|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 21 Shtator, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj te punesohem si kujdestare fëmijësh ose te moshuarish
(Fier) Jam 28 vjeçe nga Tirana kerkoj te punesohem si kujdestare fëmijësh ose te moshuarish ne familjeserioze .kam eksperience te meparshme pune,puna duhet te jete ne nje nga vend...
Kerko pune Krepier
(Tirane, Te gjitha qytetet) Eksperience pune 5 vjecare
Pershendetje...kerkoj pune ne zvicer si babysitter...
(Zvicer) Pershendetje...kerkoj pune ne zvicer si babysitter kam eksperienc me femijet jam e dashur e qete.Kam eksperinc me femije te moshave te ndryshme.(9-muajshderi ne 13vjec). Kerko...
Kerkoj te punesohem ne zvicerr
Kerkoj te punesohem ne zvicerr

(Bosne, Zvicer) Kerkoj te punesohem ne zvicerr kam pass te Bosnes kem drejt leje qendrimi 3 muaj pa viz jam egatshme te merrem me cfardo pune si reinigung kujdes per te moshuar femij te jet ...
Leti
Leti

(Bosne, Zvicer) Kerkoj te punsohem ne zvicerr si kujdestare per te moshuar pastrim shtepije reinigung kam lejeqendrimi tre muaj nuk kem nevoj per viz Te interesuarit te lajmerohen ne viber...
KERKOJM OPERATOR/E FOREX
(Tirane, TIRANA) Rroga nga 40.000 baze te reja deri ne 200.000 te reja (ne baze te pune). ME OSE PA EKSPERIENCE DO TE TRAJNOHENI NGA STAFI JONE SHUME PROFESIONAL. Per contact SMS/VIB...
KERKOJ PUNE SI MEKANIK OSE NDIMES MEKANIK DRU ALIMINI IDRAULIK NUMER KONTAKTI 0666111991
(TIRANE, TIRANA) KERKOJ PUNE SI MEKANIK OSE NDIMES MEKANIK DRU ALIMINI IDRAULIK NUMER KONTAKTI 0666111991
kerkoj pune
(tirane, Te gjitha qytetet) Kerkoj pune ne Gjermani nga data 10 nentor e me pas. kush eshte i interesuar te me kontaktoje nealbanalazaj@gmail.com.
Kerkoj pune baby sitter
(Tirane, TIRANA) Kerkoj pun baby sitter
Kerkoj pun ne zvicer ,Gjermani
(ITALI, TIRANA) JAM BURR 43 VJEC ME NENSHTESI ITALIANE .KERKOJ PUN NE GJERMANI ZVICER..ME DERGON 1 MAIL.JU DERGOJ NRE CEL E FLASIM NE WACAP,VIBER.FLM kerkojpun@libero.it
Kerkoj pun
(zvicer, Zvicer) Pershendetje jam 22 vjeq (djal) Jetoi ne zvicer kerkoi ni pun qfardo flas dhe frengjishten0765395729
Kerkoj Pune jasht shtetit ,ne Zvicer ,Gjermani,Belgjike Itali France . Ne restorante e pune tjera.
(Durres, Durres) Pershendetje jam nje djal 24 vjec nga Durresi(Shqiperia) , jam i interesuar per nje pune jashtshtetit ne europe kryesisht ne vendet Belgjike,Gjermani ,France ,Zvicer etj. Kush...
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
(Kumanove, Zvicer) Pershendetje !! Jame 28 vjeqare nga Maqedonia. Jame me mbules. Jame duke kerkuar vetem gjateVikendit Pune ( perkujdesje per Femij apo per Pastrim ) !! #Nga data 1 shta...
PERGJEGJES TEKNIK TE AKTIVITETIT TE AUTORIPARIMIT
PERGJEGJES TEKNIK TE AKTIVITETIT TE AUTORIPARIMIT

(TIRANE, TIRANA) I Certifikuar me DESHMIN E AFTESISE PROFESIONALE per PERGJEGJES TEKNIK TE AKTIVITETIT TEAUTORIPARIMIT ne kategorite: 1- RIPARIM DHE MIREMBAJTJE E PJESEVE MEKANIKE DHE TE MOTOR...
Kerkoj te punesohem si baby sitter
Kerkoj te punesohem si baby sitter

(Tirane , Zvicer) Kerkoj te punesohem si baby sitter .. Kam experience Te me parshme per rreth 3 vite. Jam 26 vjece Jam e qete dhe e dashur me femijet.
Kerkoj pune si dado ne Zvicer ose Gjermani
(Tirane, TIRANA) Jam nje zonje qe banoj ne Tirane,kam 10 vjet qe punoj dado me femije,mosha te ndryshme. Kam deshirete punesohem ne Zvicer ose Gjermani si dado,te kujdesem per femijet dhe pune...
Kerkoj pune
(Gjermani, Gjermani) Kerkoj pune ne Gjermani jam nga Maqedonia....Me kontaktoni permes emajl...slapdrop1@icloud.com
baby-sitter nga Tirana
(Tirane, TIRANA) Pershendetje,jam nje zonje qe banoj ne Tirane,kam 10 vjet qe punoj dado me femije,mosha te ndryshme.Kam deshire te punesohem ne Zvicer ose Gjermani si dado,te kujdesem per fem...
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
(Kumanove, France) Pershendetje Jam duke kerkuar Pune si Kujdestare per Femije po ashtu dhe si Punetore per Pastrim.Njoh gjuhen angleze dhe turke. Posedoj pasaport te Maqedonise . Kame pervoje...
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
(Kumanove, France) Pershendetje Jam duke kerkuar Pune si Kujdestare per Femije po ashtu dhe si Punetore per Pastrim.Njoh gjuhen angleze dhe turke. Posedoj pasaport te Maqedonise . Kame pervoje...
Kerkoj pune si bahçevan
(Tirane, TIRANA) Kerkoj pune si bahcevan me kohe te plote, jam 50 vjeç, me eksperience 25 vjeçare ne çdo proces tekopshtarise, kam njohje ne te gjitha llojet e bimeve sidomos ne krasitje dh...
Kerkoj Pune
(Kumanov, Zvicer) Pershendetje jam 28 vjeqare . Praktikuese e Besimit Islam jam me Mbulese Islame. Jam nga Kumanova.Njohse e Gjuhes Angleze dhe Turke gjithashtu njohse e Kompjuterit . Kam pervo...
Personal trajner
(Prishtine, Prishtine) Pershendetje. Jam Gerti 32 vjec me pervoje 16 vjecare ne sport kam mbaruar masterin per edukimfizik dhe sporte. Kerkoj pune si personal trajner (kam certifikate nga ust tiran...
Ofroj Përkthime
(TIRANA) Ofroj perkthime Anglisht-Shqip, Shqip-Anglisht, Spanjisht-Shqip dhe Spanjisht-Anglisht. Njohjeshume e mire e gjuhes angleze dhe asaj spanjolle.
Kerkoj pune
(Durres, Durres) Pershendetje ! Jemi nje cift shqiptar kerkojme te punesohemi ne nje vend europian : Itali, Zvicer,etj. Jemi me arsim te larte, por pa problem se mund te kryejme pune te ndrys...
Kerkojme pune
(Durres) Pershendetje ! Jemi nje cift nga Shqiperia qe kerkojme te punesohemi ne Evrope: Itali, Zvicer,France, etj. Mund te na kontaktoni ne emailin : vinakotti@hotmail.com. Ju falemi...
Kerkoj pune
(Tirane, TIRANA) Jam nje vajze 24 vjece kam mbaruar studimet bachelor per gjuhe dhe letersi Angleze. Kam aftesi temira komunikimi dhe gjuhe te mbrojtur ne nivelin C2. Kerkoj pune si mesuese pr...
Kerkoj pune urgjente ju lutem
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje pune urgjente operator lloto ose kamarier Operator lloto - 5 muaj ekcperiec Kamarier - 4 muaj ekcperienc
instruktore aerobie , step aerobik
(tirane, TIRANA) pershendetje , jam instruktore aerobie , step aerobik . kam eksperience ne kete fushe. aktualisht kam grup aerobie qe stervis. kerkoj te punoj , mbasdite , me klasa aerob...
Kerkoj pune
(Shkoder, Itali) Miredita.Jemi nje cift nga shkodra.Une jam 23 vjece ndersa burri 30 vjec.Une kam eksperience mefemijet si babysitter.kam punuar shitese badante ne shqiperi..Ndersa burri im be...
Kerkoj pune
(Zvicer , TIRANA) Jam i interesuar per pune ne Zvicer..Jam nje djale nga Shqiperia 28 vjec..Ju lutem me ndihmoni..meshkruani nepermjet modulit..Ju pres!!
Kerkoj pune
(Zvicer , TIRANA) Jam nje djale nga Shqiperia 28 Vjec..Jam i interesuar te punoj ne Zvicer. Pres ndihme nga ndokush qejeton atje..Me Shkruani nepermjet modulit ..ju pres!
kerkoj pune
(Tirane, Zvicer) Jam 27 vjece nga Tirana,kerkoj pune ne Zvicerr, (serioze) te kete te perfshire dhe vendin efjetjes,ju lutem te kontaktojne vetem ato qe bejne orientime te verteta Jo te rreme,...
Pershendetje kam mbaruar shkollen e infermieris dh...
(Zvicer) Pershendetje kam mbaruar shkollen e infermieris dhe isha e interesuar per nje pune me kohe tepjesshme dado ne nje familje per femije ose te kujdesesha per nje femer ne moshe t...
Jam ni djal 24 vjeqar nga maqedonia kerkoj te punsohem n'DE , n'CH
(Te gjitha qytetet) Jam ni djal 24 vjeqar nga maqedonia kerkoj te punsohem ne Gjerman apo ne Zvicerr, Ne ndertimtari Pamarr parsysh qfar do lloj pun ju lutem per kontakt ne email.
KERKOJ FEMER SEKRET
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
kerkoj pun ne zvicer jom 24 vjeq jom i gatshem per cdo pun
(Zvicer) kerkoj pun ne zvicer jom 24 vjeq jom i gatshem per cdo pun kontakt nepermjet emailit
Kerkoj pune
(Jashte Shqiperise, Te gjitha qytetet) Kerkoj te punesohem si babysitter ne familje serioze jashte shqiperise,jam 27 vjece dhe kameksperience pune per me shume informacion mund të kontaktoni në nr e tel +35569565...
kerkoj pune si babysitter ose cdo lloj pune tjeter
(Te gjitha qytetet) pershendetje jam nje djal 21 vjec kerkoj pune si babysitter te kujdesem per femijet jam shum idashur me femijet ose cdo lloj pune tjeter qe keni nevoje jam djal serioz...
kerkoj pune si menagjer 25 vite pervoj pune
(peje, Prishtine) persh jam kujta nga Peja kerkoj pune si menagjer hoteli dhe restorani kam 25 vite pervoj pune nepeje dhe ulqin ju garantoj per sukseset e mia ne pune. kerkoj pune ne vend dhe...
Kerkoj pune Shperndares fletushkash
(Durres, Durres) Jam 17 vjec, kerkoj pune si shperndares fletushkash gjate muajve te veres kryesishtt, por dhe gjatevitit mbasdite.Kush eshte i interesuar, ju lutem me kontaktoni:
Kerkoj pune Shperndares fletushkash
(Durres, Durres) Jam 17 vjec, kerkoj pune si shperndares fletushkash gjate muajve te veres kryesishtt, por dhe gjatevitit mbasdite.Kush eshte i interesuar, ju lutem me kontaktoni:
Dua pune
(Tirane, Zvicer) Pershendetje,jemi cift nga Shqiperia dhe kerkojme te punesohemi ne Zvicer,gjermani.Belgjike.Suediose diku ne europe kudo qe te jete..urgjentisht se jemi shume ne nevoje...une ...
Kerkoj pune ne Zvicer
(Athine, Korce) Jam nje djale 32 vjec punoj ne Athine si shofer, jam me dokumenta,kam patenta te te gjithakatigorive kerkoj pune ne Zvicer si shofer ,kam edhe eksperience shume vjecare ne fur...
Kerkoj femer per qejf e sekret
(TIRANA) Jam gersi 28 vjec 190 cm 85 kg sy bojqelli i palestruar me forma super.me pelqen jeta sexuale.kerkoj femra single apo te martuara per qejf .di si tjua ruaj sekretin.do ju bej ...
kujdestare per femije
(tirane, TIRANA) ****Jam e interesua per nje pune per kujdesin per femije, kam eksperienc me femijet dhe kam punuardhe me pare. po kerkoj per ne belgjik, gjermani dhe zvicer, nese eshte kus...
Kerkoj pune
(Tirane, TIRANA) kerkoj pune si ndihmes mekanike.
Kërkoj të punesohem babysitter për fëmijë mbi 3 vjeç
(Zvicër , Zvicer) Jam nga Shqipëria 23 vjeçe dua të punesohem babysitter për fëmijë mbi 3 vjeç, për kontakt+355696603906 viber ose what's up
kerkoj te punsohem ne. europe
(shqipri, Gjermani) Kerkoj te punsohem jasht shqipris me kontrat pune.. Cfardo lloj pune si puntor ... Kontakti nefb.........Μεχμέτ Χότζα......
Kerkoj pune si Operatore Interneti apo shitese ne kancelari.
(Tirane, TIRANA) E interesuar per te punuar si operatore Interneti ose si shitese ne kancelari,turn i I-re me njedite te Diele pushim. Kam eksperience si operatore ne vitet 2007-2009. Kam pu...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale