|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 22 Janar, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kërko
  Emërtimi
Lidhje teper sekrete
(TIRANA) Kush kerkon nje lidhje teper sekrete dhe marrdhenie seksuale le te me kontaktoje nepermjet modulit.Sigurisht cdo gje kundrejt lekeve, do mbeteni te kenaqur. Ju pres
Jam kujdestare
(Gostivar, Gostivar) Jam kujdestare per femij nese jenii te intreresuar me shkruani ne email
Kerkojm nje kujdestare per femijet
(Zvicer, Zvicer) Kerkojm kujdestare per femijet jetojm ne kanton te st galles kemi tre femij 9/8dhe 6 vjec kush kainteres te na shkruaj ne viber nr i tel 0041762675589
Kerkoj pun
(Kumanov, Kumanove) Kerkoj pun si kujdestare per femij apo pastruese ne restorante ..... jom nje vajz nga kumanova 26vjet kom nevoj per punn ju lutem nqoftse ka nevoj ndo kush per kujdestare apo...
Enta
Enta

(Tirane, TIRANA) Kerkoj te punesohem si farmaciste apo perfaqesuese mjekesore me kompani Te ndryshme farmaceurike bezvicer apo gjermani
KERKOJ PUNSIM JASHT VENDIT NE TE GJITHA SFERTA
(gjilan, Gjilan) kerkoj pun jasht veditit ton jam intersum te punoj jasht vendit prefisioni im esht me me keramik
ZHIGOLO
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peRCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
ZHIGOLO
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peRCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
Kerkojme te punesohemi
(Tirane, TIRANA) Pershendetje,jemi cift nga Tirana,Shqiperia dhe kerkojme te punesohemi neZvicer,Holland.Belgjike.Suedi ose diku ne europe kudo qe te jete..urgjentisht se jemi shume nenevoje....
Teknik Kompjuteri/Programues Sistemeve Operacionale.Windows, Linux/IT
(Shkoder, Shkoder) Teknik per Riparimin e Aparaturave Elektronike dhe Digjitale(TV,Kamera,Dvr)Teknik per Riparimin eKompjuterave dhe Laptope.Programues Sistemeve Operacionale.Windows, Linux/Mire...
Kerkoj pune si dado per femije
(Gostivar, Maqedoni, Gostivar) Jam 31 vjece dhe kam 4 vite eksperienc pune per ruajtjen e femijeve ne zvicer Numri itelefonit Zvicer 0041774087993 Maqedoni 0038970792420
eletricist
(tirana, TIRANA) jam eletricist keni probleme me eletriket me merr tel 24or 0692872404
Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh
(Zvicer , Zvicer) Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh ose punetore shtepie. Jam 27 vjec dhe jetoj ne Shqiperido preferoja te punoja ne Zvicer si dado jam kujdesur per mbesen time dhe kam...
Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh
(Zvicer , Zvicer) Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh ose punetore shtepie. Jam 27 vjec dhe jetoj ne Shqiperido preferoja te punoja ne Zvicer si dado jam kujdesur per mbesen time dhe kam...
persh
(zvicer, Zvicer) Pershendetje jam nje vajz jam e interesuar per pun ne zvicer si babysiter ne zvicer nese ka dikushme kontaktoni me email tina.zen@hotmail.com
kerkoj pune si menagjer agjent tregtar mbi 25 vite pervoj pune
(peje, Peje) pershendetje jam kujta nga peja jam familjar, jam 45 vjeq kerkoj pune si Menagjer Agjent tregtar kam pervoj pune ne peje dhe ulqin ne hoteleri dhe markete te ndryshme ju g...
Kerkoi pune mjeshter
(Tirane , TIRANA) Kerkoi pune mjeshter ne ndertim punoi kudo qe te ket pune ne Shqiperi dhe jasht Shqiperise. Profili ime eshte karbantjer hekurthyse murator suvagji,pllaka, qatia etj Kame m...
kerkojme pune
(Tirane, TIRANA) Pershendetje,jemi cift nga Tirana,Shqiperia dhe kerkojme te punesohemi neZvicer,Holland.Belgjike.Suedi ose diku ne europe kudo qe te jete..urgjentisht se jemi shume nenevoje....
KERKOJ PUNSIM JASHT VENDIT NE TE GJITHA SFERAT E PUNSIMIT
(GJILAN, Gjermani) KERKOJM PUNSIM JASHT SHTETIT KAM NEVOJ PER PUN ME PREFISION JAM MJESHTER I PLLAKAV IMELLI IMKONTAKTUS ESHT BELI_XIXA@HOTMAIL.COM OSE TEL VIBER OSE WECAP
KERKOJ PUNSIM JASHT VENDIT NE TE GJITHA SFERAT E PUNSIMIT
(GJILAN, Gjermani) KERKOJM PUNSIM JASHT SHTETIT KAM NEVOJ PER PUN ME PREFISION JAM MJESHTER I PLLAKAV IMELLI IMKONTAKTUS ESHT BELI_XIXA@HOTMAIL.COM OSE TEL VIBER OSE WECAP
KERKOJ PUNSIM JASHT VENDIT NE TE GJITHA SFERAT E PUNSIMIT
(GJILAN, Gjermani) KERKOJM PUNSIM JASHT SHTETIT KAM NEVOJ PER PUN ME PREFISION JAM MJESHTER I PLLAKAV IMELLI IMKONTAKTUS ESHT BELI_XIXA@HOTMAIL.COM OSE TEL VIBER OSE WECAP
kerkoj pun jasht vendit qka de qe esht por prefision ekam keramiken jam mjeshter i pllakav
(gjilan, Gjilan) kerkojm pun jasht vendit 37744312103
kerkoj pun jasht vendit qka de qe esht por prefision ekam keramiken jam mjeshter i pllakav
kerkoj pun jasht vendit qka de qe esht por prefision ekam keramiken jam mjeshter i pllakav

(gjilan, Gjilan) kerkoj naj vend pune ne evrop qka do qe gjejm ose qka na afrojm jam 30 vjeqar lidhje me dukumentatemiaj jam shum i paster ndaj shtetit tim kosov por nuk kam dukument udhtimi...
Kerkoj pune
(Tirane, TIRANA) Jam 19 vjec nga Tirana kerkoj te pusohem si puntor ne ndonje vend pune. Kam mbaraur gjinazin epergjithshem. Jam i disponism turni i dyt orai 14-22 cdo dite te javes. Pranoj cf...
Kerkese per pune
(Tirane, TIRANA) Pershendetje,jemi cift nga Tirana,Shqiperia dhe kerkojme te punesohemi neZvicer,Holland.Belgjike.Suedi ose diku ne europe kudo qe te jete..urgjentisht se jemi shume nenevoje....
Kerkoj punë
(Kosovë.Pejë, Peje) Pershendtje.jam nur djal nga Kosovo dhe kerkoj pune ne zvicerr kam 26vjeqar.Ne gjendje shendetesorejam shum mir jam ne gjendje te punoj.provoj pune 5 vjeqare kam per (rregolli...
Berlin punë
(Kosovë.Pejë, Peje) Pershendtje.jam nur djal nga Kosovo dhe kerkoj pune ne zvicerr kam 26vjeqar.Ne gjendje shendetesorejam shum mir jam ne gjendje te punoj.provoj pune 5 vjeqare kam per (rregolli...
Jemi cift nga Tirana
(Tirane, TIRANA) Pershendetje,jemi cift nga Tirana,Shqiperia dhe kerkojme te punesohemi neZvicer,Holland.Belgjike.Suedi ose diku ne europe kudo qe te jete..urgjentisht se jemi shume nenevoje....
Pershendetje
(Tirane, TIRANA) Pershendetje,jemi cift nga Tirana,Shqiperia dhe kerkojme te punesohemi ne Zvicer ose diku neeurope.urgjentisht se jemi shume ne nevoje...une bej babysitter,punet e shtepise,ga...
Pershendetje
(Tirane, TIRANA) pershendetje. ne jemi nje cift nga Tirana.Shqiperia 36 dhe 40 vjec. dhe kerkojme te punesohemi.nezvicer.gjermani ose diku ne europe.une kerkoj si pastruese,kujdestare per fem...
Kerkojme te punesohemi ne zvicer.urgjente
(Tirane, Zvicer) Kerkojme pune urgjent
Kerkoj pun si bebisiter
(Zvicer) Jam nje vajz dhe jam e interesuar per te punuar si dado ne Zvicer ose Itali. Kam punuar edhe me parme femij ne nje qender per femij. Per me tej mund te me kontaktoni ne viber:...
kerkoj te punsohem si banakier
(tirane, TIRANA) jam nga tirana,40vjecar serioz. punetor .i komunikushem.korrekt i afte te perballoj flukse pune dhete marre pergjegjsite per punen.preferoj fulltime jo me shume se 8ore.kam sh...
Kerkoj pune ne svicer
(Zvicer) Jam nje burre i martuar me 2 femije jetojm ne itali kam mare nenshtetesine italiane dhe dua te transferohem ne svicer si fillim vetem une kerkoj pune si murator c...
Kerkoj pune
(Tirane, Prishtine) Kerkojme te punesohemi ne Kosove ose ne europe. jemi cift nga Tirana dhe kerkojme pune si shoferose ne ndertim dhe si shitese ose mirembajtese shpije ose kujdestare per femij...
Babysiter
(Tirane, TIRANA) Pershendetje! Jam nje studente,viti i dyte, 20 Vjec. Quhem Anxhela dhe jam e interesuar per punemundesisht si babysiter por mund te bej dhe pune te tjera si ndihmese etj.Jam...
nese doni te hapni ndonje firm apo kerkoni agjent tregtar
(peje, Peje) pershendetje nese doni te hapni ndonje firm apo kerkoni agjent tregtar per qytetin e Pejes mund tebashkpunojm per me ju shit mallin tuaj ketu ose nese keni interes me hap fi...
Kerkoj pune si bebisiter ne Zvicer
(Durres) Jam nje zonje qe interesohem per pune si bebisiter ne Zvicer.Kam punuar ne Zvicer ne WillBronchhofen si bebisiter ne nje familje kosovare.Kam mbaruar shkollen e mesme dhe jam ...
Kerkoj pun si dado
(Zvicer) Jam nje vajz dhe jam e interesuar per te punuar si dado ne Zvicer ose Itali. Kam punuar edhe me parme femij ne nje qender per femij. Per me tej mund te me kontaktoni ne viber:...
Kerkoj pune si shofer ne Kosove
(Tirane Shqiperi, TIRANA) Pershendetje.kerkoj pune si shofer ne Kosove
Kerkojme pune kosove ose jashte vendit
(Tirane, TIRANA) Jemi cift nga Tirana dhe kerkojme pune ne Kosove si shofer dhe shitese
Kerkoj pune si kuzhinjer jam 23 vjec kam vite perv...
(Tirane albania, France) Kerkoj pune si kuzhinjer jam 23 vjec kam vite pervoje ne pun e njoh mir dhe kuzhinen tradicionaledhe ate moderne
Kërkoj punë në zvicërr ose gjermani
(Shqipëri, TIRANA) Përshëndetje, jam 28 vjeç baba i një djali të vogël. Jam emigrant në greqi, për shkak tëkrizës këtu kam ngelur pa punë. Kam oreks për punë, dhe jam i rregullt...
Kerkoj pune si Dado per ruajten e femijeve
(Maqedoni, Gostivar) Jam 44 vjecare, kerkoj pune ne Zvicer per mirembajtjen e femijeve Jam serioze dhe kam eksperience mefemije, kam pervoje ne ruajtjen e femijeve. Me kontaktoni ne numrin e tele...
kerkoj pun
(Zvicer) jam nji djal 20 vjec serioz kerkoj nji pune pasi mund te bej cdo lloj pune nese jeni te interesuarme telefononi ne nr 0355698753424
Kerkoj Pune ne Zvicer (Babysiter ose te Kujdesem per Shtepine Tuaj ose cdo gje tjeter ju nevojitet)
(Jam ne Shqiperi Dua Pune ne Zvicer (CH), Zvicer) Jam 21 vjec nga shqiperia dhe momentalisht jam ne nje pune ketu ne shqiperi por ktu nuk punohetnjerzit jan jo te dashur dhe jo te sjellshem ne pergjithesi. Dua nje pune ne zvi...
Kerkoj pune
(Gjermani, Gjermani) Jemi dy te rinj, te fejuar .. Ne pamundur si per te krijuar jeten tone ketu deshirojme te punesohemijasht vendit per nje mundesi me te mire. Jemi te afte per cdo lloj pune qe ...
Kerkoj pune
Kerkoj pune

(Gjirokaster, Gjirokaster) Quhem Ornela Shehu, jam e diplomuar ne master profesional per gjuhe te huaj angleze. Jam einteresuar per oferta pune si perkthyese anglisht shqip dhe anasjelltas. Kam pasur ek...
bejme reklamen dhe shtimin e punes ne firmen tuaj
(peje, Peje) bejme reklamen dhe shtimin e punes ne firmen tuaj nese jeni te interesuar per reklamim ne mbi 60portale te ndryshme interneti, ne radio, etj dhe nese ju kerkoni menagjer apo ...
Kerkoj te punesohem si masazhator ne Zvicer
(Zvicer, Zvicer) Pershendetje , jam nje djale i cili kerkoj te punesohem si Masazhator profesionist , kam 3 viteeksperience pune ne shqiperi dhe gjermani. Per kontakt ne Viber Whatsapp , +3556...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale