|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Lidhje romantike
Lidhje romantike
Lidhje romantike
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj nje femer per lidhje sekrete te qendrueshme me benefite.
(Durres, Durres) Jam nje djal 33 vjeç i pashem. Kerkoj nje femer per lidhje sekrete dhe te qendrueshme. E ndihmojekonomikisht.
Beti
(Elbasan, Elbasan) Jam 35 vjet dhe kerkoj nje vajze per seks me lek nga 18 deri 40. +355 68 562 4830
Kerkoj nje vajze pa komplekse
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje vajze nga mosha 19-26 vjec qe deshiron te kete nje lidhje romantike/intime,ka qejfaventurat dhe deshiron te heqe stresin e perditshem me ane te takimeve romantike. ...
Kerkoj nje shoqe per shoqeri
(Durres, Durres) Kerkoj nje dhoqe per mu kenaq shoqerish edhe dashur me qu jo perdit por rrallesisht ne takimeok Kush deshiron le te lere mesazh ne celular ok
KERKOJ FEMER VETEM PER SEKS
(Tirane , TIRANA) Kerkoj femer vetem per seks , cdo gje sekrete mes nesh ... ofroj dhe lek nqs esht e nevojshme ..medergoni email kush esht e interesuar ..
Kerkoj shoqerine e nje vajze per pushime
(Tirane, TIRANA) Prsh jam nje djal qe kam ardhur nga jasht dhe meqe vera esht duke ardhur po mendoj te iki diku perdisa dite pushimi. Me duhet shoqeria e nje vajze per ato dite dhe te ia kaloj...
Kerkoj shoqerine e nje vajze per pushime
(Tirane, TIRANA) Prsh jam nje djal qe kam ardhur nga jasht dhe meqe vera esht duke ardhur po mendoj te iki diku perdisa dite pushimi. Me duhet shoqeria e nje vajze per ato dite dhe te ia kaloj...
Kerkoj ndonje vajze sexi 50 ero ja jap 0676255103
(Durres, Durres) Te jet sexi
Kerkoj ndonje vajze sexi 50 ero ja jap 0676255103
(Durres, Durres) Te jet sexi
Jam 35 vjecar i lidhur,dhe kerkoj shoqeri te re!
Jam 35 vjecar i lidhur,dhe kerkoj shoqeri te re!

(Shkup, Shkup) Kerkoj shoqeri te re per lidhje romantike
kerkoj femer intelektuale
(shqiperi, TIRANA) kerkoj nje femer intelektuale , vetem apo e lidhur . e cila ndjehet e vetmuar per te plotesuarcka me muingon dhe i mungon si ne anen fizike dhe shpirterore me te cilen te...
I interesuar per lidhje serioze
(Gjermani, Gjermani) Pershendetje! Jam nje djale nga Tirana, 42 vjec, qe jetoj ne Gjermani. Deshiroj te njoh nje vajzeinteligjente dhe me karakter, per lidhje serioze. Ajo qe deshiron te me shkru...
Lidhje romantike
(Librazhd Elbasan Korce, Librazhd) Jam nje djale me Paraqitje ok dhe me kushte optimale jetese,deshiroj te njoh nje vajze pa kompleksedhe me vlera njerezore ne jete.preferoj te jete me paraqitje te mire mosha 2...
Pershendetje nga mergimi nga prishtina jetoj ne zvicer 34 vjeqar
(Prishtine) Kerkoj femer per shoqri dhe lidhje romantike jam 35 vjeqar zeshkani032@hotmail.com
Qift kerkon Qift
(Prishtine - hamburg, Prishtine) M39 f 35 kerkojm shoqri me nje qift ne pr ose HH Per shoqrim ose romance. Jemi nje qift Qe kemikaluar disa ditelindje dhe jemi ( open meind) kerkojm shoqeri e ndoshta Edhe m...
Maz.p.m@hotmail.com
Maz.p.m@hotmail.com

(Rahovec, Rahovec) Jemi je qift m 45 f35 kerkojm nje femr per 3 she Jetojm ne angli peri ne fund te gushy jemi nekosov nese don me u takuar na shkruani
Kerkojmë vajzë për treshe
(Prishtinë, Prishtine) Qifti i bukur 32 dhe 29 vjeq për të realizuar një enderr te erotike kerkon vajzë për3she.Serioze,shumë të paster,diskrete,e bukur.Fillestare e preferuar.
Pershendetje jam nje djal 22 vjeq kerkoj nje femer ??
(Prishtin, Prishtine) PErshendetje jam nje djal 22 vjeq jam i vetem dhe kerkoj nje vajz per 1 jav dit ne shtepin time tegjitha i ka te hequra si fjetjen etj etje ....
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) jam nje djal 30 vj i palestruar shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotikekerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese ka...
Ne kerkim te nje femer largpamese ,interesante romantike
(Durres, Durres) Kerkoje te njoh nje femer romantike interesante , mbrenda e jasht vendit te jete ska problem. Kush endjen veten te kontaktoj ne email. Bisedojme pastaj dhe takim njohje pse jo...
Kerkoj Femer per lidhje Romantike
(Danimarke, Te gjitha qytetet) JAM MASHKULL DHE KERKOJ LIDHJE ROMANTIKE ME FEMER NGA KOSOVA SHQIPERIA MACEDONIA..KUR TE VI NEPUSHIME ..SERIOZE JO MASHTRUSE DHE SEKRETE:NORMAL NDIHMOHEMI..0046736646490...BET...
Çifti kërkon nje Femer
Çifti kërkon nje Femer

(Prishtine, Prishtine) Jemi çift familjar jemi ne kerkim te nje femer per treshe, do te jete e sherbyer nga ana jone nemax, po ashto kerkojm knaqsi dhe serjoziter po ashtu kerkojm te mbetet gjdogje...
Jam 34 vjecar,kerkoj nje lidhe te perkohshme per shoqeri
(Gosrivar, Gostivar) **strong text**
QIFTI KERKON QIFT
(PRIZEREN, Prizren) PERSH jemi qift 39 b 36 g te martur simpatike jetojme ne diaspor PREJ DATES 22 KORRIK DERI 25GUSHT kerkojme qift te bukur dhe disktet per te kalur caste pa harruara VETEM ...
A ka ndonje femer qe do ta kaloje jeten me dinjitet?
(Tirane, TIRANA) Jam Edi nga Tirana 49 vjec. 165 cm, trup mesatar, i kompletuar, i afte fizikisht e seksualisht.Serioz, me kulture, i sjellshem, me universitet, i punesuar ne shtet. Kerkoj nje...
Kerkoj miqesi, shoqeri, lidhje romantike apo lidhje serioze me nje femer deri 38 vjece
(TIRANA) Jam Edi nga Tirana 49 vjec. 165 cm, trup mesatar, i kompletuar, i afte fizikisht e seksualisht.Serioz, me kulture, i sjellshem, me universitet, i punesuar ne shtet. Kerkoj nje...
Dua nje vajz per romanc vetem per nje nat
(prishtin, Prishtine) Dua nje vajz per nje nat kush osht e interesuar lete lajmrohet ne email besoj do kenaqmi
Masazh
(Tirane, TIRANA) pershendetje, Vajzat @ Mami! Jeni te lodhura nga puna stresi apo qendrimi dhe keni nevoje perrelaksim ? Ofroj masazhe ne shtepine time kohezgjatje 20-30min Te interesuarat te ...
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) jam hamshor 30 vjec 190 cm 80 kg i palestruar.kerkoj femer per sex te eger do tju bej tju dridhenkofshet nga orgazmat e shumta pres.pgj.
Lexoje tani!
(Tirane, Durres) Kerkoj experienca me nje mami ,jo me shume se 33-36 vjece.Jam 1.94 cm 21 vjec.Kush deshiron te medhuroj experienca te me shkruaj.Jam i disponushem vetem mbas ores 20:00.
Kerkoj lidhje romantike med vajz .
(Tiran/Durres, TIRANA) Jetoj ne Norvegji, jam 47 vjeqar me shendet te mir dh ekonomi stabile. Jam i divorcuar . kerkoj vajz per takim me mundsi per lidhje romantike. me shkruan ne e mail . ...
Lidhje serioze
(Lidhje serioze, TIRANA) Kerkoj nje vajze per lidhje serioze mund te lini numrin per whatsapp
Kerkoj femer ...
(Prishtine/Kosove, Prishtine) Kerkoj femer te moshes 30-45 vjeqe,per çaste intime ...! Jam 55 vjeq,me kushte shum te mira,andajedhe ofroj mbeshtetje...! Lajmrohuni,e per me shume bisedojm!
Merlinda Merlinde Bajrami salliu randobrav
(Kurva nga randobrav merlinde bajrami salliu, Prizren) Kurva nga Komuna e Prizrenit Fshati Randobrav ka qen martuar. merlinde Bajrami salliu lindur me 1985kjo kurv qihet neper. Hotele skerdhet vjen pushime jeton Zvicee. Nga Diesl...
Merlinda Merlinde Bajrami salliu randobrav
(Kurva nga randobrav merlinde bajrami salliu, Prizren) Kurva nga Komuna e Prizrenit Fshati Randobrav ka qen martuar. merlinde Bajrami salliu lindur me 1985kjo kurv qihet neper. Hotele skerdhet vjen pushime jeton Zvicee. Nga Diesl...
Merlinda Merlinde Bajrami salliu randobrav
(Kurva nga randobrav merlinde bajrami salliu, Prizren) Kurva nga Komuna e Prizrenit Fshati Randobrav ka qen martuar. merlinde Bajrami salliu lindur me 1985kjo kurv qihet neper. Hotele skerdhet vjen pushime jeton Zvicee. Nga Diesl...
Merlinda Merlinde Bajrami salliu randobrav kurva
(Kurva nga randobrav merlinde bajrami salliu, Prizren) Kurva nga Komuna e Prizrenit Fshati Randobrav ka qen martuar. merlinde Bajrami salliu lindur me 1985kjo kurv qihet neper. Hotele skerdhet vjen pushime jeton Zvicee. Nga Diesl...
Tanni
(Tiranë , TIRANA) Dua nje lidhje vetem per qef
Kerkoj një vajzë per të martuar më mua
(Tiranë , TIRANA) Jam një djal 34 vjeq kerkoj nje vajzë me kaluar jeten të jetë 25-32 vjeçe standar jeteseshumë të mirë menager pik xhami ju pres të telefoni
Kerkoj nje mami te re ose nje vajze te interesuar per nje lidhje sekrete
(Tirane, TIRANA) Pershendetje, Jam nje babi 27 vjec. Djale i pashem, simpatik. Me nje botkuptim te mire per jetendhe mendjehapur. Kerkoj nje njohje te sinqerte dhe diskrete me nje mami te r...
jam nje djal 25 vjec nga shkupi simpstik i pashem koroj nje mami apo vajz nga mosha 20 35 vjece
jam nje djal 25 vjec nga shkupi simpstik i pashem koroj nje mami apo vajz nga mosha 20 35 vjece

(shkup, TIRANA) jam nje djal 25 vjec nga shkupi i martuar simpatik dhe shum i pashem kerkoj nje mami apo vajz ngamosha 20 deri 35 vjece dua takim sekret per me shum me kontaktoni ne email bu...
jam nje djal 25v nga shkupi i pashem kerkoj nje mami apo nje vajz per lidhje sekrete
jam nje djal 25v nga shkupi i pashem kerkoj nje mami apo nje vajz per lidhje sekrete

(shkup, Shkup) jam nje djal 25 vjecar i martuar,jam simpatik i pashem korkoj nje lidhje sekrete me nje mami apovajz nga mosha 20 deri 35 vjece per me teper me kontaktoni ne email bulibafchar...
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) jam djal 187 80 29 vj me permasa penisi 20 cm.i palestruar sepseushtroi kickbox pres pgj nese juintereson
Top sekret,kerkoje nje femer per takime romantike
(Tirane, TIRANA) Kerkoje nje femer per takime romantike,jam top sekret,nje nga kushtet kryesore duhet te jete epaster,dhe jo e komplikuar.Une jame nje mashkull vital,me nje moshe te mesme,i pa...
Kerķòj femer ska rendesi mosha 0683394321
(Tirane, TIRANA) Edi nga tr 0683394321edi me pune te mire Kerkoj nje femer ska rendesi mosha serioze dhe korrekte
Passioni i Humbur
(Zug, Zvicer) Pershendetje zonja, jam i martuar po kerkioj lidhje jasht martese per ta gjetur passionin e humbur. Nese je e interesuar me kontakto.
Lidhje serioze
(Fier) Kerkoj nje goc per dicka serioze
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) Pershendetje jam 28 vjec 187 cm 87 kg i paletruar me trup perfekt.jam i martuar por i paplotesuar.kam sh ekeksperienc ne shtrat me shume energji dhe rezistence.mirpres cdo fem...
Kerkoj nje Konviktore femer (QS) per njohje dhe kenaqesi ...
(TR, TIRANA) am nje djale nga Tr, 25 vjec, kerkoj Nje konviktore (f), tja kalojme bukur dhe te kenaqemi dhe teme jap nje eksperienc te bukur, 100 mije leke ;) per me teper me shkuani n...
Pershendetje te gjitheve
(Tirane, TIRANA) Pershendetje . Jam nje djale 22 vjec , simpatik me arsim te larte etj. E di qe ka shume postime teketij tipi por thash ta provoj dhe une njehere . Po kerkoj nje vajze (nuk ka ...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale