|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Zemër e vetmuar
Zemër e vetmuar
Zemër e vetmuar
Kërko
  Emërtimi
kam nevoje per nje femer qe do ta mbaj ne pellembe te dores
(Tirane, TIRANA) Pershendetje Jam nga Tirana me biznes me gjithcka kam nevoje te kem dike ne krah qe te mundemti hapem ndihem shume vetem dua nje vajze te bukur te embel dhe qe t...
kam nevoje per nje femer qe do ta mbaj ne pellembe te dores
(Tirane, TIRANA) Pershendetje Jam nga Tirana me biznes me gjithcka kam nevoje te kem dike ne krah qe te mundemti hapem ndihem shume vetem dua nje vajze te bukur te embel dhe qe t...
arsimi
(prishtin , Prishtine) pershendetje jem I interesum me gjet nji femer apo grue qe ka deshir sex dhe shetitje te msheft veq une dhe ajo me dit kush ka nevoj mere emalin dhe nr l...
Mami me bythe te medha
(Tirane, TIRANA) Jam Rei 27vjec Shume kinge dhe i palestruar. Kush eshte e interesuar ndonje mami per lidhjesekrete. Me dergo mesazh Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id...
Mami me bythe te medha
(Tirane, TIRANA) Jam Rei 27vjec Shume kinge dhe i palestruar. Kush eshte e interesuar ndonje mami per lidhjesekrete. Me dergo mesazh Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id...
Kerkoje vajze per martes
(Kosove, Te gjitha qytetet) Persh jom nje djal 36vj beqar Duke kerkuar nje vajze per lidhje serioze dua nje vajze te sinqert zendershme te jet ne Diaspor arsyja per nje te ardhme ma te mire per femi per...
keekoj femer deri ne 20 vjec
(tirane, TIRANA) pershendetje jam ne djale 26 vjec .interesohem per nje vajze jo me shum se 20 vjece.ja leje ne dorevajzes ca zgjedhe dhe ca kerkon
Kerkoj grua te ve per lidhje intime
(Prishtine, Prishtine) Kerkoj grua te ve, te lire, per lidhje te gjate intime diskrete. S'ka rendesi mosha as nga ciliqytet ne Kosove ose Shqiperi.
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) Pershendetje jam 28 vjec 187 cm 87 kg i paletruar me trup perfekt.jam i martuar por i paplotesuar.kam sh ekeksperienc ne shtrat me shume energji dhe rezistence.mirpres cdo fem...
Dua nje vajzë
(Kosovë, Te gjitha qytetet) Persh. Jom nje djal36 vjeq I pa martuar I gjat1.75 sy kalter flok blond I sinqert dhasht Zoti thegjej nje vajzë the sinqert per lidhje serioze poor Kam deshir the jet nga (di...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Lipjan , Lipjan) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
I DIVORCUAR
(TIRANA) KËRKOJ FEMËR QË ËSHTE E VETMUAR PËR LIDHJE TË PËRHERSHME UNË JAM 44 VJEQAR JAM I DIVORCUARJETOJ VETEM NË PRISHTINË DËSHIROJ TË TAKOJ FEMËR MBI MOSHËN 40 DERI...
Dua nje vajzë
(Kosovë, Te gjitha qytetet) Persh. Kerkoj nje vajzë per lidhje serioze 36vjeq beqar +38344303836
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Vitia , Vitia) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kerkoj nje Mami nga mosha 30 deri ne moshen 60
(Tirane, TIRANA) Pershendetje kerkoj nje lidhje sekrete me nje mami jam i gatshem ti plotesoj deshirat dhe ta mbajmcdo gje sekret . Kush eshte e interesuar per kete njoftim te kontaktoje ne mo...
Kerkoj vajze per lidhje serioze
(Gjermani, TIRANA) Kerkoj nje vajze deri 35 vjec, me shkolle te larte, per lidhje serioze. Une jam 42, i divorcuar, mebanim ne gjermani. Te interesuarat te dergojne email tek bb74@mail.de ...
Arjani nga Prishtina,viber +377-45-624-591,kerkon FEMER per lidhje pasionante,pa perfitime materiale
Arjani nga Prishtina,viber +377-45-624-591,kerkon FEMER per lidhje pasionante,pa perfitime materiale

(Prishtine, Prishtine) Jam Arjani nga Prishtina, jam 39 vjeq, jam me profesion...,....Me kontaktoni ne045-624-591. 1-KERKOJ FEMER per lidhje pasionante, romantike, fantazi//PA SYNIME PERFITIMI MA...
Arjani nga Prishtina,viber +377-45-624-591,kerkon FEMER apo QIFT TE RI nga Shqiperia apo Kosova
Arjani nga Prishtina,viber +377-45-624-591,kerkon FEMER apo QIFT TE RI nga Shqiperia apo Kosova

(Prishtine, Prishtine) Jam Arjani nga Prishtina, jam 39 vjeq, jam me profesion..., ndersa jam shume i etur per sex..Mekontaktoni ne +377-45-624-591. 1-KERKOJ FEMER 2-KERKOJ QIFT TE RI, TE KULT...
Kerkoj nje femer te vetmuar
(Tirane, TIRANA) Jam 35 vjec nga tirana i duvorcuar dhe shum i vetmuar.kerkoj nje femer po nga tirana qe e ndjenveten si une.jo materialiste dhe arrogante.me shkruani ne modul.
Njohje me nje Vajze te Shkolluar per Martese
(TIRANA) kerkoj nje vajze me arsim te larte per martese. un jam nga jugu 31 vjec me arsim te larte simpatik iparaqitshem djal i mire dhe me ekonomi te mire. emaili im djalserioz87@o...
Lidhje Martesore
(Prishtine, Prishtine) Jam 43 vjeq nga Prishtina.Kerkoj lidhje serioze martesore me ndonje vajz nga Kosova, Shqiperia.Nukkam femij. Kontakt whatsap viber +37744 411 642 ; 044982341 ose email: mili.g...
1234
1234

(tiran, TIRANA) pershendetje pershendetje pershendetje
jom djal kerkoj vajze
(kosove, Te gjitha qytetet) Dua te gjej nje grua e cila plotsisht pajtojet me mua deshiroj bashkim shpirtror me gruan e cilapersosmerisht me pergjigjet mua e di se jom I aft se kesaj hruaje ti ofroj jet ...
lidhje takime
(Berat,Lushnje,Elbasan, Berat) Prsh .Jam nje djale nga Vlora me paraqitje fizike ok ,dhe kushte te plotesuara ne jete.Deshiroj tenjihem me nje vajze te sinqerte dhe pa komplekse,por mbi te gjitha te kete vl...
kerkoj femere
kerkoj femere

(ska rendesi, Peje) Persh. Kerkoj nje feme per takimre Intime Ska rensi mosha une jom 30vj me prlqen me te pasmete mdha
Zotëri 50 vjec që di të vlerësojë një femër
(Ska rëndësi, TIRANA) Një lidhje sekrete me një zonjë deri 40 vjeç për ti dhënë njëri tjetrit atë që na mungon
18 vjec
(tirane, TIRANA) kerkoj nje vajze 30 mij lek ora jam cun pavarsisht emailit
Kerkoj grua per martese 50-65 vjece
(Prishtine, Prishtine) Jam mashkull 64 vj., 1.75 i gjatë, 90 kg, i pashëm, shumë i mbajtur, me pamje djaloshare,plotësisht i shëndoshë fizikisht dhe psiqikisht, me arsimim të lartë. Kërkoj ...
Lidhje serioze martesore
(Prishtine, Prishtine) Pershendetje jam 43 vjeq nga Prishtina . Jam i interesuar per lidhje serioze martesore nga Kosovaapo Shqiperia. Kontakt viber, whatsapp +37744 411 642 ; ose email : mili.gashi...
kerkoj grua
kerkoj grua

(istog, Te gjitha qytetet) Dua te gjej nje grua e cila plotsisht pajtojet me mua deshiroj bashkim shpirtror me gruan e cilapersosmerisht me pergjigjet mua e di se jom I aft se kesaj hruaje ti ofroj jet ...
kerkoj grua
kerkoj grua

(istog, Te gjitha qytetet) Dua te gjej nje grua e cila plotsisht pajtojet me mua deshiroj bashkim shpirtror me gruan e cilapersosmerisht me pergjigjet mua e di se jom I aft se kesaj hruaje ti ofroj jet ...
pershendetje
(shkup, Shkup) pershendetje deshta te njihem me donje person te sinqert dhe te drejt per lidhje serioze dua tatakoj gjysmen e zemres time ...shpresoj se do te lamrohet donje vajz deri 37 vje...
RISI PER FEMRA
(Hamburg, Gjermani) Risi masazher PER femra, UN KRYER KETO sherbime masazh,intime,sex,,,pse JU oj femrat E ndara ,teplota,JU QE JU mungoni burri pse mos te provoni KENI mundsi me shfrytzu fantaz...
al
(shkup, Shkup) pershendetje ..jam nje person i sinqert dhe dua te njihem me donje vajz serioze dhe vetem per lidhjete perhershme ...jam 39 vjeqar ..mundet te me shkruani ne email peshore@liv...
al
(shkup, Shkup) pershendetje ..jam nje person i sinqert dhe dua te njihem me donje vajz serioze dhe vetem per lidhjete perhershme ...jam 39 vjeqar ..mundet te me shkruani ne email peshore@liv...
kerkoj grua
kerkoj grua

(kosove, Te gjitha qytetet) Dua te gjej nje grua e cila plotsisht pajtojet me mua deshiroj bashkim shpirtror me gruan e cilapersosmerisht me pergjigjet mua e di se jom I aft se kesaj hruaje ti ofroj je...
kerkoj transe
(prishtin, Prishtine) ...ne modul
Kerkoj femer PER martes
(Podujev , Shkoder) Jam NJE BURR 42 vj NGA PODUJEVA KOSOV ,kerkoj NJE femer SERIOZE PER martes mosha 25-33 vjeq, UN jami QET ,sy kalter ,kam NJE EKONOMI mesatare te MIRE ,i punsuar. Eja E takom...
Pershendetje Jam nje Djal 30 vjeqar nga Svicra. Ke...
(Svicer, Te gjitha qytetet) Pershendetje Jam nje Djal 30 vjeqar nga Svicra. Kerkoj nje Vajza simpatike, dhe humoristike per njeshoqeri te ngusht. Nese keni interess mund te me dergoni nje E-Mail. Ju m...
Lidhje serioze
(Prishtine, Prishtine) Jam Mili 43 vjeq nga Prishtina.Kerkoj lidhje serioze martesore nuk kam femij. Kontakt VIBER ,WHATSAPP +37744 411 642 , ose nr: 045591763
Kerkoje nje femer per lidhje serjoze/martesore mes moshes 22 dhe 28 vjeqare
(Prishtine, Prishtine) jame Lavdimi mosha ime eshte 30 kam te mbaruar studimet universitare punoje ne nje institucionbanker jam I interesuar per nje vajz serjoze familjare per lidhje te shendosh mar...
Shiheeee
Shiheeee

(Tirane, TIRANA) Xxx
kerkoj vajze_-
(istog, Te gjitha qytetet) pershendetje jom ne kerkim te fatit jom 35vj beqar kerkoj nje vajz ne Diaspor sidomos nga zvicrra mepelqen te ndershme e moralshme e cila ka nje mendim per te krijuar familje ...
Duri
(Fier, Fier) Dua te njifem me nje vajze serioze dhe te sinqert. Jam shum i lenduar nga Dashuria dhe po ndjehemshum i vetmuar. Kam kaluar pak kohe qe nga prishja e enderrave te mia dhe kam ...
KERKOJ FEMER
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peRCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
lidhje takime
(Lushnje,Fier,Elbasan,Vlore, Lushnje) Prsh.Jam nje djale nga qyteti Vlores me paraqitje ok dhe me kushte te plotesuara jetese.fakti qe poshkruaj eshte se po me mungon nje vajze e mire dhe pa komplekse.nuk kerkoj c...
Kerkoj femer per qejf e sekret
(TIRANA) Jam gersi 28 vjec 190 cm 85 kg sy bojqelli i palestruar me forma super.me pelqen jeta sexuale.kerkoj femra single apo te martuara per qejf .di si tjua ruaj sekretin.do ju bej ...
Kerkoj nje vanjze per lidhje serioze, kush te jet e interesuar te me kontakto
(Tirane, TIRANA) Nuk ka rendesi kujt feje I perket apo e kujt krahine mjafton te jet shqiptare
LIDHJE SERIOZE MARTESORE
(Prishtine, Prishtine) Jam Mili 43 vjeq nga Prishtina.Nuk kam femije.Jam i interesuar per lidhje serioze martesore.Nese kate interesuara mund te kontaktojm : Viber: +37744-411-642 ose 045-591-763 a...
jam visi nga tirana
(tirane , TIRANA) PERSHENDETJE JAM VISI NGA TIRANE 25 VJEC JAM NE KERKIM TE NJE VAJZE SERIOJZE PER LIDHJE SERJOZE TEINTERESUARAT TE CONTACTOJN NE VIBER DHE WHETCAPP +355673404789 SKYPE visime...

Faqe:
 E para  1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale