|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 25 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / çifte
çifte
çifte
Kërko
  Emërtimi
Skllav sexual
Skllav sexual

(Fier, Fier) Jam nje djale 27 vjec deshiroj Te behem skllav I nje Cifti ose mami bejm cdo fantazi deshire cdogje qe eshte e mundur per qef vetem serioz e secret
Kerkojm femer
(Tirane, TIRANA) Jemi cift shum seksi . M25 F 30. Kerkojm femer seksi 18-45 vj. Ju ndihmojm me 500e nata ose me ore200
cifte
(durres, TIRANA) Jam beni 33 vjec me arsim te larte dhe mir Eko. Kerkoj miqesi te kendshme me ndonje cift qe kamendje te hapur pa komplekse dhe me shum fantazi.
MIQESI
MIQESI

(tirane, TIRANA) Jam 33 vjec me arsim te larte dhe mir Eko. Kerkoj miqesi te kendshme me ndonje cift qe ka mendje tehapur pa komplekse dhe me shum fantazi.
cift
cift

(tirane, TIRANA) Jam 33 vjec me arsim te larte dhe mir Eko. Kerkoj miqesi te kendshme me ndonje cift qe ka mendje tehapur pa komplekse dhe me shum fantazi.
vetem cift
vetem cift

(tirane, TIRANA) Jam 33 vjeq me arsim te larte intelektual mir eko. i paster dhe i sinqerte pa djallezira por vetemper deshira. Kerkoj nje cift familjar pa komplekse qe kan mendje te hapur te ...
vetem cift
vetem cift

(tirane, TIRANA) Jam 33 vjeq me arsim te larte intelektual mir eko. i paster dhe i sinqerte pa djallezira por vetemper deshira. Kerkoj nje cift familjar pa komplekse qe kan mendje te hapur te ...
vetem per cifte serioz
vetem per cifte serioz

(tirane, TIRANA) mashkull 27 vjecsr shume i paster serioz edhe shume sekret.kam shume eksperienca ne keto mardheniekerkoj te njihem me cifte edhe femra qe din se cfare kerkojn edhe te jet te q...
Miqesi
(Durres, Durres) Kerkoj miqesi me ndonje cift mendje hapur pa komplekse intelektual qe ka Horizonte dhe fantazi jambeni 33 vjec nga tr mir eko. Me arsim te larte pres sms
Miqesi
(Tiranë , TIRANA) Kerkoj miqesi me ndonje cift mendje hapur pa komplekse intelektual qe ka Horizonte dhe fantazi jambeni 33 vjec nga tr mir eko. Me arsim te larte pres sms
kerkoj femer ose cift
(sarande, Saranda) jam M 26 vjec super sekret kerkoj mami ose cift
Miqesi
(Tiranë , TIRANA) Jam 33 vjec me arsim te larte dhe mir Eko. Kerkoj miqesi te kendshme me ndonje cift qe ka mendje tehapur pa komplekse dhe me shum fantazi. Per me teper ne modul.
Kerkoj çifte ose femer  ne gusht per tskim ks dhe ne qdo koh ne zvicer
Kerkoj çifte ose femer ne gusht per tskim ks dhe ne qdo koh ne zvicer

(Zvicer, Zvicer) Pershendetje . Jom mashkull 35 vjeçare 176m 74kg brun . I pashum dhe i paster pas semundje infektuese mundem me vertetu me vertetim te mjekut apo me shku zbashku...
Kerkoj Qifte ose femer ne Muajin gusht ne ks ose tash ne zvicer
(Gjilan, Gjilan) Pershendetje . Jom mashkull 35 vjeçare 176m 74kg brun . I pashum dhe i paster pas semundjeinfektuese mundem me vertetu me vertetim te mjekut apo me shku zbashku ne ...
per cifte
(tr, TIRANA) ne kerkim te nje cifti pernjeeksperience treshe. jam m, 38 vjec dua te provoj nje eksperience me njecift, duke plotesuar cdo fantazi... gjithcka eshte e mundur... i hapur per ...
per cifte
(tr, TIRANA) ne kerkim te nje cifti pernjeeksperience treshe. jam m, 38 vjec dua te provoj nje eksperience me njecift, duke plotesuar cdo fantazi... gjithcka eshte e mundur... i hapur per ...
cift
(tirana, TIRANA) jemi cift te dy 30 vjec,kerkojm 2 djem 30-35 vjec,per me shume info ne email
cift
(tirana, TIRANA) jemi cift te dy 30 vjec,kerkojm 2 djem 30-35 vjec,per me shume info ne email
Cifti per cifte
(Tirane, TIRANA) Prsh jemi cift nga tirana mosha 26 femra 28 mashkulli kerkojme te jemi pjese ne nje feste me shumecifte reale dhe korrekte e theksojme vetem pjese me shume cifte jo cifte tek ...
Cifti per cifte
(Tirane, TIRANA) Prsh jemi cift nga tirana mosha 26 femra 28 mashkulli kerkojme te jemi pjese ne nje feste me shumecifte reale dhe korrekte e theksojme vetem pjese me shume cifte jo cifte tek ...
Cifti per cifte
(Tirane, TIRANA) Prsh jemi cift nga tirana mosha 26 femra 28 mashkulli kerkojme te jemi pjese ne nje feste me shumecifte reale dhe korrekte e theksojme vetem pjese me shume cifte jo cifte tek ...
Per ciftet qe vin per pusime
(TIRANA) ja nje djale 24 vjec jam i gatshem te takoj ciftet qe dojne te thyejne monotonine e perditshme qevin nga jshte per pushime shum sekret nese deshironi lajmerohuni.
Ciftet qe vin ne shengjin
(Tirane, TIRANA) Per ciftet qe vin ne shengjin dhe deshirojne dicka ndryshe nga monotonia e perfiteshme te lajmerohenper takim .Faleminderit!
Ciftet qe vin ne shengjin
(TIRANA) Per coftet qe vin ne shengjin dhe deshirojne dicka ndryshe nga monotonia e perfiteshme te lajmerohenper takim .Faleminderit!
Deshiroj te provoj nje treshe
(Vlore, Vlore) Jam f25 dhe kam patur shume eksperienca seksuale ne jeten time si me femra edhe me meshkuj. Pra jambi. Dua te provoj tashme nje treshe sepse se kam provuar kurre. Mundesisht t...
Deshiroj te provoj nje treshe
(Vlore, Vlore) Jam f25 dhe kam patur shume eksperienca seksuale ne jeten time si me femra edhe me meshkuj. Pra jambi. Dua te provoj tashme nje treshe sepse se kam provuar kurre. Mundesisht t...
Deshiroj te provoj nje treshe
(Vlore, Vlore) Jam f25 dhe kam patur shume eksperienca seksuale ne jeten time si me femra edhe me meshkuj. Pra jambi. Dua te provoj tashme nje treshe sepse se kam provuar kurre. Mundesisht t...
Per cifte Reale pa komplekse stop mashtruesve.
Per cifte Reale pa komplekse stop mashtruesve.

(Korce, Korce) Kerkoj cifte reale jo mashtrues pa komplekse e te vendosur per kenaqesi pa fund kush eshte i gatshemju mirepres gjithcka per ju dhe per kenaqesine tuaj viber watcup per me shu...
Per cifte Reale pa komplekse stop mashtruesve.
Per cifte Reale pa komplekse stop mashtruesve.

(Korce, Korce) Kerkoj cifte reale jo mashtrues pa komplekse e te vendosur per kenaqesi pa fund kush eshte i gatshemju mirepres gjithcka per ju dhe per kenaqesine tuaj
Qifti i ri kerkon qift te ri
Qifti i ri kerkon qift te ri

(Kosov, Prishtine) Persh jemi nje qift i ri. Kena qef me e. Drru experiencen. Sit jeni qift münden me na Tanz ne. Nefillim mundemi te bisedojm tani e vashdojm. Dona qift nga Omaha 20 deri 49. S...
Qifti i ri kerkon qift te ri
Qifti i ri kerkon qift te ri

(Kosov, Prishtine) Persh jemi nje qift i ri. Kena qef me e. Drru experiencen. Sit jeni qift münden me na Tanz ne. Nefillim mundemi te bisedojm tani e vashdojm. Dona qift nga Omaha 20 deri 49. S...
vetem per cifte serioz
vetem per cifte serioz

(tirane, TIRANA) pershendetje jam nje djal 27 vjec shume i paster serioz edhe me shume eksperienca ne ketemardhenie.kerkoj cifte serioz te gatshem per takime qe din se cfare kerkojn.ju lutem v...
vetem per cifte serioz
(tirane, TIRANA) pershendetje jam nje djal 27 vjec shume i paster serioz edhe me shume eksperienca ne ketemardhenie.kerkoj cifte serioz te gatshem per takime qe din se cfare kerkojn.ju lutem v...
M Kerkoj Cifte Serioze NEser vi Shqiperi
(london/tirana, TIRANA) PERSHENDETJE NESE KA NDONJE CIFT SERIOZ PER TAKIM E PRES NESER VI NE SHQIPERI PER PUSHIME FLM
Kerkoj cift bi
(TIRANA) Dua cift te ri bi. Pra te kalojme momente treshe. Une dhe femra blowjob mashkullit, pastaj une dhemashkulli kenaqim femren. Coni foto dhe pershkrimin tuaj.
per ciftet
(tr, TIRANA) per ciftet qe duan nje mashkull per 3 ... nga tr shume sekret, gojore dhe llap per ciftin... per meshume kontakt
Jemi cift
Jemi cift

(Prishtin, Prishtine) Prsh jemi cift kerkojm nje mashkull ose nje cift ju presim na dergoni foto kjo osht skypja jonlindi_ks1@hotmail.com
Jemi cift
Jemi cift

(Prishtin, Prishtine) Prsh jemi cift kerkojm nje mashkull ose nje cift ju presim na dergoni foto kjo osht skypja jonlindi_ks1@hotmail.com
Jemi cift
Jemi cift

(Prishtin, Prishtine) Prsh jemi cift kerkojm nje mashkull ose nje cift jemi te martuar m31 f28 pa foto nuk folim ju presimne Skype Lindi_ks1@hotmail.com ju presim
Jemi cift
Jemi cift

(Prishtin, Prishtine) Prsh jemi cift kerkojm nje mashkull ose nje cift jemi te martuar m31 f28 pa foto nuk folim ju presimne Skype Lindi_ks1@hotmail.com
Jemi cift
Jemi cift

(Prishtin, Prishtine) Prsh jemi cift kerkojm nje mashkull ose nje cift jemi te martuar m31 f28 pa foto nuk folim ju presimne Skype Lindi_ks1@hotmail.com
Jemi cift
Jemi cift

(Prishtin, Prishtine) Prsh jemi cift kerkojm nje mashkull ose nje cift jemi te martuar m31 f28 pa foto nuk folim ju presimne Skype Lindi_ks1@hotmail.com
Jemi cift kerkojm femer ose cift per te djelen dat 14 prill nga mengjesi kemi vend....
(Tirane, TIRANA) Jemi cift 22 mashkurri edhe 23 femra kerkojm nje cift ose femer per momente te paharrueshme.......dergoni numrin edhe foto stop meshkujt
Jemi cift kerkojm femer ose cift per te djelen dat 14 prill nga mengjesi kemi vend....
(Tirane, TIRANA) Jemi cift 22 mashkurri edhe 23 femra kerkojm nje cift ose femer per momente te paharrueshme.......dergoni numrin edhe foto stop meshkujt
JEMI CIFT
JEMI CIFT

(TIRANE, Durres) jemi cift kerkojme nje mashkull sekret e te paster per sex 3she
JEMI CIFT
JEMI CIFT

(TIRANE, TIRANA) jemi cift deshirojm nje mashkull sekret e tfuqishem per sex 3she
JEMI CIFT
JEMI CIFT

(TIRANE, TIRANA) jemi cift deshirojm nje mashkull sekret e tfuqishem per sex 3she
JEMI CIFT
JEMI CIFT

(TIRANE, TIRANA) jemi cift deshirojm nje mashkull sekret e tfuqishem per sex 3she
Kerkoj Qifte ose femer ne muajin Gusht
(Zvicer) Pershendetje . Jom mashkull 34vjeçar 176m 74kg i pashum i sjellshum shum i pasterte dhe mbi tegjitha shum diskret. Kerkojn ndonje Çift ose femer te martuar te kulturuar dhe ...
Kerkoj Qifte ose femer ne muajin Gusht ne kosove ose ne zvicer
(Zvicer) Pershendetje . Jom mashkull 34vjeçar 176m 74kg i pashum i sjellshum shum i pasterte dhe mbi tegjitha shum diskret. Kerkojn ndonje Çift ose femer te martuar te kulturuar dh...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale