|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 17 Dhjetor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime
Lidhje,Takime
Lidhje,Takime
Kërko
 
  Emërtimi
Njohje nga Zvicrra
(durres, Durres)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Kerkoj te njhem me nje femer shqipetare , per qellime serioze Mosha e saje duhet te jet nga 28 deri40 vjec Te jet e bukur , intelegjente dhe e urte , me kulture ! Mundesish...
Lidhje serioze
(Itali , Fier)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Kerkoj nje vajzè per lidhje serioze.un jetoj ne Itali me pune te rregullt dhe nje jetè te thjeshtpa shum ekzagjerime.jam 39 vjeç i ndare dhe pas nje periudhe tè veshtire P...
Kerkoj shoqeri
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vetem shoqeri Kerkoj nje femer per shoqeri te jet e sinqert te tjerat ja lem kohes Kush endjen veten ne kete smste kontaktoj ne kete nr tel 0695528221 flm
Kerkoj njohje
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam Edi nga Tirana, 50 vjeç, 165 cm, me trup mesatar, i kompletuar, i afte fizikisht e seksualisht.Serioz, i sinqertë, besnik, me kulture, i arsimuar, i sjellshem, pa vese, ...
Njohje dhe takime
(Lushnje,Gramsh, Lushnje)  - Lidhje,Takime / Zemër e vetmuar Prsh juve,jam nje djale me kushte dhe paraqitje ok!kam deshire te njohem me nje femer e cila te ketevlera njerezore per jeten,dhe me paraqitje te mire.mosha 23——30 vjece,,...
Lidhje romantike
(Librazhd Elbasan Korce, Librazhd)  - Lidhje,Takime / Lidhje romantike Jam nje djale me Paraqitje ok dhe me kushte optimale jetese,deshiroj te njoh nje vajze pa kompleksedhe me vlera njerezore ne jete.preferoj te jete me paraqitje te mire mosha 2...
Njoftim martese
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam nje vajze nga Tirana e moshes 43 vjece. Jam me profesion Estetiste. Kam punuar ne emigracion neprofesionin tim dhe jam kthyer perfundimisht ne Tirane. Jeta ne emigracion ...
Jam nje djale 28 vjec. Dua te njoh nje vajze per ti ber shoqeri njeri tjetrit
(Titane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam nje djale simpatik 27 vjec. Dua te njoh nje vajze per ti ber shoqeri njeri tjetrit. Thjesht tjakalojme bukur. Jam per pak dit ne tirane. Per detaje me konyaktonei neper...
Per lidhje serioze jetoj ne londer
(London , Angli)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam 25 vjec nga elbasani kerkoj te njifem me vajza per qellim serioz viber ose what’s app00447400783258
shes turbo max
(tirana , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza shes turbo max ngjitese 30 cope pakete 5400 leke
Jam Edi, i divorcuar.
(Durres, Durres)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza **00355672065492**, per mos tu zgjatur shume dhe t'ju bej lojra fjalësh, ...."ME MUNGONSHPIRTI QE ME PLOTESON GJYSMEN TJETER". Ciao!
Dua Te njihem me nje femer qe jeton ne tirane
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza 30 vjec kam mbaruar studimet jetoj dhe punoj ne Tirane (jetoj vetem ) Dua Te njihem me nje femer qejeton ne Tirane dhe eshte e disponushme Te kalojmë kohe Te bukura Bashke. ...
Kerkoj nje mike serioze
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam Aveniri 57 vjec nga Tirana i divorcuar.me arsim te larte.serioz e familjar e mjaft ipergjegjshem kudo ne jete,ne gjendje te mire ekonomike,ne pune ne nje istitucion sht...
Lidhje serioze me nje grua shqiptare
(Kanada, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje Une quhem Laert 41 vjec dhe jetoj prej 20 vjetesh ne Kanada. Dua te njihemseriozisht me nje femer shqiptare 30-40 vjec. Te interesuarat te shkruajne ne la...
Lidhje serioze
(Prishtine, Prishtine)  - Lidhje,Takime / Te ndryshme Kerkoj nji femer serioze per lidhje ose per martes. viber +38345646305 whatsap +38345646305
shoqeri
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje, quhem Genti,jam 33 vjec, jetoj ne tirane. deshiroj te njihem me nje femer rreth moshestime per shoqeri,nuk ka rendesi statusi! Ajo e cila eshte e interesuar te k...
Kerkoj goc per lidhje serioze jo humbje kohe,lexoni cfar do kisha deshir
(Te gjitha qytetet)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam nji djal 34 vjec simpatik i rregullt dhe serioz, jetoj prej shum vitesh jasht shiperis dhe skampas mundesi koh te njof nji goc shipetare,(nuk merrem me kombinime ) nga 22 ...
I kompletuari kerkon shpirtin binjak
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje, Nuk dua te zgjatem shume. Jam 37 vjec me shkolle te larte dhe me pune te mire dheshtepi gjithashtu. Mbas nje zhgenjimi jam ne kerkim te nje femre me personalit...
lidhje serioze
(Elbasani , Elbasan)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza jam 34 vjeç I divorcuar për arsye tradhtie kërkoj të njihem me një femër serioze vetëm përseriozisht tel 0683476697
Pershendetje te gjitheve !
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Pershendetje Jam bledi 25vjec sh king i palestruar Jm i interesuar per femrat qe duandominance dhe qe kerkojne aventuar. i paster dhe sekret
Emigranti ne kerkim te nje vajze per qellime serioze
(Gjermani , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Persh jam ne kerkim te nje vajze per qellime serioze kush esht e interesuar te kontaktoj. Jetoj prejvitesh ne Gjermani jam 32 vjeç per me teper flasim .
Kerkoj vajz per qellim serioz ne itali
Kerkoj vajz per qellim serioz ne itali

(itali, Itali)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem jam nje djal simpatik 33 vjec me kushte shum te mira me shpi timen dhe pun ne itali . ketkoj njevajz shqiptare qe ka qellim nje lidhje serioze jo me shum se 31 vjece . jam i n...
kerkoj nji femer e cila njef gjuhen angleze per udhtime jasht vendit
(kosov, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza pershendetje jam artoni gjilan-kosov jam 35v I martuar po jam I interesum me gjet nji femer e cilanjef gjuhen angleze per udhtime jash vendit perkthyse pikrisht vendi ne turq...
Kerkoj shoqe udhetimi
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Kerkoj shok udhetimi Kerkoj shoqe pergjate nje udhetimi turistik jasht vendit nga dt 1 deri 7 tetor. Thjesht shoqeri.Dhoma te vecanta. Pa komplekse pa diskutime te kota. Jam 28, i kulturuar, i rre...
Gentelman in Tirana :)
Gentelman in Tirana :)

(Tirana, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza My name is Petar, Im 29 year old married in Croatia, Im currently working in big comaony for aproject of 1 month in Tirana and durres. Im handsome and would like to meet...
Hello, I am living and working in Tirana, Durres s...
Hello, I am living and working in Tirana, Durres s...

(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Hello, I am living and working in Tirana, Durres since some time now. I would be interested inmeeting any professional escort girl or any young ladies interested having a plea...
Nje kontrate pune
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Pershendetje,jam nje vajze 21 vjece,studente.ndryshe nga shume njoftime ktu un ne kembim te njelidhje kerkoj nje kontrat pune part-time,me nje pagese normale per te plotesuar ...
Iteresohem te njifem me nje vajze per dicka serjoze.
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje Jam Andi 31 vjecme banim Tirane tip i qet i dashur dhe shume serjoz jam i paraqicem jambrun pak zeshkan gjyra e syve jeshile jam i gjat 191 merem me fitness trup ...
Pershendetje nga mergimi nga prishtina jetoj ne zvicer 34 vjeqar
(Prishtine)  - Lidhje,Takime / Lidhje romantike Kerkoj femer per shoqri dhe lidhje romantike jam 35 vjeqar zeshkani032@hotmail.com
Cift kerkon cift per sex
(Prizren)  - Lidhje,Takime / çifte Jemi nje cift prizreni. Jemi f44, m 46 vjet. Jemi te lyp nje cift per mu knaq. Jemi in Diaspora edevetem terr me 17 gusht ktu. Lemrojnj vetem cift 045 328467
kerkoj femer ose cift
(sarande, Saranda)  - Lidhje,Takime / çifte intimitet,sekret,miq te mir dhe serjoz kerkoj nj femer ose cift per te ber dicka ndryshe nga rutinajon jam 26 vjec M
Mashkulli vetem per cifte.
Mashkulli vetem per cifte.

(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Preferoj takime vetem me cifte qe kan nevoj per nje mashkull midis tyre.Jam nje mashkull i pastermadje dhe me analiza te bera kohet e fundit per tju siguruar higjene dhe sigur...
Kerkoj shoqeri per pushime
(Dhermi himare sarande, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Kerkoj shok udhetimi Pershendetje cuna. Kush eshte per 1jave shoqeri gjate muajit shtator. Une jetoj jashte dhe do jemper pak kohe ne shqiperi. Shoqeri argetim pushime. 1jave dhermi ose himare. Ve...
Kerkoj cift per takim.
Kerkoj cift per takim.

(Tirane., TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Kerkoj cift per takim treshe mmf. Preferohen emigrant ose nga kosova maqedonia dhe Mali zi
Bela dhe maz
(Rahovec , Rahovec)  - Lidhje,Takime / çifte Jemi njeqift i martuar kerkojn nje femr per 3she jemi nga rahiveci por jetojm ne angli jemi mepushime deri ne shtator nese doni me u takua na shkruni ne wacapp 00447961922966...
kerkoj cift jam M
(sarande, Saranda)  - Lidhje,Takime / çifte persh..respekt dhe mirnjohje maksimale per ciftet e lir dhe te kulturuar shum mendje hapur...jetaesht shum e bukur me aventura hott intime erotike te nxeta...kerkoj nj cift se...
Kerkoj shoqri miqsi femer ose cift
(Tiran, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Pershendetje jam nje djal 37 vjeq po kerkoj nje banes ne tiran me qera nese esht naj qift qedeshiron shoqri dhe te me jep nje dhom me qera te lajmrohet un do te qendroj 3 muaj...
Kerkojmë vajzë për treshe
(Prishtinë, Prishtine)  - Lidhje,Takime / Lidhje romantike Qifti i bukur 32 dhe 29 vjeq për të realizuar një enderr te erotike kerkon vajzë për3she.Serioze,shumë të paster,diskrete,e bukur.Fillestare e preferuar.
për cifte serioze, te rregullt, sekret, per taki...
(Tr, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte për cifte serioze, te rregullt, sekret, per takime, udhëtime! Mosha mbi 45v,
Jemi qift
Jemi qift

(Prishtine, Prishtine)  - Lidhje,Takime / çifte Pershendetje.. Jemi qift nga Prishtina 30/28 vjeq... po kerkojm ndonje qift sexy dhe tbukur per nekamera qe te kenaqemi... nuk kemi pervoj.. Per momentin vetem nga kamera pas...
Pershendetje jam nje djal 22 vjeq kerkoj nje femer ??
(Prishtin, Prishtine)  - Lidhje,Takime / Lidhje romantike PErshendetje jam nje djal 22 vjeq jam i vetem dhe kerkoj nje vajz per 1 jav dit ne shtepin time tegjitha i ka te hequra si fjetjen etj etje ....
kerkoj cift ose femer
(sarande, Saranda)  - Lidhje,Takime / çifte kerkoj cift ose femer jam 26 vj sekret simpatik me pelqejn eksperjencat e reja me cifte dhe femra
kerkojm qift familjar
kerkojm qift familjar

(Prishtine, Prishtine)  - Lidhje,Takime / çifte jemi qift familjar, te paster edhe te pashem, kerkojm qift familjar si ne. Mosha jone eshte b 36gruaja 30. jetojm ne ch, jemi me pushime ne ks. Ju lutemi meshkujt vetem ata qe...
Kerkojme cift ... ..femer biseks
(Fier . Vlore .. , Vlore)  - Lidhje,Takime / çifte Jemi cift 35 dhe 32 vjec kerkojme cift ose femer per nje takim te kalojme momente te nxehta ,, jemiserioze dhe te paster , ! Meshkujt tek mos humbin kohen kot ! Ju mirepresi...
Cift familja kerkon cift familjar
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Jemi cift familjare te rregull te paster ,te kulturuar dhe te sinqerte, kerkojme njohje me nje ciftfamiljare te rregullt ,te paster dhe te kulturuar ? Mos te shkruajne ata qe ...
Femer deri 45 vjec
(Fier, Fier)  - Lidhje,Takime / çifte Jemi cift 30dhe 35 vjec duam te njohim nje femer ose cift familjar per takim vetem persona seriozdhe te sjellshem. Presim pergjigje ne email permes modulit dergoni foto reale ...
k
(cift, Saranda)  - Lidhje,Takime / çifte kerkoj nj cift serjoz te paster dhe serjoz ose dhe nj mami per te krijuar divka te bukur serjoze tesinqert per te qen miq te mir per gjithcka
KERKOJME FEMER PER TRESHE OSE CIFT
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte jam nje djal 30 vj i palestruar shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotikekerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese ka...
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Zemër e vetmuar jam nje djal 30 vj i palestruar shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotikekerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese ka...
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Lidhje vetem platonike jam nje djal 30 vj i palestruar shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotikekerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese ka...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale