|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 07 Tetor, 2015
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem
Vajzat kerkojne djem
Vajzat kerkojne djem
Kërko
  Emërtimi
sexxxxxxxxxx
(Prishtine, Prishtine) KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KNAQESI TE PAHARRUSHME (KNAQUME JETEN) JETOJ NE PRISHTNE NESE KE NDJENJA LAJMROHU PERMES E-MAILIT. DERGO...
KERKOJ NJE VAJZE/OSE GRUA NE TIRANE
(TIRANE, TIRANA) Pershendetje,jam nje 38 vjecar nga Tirana ,i kompletuar ne te gjitha drejtimet,drejtoj nje kompanigoxha te madhe ne Shqiperi,deshiroj te kem nje lidhje te fshehte me nje vajze...
Ofroj 50000 leke per gjysme ore per seks me pages
(Tirane, TIRANA) Me dergoni pergjigje vajza mami mamica se me iku zari me bo pak seks te eger
LIDHJE SEKRETE ME FEMER 25-45 VJ, ME KULTURE DHE SEXY!
(Myslym Shyri, TIRANA) Pershendetje! Jam i interesuar per nje raport sekret me nje zonje apo zonjushe nga Tr apo qytetetafer. Rendesi ka te jete njeri qe eshte kujdesur per veten, pasionante dhe n...
Penis 23 cm per grate 33-45 vjece , renkime pafund....
Penis 23 cm per grate 33-45 vjece , renkime pafund....

(tirane, TIRANA) Per grate 33-45 vjece kenaqesi pa fund, seksi me i mire i grantuar. Seks i vertete me renkimemaksimale. Sekret ju lutem ....kontakt nepermjet modulit , vetem femra ju lutem ...
per vajzat dhe zonjat qe jan nkerkim te nje sexi te nxeht!!!
(tirane - durres, Durres) https://m.facebook.com/profile.php?id=146429939041320&ref=timeline_chaining Kontaktoni neinbox yjee
Kerkoj femer per shoqeri
(Gjilan, Gjilan) Jam npushime ne kosove kerkoj ndoni femer per shoqeri me kontaktoni email. lirberisha@icloud.com
Kerkoj femer per shoqerim
(Gjilan, Gjilan) Jam ne pushime nks kerkoj femer per shoqerim Me kontakto
ME KONTAKTONI !!!
(Tirana, TIRANA) Kerkoj Zonja ose dhe goca te reja qe duan te kalojn caste intime he te ruajn sekretin te mekontaktojn ne kte numer 069 57 97 107 !
per zonjat deri 55 vjec
(Tirane, TIRANA) Per zonjat deri 55, pa preokupime, qe pelqejne jeten seksuale, mund te gjejne kenaqesi pafund dhe teplotesojne cdo deshire. Jam 36 vjec nga TR, shume sekret. per me shume kont...
per zonjat deri 55 vjec
(Tirane, TIRANA) Per zonjat pa preokupime, deri ne 55 vjec qe jane aktive ne jeten seksuale, mund te permbushin cdokenaqesi te tyre, mjafton qe te kontaktojne permes modulit. 36 vjec, shume se...
Jam Babi kerkoj nje vajze per dicka te bukure
(Tirana, TIRANA) Pershendetje jam Nje Babi jam 33 vjec serjoz sekret me banim ne Tirane deshiroj te njof ndo njevajze per njohje dhe lidhje per qejfe per dicka te bukure po ka ndo nje vajze qe...
Kerkoj nje vajze te bukure per njohje per qejf.
(Tirana, TIRANA) Psh gocat ne vecanti po prezanthem jam Andi nga Tirana jam iteresuar per njohje me nje vajze metipare te mira dhe una jam brun sy jeshil trup me muskuj ushtroj fitnes prej shu...
Pershendejte
(TIRANA) Ky njoftim esht vetem per femrat mbi 30 vjece, qe ndien te vetmuara, ku burri i trradhton itrrajton keq, nuk ka kohe per ju, ose nuk ju trrajtpn si mbreteresh! Un jam ezmer ...
E interesuar per nje lidhje serioze Martesore
(Kosove, Prizren) Jam nje femer 36 vjeqare nga Prizreni.Kerkoj te njihem me nje person te sinqert dhe te sjellshem,pernje lidhje serioze martesore.Le te me shkruajn vetem ata persona qe mendojn...
Kerkoj nje lidhje serioze martesore
(Kosove, Prizren) Pershendetje,jam nje femer 40 vjeqare nga Kosova.Jam nje femer e ndershme,e kam te kryer shkollimine larte universitar,dhe jam e punesuar.Per nga natyra jam komunikative,dhe e...
Mashkull me leke
(BALLSH, Ballsh) Jam Bela i pres te gjithe dhe lire. 0699734083
Sex
(Tirane, TIRANA) Per qejf.....por qejfi.....!!!
Per mami dhe femra qe duan dicka sekrete
(Tirane, TIRANA) Pershendetje , Ofroj argetim dhe njohje te fshehte me nje mami te merzitur nga monotonia e martesesose e lidhjes . Ju pres ... Shkruani te kontakti me poshte ose ne E-mail ...
kerkoj vajza qe din te kenaqin veten ne shtrat dhe nqs se ka vajza seksi do ti paguaj.
(tirane , TIRANA) per te gjitha vajzat qe e ndjehen seksi dhe te bukura me trup te bukur dhe qe tkenaqin ne shtrat doti paguaj nuk do tju zhgenjej pres te me shkruani ...
Kerkoje burre serioz per martese
(Prishtine, Prishtine) Jam nje Grua 40 vjeqare nga prishtina. e martuar por burri me ka vdekur me nje aksident para disaviteve.kam vetem nje djal 12 vjeqar, me shendet te mir shum i zgjuar dhe talen...
kerkoj nje djal per lidhje serioze..
(lushnje, Lushnje) pershendetje jam nje vajz nga lushnja 25 vjece caloj nga kemba 1.40 e gjat 50 kg kerkoj nje djal sivetja ose te ket qen i martuar per lidhje serjoze mosha djalit 28 36 numri t...
Ofroj 50000 per gjysme ore per seks me pages
(Tirane, TIRANA) Pershendetje vajza kerkoj ndonje vajze te me plotesoje qejfin per gjysme ore kush eshte e interesuarte kontaktoje jam ne tirane dhe jam 25 vjec.
Lidhje serjoze per fijes
(Durres) Pershendetje un jam nje vajz 30 vjece kerkoj nje lidhje serjoze per fijes jam 1 65 e gjat bjonde jame sinqert e dashur skam pasur shum fat ne dashuri dhe ju drejtova kesaj men...
Peyoni24
Peyoni24

(Gjermani, Peje) Kerkoj nje vajz per lidhje seriöse prej 18 deri 30 Flm per mirkuptim Email : Alba-style@msn.com
Dua seks
(albania, TIRANA) Kerkoj djem te zjarrte ne shtrat.jam bona 25 vj.sms ne whatsup. 0695825446
Per t gjitha gocat qe....
(Fier tiran, Fier) Keroj goca q din t bejn gjithcka per seks jap sa t kerkoj dhe cf t kerkojn do ngeleni shum tekenaqura
ofroj 50 euro ora per 1 vajz 17 18 vjece
(tirane, TIRANA) Po kerkoj 1 vajz 17-18 vjece per seks 1 or. Paguaj 50 euro ora.
Ofroj 50 euro per nje or
(TIRANA) Degjoj disa femra qe kerkojn 100 euro per nje or.... Jetojm ne shqiperi jo brazil nuk jeni aslatine, dua femer dhe jap 50 euro per nje ore, kush esht e intrs te me kontaktoj...
Kerkoj nje vajze per Lidhje
(TIRANA) Pershendetje Po i drejtohem kesaj menyre per tu njohur me nje vajze e di qe eshte pak e veshtir dothoni base nga qe jam pak serjoz nuk me pelqen te propozoj vajza ne ruge apo ...
escort girl albania - vajza shoqeruese
(tirane, TIRANA) Pershendetje, Jemi nje shoqeri shqipetare e cila kerkon te punesoj vajza si shoqeruese. Kush goceshte e interesuar te na shkruaj dhe ne jemi te gatshem te japim te gjithe ...
Kerkoj femra per sex prej moshes 18-30
(Kosov, Prishtine) ** Pershendetje Vajza Jam Agroni Nga Prishtina Jam 22 Vjeqar Keni Deshir Te Kalojm Nje Nate Te Bukurme Pasjon Dhe Te Zjarrt Me Kontaktoni ne Nr e Tel +38649231154 **
Per femrat me gjoks te vogel
(Tirane, TIRANA) Per femrat me gjoks te vogel, te cilat deshirojne aventura seksuale, ose per ato qe ndjejne mungesene seksit.Jam 37 vjec nga Tr, shume sekret. I gatshem t'ju plotesoje cdo des...
cift kerkon femer per 3she darken
(tirane, TIRANA) Jemi nje cift m27 f27, kerkojm nj femer per darken per 3she
Masazhier i kualifikuar
(Tirane, TIRANA) Ju pershendes vajza, Jam 27 vjec dhe kam eksperience 3 vjecare jashte shteti ne masazhimin total tetrupit dhe mendjes.Ofroj vajin,peshqirat dhe qirinjte. Skam shume qe kam ard...
KUSHTOJ PAK
(BALLSH, Ballsh) Ja ku jam lire dhe mire.
PER GJININ FEMRORE
PER GJININ FEMRORE

(PRISHTINA, Prishtine) KERKOJ FEMER BEQARE OSE GRA TE MARTUARA OSE TE FEJUARA NESE DESHIRON TE PROVOSH (ORGAZËM) SEX TEQMENDUR LAJMROHU PERMES IMELLIT GJDO GJE SEKRETE MA DERGO NR UN TE KONTAKTOJ J...
PER GJININ FEMRORE
PER GJININ FEMRORE

(PRISHTINA, Prishtine) KERKOJ FEMER BEQARE OSE GRA TE MARTUARA OSE TE FEJUARA NESE DESHIRON TE PROVOSH (ORGAZËM) SEX TEQMENDUR LAJMROHU PERMES IMELLIT GJDO GJE SEKRETE MA DERGO NR UN TE KONTAKTOJ J...
SEX
SEX

(PRISHTINA, Prishtine) KERKOJ FEMER BEQARE OSE GRA TE MARTUARA OSE TE FEJUARA NESE DESHIRON TE PROVOSH (ORGAZËM) SEX TEQMENDUR LAJMROHU PERMES IMELLIT GJDO GJE SEKRETE MA DERGO NR UN TE KONTAKTOJ J...
Masaxhier i Specializuar vetem per femra
(Tirane, TIRANA) Ju pershendes vajza, Jam 27 vjec dhe kam eksperience 3 vjecare jashte shteti ne masazhimin total tetrupit dhe mendjes. Skam shume qe kam ardhur ne shqiperi dhe do doja ta fil...
Jam nje kerkim te nje padroneje(femer) qe te behem skllavi i saj
(Kudo ne Shqiperi, TIRANA) Pershendetje Sic e thote edhe titulli jam ne kerkim te nje marrdhenie BDSM e kerkoj nje padrone teme dominoje e te me perdori si skallvin e saj. Ne rast se terhiqeni nga te t...
pershendetje :)
(tirane, TIRANA) pershendetje vajza ,jam nga tr me pune dhe gjendje te mire ,jam ne kerkim te studenteve ketu netirane ,ju garantoj se do kene shum benefite .. ju pres
Njohje, lidhje, miq me benefite, mardhenie pa kompromise.
(Tiranë , TIRANA) Përshëndetje! Jam 25 vjec, i arsimuar prej dy vitesh ne mardhenie pune. Eshte hera e parë per muaqe provoj te kem një njohje apo çfarëdo lloji tjetër mardhenie me nje f...
Pershendetje !! Quhem Emanuela dhe jam 27 vjece , kerkoj meshkuj me leke !
(Fier , Tirane , Shqiperi . , Fier) Me quajne Emanuela , jam 27 vjece , shume seksi dhe jam ne kerkim te meshkujve me leke osebiznesmene qe duan te kalojne bukur dhe kendshem !! Cdo gje sekret !! Me kontaktoni n...
ju femra ce doni te knaqni pidhin
(durres, Durres) jam nga durresi 24 cjec 1.85 i gjat trup muskuloz ju femra ce doni te kaloni orgazma ce si kenikaluar asi her me kontaktoni imail enieni2015@yahoo.com
kerkoj nje vajz
(Ferizaj) Kerkoj nje vajz per te kaluar momente te mira. Jam 33 vjeqar, kam biznes timin dhe stresi ne pun mashton edhe ma shum nevojen per nje vajz qe me qeteson......
takime intime
(tirane, TIRANA) pershendetje vajza. jam nje djale 23 vjeç dhe dua te takoj vajza qe kane deshire te kalojne disacaste te embla erotike. per me shume me shkruani ne e-mail.
Lidhje sekrete
(TIRANA) Jam nje djal nga tirana, kerkoj lidhje sekrete me nje femer mbi 28 - 48 vjec, me femrat qe partnerii ka len pas dore, cdo gje sekret, jam me shkoll dhe ne pun te mir, kerkoj l...
Rosela.
(Shqiperi, Te gjitha qytetet) Pershendetje,Rosela,22 vjec. Po i bie shkurt,e interesuar te njoh nje djale 24-36 vjec,te kete njeformim te pergjithshem,gjendje te mire ekonomike,dhe i afte te me plotesoje c...
KERKOJ DASHNOR
(BALLSH MALLAKASTER, Ballsh) KERKOJ DASHNOR NGA E GJITHE SHQIPERIA. JAM SHUME E MIRE NE KREVAT.JETOJ NE NJE FSHAT TE HUMBURTE MALLAKASTRES KAM NEVOJE PER LEKET TUAJA. SHKOJ ME PLEQ E CFAREDO TE TE DALI...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:
    Djemte kerkojne vajza (541)
    Vajzat kerkojne djem (175)
    Vetem shoqeri (8)
    Lidhje romantike (123)
    Njerez te humbur (0)
    Zemër e vetmuar (23)
    çifte (43)
    Te ndryshme (2)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale