|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 30 Maj, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem
Vajzat kerkojne djem
Vajzat kerkojne djem
Kërko
  Emërtimi
super femer...nuk zhgenjeheni
(tirane, TIRANA) 100MIJ ora...vetem personat e interesuar...stop me foto ...
Jam Mashkull Ofroj seks falas per mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe nxitoni mamica.
Jam Mashkull Ofroj seks falas per mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe nxitoni mamica.

(Albania, TIRANA) Jam Mashkull Ofroj seks falas per mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe nxitoni mamica seks i paharrueshemdhe shume sekret. Tel. 00355683911773
Jam Mashkull Ofroj seks falas per mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe nxitoni mamica.
Jam Mashkull Ofroj seks falas per mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe nxitoni mamica.

(Albania, TIRANA) Jam Mashkull Ofroj seks falas per mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe nxitoni mamica seks i paharrueshemdhe shume sekret. Tel. 00355683911773
Super femer per takim
Super femer per takim

(Tirane, TIRANA) Personat qe kerkojne takim dhe jane serjoz jo kalamaj qe kerkojne vec foto dhe biseda .Jam shumsipatike,e paraqitshme. Tme kontaktojne vetem ata qe duan tak jo ata qe skan si ...
KUJDES "BRUNILDA" është gay, mos bini pre!
(Tirana, TIRANA) Mos bini pre e mashtrimit! Nese ju kthen pergjije me nje email loli90 dicka e till, është gay!
Tr
Tr

(Tr, TIRANA) Ckemi jam keta nga tr kerkoj djem per seks 100 € nje ore kushe esht I interesuar te me cone nr kjovlen vetem per neser
brunilda kerkon hamshor muskuloz
brunilda kerkon hamshor muskuloz

(tiran, TIRANA) ckemi kerkoj hamshor muskuloz bukurosh,,me shkruani qe te kenaqemi pergjigjem vetem atyre qeshkruajne me foto atyre pa foto nuk ju kthej pergjigje pasi skam kohe,,,me shkruani...
Super femer per takim
Super femer per takim

(Tirane, TIRANA) Personat qe kerkojne takim dhe jane serjoz jo kalamaj qe kerkojne vec foto dhe biseda .Jam shumsipatike,e paraqitshme. Tme kontaktojne vetem ata qe duan tak jo ata qe skan si ...
brunilda kerkon hamshora muskuloz
brunilda kerkon hamshora muskuloz

(tiran , TIRANA) ckemi kerkoj vetem bukurosha edhe muskuloz me vegla te madhe te me shkrujne ne modul pergjigjemvetem personave qe me cojne foto te tjeret mos u lodhni fare pasi skam kohe te m...
brunilda kerkon hamshora muskuloz
brunilda kerkon hamshora muskuloz

(tiran , TIRANA) ckemi kerkoj vetem bukurosha edhe muskuloz me vegla te madhe te me shkrujne ne modul pergjigjemvetem personave qe me cojne foto te tjeret mos u lodhni fare pasi skam kohe te m...
EXTRA SUPER SEX
(Prishtine, Prishtine) Kerkoj vajz beqare ose te martuar per sex te nxet sex erotic sex me orgazem sex ne xhakuzi do teperjetoni ndjenja qe ende si keni perjetu vetem knaqesi lajm…permes emailit m...
EXTRA SUPER SEX
(Prishtine, Prishtine) Kerkoj vajz beqare ose te martuar per sex te nxet sex erotic sex me orgazem sex ne xhakuzi do teperjetoni ndjenja qe ende si keni perjetu vetem knaqesi lajm…permes emailit m...
EXTRA SUPER SEX
(Prishtine, Prishtine) Kerkoj vajz beqare ose te martuar per sex te nxet sex erotic sex me orgazem sex ne xhakuzi do teperjetoni ndjenja qe ende si keni perjetu vetem knaqesi lajm…permes emailit m...
EXTRA SUPER SEX
(Prishtine, Prishtine) Kerkoj vajz beqare ose te martuar per sex te nxet sex erotic sex me orgazem sex ne xhakuzi do teperjetoni ndjenja qe ende si keni perjetu vetem knaqesi lajm…permes emailit m...
Vajze nga fieri
Vajze nga fieri

(Fier , Fier) Pershendetje.kemi ndonje vajze nga fieri per shoqeri e te tjera ? Vetem per kete te premte
Jam Mashkull Ofroj seks falas per mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe nxitoni mamica.
Jam Mashkull Ofroj seks falas per mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe nxitoni mamica.

(Albania, TIRANA) Jam mashkull hamshor ofroj seks per mamica te martuara goca te reja nga 18 deri ne 50 vjeqe ... tel0683911773
prsh
(shkoder, Shkoder) pershendetje... Jam nje djale nga Shkodra 28 vjec... kerkoj njohje sekrete me ndonje femer singelose te martuar.... mund te ndihmoj financiarisht nese jeni te interesuara me k...
Vetem ato qe jan te interesuar
(Tirane, TIRANA) Per takime
Super femer per takim
Super femer per takim

(Tirane, TIRANA) Personat qe kerkojne takim dhe jane serjoz jo kalamaj qe kerkojne vec foto dhe biseda .Jam shumsipatike,e paraqitshme. Tme kontaktojne vetem ata qe duan tak jo ata qe skan si ...
kerkoj nje djal qe tme gjeje pune
(tirane, TIRANA) ndarja 40me60 , e preferoj te jetoje ne zvicer ose gjermani , jo tallje .
Vtm sex
(Tirane, TIRANA) Vetem sex per femra t cdo moshe....jam 20 vjec
Tr
Tr

(Tr, TIRANA) Jam nje vajz nga tr bjonde 24 vjec kerkoj djem per sek 80 € nje ore kush do te me coj nr vetem perneser
Super femer per takim
Super femer per takim

(Tirane, TIRANA) Personat qe kerkojne takim dhe jane serjoz jo kalamaj qe kerkojne vec foto dhe biseda .Jam shumsipatike,e paraqitshme. Tme kontaktojne vetem ata qe duan tak jo ata qe skan si ...
Jam Mashkull Ofroj seks falas per mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe nxitoni mamica.
(Albania, TIRANA) Jam Mashkull Ofroj seks falas per mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe nxitoni mamica jm hamshor..0683911773
Meshkujt qe duan takim
Meshkujt qe duan takim

(Tirane, TIRANA) Meshkujt qe duan takim ne tr t'me shkruajne ,jo humbje kohe vetem ata qe jan vertete te interesuar.Jam shum simpatike 24 vjec.
Vini re Denisa deni mashtruese
Vini re Denisa deni mashtruese

(Tirane, TIRANA) Nuk pergjigjet ne email eshte mashtruese
super femer...nuk zhgenjeheni
super femer...nuk zhgenjeheni

(tirane, TIRANA) vetem per takime sot...jo biseda pa lidhje as foto ...80mij lek ora
Jam Cun kerkoj femer per qef ne tirane me dale me bo qef 0697700421
(Tirane, TIRANA) Ju pres goca me telefononi nuk do zhgenjeheni
Super goc per takim!
Super goc per takim!

(Tirane, TIRANA) Personat qe kerkojne takim dhe jane serjoz jo kalamaj qe kerkojne vec foto dhe biseda .Jam shumsipatike,e paraqitshme. Tme kontaktojne vetem ata qe duan tak jo ata qe skan si ...
Jam Mashkull Ofroj seks falas per mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe nxitoni mamica.
(Albania, TIRANA) Ofroj seks per mamica goca jam mashkull kerkoj mamica 0683911773...takohemi ku te doni ju mamica.
Super goc per takim!
Super goc per takim!

(Tirane, TIRANA) Personat qe kerkojne takim dhe jane serjoz jo kalamaj qe kerkojne vec foto dhe biseda .Jam shumsipatike,e paraqitshme. Tme kontaktojne vetem ata qe duan tak jo ata qe skan si ...
denisa2deni2@gmail.com
denisa2deni2@gmail.com

(tirane, TIRANA) takime hot jo humbje kohe...kush esht interesuar te kontaktoje ne email
Ofroj seks falas per mamica takohemi ku te doni ju mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe falas
(Albania, TIRANA) Ofroj seks falas per mamica takohemi ku te doni ju mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe falas Tel0683911773
Super goc per takim!
Super goc per takim!

(Tirane, TIRANA) Personat qe kerkojne takim dhe jane serjoz jo kalamaj qe kerkojne vec foto dhe biseda .Jam shumsipatike,e paraqitshme. Tme kontaktojne vetem ata qe duan tak jo ata qe skan si ...
JAM NJE CUN 35 VJEC KERKOJ TE NJIHEM ME NJE MAMI OSE GOCE PER NJE LIDHJE TE GJATE
(france, TIRANA) pershendetje mama dhe goca kerkoj nje mami ose goce per lidhje ska rendesi mosha mjafton te ketetrup te mire te mos jete mashtruese dhe te jete e gatshme per takime. e interes...
Ofroj seks falas per mamica takohemi ku te doni ju mamica dhe goca nga 18-50 vjeqe falas..
(Albania, TIRANA) Seks falas per mamica deri ne 50 vjeqe takohemi ku te doni ju tel 0683911773.
Ofroj seks per mamiCa dhe goca te reja nga 18 deri ne 50 vjeq.
(Albania, TIRANA) Ofroj seks peer femera mamica te vetmuaara dhe goca te reja nga 18 deri ne 50 vjeqe tel 0683911773whatt app
Ofroj Seks per mamat gocat e reja nga 18 deri 45 vjeqe kush eshtw e interesuar tme shkruaj ne Whatt
(Albania, TIRANA) Ofroj seks falas per mamicat e vetmuara gocate e reja nga 19 deri ne 50 vjeq .what app 0683911773
Super goc per takim!
Super goc per takim!

(Tirane , TIRANA) Personat qe kerkojne takim dhe jane serjoz jo kalamaj qe kerkojne vec foto dhe biseda .Jam shumsipatike,e paraqitshme. Tme kontaktojne vetem ata qe duan tak jo ata qe skan si...
Meshkujt qe duan takim
Meshkujt qe duan takim

(Tirane, TIRANA) Meshkujt qe duan takim ne tr t'me shkruajne ,jo humbje kohe vetem ata qe jan vertete te interesuar.Jam shum simpatike 24 vjec.
Meshkujt qe duan takim
Meshkujt qe duan takim

(Tirane, TIRANA) Meshkujt qe duan takim ne tr t'me shkruajne ,jo humbje kohe vetem ata qe jan vertete te interesuar.Jam shum simpatike 24 vjec.
Tr
Tr

(Tr, TIRANA) Jam nje vajz 25 vjec kerkoj djem per seks 80 € nje ore vetem per neser ju pres me CONI nr
denisa2deni2@gmail.com
(tirane, TIRANA) takime me vajza te ndryshme ....takime hot
Tiranë ??
Tiranë ??

(TIRANA) Vetem ato te interesuarat te kontaktojne JO GAY
50euro ora
(TIRANA) te interesuarit permes modulit ju pres ..
Meshkujt qe duan takim
Meshkujt qe duan takim

(Tirane, TIRANA) Djemte qe duan takim ne tr t'me shkruajne ,jo humbje kohe vetem ata qe jan vertete te interesuar.
Tr
Tr

(Tr, TIRANA) Jam nje vajz 25 vjec kerkoj djem per seks 80 € nje ore vetem per neser ju pres me CONI nr
PER TE GJITHA VAJZAT DURRSAKE!!!
(Durres, Durres) Per te gjitha vajzat durrsake te interesuara per perfitime financiare ne kembim te momenteve intime,ofroj jo vetem vlera te larta ekonomike, por dhe kenaqesi te te gjitha lloj...
Kerkoj femer per sex sot tani
(Tirane, TIRANA) Pershendetje vajza qe jeni te interesuara vetem per sex Me kontaktoni te interesuarat per sex sot,dhe tani Dhe me thoni ku mund te takohemi Mami goca shemale kush ofron sex...
Kerkoj nje vajze per njohje..
(TIRANE, TIRANA) Jam nje Djal me banim Tirane tip i qet i respektushem kam deshir te njifem me ndo nje goc me banimTirane ose Durres kush vajze eshte iteresuar te me shkruaj viber ose whats aa...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale