|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 30 Maj, 2017 KOSOVA
 
Dërgo një lajmërim
KOSOVA / Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kerkoj Pune
Kërko
  Emërtimi
kerkoj pune si menagjer 25 vite pervoj pune
(peje, Prishtine) persh jam kujta nga Peja kerkoj pune si menagjer hoteli dhe restorani kam 25 vite pervoj pune nepeje dhe ulqin ju garantoj per sukseset e mia ne pune. kerkoj pune ne vend dhe...
Kerkoj pune
(Zvicer, Prishtine) Pershendetje une jam nje djalosh 21 vjeqar nga kosova kam pasaport biometrike edhe leter njoftimindi pak edhe englishten dhe jam i interesuar per pune ne zvicer kam pervoj si ...
Kërkoj të punësohem në CH profesioni "Maler"
(Gjilan, Gjilan) Kërkoj punë në CH,profesioni Moler,njohë gjuhën Gjermane dhe posedoj Diplomë të Kursit.Nr tel+377 44 992 331 B.Beqiri.
Jam i pa pune dhe kerkoj nje biznismen
(Prizren) Jam i pa pune kerkoj nje biznismen i cili do me ndihmonte ekonomikisht e une do e knaqjaseksualisht.Do isha shok i tij ne udhetimet e tija dhe hija e tij,cdo deshir e tij do i...
KERKOJ PUNSIM JASHT VENDIT NE TE GJITHA SFERTA
(gjilan, Gjilan) kerkoj pun jasht veditit ton jam intersum te punoj jasht vendit prefisioni im esht me me keramik
kerkoj pune si menagjer agjent tregtar mbi 25 vite pervoj pune
(peje, Peje) pershendetje jam kujta nga peja jam familjar, jam 45 vjeq kerkoj pune si Menagjer Agjent tregtar kam pervoj pune ne peje dhe ulqin ne hoteleri dhe markete te ndryshme ju g...
kerkoj pun jasht vendit qka de qe esht por prefision ekam keramiken jam mjeshter i pllakav
(gjilan, Gjilan) kerkojm pun jasht vendit 37744312103
kerkoj pun jasht vendit qka de qe esht por prefision ekam keramiken jam mjeshter i pllakav
kerkoj pun jasht vendit qka de qe esht por prefision ekam keramiken jam mjeshter i pllakav

(gjilan, Gjilan) kerkoj naj vend pune ne evrop qka do qe gjejm ose qka na afrojm jam 30 vjeqar lidhje me dukumentatemiaj jam shum i paster ndaj shtetit tim kosov por nuk kam dukument udhtimi...
Kerkoj punë
(Kosovë.Pejë, Peje) Pershendtje.jam nur djal nga Kosovo dhe kerkoj pune ne zvicerr kam 26vjeqar.Ne gjendje shendetesorejam shum mir jam ne gjendje te punoj.provoj pune 5 vjeqare kam per (rregolli...
Berlin punë
(Kosovë.Pejë, Peje) Pershendtje.jam nur djal nga Kosovo dhe kerkoj pune ne zvicerr kam 26vjeqar.Ne gjendje shendetesorejam shum mir jam ne gjendje te punoj.provoj pune 5 vjeqare kam per (rregolli...
Kerkoj pune
(Tirane, Prishtine) Kerkojme te punesohemi ne Kosove ose ne europe. jemi cift nga Tirana dhe kerkojme pune si shoferose ne ndertim dhe si shitese ose mirembajtese shpije ose kujdestare per femij...
nese doni te hapni ndonje firm apo kerkoni agjent tregtar
(peje, Peje) pershendetje nese doni te hapni ndonje firm apo kerkoni agjent tregtar per qytetin e Pejes mund tebashkpunojm per me ju shit mallin tuaj ketu ose nese keni interes me hap fi...
Agjent Shitje/ Menagjer Shitje
(Prishtine , Mitrovice, Prizeren, Gjilan, Ferizaj, , Prishtine) Kompania Amerikane Rainbow ofron mundesi pune me orar te plote dhe orar jo te plote te punes,Rainbow ofron nje mundesi te madhe te karrieres per individet te cilet kerkojne nj...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Prishtine
Prizren
Decani
Gjakove
Peje
Ferizaj
Gjilan
Vitia
Skenderaj
Dardana
Istog (Burimi)
Kacanik
Lipjan
Mitrovice
Podujeva (Besiana)
Suhareke
Rahovec
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale