|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 25 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime
Lidhje,Takime
Lidhje,Takime
Kërko
 
  Emërtimi
Sekret
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Prsh jam 24 vjec i fejuar kerkoj nje vajz qe di tmbaj sekrete te krijojm nje lidhje shum sekretegoca t m
Gocat nga durresii
(Durres, Durres)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje te gjitha gocave un jam i cun 18 vjec 186 nga durresi i bukur i sinqerte dhe mbi tegjitha di te vlersoj nje femer , kush e ndjen veten vetem te me shkruaj ju mire...
Gocat nga durresii
(Durres, Durres)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje te gjitha gocave un jam i cun 18 vjec 186 nga durresi i bukur i sinqerte dhe mbi tegjitha di te vlersoj nje femer , kush e ndjen veten vetem te me shkruaj ju mire...
Femra te cdo moshe
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza 23 i gjat 187 trup i rregullt. Drg nr n modul tju shkr n whatsapp / viber
Femra te cdo moshe
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza 23 i gjat 187 trup i rregullt. Drg nr n modul tju shklr n whatsapp / viber
Femra te cdo moshe
Femra te cdo moshe

(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza 23 i gjat 187 trup i rregullt. Drg nr n modul tju shkr n whatsapp / viber
Femra te cdo moshe
Femra te cdo moshe

(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza 23 i gjat 187 trup i rregullt. Drg nr n modul tju shkr n whatsapp / viber
Femra te cdo moshe
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza 23 i gjat 187 trup i rregullt. Drg nr n modul tju shkr n whatsapp / viber
Masazhator per femra
(Tirana, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam 24 vjec i palestruar dhe i paraqitshem .. ofroj masazhe vetem per femra . Cdo gje e bej perpasion pa asgje ne kembim . Me kontaktoni permes modulit.
EMBELSIRA
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem Jam ne pasiv i embel,i bukur dhe shume passionant, sonte dua ta kem nje person aktiv ti bej tegjitha me mua...nuk do te me harroj perjete...neser pasdite udhetoj per Franc.
Kerkoj femer osé mami per qef. 0688777238
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje kerkoj femra osé mami per njohje biseda telefonike,sex nuk do zhgenjeheni,jam 29 vjec
Kerkoj femer osé mami per qef. 0688777238
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje kerkoj femra osé mami per njohje biseda telefonike,sex nuk do zhgenjeheni,jam 29 vjec
Kerkoj femer osé mami per qef. 0688777238
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje kerkoj femra osé mami per njohje biseda telefonike,sex nuk do zhgenjeheni,jam 29 vjec
Kerkoj nje vajze per lidhje serioze
( france, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje jam nje djal 29 vjec jetoj ne france kerkoj nje vajze me mir te lezetshme mbi te gjithate sinqert per lidhje serioze me kontaktoni ne what'sup 0033753452538
Kerkoj nje vajze per lidhje serioze
( france, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje jam nje djal 29 vjec jetoj ne france kerkoj nje vajze me mir te lezetshme mbi te gjithate sinqert per lidhje serioze me kontaktoni ne what'sup 0033753452538
Kerkoj nje vajze per lidhje serioze
(Momentalisht jetoj ne france, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Pershendetje jam nje djal 29 vjec jetoj ne france kerkoj nje vajze me mir te lezetshme mbi te gjithate sinqert per lidhje serioze me kontaktoni ne what'sup 0033753452538
kerkoi vajz apo mami
(prishtin, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza kerkoi vajz apo mami takim nga ora 21 deri ne 24 ne Tiran pag 100 euro te interesuarat le telajmrohen
pershendetje
(tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Jam nje djale 25vjec vuaj nga ankthi por e menaxhoj kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze te jete ekuptueshme dhe e embel jam simpatik sybojeqiell
Kerkoi vajz apo mami
(prishtin, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza kerkoi vajz apo mami per nje nate ne fillim te muajit maj ne TIRAN pag 100 euro Te interesuaratte len nr e telefonit
Kerkoi vajz apo mami
(prishtin, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza kerkoi vajz apo mami per nje nate ne fillim te muajit maj ne TIRAN pag 100 euro Te interesuaratte len nr e telefonit
50 euro vetem per kamer
(TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza pershendetje 50 euro vetem per te pare ne skype edhe pa fytyre, dergoj me western union ose menyrate tjera edhe me paradhenie
Jam vajze
(Tirane , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza Pershendetje. Jam vajze dhe jam e interesuar per lidhje serioze me nje vajze. Ju lutem pres vetemfemra. Flm
Jam vajze
(Tirane , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza Pershendetje. Jam vajze dhe jam e interesuar per lidhje serioze me nje vajze. Ju lutem pres vetemfemra. Flm
Jam vajze
(Tirane , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza Pershendetje. Jam nje Vajze dhe Jam e interesuar per lidhje me nje vajze . Ju lutem pres vetemfemra. Flm
Jam vajze
(Tirane , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza Pershendetje. Jam nje Vajze dhe Jam e interesuar per lidhje me nje vajze . Ju lutem pres vetemfemra. Flm
Pershendetje
(Tirane , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Dua **** mami
Pershendetje
(Tirane , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Dua **** mami
kerkoj shoqe per udhetim
(Tiran, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Kerkoj shok udhetimi Meqe shkoj dy her ne muaj ne Sarand kerkoj nje femer nuk kea rendesi mosha dhe e garantoj qe jamshum i rregullt dhe konspirativ plus qe do kenaqet ne bregdetin Jonian,te inter...
Pershendetje
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Skllav sexual
Skllav sexual

(Fier, Fier)  - Lidhje,Takime / çifte Jam nje djale 27 vjec deshiroj Te behem skllav I nje Cifti ose mami bejm cdo fantazi deshire cdogje qe eshte e mundur per qef vetem serioz e secret
Pershendetje
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Pershendetje
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Pershendetje
(Tirane , TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Pershendetje
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Dua ****
Pershendetje
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Dua ****
Pershendetje
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Dua te njihem me nje vajze per marredhenie serioze te jete e kuptueshme pasi vuaj nga ankthi jam 25vjec djale simpatik i forte fizikisht.
Interesohem per nje Mami me bythe te medha
(TIrane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jetoj ne tirane. Shume kinge dhe i palestruar Ka ndonje mami qe kerkon te harxhoje disa kalori teteperta? Me kontaktoni ne email genti9997@gmail.com
Vetem per vajzat ose mamit
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Per te gjith ato mami ose vajza qe kan munges seksuale Ose ata qe duan te provojn dicka te re Teinteresohen ne email ggent3@hotmail.com » Jam i disponushem ne cdo ore Nuk do ...
Masazhator 24 vjec kerkoj femra per relax
(Tirana, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam 24 vjec i paraqitshem dhe i palestruar . Jetoj jashte shteti jam ne tirane per pak kohe. Kamvend por mund te vij dhe ne tuajin . Me kontaktoni permes modulit per detaje
Masazhator 24 vjec kerkoj femra per relax
(Tirana, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam 24 vjec i paraqitshem dhe i palestruar . Jetoj jashte shteti jam ne tirane per pak kohe. Kamvend por mund te vij dhe ne tuajin . Me kontaktoni permes modulit per detaje
Mashkulli per Shoqeri
(Prishtine , Prishtine)  - Lidhje,Takime / Vetem shoqeri Jam 35 vjeqar jam nga Prishtina , jam njeri i edukuar i sjellshem i kulturuar i shoqerueshem , jam imartuar , por her pas here deshiroj ta thej monotonin rutinen ditore , ateh...
Masazhe per femra ne shtepi ose ne ambientin tim
(Tirana, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem Jam nje djale 24 vjec i arsimuar jashte vendit , i paraqitshem me trup te palestruar .. ofrojmasazhe pa asnje lloj interesi monetar . E bej kete per qef per pasion . Me konta...
Kerkoj pasiv femeror
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem Kerkoj pasiv femeror te paster dhe korrekt.
KERKOJ FEMRA ME PAGESE 0698167967
(FR, BR .LU.VL.DR. ETJ, Fier)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza PERSH. JAM BERTI 34 VJ. SEKRET I PASTER.MAKINE PRIVATE. PER TE DALE NGA RUTINA E PERDITSHME KERKOJNJE VAJZE. TAKIME EDHE CDO JAVE PO TE MUNDESH. BIEM DAKORT PER CMIMIN...JU PR...
KERKOJ FEMRA ME PAGESE  0698167967
KERKOJ FEMRA ME PAGESE 0698167967

(FR, BR .LU.VL.DR. ETJ, Fier)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza PERSH. JAM BERTI 34 VJ. SEKRET I PASTER.MAKINE PRIVATE. PER TE DALE NGA RUTINA E PERDITSHME KERKOJNJE VAJZE. TAKIME EDHE CDO JAVE PO TE MUNDESH. BIEM DAKORT PER CMIMIN...JU PR...
zhffdh
(dfdhd, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza zdfhdf
rrrr
(tt, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza ttt
Kerkojm femer
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Jemi cift shum seksi . M25 F 30. Kerkojm femer seksi 18-45 vj. Ju ndihmojm me 500e nata ose me ore200
Kerkoj femer mbi 35 vj
(Tirane, TIRANA)  - Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza Kerkoj femra mbi 35 vjec deri 45 vjec, seksi dhe te pastra. Ju jap mbi 500E nata , dhe me ore200. Jam 26 vj , simpatik dhe inpalestruar.
cifte
(durres, TIRANA)  - Lidhje,Takime / çifte Jam beni 33 vjec me arsim te larte dhe mir Eko. Kerkoj miqesi te kendshme me ndonje cift qe kamendje te hapur pa komplekse dhe me shum fantazi.

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale