|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 26 Shtator, 2016 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Djemte kerkojne vajza
Djemte kerkojne vajza
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Kerkoj njohje me nje vajze
(DURRES, Durres) Pershendetje jam ardiani nga Durresi 37 vjec kerkoj njohje me nje vajze ose grua te moshes rreth30vjec. Nese njohja do funksionoj mire mund te shkohet dhe me tej.Jam ne gjen...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Njohje dhe komunikim
Njohje dhe komunikim

(DURRES, Durres) PERSHENDETJE. UN QUHEM ARDI, NGA DURRESI (QYTET). JAM 28 VJEC, VENDALI, BEQAR, 1.7M 75KG, IVETPUNESUAR. INTERESOHEM PER NJE VAJZE NGA DURRESI, NUK KAM PROBLEME ORIGJINE APO FE...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Kerkoj nje vajze ose grua serioze per kunatin ne Canada
(Iceland , TIRANA) Jetojme jashte shtetit afer canadase. Kam kunatin te ndare 34 vjec dhe me dy femije. Kerkojm njevajze apo ndonje grua te ndare qe te martohet me te. Ju lutem vetem lidhje seri...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Vetem serjozisht
(Tirane , TIRANA) Prsh vajza jam Besi nga tr 27 vjec i bukur e shum simpatik,dhe shum mir nga ana ekonomike me bisnespersonal..deshiroj te njihem me vajza per lidhje serjoze mos te jet me shume...
kush femer kerkon seks ..paguaj.
kush femer kerkon seks ..paguaj.

(jugu i shqiperis, Berat) Pershendetje jam ne kerkim te aventures ....kerkoj femra tr cfardolloj moshe 18 vjec e lart ...jam28 vjecesmer 182 cm i gjat i mir servitur jsm shum i dhene pas jetes seksual...
Intelektuali per Zonjat
(jug, TIRANA) jam 29 vjec me arsim te larte , banoj ne nje qytet te shqiperis se mesme. i gjate 1.78, trup sportivshume simpatik, jam single. kerkoj femra me te medha se vetia per qef. ofro...
Kerkoj nje vajz per lidhje,q e mund te behet dhe serjoze
(Durres, Durres) Toni 35 vjec nga durrsi i divorziuar.dua te gjej nje vajz per lidhje qe me kalimin e kohes dua tebehet serjose,puna qe bej me merr shum koh prandaj po e kerkoj ne revisten, V...
lidhje serioze
(londer, TIRANA) jam 38 vjec beqar kerkoj nje vajze per lidhje serioze perdoruesit e whatsapp mund te kontaktojne ne00447737003657
Djali i embel i virgjer kerkon vajze
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale 22 vjec, i embel, i sjellshem i paster dhe me trup te bukur atletik te stervitur. Jamstudent dhe nuk kam bere asnjehere seks. Jam djale i cilter dhe pa asnje kom...
Super ofert paguaj per vajza deri 24 vjec
(Tirane, TIRANA) Jam djale shume i mire, trup te bukur, i sjellshem, korrekt dhe shume i mire ne sex. Kam super ofertshperblim per vajza deri 24 vjec. Shkruani nga moduli
Kerkoj femer per caste te paharrueshme
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale simpatik, trup shume te bukur dhe i sjellshem i cili kerkon nje femer per te provuargjera te ndryshme ne sex dhe te eksplorojme njeri-tjetrin. Dua te provoj po...
Djali i embel i virgjer kerkon vajze
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale 22 vjec, i embel, i sjellshem i paster dhe me trup te bukur atletik te stervitur. Jamstudent dhe nuk kam bere asnjehere seks. Jam djale i cilter dhe pa asnje kom...
Ofert paguaj per vajza deri 24 vjec
(Tirane, TIRANA) Jam djale shume i mire, trup te bukur, i sjellshem dhe shume i mire ne sex. Kam super ofert pervajza deri 24 vjec. Shkruani nga moduli
Kerkoj femer te cilter per tia kaluar super
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale i cili kerkon nje femer per te provuar gjera te ndryshme ne sex dhe te eksplorojmenjeri-tjetrin. Dua te provoj pozicione te ndryshme dhe te fitojme sa me shume...
Djali i embel i virgjer kerkon vajze
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale 22 vjec, i embel, i sjellshem i paster dhe me trup te bukur atletik. Jam studentintelektual dhe nuk kam bere asnjehere seks. Jam djale i cilter dhe pa asnje komp...
Ofert paguaj per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA) Jam djale 23 vjec shume i mire, trup te bukur, i sjellshem dhe shume i mire ne sex. Kam super ofertper vajza deri 23 vjec. Shkruani nga moduli
Kerkoj femer te cilter per tia kaluar super
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale i cili kerkon nje femer per te provuar gjera te ndryshme ne sex dhe te eksplorojmenjeri-tjetrin. Dua te provoj pozicione te ndryshme dhe te fitojme sa me shume...
Mashkull 30 vjeç kerkoj lidhje serioze
(Durres, Durres) Pershendetje! Jam një djale 30 veç 1.80 i gjat dhe i pashëm nga Durrësi. Kërkoj nje femër përlidhje serioze. Kush është e interesuar te më kontaktoj përmes modulit ...
-----0694894045-- -SMS---50 EURO
(FIER, Fier) MAMI,OSE VAJZE. FIER.BERAT.VLORE OSE QYTETET PERRETH. NUK JU ZHGENJEJ. TOP SEKRET. BERTI 32 VJ. bertiberti888@gmail.com
-----0694894045-- -SMS---50 EURO
(FIER, Fier) MAMI,OSE VAJZE. FIER.BERAT.VLORE OSE QYTETET PERRETH. NUK JU ZHGENJEJ. TOP SEKRET. BERTI 32 VJ. bertiberti888@gmail.com
-----0694894045-- -SMS---50 EURO
(FIER, Fier) MAMI,OSE VAJZE. FIER.BERAT.VLORE OSE QYTETET PERRETH. NUK JU ZHGENJEJ. TOP SEKRET. BERTI 32 VJ. bertiberti888@gmail.com
Pershendetje
Pershendetje

(Tirane, TIRANA) Per vajzat e interesuara nga tirana, jam 26 vj, ne maredhenie pune, i gjate simpatik,sybojeqielli...ju mirepres
Kerkoj femer te cilter per tia kaluar super
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale i cili kerkon nje femer per te provuar gjera te ndryshme ne sex dhe te eksplorojmenjeri-tjetrin. Dua te provoj pozicione te ndryshme dhe te fitojme sa me shume e...
Ofert per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA) Jam djale 23 vjec shume i mire, trup te bukur, i sjellshem dhe shume i mire ne sex. Kam super ofertper vajza deri 23 vjec. Shkruani nga moduli
Djali i embel i virgjer kerkon vajze
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale 22 vjec, i embel, i sjellshem i paster dhe me trup te bukur atletik. Jam studentintelektual dhe nuk kam bere asnjehere seks. Jam djale i cilter dhe pa asnje komp...
Psikologu Per Ty
(BERAT, Berat) Mos harro asnjëherë parimin kryesor, se cilësija e jetës tënde varet nga cilësia e komunikimitqë ke. Domethënë mënyra se si komunikon me të tjerët dhe çfarë ësh...
OFERTE E LIMITUAR.
(Tirane, TIRANA) Per te gjitha femrat 18÷36 vjec. Ose cifte qe vertete duan te provojne dicka ndryshe. E theksojvetem femra dhe cifte. Deri me dt 10 jam ne tr. Tl 0696404361
Djali i embel i virgjer
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale 22 vjec, i embel, i sjellshem i paster dhe me trup te bukur palestruar. Jam studentintelektual dhe nuk kam bere asnjehere seks. Kerkoj nje vajze per here te pare...
Ofert per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA) Jam djale 23 vjec shume i mire, trup te bukur, i sjellshem dhe shume i mire ne sex. Kam super ofertper vajza deri 23 vjec. Shkruani nga moduli
Per vajza deri 23 vjec
(Tirane, TIRANA) super ofert me shkruani nga moduli
ofert
(Tirane, TIRANA) super ofert me shkruani nga moduli
lidhje serioze
(elbasan, Elbasan) pershendetje, jam nje djal 35 vjec deshiroj te njoh nje vajze per lidhje serioze, kush eshte einteresuar te me kontaktoje ne 0675702624.
NJOHJE ME FEMRA
(Tirane, TIRANA) Pershendetje,jam Eri nga tr 29 vjec dhe kam deshire te njihem ne femra te cdo lloj moshe,pershoqeri,aventura,seks,cfare te doni,ua plotesoj te gjitha...ju pres ne whatup si fi...
-----0694894045-- -SMS---
(fier, Fier) jap 50 euro per nje ore ndryshe. nuk ju zhgenjeje. bertiberti888@gmail.com
-----0694894045-- -SMS---
(fier, Fier) jap 50 euro per nje ore ndryshe. nuk ju zhgenjeje. bertiberti888@gmail.com
24cm vetem per femra
24cm vetem per femra

(TIRANA) vetem per femra 24 cm kush do ta shikoje ne kamera ne skype ose oovoo te me shkruaje me ane temodulit, theksoj vetem femmra dhe cifte ne kamera. edhe per takime mbas njohjes ...
Psikologu Per Ty
(BERAT, Berat) Mos harroni asnjëherë parimin kryesor, se cilësija e jetës suaj varet nga cilësia e komunikimitqë keni. Domethënë mënyra se si komunikoni me të tjerët dhe çfarë ...
KERKOJ VAJZE PER BISEDA EROTIKE
(TIRANE DURRES SHQIPERI, TIRANA) kerkoj vajze per bised erotike qe sduan takime gjera po vetem dike per tshprehur fantazite dukederguar foto video. Pa lidhje pa emra asgje.
Ne kerkim te nje femre per te kaluar dicka te la harrueshme.
(Tirane, TIRANA) Hi jam Roni nga tr 28 vj jam ne kerkim te femrave qe duan vertete te kenacen. Nese deshirojne dheciftet jan te mirpritur.flm tel 0696404361
Kerkoj nje vajze per Lidhje Serjoze.
(Tirane, TIRANA) Persjendetje Jam Nje Djal me banim ne Tirane jam 29vjec tip i qet i dashur dhe serjoz , jam i gjat190 cm gjyra syve jeshile hund vogel brun pak zeshkan merem me fitness kam ca...
KERKOJ VAJZE QE TE BEJME VIDEO PER CHATURBATE
(Tirane. Durres, TIRANA) Kerkoj nje vajze qe te marri pjese me mua duke bere video live ne faqen chaturbate qe drejtperdrejtcon ne fitim parash qe ofrohen nga faqja. Gjithcka 100% genuine . Vajza duhe...
sex vetem per femra dhe cifte
(tiran, Berat) Per te gjitha ato femra qe ndihen vetem ne aktivitetin seksual ..jam 34 vjec me nji nivel telart.....borrishtja@gmail.com c'do gje sekret
CKEMI GOCAA $$$
(albania, TIRANA) TANI SAPO JAM KTHY NGA ANGLIA PER DISA DITE NE ALBANIA, DHE DESHIROJ TE NJOH NDONJE GOC PER TEKALUAR MOMENTE TE BUKURA BASHKE, PER ME SHUM PRES PERGJIGJE , SDO ZHGENJEHENI
Hiiii
(Tirane, TIRANA) Jam djale 27 vjec.kerkoj nje femer super hot qe te kaloj nje nate.ajo qe mendon se do me beje qefindo shperblej si te doje.theksoj te jete super femer ne cdo drejtim.
Ofroj 50€ per momente intime
(TIRANA) Per vajzat qe jan te interesuar per tu paguar per momente intime te me kontaktojne
per vajzen qe kerkonte njeriun ideal
(tirane, TIRANA) per vajzen nga durresi Jam nga tirana per virtytet e mira qe kerkonit tek nje mashkull ato jane temisheruara te gjitha ne personin tim Gjithashtu jam marre dhe me art pasi kam...
pershendetje goca mama jam ne pritje tuaj
(tirane , TIRANA) pershendetje mama goca jam ne pritje tuaj per caste mjaft te bukura gjithashtu ju ofroj kenaqesiseksuale shfrenojme imagjinaten se bashku ju pres
kerkoj femer
(tirane durres, TIRANA) jam 46 vjec ,jam perkohosisht ne shqiperi .kerkoj nje femer mosha e te ciles nuk ka asnje rendesimjafton qe mos te jete prostitute .dua te kaloj me te caste miqesie dhe intime...
-----0694894045-- -SMS---
(FIER, Fier) PERSHENDETJE. JAM ROBERTI NGA FIERI. JAP 50 EURO PER NJE ORE NDRYSHE. NUK JU ZHGENJEJE. bertiberti888@gmail.com 0694894045-- SI -FILLIM -SMS
-----0694894045-- -SMS---
(FIER, Fier) PERSHENDETJE. JAM ROBERTI NGA FIERI. JAP 50 EURO PER NJE ORE NDRYSHE. NUK JU ZHGENJEJE. bertiberti888@gmail.com 0694894045-- SI -FILLIM -SMS
ckemi gocaaa??
(tirane, TIRANA) per vajzat qe duan maksimumin
Kerkoj femer vec per qef !!! eja tja kalojm super ;))))))))
(Tirane, TIRANA) Kerkoj femer te cilter per tja kaluar super me nje djal qe di car ben ne shtrat. Shkruani nepermjemodulit. oh se harrova moshennnnnnnnn, po un jam 23 vjec e nuk dua femra me m...
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale