|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 22 Janar, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Perkthyes
Perkthyes
Perkthyes
Kërko
  Emërtimi
Financimi i shpejtë për të veshur
Financimi i shpejtë për të veshur

(fier, Gjirokaster) FINANCIMI AID A keni projekte financimi për vitin e ri? Jam në dispozicion për t'ju ndihmuar metë gjitha problemet tuaja financiare. Thjesht më kontaktoni në: antonia...
perkthys  shqip anglisht
perkthys shqip anglisht

(Tirane , TIRANA) Pershendetje nga tirana me quajn sokol banoj e tirane ne qoftese kerkoni per perkthys shqip anglisht jam ktu kam qene vete ne angli per ...
Perkthyese polonisht-shqip dhe anasjelltas
(Polonia, Prishtine) Pershendetje, une jam Aleksandra, jam prej Polonise. Kam perfunduar studimet master - filologjiaballkanike ne Poloni. Jam perkthyese e gjuhes shqipe. Nese keni nevoje per perk...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale