania) Jam Ardi 31 vjec i martuar dhe kerkoj nje njohje sekrete me nje zonje apo zonjushe qe per arsyet esaj kerkon mbeshtetjen ekonomike dhe shoqerore. Nuk me interesojne prostituta...
Meshkujt ne tirane qe jan per takim
Meshkujt ne tirane qe jan per takim

(Tirane) Prsh jam nje vajz shum simpatike per takim per s.. 24 vjece 100 euro ora vetem ata qe kan 100 eurotte shkruajne jo thashethemaxhijte dhe ata qe skan si shtyjne diten. shum e q...
Sonte, nuk dua te pi nje gote vetem
(Tirane) Per sonte, kam deshire te pi nje gote dhe jo vetem. Do kete respekt. Nga nje cun Tirone
Meshkujt ne tirane qe jan per takim
Meshkujt ne tirane qe jan per takim

(Tirane) Prsh jam nje vajz shum simpatike per takim per s.. 24 vjece 100 euro ora vetem ata qe kan 100 eurotte shkruajne jo thashethemaxhijte dhe ata qe skan si shtyjne diten. shum e q...
Oferte serioze
(Tirane) Vajzat e interesuar jap 50 mije lek per 1 ore. Dhe neqoftese doni mund tju bej fotoprofesionale.👌👌 Faleminderit 😉
Kerkoj nje vajze per Lidhje Serjoze.
(Tirana) Ckemi Goca . Jam Andi nga Tirana iteresohem te njifem me ndo nje goc per njohje flasim si fillimdalim per kafe si shok shoqe kush deshiron te me shkruaj viber ose whats aap 06...
Kerkoj shoqeri me femra per te kaluar bukure.
Kerkoj shoqeri me femra per te kaluar bukure.

(Tirana) Jam Visi Nga Tirana jam 30vjec merem me fitness jam simpatik kerkoj njohje me femra per te kaluarshume bukure pres sms viber ose whats aap 0685154949 po vendos foton time tek ...
Meshkujt ne tirane qe jan per takim
Meshkujt ne tirane qe jan per takim

(Tirane) Prsh jam nje vajz shum simpatike per takim per s.. 24 vjece 100 euro ora vetem ata qe kan 100 eurotte shkruajne jo thashethemaxhijte dhe ata qe skan si shtyjne diten. shum e q...
kerkoj nje femer te pashme me trup te buku per pushime ne shiperi , gjithshka e paguar nga une
(London) mosha 20 25
Kush Femer eshte e Interesuar te me Kontakoj !
(Tirane) Deshiroj nje femer vetem per sot 2 ore 200 Euro , Qefi paguhet me kontakoni cdo gje sekrete
Meshkujt ne tirane qe jan per takim
Meshkujt ne tirane qe jan per takim

(Tirane) Prsh jam nje vajz shum simpatike per takim per s.. 24 vjece 100 euro ora vetem ata qe kan 100 eurotte shkruajne jo thashethemaxhijte dhe ata qe skan si shtyjne diten. shum e q...
Meshkujt ne tirane qe jan per takim
Meshkujt ne tirane qe jan per takim

(Tirane) Prsh jam nje vajz shum simpatike per takim per s.. 24 vjece 100 euro ora vetem ata qe kan 100 eurotte shkruajne jo thashethemaxhijte dhe ata qe skan si shtyjne diten. shum e q...
Meshkujt ne tirane qe jan per takim
Meshkujt ne tirane qe jan per takim

(Tirane) Prsh jam nje vajz shum simpatike per takim per s.. 24 vjece 100 euro ora vetem ata qe kan 100 eurotte shkruajne jo thashethemaxhijte dhe ata qe skan si shtyjne diten. shum e q...
Meshkujt ne tirane qe jan per takim
Meshkujt ne tirane qe jan per takim

(Tirane) Prsh jam nje vajz shum simpatike per takim per s.. 24 vjece 100 euro ora vetem ata qe kan 100 eurotte shkruajne jo thashethemaxhijte dhe ata qe skan si shtyjne diten. shum e q...
Aurora u ktheve.................
(tirane) Per Auroren qe jeton ne Itali nqs je kthyer me co nje kontakt takohemi. Flm
Tr
Tr

(Tr) Njoftim per seks 100 eur nje ore jam bjonde 24 1… ..60 e gjat kush do me co nr e telse ju mar une
Meshkujt per takim sot!
Meshkujt per takim sot!

(Tirane) Prsh jam nje vajz shum simpatike per takim per s.. 24 vjece 100 euro ora vetem ata qe kan 100 eurotte shkruajne jo thashethemaxhijte dhe ata qe skan si shtyjne diten. shum e q...
Takim Hot
Takim Hot

(Tirane) Heyy kush deshiron caste intime dhe sekrete, kenaqesi seksuale le te me kontaktoje nepermjet modulitqe te flasim per detaje te metejshme. 100 euro ora mos me bezdisni me pyetj...
kerkoj femer per njohje... qe ka nevoj per te kaluar bukur.
(tirane) jam endri nga tr 27 vj kerkoj nje femer. 20 ÷35 vj. qe ka nevoj per qetesim truri lodhur ngamonotonia e diteve dhe e puneve. te jet pa komplekse. nese vertet keni nevoj m...
😍😍
(Tirane) Pershendetje ... Te dashur meshkuj nese deshironi te beni seks te paharrueshem per tarifat mekontaktoni ne modul ... Vetem njerez korrekte ... Jo pabuksa qe kerkojn foto sep...
Ofroj 40-50 € ora
(Tiranë) Kush goc eshte e interesuar per 40 ose 50€ ora te me kontaktoj nepermjet modulit
Tr
Tr

(Tr) Takim 100 eur nje ore me lini nr se ju mar une
Tr
Tr

(Tr) Takim per sek ne tiran 70 eur nje ore vetem per sote me linin nr e tel se ju mar unr
Kush femer do te kaloj caste te bukura.
Kush femer do te kaloj caste te bukura.

(TIRANE) Donzhuani jam shume romantik kush vajze do te kaloj caste te bukura erotike te ndizet si zjari kjovlen dhe per mama sitat e vetmuara jam shume serjoz dhe sekret me shkruani sm...
Kush femer do te kaloj caste te bukura.
Kush femer do te kaloj caste te bukura.

(TIRANE) Jam Donzhuani jam shume romantik kush vajze do te kaloj caste te bukura erotike te ndizet si zjarikjo vlen dhe per mama sitat e vetmuara jam shume serjoz dhe sekret me shkruan...
Kush femer do te kaloj caste te bukura.
Kush femer do te kaloj caste te bukura.

(TIRANE) Jam Donzhuani jam shume romantik kush vajze do te kaloj caste te bukura erotike te ndizet si zjarikjo vlen dhe per mama sitat e vetmuara jam shume serjoz dhe sekret me shkruan...
Kerkoj njohje me femra hot.
Kerkoj njohje me femra hot.

(TIRANE) Jam Visi Nga Tirana merem me fitness jam simpatik kerkoj njohje me femra per te kaluar shume bukurepres sms viber ose whats aap 0685154949 po vendos foton time tek njoftimi ku...
Kerkoj shoqeri me ndo nje vajze.
(TIRANE) Ckemi Goca . Jam Andi nga Tirana iteresohem te njifem me ndo nje goc per njohje flasim si fillimdalim per kafe si shok shoqe kush deshiron te me shkruaj viber ose whats aap 06...
Ckemi Goca . Jam Andi nga Tirana iteresohem te nji...
Ckemi Goca . Jam Andi nga Tirana iteresohem te njifem me ndo nje goc per njohje flasim dalim perkafe si shok shoqe kush deshiron te me shkruaj viber ose whats aap 0697533605 p...
Tr
Tr

(Tr) TAkime per… .100 eur. Nje ore kushe ka deshir per takim te me lini nr se nu Mar une
KERKOJ NJE VAJZE $$$$$$$$$$
(Tirane) tE INTERESUARAT TE ME KONTAKTOJNE NE MODUL. NUK DO ZHGENJEHENI.
Kerkoj 2 femra kundrejt $$
(Tirane) Kerkoj 2 femra kundrejt $$ . Per me gjate me kontaktoni. ne e mail.
Per vajzat 50 M ora
(Tirane) Ofroj 50 mije lek per nje ore.Kush eshte e interesuar te me shkruaj.
Kerkoj vajze serioze
(Tirane) Dua te njihem me vajze serioze dhe e mbeshtes ekonomikisht cdo muaj. Studente apo jo.E martuar aposingle ska rendesi. Cdo gje sekret. Jam serioz dhe intelektual por qe kam ar...
INERESOHEM TE NJIFEM ME NJE VAJZE PER NJOHJE SERJOZE.
(TIRANE) Jam Visi me banim Tirane jam 30vjec tip i qet i dashur dhe shume serjoz . Jam i gjat 191 cm brun syjeshil merem me fitness me pak llafe jam simpatik jam singel jo se skam patu...
Ofroj 40-50 mj leke per 1 ore
(Tirane ) Kush goc eshte e interesuar per shumen qe ofroj une te me kontaktoj ne nr e celit +355 67 237 4525 .Nqs doni edhe per 1 nat pasi jam vetem ne shtepi
Tr
Tr

(Tr) Njoftim kushe do takohemi sote dhe neser. Me lini nr e tales je mar une 100 eur. Nje ore. Nuk. Kadiskutime
Jam femer kerkoj dy meshkuj biseksual
(Tiran) Jam femer kerkoj dy meshkuj biseksual per eksperience Treshe. Dergoni nr

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale