|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 26 Tetor, 2016 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem
Vajzat kerkojne djem
Vajzat kerkojne djem
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Lidhje serjoze.E Divorcuar 28 vjeçe
(Tirane, TIRANA) Jam e interesuar per motren,ajo ka mbaruar shkollen e lart ,eshte 28vj,eshte vajze e cilter dheserzjoze ,ka apartamentin e saj afer k.zologjik Tirane ,eshte e divorcuar dhe ka...
Ofroj suport financiar ne kembim te shoqerise se nje vajze nga mosha 19 - 30 vjec !
(Durres, Tirane, Durres) Pershendetje ! Per te gjitha vajzat qe jane ne veshtiresi, ofroj mbeshtetje ekonomike. Ajo qekerkoj une eshte thjesht prezenca e nje shoqeruese dhe te ndajme ndonje moment i...
Super ofert paguaj per vajza te virgjera deri 22 vjec
(Tirane, TIRANA) Jam djale shume i mire, trup te bukur shume, i sjellshem, korrekt dhe shume i mire ne sex. Kam superofert shperblim per vajza te virgjera deri 22 vjec. Shkruani nga moduli
Djali i virgjer kerkon vajze te virgjer
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale 23 vjec, i sjellshem, i paster dhe me trup shume te bukur atletik te stervitur.Mbarova studimet dhe punoj ne Tiran, por nuk kam bere asnjehere marredhenie. Jam d...
Per femrat qe duan te humbin virgjerine
(Tirane, TIRANA) Per te gjitha femrat qe duan te humbin virgjerine duke ndjer kenaqesi e argetuar ky eshtelajmerimi per ju. Jam djale me trup shume te bukur, i sjellshem, simpatik embel, dja...
Per femrat qe duan lidhje vetem per sex
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje femer per lidhje shoqerore dhe seks vetem, jo lidhje me ndjenja dhe serioze. Jam irespektueshem, sjellshem, i paster, trup fantastik dhe i kendshem ne muhabet. Ke...
Kerkoj te dashur
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale simpatik, me arsim, i edukuar, trup shume te bukur dhe i sjellshem i cili kerkon njefemer per t'ia kaluar bukur ne shoqerine dhe intimitetin e njeri-tjetrit. K...
Ofroj suport financiar ne kembim te shoqerise se nje vajze nga mosha 19 - 30 vjec !
(Durres, Tirane, TIRANA) ershedetje ! Per te gjitha vajzat qe jane ne veshtiresi, ofroj mbeshtetje ekonomike. Ajo qe kerkojune eshte thjesht prezenca e nje shoqeruese dhe te ndajme ndonje moment intim...
lidhje serioze
(tirane, TIRANA) Persh goca jam ne kerkim te nje lidhjeje serioze me nje goce te virgjer pasi dhe vete jam I virgjerE theksoj per lidhje serioze Jam 27 vjec nga tirana Per me shume me kontakto...
Super ofert paguaj per vajza te virgjera deri 22 vjec
(Tirane, TIRANA) Jam djale shume i mire, trup te bukur shume, i sjellshem, korrekt dhe shume i mire ne sex. Kam superofert shperblim per vajza te virgjera deri 22 vjec. Shkruani nga moduli
Djali i virgjer kerkon vajze te virgjer
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale 23 vjec, i sjellshem, i paster dhe me trup shume te bukur atletik te stervitur.Mbarova studimet dhe punoj ne Tiran, por nuk kam bere asnjehere marredhenie. Jam d...
Per femrat qe duan te humbin virgjerine
(Tirane, TIRANA) Per te gjitha femrat qe duan te humbin virgjerine duke ndjer kenaqesi e argetuar ky eshtelajmerimi per ju. Jam djale me trup shume te bukur, i sjellshem, simpatik embel, dja...
Per femrat qe duan lidhje vetem per sex
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje femer per lidhje shoqerore dhe seks vetem, jo lidhje me ndjenja dhe serioze. Jam irespektueshem, sjellshem, i paster, trup fantastik dhe i kendshem ne muhabet. Ke...
Kerkoj te dashur
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale simpatik, me arsim, i edukuar, trup shume te bukur dhe i sjellshem i cili kerkon njefemer per t'ia kaluar bukur ne shoqerine dhe intimitetin e njeri-tjetrit. K...
Super ofert paguaj per vajza te virgjera deri 22 vjec
(Tirane, TIRANA) Jam djale shume i mire, trup te bukur shume, i sjellshem, korrekt dhe shume i mire ne sex. Kam superofert shperblim per vajza te virgjera deri 22 vjec. Shkruani nga moduli
Djali i virgjer kerkon vajze te virgjer
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale 23 vjec, i sjellshem, i paster dhe me trup shume te bukur atletik te stervitur.Mbarova studimet dhe punoj ne Tiran, por nuk kam bere asnjehere marredhenie. Jam d...
Per femrat qe duan te humbin virgjerine
(Tirane, TIRANA) Per te gjitha femrat qe duan te humbin virgjerine duke ndjer kenaqesi e argetuar ky eshtelajmerimi per ju. Jam djale me trup shume te bukur, i sjellshem, simpatik embel, dja...
Per femrat qe duan lidhje vetem per sex
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje femer per lidhje shoqerore dhe seks vetem, jo lidhje me ndjenja dhe serioze. Jam irespektueshem, sjellshem, i paster, trup fantastik dhe i kendshem ne muhabet. Ke...
Kerkoj te dashur
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale simpatik, me arsim, i edukuar, trup shume te bukur dhe i sjellshem i cili kerkon njefemer per t'ia kaluar bukur ne shoqerine dhe intimitetin e njeri-tjetrit. K...
vetem per femra
(tirane, TIRANA) jam djal , ofroj 100€ ora per sex me femra nga mosha18-35, kontaktoni imejl ose wats up
Ofroj suport financiar ne kembim te shoqerise se nje vajze nga mosha 19 - 30 vjec !
(Tirane, Durres, TIRANA) Pershedetje ! Per te gjitha vajzat qe jane ne veshtiresi, ofroj mbeshtetje ekonomike. Ajo qe kerkojune eshte thjesht prezenca e nje shoqeruese dhe te ndajme ndonje moment inti...
kerkoj femer per 3she
kerkoj femer per 3she

(tirana, TIRANA) jam 30 vjec 188 i gjate kerkoj gemer nga 20 vjece deri ne 40 vjece te jet e paster dhe do ket ndimnga ana ekonomike dhe kenaqsi te madhe
vetem per mami
(tirane, TIRANA) Vetem per mamat qe duan sex sekret
Kerkoj vajze superserioze per bashkjetese pasi jetoj vetm
(Tirane, TIRANA) Pershendetje,jam ne kerkim te nje vajze po te jete shume serioze e disiplinushme dhe mjaftkorrekte.Jam 27 vjec i kompletuar me pune,mjaft i paster dhe i lexetshem.Nuk ka rende...
Ofroj 100€ per 1 ore seks
(Durres, Tirane, Durres) Ofroj 100€ per 1 ore seks per femrat nga 18-30 vjece. Te interesuarat te kontaktojne ne emailinani.ani4577@yahoo.com dhe te dergojne foto. Ju mirepres
femratnga 18 deri 50 vjec ce duan dicka ndryshe dhe sekret jam shum i fuqishem per seks
(durres, Durres) femratnga 18 deri 50 vjec ce duan dicka ndryshe dhe sekret jam shum i fuqishem per seks kontakrsipas modulit
vajzat dhe Mamat qe kane nevoj
(tirane, TIRANA) Pershendetje Jam Alti nga tirana 31 vjec, per mamat dhe vajzat qe kane nevoj per ndihme ekonomikedhe erotike, mund te me kontaktojne jam simpatik dhe I gatshem per tju kena...
E kam Karin te madh dhe dua ju argetoj ne sex ju femra mosha17-65 cel.0693607963
(tirane, TIRANA) ju femra qe doni te benu qefin ne sex max dhe jeni ne pune ju vij ne zyre ose ku keni deshire jamtip i qehte kiss
per te gjitha femrat
per te gjitha femrat

(TIRANA) jam nje djale 28 vjec nga tr dhe me pelqejne shum femrat e medha ne moshe,per te gjitha femrat mbi40 vjece qe i pelqen seksi me djem te rinj tme kontaktojne ne email.cdo gje s...
PRES VAJZAT NE SKAJP
(tirana, TIRANA) JAM NJE DJAL 23 VJEC PRES FEMRA TE CDOLLOJ MOSHE NE SKAJP KY ESHT SKAJPI IM. XHULIO871
Pershendetje. Kerkoj nje vajze ose mami per seks
Pershendetje. Kerkoj nje vajze ose mami per seks

(Tirane, TIRANA) Cila vajze aoi mami ka deshire per eksperienca te cmendura ne seks mund te me shkruaje nelxtd@hotmail.com
Përshëndetje , jam një djalë 21 vjeç student
(Tiranë, TIRANA) Kam dëshirë të njoh një vajzë për marëdhënie seksuale (ose dhe për qëllime të tjera) .Jam pa eksperience në këtë pjesë. Jam diskret , i pastër dhe intelektual ...
Kerkoj nje vajze per lidhje 19-35
(Tirane, TIRANA) Pershendetje jam nje djale 20 vjec prej disa kohesh jetoj ne suedi po do te kthehem ne tirane per tejetuar nese ka ndonje vajze qe deshiron te njihet si per qejf dheper tja ka...
Ofroj suport financiar ne kembim te shoqerise se nje vajze nga mosha 19 - 30 vjec !
(Tirane, Durres, TIRANA) Pershedetje ! Per te gjitha vajzat qe jane ne veshtiresi, ofroj mbeshtetje ekonomike. Ajo qe kerkojune eshte thjesht prezenca e nje shoqeruese dhe te ndajme ndonje moment int...
Per te gjitha femrat deri 45 vjec
(Tirana, TIRANA) 23 vjec , sekret 100 % , ne gjendje perfekte ekonomike
vetem per femra
(Tirane, TIRANA) Vetem per femrat qe dine cfar kerkojne NGA nje mashlull kush eshte e interesuar te kontaktoje ne telose whatsapp.... 0666170449 flm.
VAJZAT GUZIMTARE EDHE TE PERBALLUESHME
VAJZAT GUZIMTARE EDHE TE PERBALLUESHME

(TIRANA) Do te doja te njihesha me nje vajze seksi ne kuptim e bukur edhe qe i pelqen Romanticiteti💋💋🌷🌺🌻
Vetem per Bossa
(tirane, TIRANA) meshkujt e interesuar per kenaqesi maksimale te me kontaktojne , vetem bossat ;) jetoj ne tirane dhejam 27 vjece .
Prsh fem...ra dua te jem me nje femer per bashkejetes.ju mirepres mosha 29-55 tel.0693607963flm.
(tirane, TIRANA) te gjitha dua te jen relale dhe sinqerta
kerkoj femer ose mami per sot ne tirane
(TIRANA) Jam 28 vjec 190 cm 85 kg muskuloz ka ndonje femer ose mami per sot ne tirane qe ka deshir te vijne orgazem .pres pgj
Per vajzat qe masturbojne dhe po kallen...
(TIRANA) Pershendetje jam 22vjec, student, qun shum i mire, i sinqerte dhe i bukur,etj se spo i bej shmrreklame vetes :p jam i interesuar te njihem me femer te cfardo moshe per te pl...
Lidhje serioze
(TIRANA) Jam nje djal 38 vj po kerkoj vajze per qellime serioze e interesuara te tel ne 0684879775
Lidhje serioze
(TIRANA) Kerkoj vajze per qellime serioze 0698682908
Per grate shtazana..
(tirane, TIRANA) per te gjitha grate shtatzana kush deshirone te kaloje momente te pa harrueshme te me kontaktoje .
Per femrat
(Tirane, TIRANA) kame deshire qe te keme nje lidhje me nje vajze Qe tja kaloime mire, Kure te vij ne shqiperi pervizite. Femrat e interesuar me kontaktoni nepermjet modulit.😊
mirmbrema
(durres, Durres) kerkoj nje vajze per lidhje serjoze dhe vetem serjoze te jete nga 25 deri 35 vjece...jam 40 vjec dhepunoj jasht vendit...tel 0683608924
Looking for true love
Looking for true love

(TIRANA) Looking for a man the will truly love and treat me like a queen for the rest of my life. I am readysettle down and raise a family. Also willing to relocate where ever he wants...
Kerkoj femer deri ne 45 vjec $$$$
(Tirana, TIRANA) Jam 23 vjec 1.87cm trup atletik ne gjendje te mir $. . . Nese je sekrete, do te kalosh bukur mekontako ;)
Kerkoj goc per Te shtunen
(Tiran, TIRANA) Kerkoj nje goc Te moshes 18 -24 vjec per nje nat vetem qef Te interesuarat Te kontaktoimn ne emailalexakosgatakia@gmail.com
vetem per femra qe duan te pallohen
(Tirane, TIRANA) Jam mashkull i fuqishem 38 vjec , kerkoj femra qe duan te pallohen ......me konktaktoni do kenaqeni.....ne tel ose whatsap
Ofroj $$$ vetem per femra serioze
(Tirane, TIRANA) Sekret vetem per femra serioze. Kontaktoni ne modul.

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale