|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 22 Janar, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / çifte
çifte
çifte
Kërko
  Emërtimi
Qifti
(Prishtin, Prishtine) Jemi qift keekojm qift vetem qifya lajmronu ne ket skype qifti38441@outlook.com vetem qifta sinqertmosha jon eshte 38f 44b. Ju mire presum .
Cifti kerkon cift per seks ne Düsseldorf 02.03.18 deri 04.03.18
Cifti kerkon cift per seks ne Düsseldorf 02.03.18 deri 04.03.18

(Gjermani) Jemi cift, 40 vjecar, 182 dhe 175cm, 90kg dhe 60kg, dhe jemi me daten e shenume per ni wikend neDüsseldorf dhe po kerkojm ni cift serioz, te paster, sekret qe ka deshir per m...
kerkoj qifte qe eshte i interesuar me pas pune me nje marakli! çdo gje te jete secret?
(Peje, Peje) Jam nje marakli qe kam deshire çdo gje te jete sekrete vetem ne mes meje dhe nje çifti te moshesmesatare 40+ .....nuk vije ne shprehje pa foto! pastaaj i ndrrojmi numera e ...
Mashkull jam.
(Prishtin, TIRANA) Pershendetje jam mashkull 29 vjeqar 1.83 i gjat jam i pashem trup sportiv. Sekreti tek un eshteprioriteti numer nje, kerkoj nje qift te jen te lezetshem dhe te sinqert te kult...
Arber
(...., TIRANA) Pershendetje. Jam mashkull 29 vjeqar jam i pashem i gjat 1.83 trup sportiv jam shum ipastert,sekreti tek un esht qeshta numer nje. Kerkoj nje qift te jet i lezetshem qe esht m...
Kerkoj cift!
(Tirane, TIRANA) &M per cifte: 0684999585
Pershendetje qifte vetem
(Kosove , Prishtine) Jam 40 vjeqar vetem qiftet secrete munden te me shkruajn jam 24 ore I mire dhe ne munden mavon ti nderrjom fotot dhe Nr e telefonit permes Email .28prishtina@gmail....
Jemi qift 24 vjeqar Kerkojm Femer 20/30 vjeqare
Jemi qift 24 vjeqar Kerkojm Femer 20/30 vjeqare

(Prishtine, Prishtine) Pershendetje jemi qift kerkojm vetem femer serioze te paster sekret !
Kerkoj qifte te sinqerta fotot jan origjinale te miat kam vend
Kerkoj qifte te sinqerta fotot jan origjinale te miat kam vend

(Prishtine, Prishtine) Jom mashkull 24 vjeqar i sinqert pres qifte te sinqerta vetem qifte mashkull dhe femer i qiij dytnese dojn por nuk pranoj vetem mashkull fotot jon origjinale te miat per ti v...
Per cifte sekret ose per femer qe do te na bashkohet
(Tirane durres, TIRANA) Pershendetje kerkoj nje cift sekret ose nje femer po sekrete qe do te me bashkohet per te provuardicka ndryshe dje sogurosjt ajo te jete mes nesh .. jam 27 vj jam serjoz dhe m...
Jemi cift kerkojm cift
Jemi cift kerkojm cift

(Tirana , TIRANA) Jemi cift kerkojm cift rreth moshes 20vj deri ne moshe 30vj se dhe vet rreth ksaj moshe jemi. Porciftet e interesuar te pershkruajn veten dhe te dergojne nje foto ku te jene t...
Njohje me cifte ose vajza dhe zonja
(Tiran , TIRANA) Jam djal 27 vj me pervoj me cifte dhe zonja Te interesuarit te me kontaktojn vetem ata Qe jan zerjoz nr konktaktit 0688720133 Privat spergjigjem
Qifti Kerkon Femer
(Prishtine, Prishtine) Jemi nje qift f25 m32 vjeqar kerkojme nje femer qe te na bashangjitet te shoqerohemi me te ,teprovojme eksperienca te reja me te te na shikoj deri sa ne te kryejm mardhenje te...
Njohje me nje Zonje /Mami Ose çift korrekt
(Durres, Durres) Pershendetje , interesohem per njohje me nje zonje /mami ose nje çift korrekt e serioz. Preferohetfemer qe ka nevoje te njohe dike korrekt e qe esht diskret . Gjithashtu çif...
Cifti per cifte dhe Femra
(Tirane, TIRANA) Ckm. Ne jemi cift nga Tr . Ne jemi M 30 F 25 duam dike nga mosha 22 deri ne 35 .shum simpatikshum serio dhe shum Alegro . Deshirojm te njihemi me 1 cift ose 1 Femer per t...
kerkojme cift
(vlore, Vlore) Jemi cift diskret 32vjec dhe 30 vjec ! Kerkojme cift pak a shume moshatar ! Na kontaktoni ne email,!
kerkoj  femra te martuara
kerkoj femra te martuara

(tirane, TIRANA) kerkoj femra te martuara (mami) per lidhje te fshehte,do ju bej te ndiheni super te vleresuara ,jupres
kerkoj nje mami
kerkoj nje mami

(tirane, TIRANA) pershendetje ,kerkoj nje mami per lidhje te fshehte,nuk do kete probleme ,i gatshem kur te jete ajoe lire puuuc puuuc
Kerkoj ndonje cift nese deshironi lajmrohuni jam 1 Djal 30 vjec nga Prishtina per cifte
(Prishtine, Prishtine) Ne Pritje te cifteve
Kerkoj qifte me bo seeks treshe kom vend ne prishtin
(Prishtin , Prishtine) Kerkoj qifte mashkull dhe femer per seks treshe mosha ska rendesi posedoj vend
couple for fun
(tirane, TIRANA) pershendetje, ne jemi cift 30 vjecar ,me eksperjenca,udhetojme neper Europ shpesh per shak tepunes sone . kemi eksperjenc brenda dhe jashte Shqiperie. Kekojme cifte t...
Studente per cifte
Studente per cifte

(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje cift per miqesi dhe me teper ,jam 22 vjece
Kerkojme goca ose cifte
(Tiranë, TIRANA) Persh.. jemi 25 vjec te dy..jetojm ne tirane..jemi te paraqitshem dhe simaptike..kerkojme te njejtengje dhe nga gocat ose ciftet qe jane te interesuar,....FLM.. ps:meshkujt t...
cifti tr
(tirane, TIRANA) Jemi cift nga Tirana te kulturuar jemi 37f dhe 42 m deshirojmenjihemi me nje cift korrekt re jene te jene te Moshe's sone Jo te vegjel vlen e per ndonje mashkull por te jete s...
 KERKOJ VETEM CIFTE SERJOZE FM 069 35 33 595
KERKOJ VETEM CIFTE SERJOZE FM 069 35 33 595

(Rruga Don Bosko, TIRANA) JAM ERVINI 32 VJ TIRAN KERKOJ NJE CIFT FM SERJOZ DHE SIMPATIK PER KENAQESI TE SHFRENUAR SEKSUALE 3FMM JAM SERJOZ DHE SIMPATIK JAM I PASTER DHE SHUM AKTIV NE SEKS ME PELQEN SEK...
KERKOJ CIFTE OSE MAMI PER LIDHJE SEKRETE
(Tirane, TIRANA) PERSHENDETJ JAM NJE DJAL KERKOJ MAMI OSE CIFT PER LIDHJE SEKRETE VETEM E CILSOJ VETEM CIFTE OSE MAMIMOSHA SKA RENDESI JAM SHUM I PASTER DHE KORREKT CDO GJE ESHTE NE SEKRET TE ...
Cift pa experience
(Tirane, TIRANA) Pershendetje,jemi cift 34M dhe 27F super fare. Kerkoj mashkull per te fejuaren time,te jete negjendje,jo ti Mbulojme ne shpenzimet.
cuckold
(tirane, TIRANA) pershendetje,jemi cift 30 vjec te dy,interesuar per cifte ose meshkuj(max 35 vj) per lojraerotike. ata qe nuk dine as te shkruajne shqip mos lodhen kot,as injorantet apo te...
kerkoj cifte per sex
(tirane, TIRANA) jam 27 vj kerkoj cifte per sex te fucishem. me kontaktoni.
kerkoj te njoh nje femer.
(tirane, TIRANA) jam 27 vj nese ka ndo nje femer qe don te njifet me mua. me shkruani
psh. jam nje diale 27 vjec kerkoj cifte per experienca te ndryshme.
(tirane, TIRANA) psh si jen. nese ka ndo nje qift qe don te argetohet. sex dhe orgazma pa find simpatik dhe shum isjellshem. me shkrua i ne modul. flm
jam cun
(tirane, TIRANA) Kerkoj partnere per te aventure me cifte ose goca per treshe... Shehu.arnest@yahoo.com
Kerkoj partnere
(tirane, TIRANA) Kerkoje goce ose grua si partnere per shkembim ciftesh te tjere ose treshe me femra ....te jene teparaqitshme dhe jo lopa :D :P
KERKOJ CIFTE SERJOZ OSE MAMI
(Tirane, TIRANA) PERSHENDETJ JAM NJE DJAL KERKOJ MAMI OSE CIFT PER LIDHJE SEKRETE VETEM E CILSOJ VETEM CIFTE OSE MAMIMOSHA SKA RENDESI JAM SHUM I PASTER DHE KORREKT CDO GJE ESHTE NE SEKRET TE ...
ka ndonje femer ose cift qe kerkon mashkull
(Sarande, Saranda) vetem per seks sekret
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Istog (Burimi), Istog (Burimi)) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Boy hamshor
(Durres, Durres) 0673327103 Miri jam,ndodhem dhe pak dite ne Albania,i paraqitshem dhe i palestruar me ekonomi temire,po le ket nr vetem per cifte qe kane nevoje per leke.te jene jo me shume s...
Sekret
(Tirane, TIRANA) Prsh ka ndonje çift tani te flasim ne sype liv.me shkruani ne imel çifte te flasim pastaj po jupres çifte jam mashkull
Kerkojme vetem cifte
Kerkojme vetem cifte

(Tirane, TIRANA) Kerkojme vetem cifte
cift nga tr i martuar dhe shume te kendshem
(Tirane, TIRANA) Prsh jemi cift rreth te 30 ne tr. duam te njihemi me cifte te tjera per argetim.
cift 33 kerkojme cifte shume simpatike me te reja
(Tirane, TIRANA) Jemi cift ne TR dhe kerkojme lidhje me cifte te tjera serioze dhe te paster. FLM
Arjani nga Prishtina,viber +377-45-624-591,kerkon FEMER apo QIFT TE RI nga Shqiperia apo Kosova (Bre
Arjani nga Prishtina,viber +377-45-624-591,kerkon FEMER apo QIFT TE RI nga Shqiperia apo Kosova (Bre

(Prishtine, Prishtine) Jam Arjani nga Prishtina, jam 39 vjeq, jam me profesion..., ndersa jam shume i etur per sex..Mekontaktoni ne 045-624-591. 1-KERKOJ FEMER 2-KERKOJ QIFT TE RI, TE KULTURUA...
Jemi nje cift poshte te 30 tave , kerkojme nje cift serioz , te paster dhe me kryesorja shume sekret
Jemi nje cift poshte te 30 tave , kerkojme nje cift serioz , te paster dhe me kryesorja shume sekret

(Prishtine) Kerkojm me kryesorja qe cifit te jete sekret , te pashem dhe shume te paster ..me e mira eshte qecifti te jete nga kosova ..nuk pranojm mesazhe te meshkujve ordinera dhe masht...
vetem per femra qe duan ta shijojn jeten
vetem per femra qe duan ta shijojn jeten

(Tirane , TIRANA) Pershendetje ,jeni nje cift open mind,kerkojm nje femer qe te na bashkohet per thresome,do ngeletshume e kenaqur,ju mirepresim,na kontaktoni dhe do ta shikoni qe jemi 👌👌...
njohje
(tirane, TIRANA) Pershendetje miq,jemi nje cift nga Tirana dhe kerkoj nje cift ose nje femer per njohje ,na pelqenshume te eksplorojme dhe ne shumicen e kohes jemi ne udhetime ,do te ngeleni t...
 KERKOJ VETEM CIFTE SERJOZE FM 069 35 33 595
KERKOJ VETEM CIFTE SERJOZE FM 069 35 33 595

(Rruga Don Bosko Tirane, TIRANA) JAM ERVINI 32 VJ TIRAN KERKOJ NJE CIFT FM SERJOZ DHE SIMPATIK PER KENAQESI TE SHFRENUAR SEKSUALE 3FMM JAM SERJOZ DHE SIMPATIK JAM I PASTER DHE SHUM AKTIV NE SEKS ME PELQEN SEK...
Vetem Qifte,
(Peje, Peje) Jemi qifte, deshirojme te takohemi me qifte serioze,,, jo mashkujve singel. pra, vetem ata qifteserioze le te lajmerohen e shohim e bejme,,,,
PER ÇIFTE
PER ÇIFTE

(Kosove, Prishtine) Kerkoj qifte biseksuale...qe dijn qka deshirojn, Jam shume serioz shume korrekt E gjitha mbetetshum sekrete. Per info me shkruani permes modulit leonardi-pr@hotmail.com +...
Kerkoj qift te sinqert
(Kosov, Prishtine) Pershendetje Jam mashull 100% i sinqert dhe i paster ne gjdo aspekt Punoj dhe jetoj neperendim Jam i hapur per te gjith qe keroj mashkull 100% ne gjdo aspekt Ju mirpres ...
Jemi nje qift shume i sinqert Po ashtu keekojm qift sinqert.
(Prishtin, Prishtine) Jemi qift kerkojm qift mosha sa me rendsi ne jemi 38. 43 vjeqar ju lutem te na shkruni vetem qifteose ndonje femer qe deshiron te shoqerohet me ne por duhet te jete shum e kuj...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale