|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Kerkoj shok udhetimi
Kerkoj shok udhetimi
Kerkoj shok udhetimi
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj shoqe udhetimi
(Tirane, TIRANA) Kerkoj shoqe pergjate nje udhetimi turistik jasht vendit nga dt 1 deri 7 tetor. Thjesht shoqeri.Dhoma te vecanta. Pa komplekse pa diskutime te kota. Jam 28, i kulturuar, i rre...
Kerkoj shoqeri per pushime
(Dhermi himare sarande, TIRANA) Pershendetje cuna. Kush eshte per 1jave shoqeri gjate muajit shtator. Une jetoj jashte dhe do jemper pak kohe ne shqiperi. Shoqeri argetim pushime. 1jave dhermi ose himare. Ve...
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) jam nje djal 30 vj i palestruar shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotikekerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese ka...
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) jam nje djal 30 vj i palestruar shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotikekerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese ka...
Pushime ne Spanje
(Spanje, Te gjitha qytetet) Dua te bej nje udhetim ne plazhet e Frances dhe Spanjes per nja dy jave. Cdo dy dite nje plazh teri duke filluar nga Monaco ne Malaga. Kerkoj nje shoqe. Jam 47 vjec dhe pun...
Kerkoj nje vajze nga mosha 18 der 25 per shoqerim ne pushime ne jalë tek folie
(Jalë, TIRANA) Kerkoj shoqerim vetem per folie 4 dit pushime, 10 me 15 gusht . Mosha nga 18 der 25. Une jam 19.
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) Pershendetje jam nje djal 30 vj i palestruar 190cm 80 kg shume energjik dhe hamshor ne shtrat. mepelqejne lojrat erotike kerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me...
"KERKOJ Shoqe,Mike Per Udhetim!!!
(TIRANA) Jam nje djale 29 vjeç i bukur me trup te bukur dhe me pelqen te udhetoj shpesh.Dua femer qe teudhetojme bashke...vetem te me kontaktojne 20-30 vjece npermjet modulit. Skype ...
kerkoj shoqe per udhetim
(Tiran, TIRANA) Meqe shkoj dy her ne muaj ne Sarand kerkoj nje femer nuk kea rendesi mosha dhe e garantoj qe jamshum i rregullt dhe konspirativ plus qe do kenaqet ne bregdetin Jonian,te inter...
Kerkoj shoqe per udhetim
(Tiran, TIRANA) Meqe udhetoj dy her ne muaj per Sarand kerkoj nje femer nuk ka rendesi mosha te me shoqeroj permaredhenie intime dhe mjaft sekrete,te interesuarat mund te me japin email ose ...
Kerkoj nji femer te me shoqeroj ne ishullin Bali
(Gjermani / Tiran, TIRANA) Kerkoj nje femer te moshes 18 deri 40 vjeqare per lidhje separi sektörete me qellim serioz. Tiduhet te jesh e arsimuar jo me e gjat se 170 cm e bukur e natyrshmr dhe shum e ...
KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA
KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA

(elbasan, Elbasan) KTHIMI I DASHURI të SHPEJTË DHE URGJENTE MASTER MARABOUT ATTAGLAFA Unë jam i gatshëm përtë zgjidhur të gjitha problemet tuaja si në vijim : Sëmundje Të Rën...
100% PA ZHGENJIME
(FR, Fier) JAM TONI NGA FIERI 31 VJ. I PASTER SEKRET. UDHETOJ SHPESH PER ITALI,[ lago di como]. MAKINE PRIVATE.kerkoj femer per shoqeri. bileten hotelin te gjith i kam une. thjesht shoqe...
Kerkoj mike per udhetim
(besiane, Podujeva (Besiana)) kerkoj mike per udhetim dhe pushime ne shtator .Gratis +shperblim per miken .shkuaj uacap +386 43977 754 flm per mirekuptim
Kerkoj femer 100% sigurte
(Besiane, Podujeva (Besiana)) Kerkoj femer per udherim dhe pushime per tere shtatorin . te gjitha jane gratis + shperblim .moshaska rendesi , humor kenaqesi pafund flm per mirekuptim koha nuk pret wha...
Shoqe per tur udhetimi
(Tirana , TIRANA) Prsh jemi dy shoke dhe kemi deshire te bejm nje tur udhetimi turistik ne vendet me te spikatura teshqiperise. Nga jugu ne veri dhe ne shum vende ku do qendrojme kemi deshire t...
"Kerkoj Vajze per Plazh"
(Tirane,Durres, TIRANA) Pershendetje jam nje djal 28 vjeç dhe kerkoj nje vajze te kaloj nje fundjave te bukur ne bregdet(Vlore,Himare,Dhermi,Jale) Te gjitha shpenzimet e saja do perballoj une.Me kon...
Serioze
(Tirane, TIRANA) Nqs se ka naj goce 23 deri 25 vj me arsim te larte.. serioze dhe familjare te me kontaktoje..tejetoje ne tirane .. vetem goca per seriozish dhe jo ca te dale para. Se edhe vet...
Vizite ne Itali per turizem e qejf?
(TIRANA) Je deri 35 vjec dhe monotonia po te mbyt? Eshte kohe per nje shok. Jam 45 vjec e i pamartuar. Kamshtepi me vete e mund te banosh ketu. Italia eshte nje muze pa porta. Te pres!...
Kerkoj shoqe per udhetim
(New York , Amerike) Jam 38 vjec, i arsimuar, udhetoj shpesh nga dhe per ne amerike, meqenese eshte bere e bezdiseshme ivetem, kerkoj Ndonje former e te udhetoj me te se bashke,
pushime
(prishtine, Prishtine) Jam nje djal 30 vjec kerkoj femer per pushime ne sarand
Goca, deshironi të kaloni një jave të bukur në Zvicer?
(Zvicer, Zvicer) Për gocat që deshironi ta kaloni një jave të bukur në zvicet , jamë një 30 vjecar më banimtë përhershem në Zvicer, dhe deshiroj të njihem më një goce të bukur d...
Oferte per pushime.
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje grua 35-45 vjece per udhetim turistik ne europen qendrore per 5 dit.
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peRCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
a ka noj goc serjoze ketu per lidhje serjoze
(tirane, TIRANA) cila te ndjehet e gatshme per te krijuar familje mund te me kontaktoje ne 0683608924....jam 40 vecdhe banoj jasht shtetit
Kërkoj Femër për shoqërim nga 35-50 vjetë
(Kumanovë, Kumanove) Nuk ka shumë spjegim, thjesht kush asht gati për lidhje sekrete le të lajmrohet në tel. 071 373117, Oferoj pushim në Shqipëri me banesë Private. të gjitha tjerat pas t...
KERKOJ FEMER
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peRCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZM...
KERKOJ FEMER
(TIRANE, TIRANA) Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndi...
KERKOJ FEMER
(TIRANA) Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
Kercoj shoqe per te kaluar pushimet
(sarande, TIRANA) Jam nje djal 30vjec nga Italia kercoj nje vajze per te kaluar pushimet ne shoqeri , kush eshte einteresuar le te me kontaktoje te numri im +393497841970 ne whatsApp do ju jap ...
KERKOJ FEMER
(TIRANA) Jam nje djal 27 vjec trup sportiv i palestruar 190cm 85 kg floket geshtenje sy bojqelli me shumeeksperience ne shtrat .me pelqejn gjerat intime dhe shume sekrete .kush e ndien...
X nje udhetim te kendshem
(Italia , Saranda) Prsh ka ndonje goc qe udheton x shqiperi ne gusht nese Po te me kontaktoj jam honda cbr x teapasionuarat me moto
RELAX
RELAX

(Prishtine, Prishtine) Nese ke nevoj per nje fjalë te embel!!! nese ke nevoj qe dikush te te kuptoj kur ti flet...kur tinuk flet...kur ti shiqon...kur ti nuk shiqon,,,lajmerohu!!!.
Lidhje sekrete
(Nuk ka rendesi., TIRANA) Jam nje 42 vjecar i martuar. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer e cila eshte e interesuar pernje lidhje te till..Per me shume informacione munde te me kontaktoni nepemjete...
"Kerkoj Nje Goce Per Udhitim"
(Te gjitha qytetet) Jam nje djale 27 vjeç dhe me pelqen te udhetoj Shqiperi ose Jasht.. Dua femrat vetem te mekontaktojne 20-25 vjece npermjet modulit. Skype marialove_18hotmail.com
udhetimi beht i bukur kur ka nje destinacion
(tirane, TIRANA) me pelqen te udhetoj udheton dhe ti sndalesh do me pelqente ta nisnim bashkeudhetimin destinacionin ta zgjedhim te dy jo te gjitha vajzat munden te udhetojne me mua VETEM...
kerkoj nje femer per pushimet verore
(tirane, TIRANA) pershendetje bukuroshe nese dhe ti je vetem dhe ke menduar qe pushimet mos ti kalosh vetem me kontakto dh e me dt.1 korrik eja te shijojme reren ujin diellin. sdua asgje ve...
Kerkoj shoqerues
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje shoqerues udhetimesh, brenda dhe jashte vendit. Burre midis 25 dhe 45 vjec. Te kete njelloj niveli dhe paraqitje.
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale