|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 06 Maj, 2016
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Djemte kerkojne vajza
Djemte kerkojne vajza
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë deshiroj te lidhem me nje vaize per qellime serjoze/martesore!
(ITALY, TIRANA) jam nje djal i verber dhe jam 26 vjec. deshiroj qe te njihem me nje vaize qe te pranojne edhe ketefatkeqesi qe me ka ndodhur kur isha i vogel. pavarsisht keti problemi te voge...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
pershendetje vajza ,un jam 29 vj nga tr shum simpatik ne gjendje te mire ekonomike i shkolluar ,jam
pershendetje vajza ,un jam 29 vj nga tr shum simpatik ne gjendje te mire ekonomike i shkolluar ,jam

(tirane, TIRANA) pershendetje vajza ,un jam 29 vj nga tr shum simpatik ne gjendje te mire ekonomike i shkolluar ,jamI interesuar te njoh vajza nga Tirana simpateke dhe qe pelqejn aventurat..ju...
kerkoj femer per aventure sex ne korce 18-30 vjece jetoj vetem
(korce, Korce) Jam 24 vjet i gjat 1.80 i mbushur ....... simpatik alegro gjithcka qe i duhet nje femre te ndjehetmire.... jetoj vetem pasi prinderit i kam jasht shtetit.... kerkoj femer pa k...
Kerkoj nje shoqe.
(Shkoder) Prsh, jam Mario nga Shkodra. Kerkoj te njoh nje shoqe, e cila jeton ne Amerike. Kjo shoqerisigurisht vlen per femrat, te cilat kerkojne nje mik, te sinqerte dhe e vleresojne m...
Kerkoj femer ose gra jam 33 vjeq per sex me pages te madhe
(Prishtine, Prishtine) Prsh ju lutem vetem femra dhe gra qe kan nevoj per pare dhe knaqsie 100% secret
Per njohje/lidhje serioze
(Tirana, TIRANA) Pershendetje Ndoshta nuk eshte vendi i duhur, por ku i dihet..Jam nje djal intelektual nga TR,tip i qete, i gjate, i punesuar dhe jetoj vetem ne apt.tim. Deshiroj te njihem...
100euro per nje ore
(durres, Durres) pershendetje jam nje 41 vjecar me banim ne itali kerkoj nje vajze per lidhje sekrete me whatsapp dheper takime sekrete ne sezonin e veres mundesisht ne dr,tr. dhuroj 100euro p...
elio 23 cjec
(shkoder, Shkoder) Pershendetje kerkoj vajza ho mammi 18/50 vejce
Vetem per nje princesh
(Tirane, TIRANA) kerkoj ndonje vajze simpatike per lidhje serioze.. te jete e sinqert..e bukur dhe 18 - 23 vjec. unejam nje djal shum simpatik ..jetoj ne itali dhe punoj,, vij shpesh ne shqipe...
DUA GRA TE SHENDOSHA QE KANE ZJARR PER TE SHUAR
(Tirane, TIRANA) Jam 37 vjec nga Tirana, nese hidhni nje hap pertej rutines tuaj, duke e sfiduar paksa veten tuaj, dotju ndihmoj qe te beni sa me lehte realitet fantazite tuaja te fshehura. Ja...
DUA GRA TE SHENDOSHA QE KANE ZJARR PER TE SHUAR
(Tirane, TIRANA) Jam 37 vjec nga Tirana, nese hidhni nje hap pertej rutines tuaj, duke e sfiduar paksa veten tuaj, dotju ndihmoj qe te beni sa me lehte realitet fantazite tuaja te fshehura. Ja...
gold powder
gold powder

(Librazhd) gold powder We now have to export 80 kilograms of gold (AU) Brut whose characteristicsare: Nature: Powder OR. Quantity: 80 kgs purity rate: 97-98%, Quality: 22, 77 cara...
thjesht kerkoj nje lidhje sekrete
thjesht kerkoj nje lidhje sekrete

(ne shqiperi :p, TIRANA) kerkoj nje femer ska shum rendesi mosha ajo qe dua me teper esht qe te jet cdo gje sekrete un jam25 vjec goxha i pashem trup mesatar nqs ka ndonje mami mos te nguroj tme shkr...
Kerkoj vajze qe jeton ne europe ose usa per martese
(Ska renesi, TIRANA) Pershendetje vajza, jam 29 vjec, 1,75 i gjate, brun simpatik me arsim te larte avokat. I paraqitshemdhe simpatik, shume i komunikueshem dhe i hapur, djale me kembe ne toke dhe...
kerkoj vajze per lidhje serioze
(tirane-elbasan, TIRANA) pershendetje, jam nje djale 33 vjec, simpatik e i punesuar, deshiroj te njihem me nje vajze per njelidhje vertet serioze, kush eshte e interesuar lutem te me kontaktoje ne 069...
Kerkoj femer per here the pare
(Tirane, TIRANA) Ku jane femoral altruiste ? :) Pershendetje kerkoj nje femer simpatike deri ne 35 vjec per teprovuar seks per here te pare. Jam simpatik , trup atletik dhe 21 vjec. Per shk...
KERKOJ VAJZE OSE GRUA NE TIRANE
(TIRANE, TIRANA) Jam nje 38 vjecar nga Tr ,i arsimuar ,qytetar i realizuar ne te gjitha drejtimet dhe goxhasimpatik,kerkoj te njihem me ndonje vajze nga tr qe kerkon te kete nje shok ,nje mik ...
Kerkoj Mike Sekrete ne Tirane ose Elbasan per ta mbeshtetur ekonomikisht.
(Tirane/Elbasan, TIRANA) Jam 33 vjec me biznes te sukseshem, serjoz, i martuar dhe shume mire nga gjendja ekonomike. Jamne kerkim te nje mikje top sekrete (18-45 vjec) per te kauluar momente te b...
Jam Leonardo, nega Zvicra takin ne tirane me vajza 23-29.05.2016
Jam Leonardo, nega Zvicra takin ne tirane me vajza 23-29.05.2016

(Zvicra, TIRANA) Jam Leonardo, nga Zvicra. Do me pelqente te njihja, nje mike pa dallim moshe te bukur, ku ti falimnjeri-tjetrit pak dashuri. Me shkruani, ne whatsupp, tek ky nr, +41762051818 ...
Kerkoj Femer Top Sekret
(Tirane, TIRANA) Pershendetje Vajza! Jam nje biznesmen nga Tr, 180cm, 84kg, brun. Kerkoj nje femer 20-28vj, per njelidhje top sekret. (1000eu). Ju mirepres! Kontakt biznesmen@yahoo.com »
MASHKULL PER FLIRTIME ME FEMRA MBI 30
(TIRANE, TIRANA) Jam 39 vjec, jam per ato femra qe kane nje shpirt te lire, integritet, dhe qe i pelqen flirti po aqsa mua. Jam serioz, i paster dhe i pashem. Me kontaktoni nepermjet modulit....
vajze ose grua e martuar per sex apo lidhej sekrete si dhe son shperblumi €€
(Kosove si dhe Tiran .Dures .etj, Prizren) Kush deshrion te kete nje sex knaqesi te pa harrushme veq urdhon shume secret ky eshte kushti. Po jupres vajza dhe gra
Kerkoj shoqerine e nje femre ne tirane nga data 23-29
Kerkoj shoqerine e nje femre ne tirane nga data 23-29

(Zvicer, TIRANA) Jam Leonardo, nga Zvicra. Do me pelqente te njihja, nje mike pa dallim moshe te bukur, ku ti falimnjeri-tjetrit pak dashuri. Me shkruani, ne whatsupp, tek ky nr, +41766880923 ...
Ndihme ekonomike per vajze
(Tirane, TIRANA) Jam mashkull 26 vjec,i bukur,me shkolle te larte dhe mjaft i sjellshem.100%100 i shendetshem. Kerkojvajze (15-35) qe ta ndihmoj ekonomikisht.Jo punonjese seksi me ore,thjesht ...
lidhje per qellime serioze
(tirane, TIRANA) jam 26 vj shum simpatik mir ekonomikisht i shkolluar kerkoj nje vajze nga 20 deri 26 dua te kem njelidhje per qellime serioze jo me privat ju lutem pasi qe nuk e kam qellimin...
Lidhje sekrete
(Shkoder, Shkoder) Jam nje 42 vjecar i martuar biznesmen.Kerkoj nje lidhje me nje femer, e cila e gjen vedin ne ketemesazh. Kush ka deshire te jet e lumtur le te me kontaktoje jam nga Shkodra i ...
keroj nje femer per lidhje
(tirane, TIRANA) kush ka deshire te ket nje kontakt me mua jam 26 vj simpatik dhe i paster kerkoj nje lidhje te gjatepse jo edhe serioze 0684516832
Kerkoj shoqerine e nje femre.
(Shkoder., Shkoder) Jam Kleo, nga Shkodra. Do me pelqente te njihja, nje mike pa dallim moshe, ku ti falim njeri-tjetritpak dashuri. Me shkruani, ne whatsupp, tek ky nr, 00447341908336 .. Jetoj n...
Jam nje djal i virgjer. Skam bere sex asnjeher. Dua nje femer te me mar virgjerine time.
(TIRANA) Jam nje djal i virgjer. Skam bere sex asnjeher. Dua nje femer te me mar virgjerine time. Nuk karendesi mosha. Thjesht te jeni femer. Ju dua . LEO
Djal 28 vjec i martuar nga tr kerkoj nje zonje 35 deri 50 vj per mardhenise sekretene tirane
(Tirane, TIRANA) Pershendetje jam nje djale 28 vj tr i martuar po kerkoj nje zonje serioze dhe sekrete mosha 35 deri50 vj per mardhenie sekrete intime nga tirana. Kam eksperience jam totalisht...
Takime Romantike Sekrete
(BR, Berat) Ne kete dite te ngrohta pranvere, do ikim diku larg, ne nje ishull te vogel, ku gjithcka taperjetonim mes valve te detit, flladit te eres dhe magjis se perendimit te diellit....
per nje lidhje
(tirabe, TIRANA) kush ka deshire te ket nje kontakt me mua jam 26 vj simpatik dhe i paster kerkoj nje lidhje te gjatepse jo edhe serioze 0684516832
Kerkoj femer per sex
(Tirane, TIRANA) Prsh ! Jam student kerkoj femer per sex (mund te pranohet dhe dicka me teper xp) mosha ska shumerendsi ! me kontaktoni ne insta: bisha_al
lidhje serioze
(londer, TIRANA) jam 38 vjec beqar me banim ne londer kerkoj lidhje serioze
Lidhje sekrete
(Fushekruje Tirane, Kruje) Jam nje 30-vjecare kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer per te kaluar mire. 0684734600
Ndihme ekonomike
(Tirane, TIRANA) Jam mashkull 26 vjec,i bukur me ca me thone te tjeret,me shkolle te larte dhe nivel kulture. Kerkojvajze(mosha 15-35) qe ta ndihmoj ekonomikisht. Diskrete dhe mbeshtetje eko...
VETEM FEMRA
(Tirane, TIRANA) PERSHENDETJE,JAM LANDI NGA TR 29 VJ DHE KERKOJ NJOHJE TE REJA ME FEMRA,NUK KA RENDESI MOSHA APOBUKURIA,DUA THJESHTA TJA KALOJME BUKUR,KUSH ESHTE E INTERESUAR TE ME KONTAKTOJE ...
Ndoshta duket palidhje :) po najse e prvoj
(prishtina , Prishtine) Muk pres te gjej dicka serioze ketu po ja po e provoj . Kerkoj nje vajz per lidhje serioze teedukuar dmth te ket nivel te lart te ngirtjes itelktuale .Dhe te jet e sjelshme t...
per nje njohje te re
(tirane, TIRANA) jam 26 vj simpatik jetoj ne tr kerkoj te nihem me nje femer nga 18 deri 30 vj te kem nje lidhje tegjate dhe te sakte te kalojm mire jam i paster dhe jo mashtrus dhe kerkoj ...
Interesuar per lidhje serioze me nje vajze.
(MILANO - ITALI, TIRANA) Pershendetje. Me quajne Redi 39 vjeç nga Tirana. Jetoj e punoj prej shume vitesh ne Milano . Dokisha deshire te njihja nje vajze per te krijuar nje te ardhme se bashku me te....
per femrat qe deshiroj sex0684770053
(shkoder, Shkoder) Jam Tani 23 vjeç nga shkodra per gjith femrat 18- 35 vjeçe qe ju mungon sex dhe deshirojn sex lenr 0684770053
per femrat qe deshiroj sex
(shkoder, Shkoder) Jam Tani shkoder 23 vjeç per gjith femrat 18-35vjeçe qe ju mungon seksi le ket nr0684770053
kerkoj nje femer
(Gjilan) kerkoj nje femen ne moshen 25-40 per sex paguan 300€ kontaktoni ne pothua@hotmail.com
Dua nje femer
(TIRANE, TIRANA) Pershendetje! Jam nje djale simpatik, jetoj ne Tirane. Jam 29 vjec, 1.88 i gjate edhe 89 kg. Jam iarsimuar (master), punoj ne shtet, jam shume me humor por jam pak i vetmuar. ...
Ofroj 100 mije leke
(Tirane, TIRANA) Jam djale i bukur ,26 vjec dhe ofroj 100 mije leke per vajze (15-35 mosha). Jo punonjese seksi,joprustitute,thjesht vajze ne nevoje ekonomike.100 mije leke per disa ore plot p...
Kerkoj nje vajze per sex 100 euro
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje vajze ose mami per sex nga tirana jap 100 euro per 2 ore sex cdo muaj. Te interesuarattme kontaktojne ne email ahaspa6@gmail.com
Cift kerkon mashkull mbi 40,tr te kete dhe ambjent.
(Tirane, TIRANA) Per te gjithe ata meshkuj qe kane ambjent,mikesha ime dhe un kerkojme dike qe jo te prishet takfak,,por mashkull burr me kuptimin efjales.24 vjece.
njohje serioze
(tirane, TIRANA) prsh.jam 45 vjec,ne gjendje te mire ekonomike ,deshiroj nje lidhje serioze me nje vajze te qeshuedhe simpatike.
Lidhje sekrete
(Tiran, TIRANA) Ckm. Jam 20 vjec , ne universitet tek fshn per mat nese jeni te interesuara per dike te kaloni disaore me kontakti. Trup te formuar duke qene se jam dhe ne palester..
PER LIDHJE SERIOZE :)
(Tirane , TIRANA) Pershendetje!!! Quhem Rei , 27 vjec , aktualisht banoj ne tirane , kam mbaruar studimet e lartadhe jam i punesuar . Jam Tip gazmor me sens humori, jam i qet dhe i kuptueshe...
Lidhje serjoze
(Itali, Te gjitha qytetet) Psht jam Eltoni 38 vjec kerkoj nje vajze per te kaluar jeten.
Kerkoj nje femer te moshes mbi 35 vjece per nje lidhje te bukur...
(Tirane, Shqiperi, TIRANA) Jam 35 vjec, dhe jam ne kerkim te nje femre me tipare terheqese... Nga eksperienca , femrat emoshes mbi 35, me japin me shume kenaqesi dhe me pak dhimbje koke 😀. Jane shum...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:
    Djemte kerkojne vajza (571)
    Vajzat kerkojne djem (210)
    Vetem shoqeri (1)
    Lidhje romantike (162)
    Njerez te humbur (1)
    Zemër e vetmuar (40)
    çifte (140)
    Te ndryshme (6)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale