|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Lidhje vetem platonike
Lidhje vetem platonike
Lidhje vetem platonike
Kërko
  Emërtimi
Tr...
(Tirane, TIRANA) KEmi ndonje cun per takim $$
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) jam nje djal 30 vj i palestruar shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotikekerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese ka...
Kërkoj nje mike te vertet per te kaluar momente te bukura
(TIRANE , TIRANA) Përshendetje jam visi nga tirana. po shkoj per 26 vjeç, jam nje djal i thjesht dhe i sinçert kerkoj nje mike te vertet per te kaluar momete te bukura me te dhe pse jo nese...
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) Pershendetje jam nje djal 30 vj i palestruar 190cm 80 kg shume energjik dhe hamshor ne shtrat. mepelqejne lojrat erotike kerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me...
KERKOJME FEMER PER TRESHE OSE CIFT
(TIRANA) jam nje djal 30 vj i palestruar shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotikekerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese k...
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) jam hamshor 30 vjec 190 cm 80 kg i palestruar.kerkoj femer per sex te eger do tju bej tju dridhenkofshet nga orgazmat e shumta pres.pgj.
KERKOJME FEMER PER TRESHE OSE CIFT
(TIRANA) JEMI CIFT 30 VJEC KERKOJME FEMER PER TRESHE OSE CIFT PER EROTIKE.PRESIM NMODUL
DUA NJE VAJZE PER LIDHJE PER SEKS
(TIRANE, TIRANA) QUHEM ENEA
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) jam djal 187 80 29 vj me permasa penisi 20 cm.i palestruar sepseushtroi kickbox pres pgj nese juintereson
kerkoj femer intelectuale te kaloj mire diten e veres
(Tirane, TIRANA) Per me shume kontaktoni
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) Pershendetje jam 28 vjec 187 cm 87 kg i paletruar me trup perfekt.jam i martuar por i paplotesuar.kam sh ekeksperienc ne shtrat me shume energji dhe rezistence.mirpres cdo fem...
Kërkoj femër/grua për lidhje serioze/martesore deri në 40 vjet të emancipuar, pa bagazh
Kërkoj femër/grua për lidhje serioze/martesore deri në 40 vjet të emancipuar, pa bagazh

(Ulqin, Shkoder) Jam mashkull 40 vjeqarë i pa martuar, i pashëm, kërkojë një femër për lidhje serioze, tëjetë reale e thjeshtë, mosha deri 40 vjet me të kaluar të pastër nga Shqip...
lidhje sekrete per sex
(prishtine, Prishtine) kerkoje femer per lidhje sekrete jame me moshe 45 kerkoje femer deri ne moshen time per te kaluarqaste te mira .....nr 045
gojën e llotarisë
(tirana, TIRANA) nëse jeni të drejtë dhe mund të sjellni një letër duke thënë se jeni i pastër, atëherëmë dërgoni me email, unë mund ta bëj një amerikan të krishterë të thit...
al
(shkup, Shkup) pershendetje deshta te njihem me donje person te sinqert dhe te drejt per lidhje serioze dua tatakoj gjysmen e zemres time ...shpresoj se do te lamrohet donje vajz deri 37 vje...
Vetëm për Femra Shqiptare
Vetëm për Femra Shqiptare

(Zvicer, Te gjitha qytetet) Përshendetje Jam në djal 29 vjecar kërkoj një vajzë që deshiron të vije në Zvicer vetempër një mbramje (Nightevent) Bileten e aeroplanit dhe të gjitha shpenzimet...
Kerkoj femer per shkembim experiencash ne jete. Jo vetm sex
(Tirane., TIRANA) Kerkoj nje femer te jet seryoze dhe e thjeshte. Une jam 27 vj. Mos nguroni me kontaktoni. Per dickandryshe. Nga keto qe kerkohen ketu.
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peRCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
KERKOJ FEMER
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER APO CIFT QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA O...
Dicka Extra !! Qe asnjeher se ke degjuar ndoshta esh nje fantazi komplet
(prishtina , Prishtine) kjo ide me pelqen shum ...dua te njoh nje femer te bukur edhe un jam me bukuri mesateare dhe kamgjendje te mir ekonomike . Te shkojm te shetisim bashk diku psh ne turqi ose...
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
Kerkoj vajz
(Tirane, TIRANA) Jam djal 18 vjec kerkoj te kaloj disa caste intime me nje vajz nga tirana. E kam per her te par :)me shkruani ne skype: boyyyy1997
KERKOJ FEMER
(TIRANE, TIRANA) Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
KERKOJ FEMER
(TIRANA) Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
KERKOJ FEMER
(TIRANA) Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
KERKOJ FEMER
(TIRANA) Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
kerkoj femer
(tirane, TIRANA) Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
Njohje me nje zonje
(TIRANA) Dua te njoh nje zonje qe kerkon lidhje te re. Pres me deshire te me njoftoje dhe e siguroj qe dota trajtoj me respect dhe ne confidence. Jam simpatik,sportiv,e i shoqerue...
Njohje me zonja
(Tirane, TIRANA) Dua te njoh nje zonje qe kerkon lidhje te re. Pres me deshire te me njoftoje dhe e siguroj qe dota trajtoj me respect dhe ne confidence. Jam simpatik,sportiv,e i shoqeruesh...
Kerkoj vajz per lidhje serioze*
(Prishtine*, Prishtine) Jam 33 vjeq kerkoj vajz per lidhje serioze jam i gjat 1.90 sy kafe flok ngjyr kafe.*
Le femra shtatzene kundrejt pageses
Le femra shtatzene kundrejt pageses

(Tirane, TIRANA) **Kerkoj femra, qe per arsyet e tyre personale duan te mbesin shtatzene.** *Jam 23 vjec. iparaqitshem dhe i arsimuar ne nje universitet cilesor.* **KRITERET:** -Nuk d...
KERKOJ QEJF
(TIRANA) Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerqt intime dh3 shune sekrete .kush e ndien...
Kerkoj vajze per shoqeri dhe jo me teper
Kerkoj vajze per shoqeri dhe jo me teper

(TIRANE, TIRANA) jam elvisi nga tirane kerkoj nje vajze te sinqerte per shoqeri te paster asgje me teper permuhabet e shoqeri te interesuarat te kontaktojn ne numrin e tel ose emile ktu po...
Italia
(Italia, TIRANA) Ciao jam ni qun 31 vjeq je toj nitali dua te lidhem meni vajz te bukur 😉 po vetem me imelivzixheli@yahoo.it
kerkoj Masazhere femer
(prishtine/Fushe kosove, Prishtine) Kerkoj masazhere femer urgjentisht, diskrecion i plote
Lidhje per sex
(Tirane, TIRANA) Per studente ne qytet studenti dhe per gra te martuara qe u mungon kenaqesia ne sex me kontaktoniklementcani@gmail.com ose 0699694430 vetem per sex ne lidhje sekrete
kerkoj nje vajze per shoqeri te paster dhe asgje me shume
(Tirane, TIRANA) kerkoj nje vajze per shoqeri te paster dhe asgje me shume per te pir nje kafe dhe per te bomuhabete te interesarat te kontaktojne ne numrin e tel +355699681894 e mile elvis...
kerkoj nje vajze per lidhje serioze (martese)
(kosove mitrovice, Mitrovice) kerkoj te njihem me nje vajze per lidhje serioze martese une jam 32 vjeqar kerkoj qe femra tiket 20deri ne 30 vjet imeli im esht alfredi01022hotmail.com
jam 23 vjec ?
(tirane, TIRANA) jam 23 vjec ka noi vajz per lidhje platonike 0686977777 smss please
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale