|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 24 Korrik, 2014 Prishtine, KOSOVA
 
Dërgo një lajmërim
Sherbimet tona!
KOSOVA / Prishtine / Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
Oferta Pune
Oferta Pune
Kërko
  Emërtimi
Call Center Agent
Call Center Agent

(Prishtine) Kerkojme: Call Center Agent Aftësite dhe kriteret që kërkohen • Njohja e gjuhës gjermaneështë obligative; • Aftësi ndërpersonale komunikuese; • Përpikmëri...
D&D Business Support Center, shpall konkurs për VEND TË LIRË PUNE:
(Prishtine) D&D Business Support Center, shpall konkurs për VEND TË LIRË PUNE: Pozita: Zyrtar perprojekte Kualifikimet e nevojshme: • Të ketë diplomë universitare në f...
Punesim ne krociere luksoze ( ANije) per shtes nga Shqiperia dhe Kosova
(Tirane) Punesim ne krociere luksoze ( ANije) per shtes nga Shqiperia dhe Kosova -------------------------------------------------------------------------------- Ofrohet :Punesi...
Kerkoj puntore
(Fshati Barileve,Prishtine) Kerkoj puntore me se paku nje vit pervoje pune si shtitese per cdo informate shtese kontaktonine numrat: 044237953 049803557
Gazetare/Redaktore - Freelancer
(Prishtine, Peje, Prizren, Gjakove, Gjilan, Ferizaj) Ofrojme vende pune per te gjithe ata te cilet jane te interesuar tu shkruajn artikuj te ndyshematraktive per ngjarjet e perdishme si dhe te bejne reportazhe dhe sondazhe me pr...
Kerkohet bashkepuntore (femer) per veshje, kepuce, aksesore
Kerkohet bashkepuntore (femer) per veshje, kepuce, aksesore

(Prishtine) Portali me shitje online 365 kerkon bashkepuntor/e per Kosoven (preferohet femer) Detyrat dhepergjegjesite: 1. Te krijoje kontakte ne vazhdimesi me dyqane/furnitore qe ...
Bashkepuntor per veshje, kepuce, aksesore
(Prishtine-Tirane) Portali me shitje online 365 kerkon bashkepuntor per Kosoven. Detyrat dhe pergjegjesite: tekrijoje kontakte ne vazhdimesi me dyqane/furnitore qe disponojne produkte si: ...
Kerkohet bashkpunetor per veshje-kepuce-aksesore
Kerkohet bashkpunetor per veshje-kepuce-aksesore

(Prishtine-Tirane) Kerkohet bashkepuntor/e per nje projekt: website me shitje online. Detyrat dhepergjegjesite: Duhet te krijoj dhe te mbaj lidhje ne vazhdimesi me dyqane/furnitore te cile...
 4 - Mjeshtër për montimin e dyerve për garazha
4 - Mjeshtër për montimin e dyerve për garazha

(PRISHTINE) NTP"GLOBBUS" Prishtinë shpall konkurs per vende të lira pune: 1./ 4 - Mjeshtër përmontimin e dyerve për garazha Kandidatët duhet të kan përvoj në montim...
Shofer - Vozites
(Prishtine) Kerkojm tre shofer per qytetin e Prishtines te cilet duhet te njohin qytetin dhe te jen fleksibil.Puna do te behet me skuter/motorr. Per momentin kerkojm per orarin e punes pr...
kerkoj njee babysitterin per vajzen time 2 vjeqare. per 3 muaj. rrezarta
(zvicer) kerkoj njee babysitterin per vajzen time 2 vjeqare. per 3 muaj.. pagesa 400 fr nmujt.mbi moshen 35.deri 55 vjet. mund tme kontaktohni ne nr 076 330 61 41
loena
(zvicer) kerkoj nje babysitterin per vajzen time 2 vjeqare..pages 400 fr.. ju lutem vetem ato qe kan vizenshengene. asht nga maqedonia apo shqiperia nuk prish pun. bmi moshen 35 deri 5...
KERKOJ NJË BODYGUARD
(Prishtine) Kerkoj nje bodyguard, apo diqka me shume se kjo ,(kur te bisedojm do ta shpjegoi...). Oferta eshteshume serioze dhe diskrete. Per informata me te hollesishme ju lutem me kont...
Masazhere
(Prishtine) Se shpejti do te hapet qendra per masazhe me profesionale dhe me standarde Evropiane ne Bregun eDiellit, perballe qendres Tregtare ne Prishtine. Kerkojme sa per fillim 5 masa...
bardhi
bardhi

(prishtine) shes banesen ne arberi ne dragodan te Raiffeisenbank banesa i ka 58mk e ka sallonin banjon dhomen egjumit ballkanin edhe shpaizin banesa i ka te gjitha dokumentat ne rregullt ...
CallAgent
(Fushe kosove) Kerkojm Punetor/e per CallAGENT ne CallCenter EliteCALL . Thirrjet do te behen per sigurimeshendetsore ne Zvicerr/Krankenversicherung . Pagesë fikse , provizione në var...
ofert per mirembajtjen e komplekseve banesore
(prishtin) Ofert ofert kerkojm komlekse banesore permiremjtjen e higjenes mbrenda dhe jashte objektitmirembajtja do te behet 3 here ne jave kridori me shkalle ndersa podrumi garazhat do...
Kurse gjuhesh GJERMANISHT , ANGLISHT , FRENGJISHT
(Ulpiane) Ne shkollen e gjuheve Juvi ju mund ti mesoni gjuhet e huaja permes metodave me te avancuara dhe dote arrini suksesin qe deshironi. Kurse te rregullta , grupore dhe indivi...
OKAZION,Shiten 2 banesa 77m2, 1+1+ballkon, 50000EUR
OKAZION,Shiten 2 banesa 77m2, 1+1+ballkon, 50000EUR

(Durres, Mali Robit) **Shiten 2 banesa tek Mali Robit, ne nje kompleks te gjelberuar pallatesh, afer rruges nacionaleedhe 200 metra nga deti.(tek hotel Onufri).Njera banes esht ne kat te tret, e t...
Call Agent
(Prishtine) PRO-CALL Prishtine PRO-CALL sucht (20) Qualifizierte Agenten-in fuer UMFRAGE Produkt die fliesenddeutsch sprechen. ALTER: AB 18 JAHRE Sie ERWARTET 1.Profisioneles Managm...
Fund Raising
(Prishtine) Kerkohet nje mashkull/femer qe flet anglishten rrjedhshem,pa gabime Wanted perfect englishspeaker for more info email us
masazher profesional 045 689 605
masazher profesional 045 689 605

(prishtina ) masazheri relax, antistres , anti celulit 15 ewro Bekimi 045689605 thirni kur doni , vij tek Ju apo dikund ?
KERKOJME DJEM DHE VAJZA PER KAMRJERE DHE HOSTESS NE KATAR
KERKOJME DJEM DHE VAJZA PER KAMRJERE DHE HOSTESS NE KATAR

(Katar) AEME Agency vjen me nje nga oferat me te mira per ne Katar per poziata e meposhteme: 1.Kamarjere(meshkuj dhe femra) 2.Hostess ( femra) Rroga mujore 700$ + te gjitha shpenzi...
KAMARIERE ne Dubai. Rroga deri ne 770$/muaj plus bakshishe!
KAMARIERE ne Dubai. Rroga deri ne 770$/muaj plus bakshishe!

(Lindje e Mesme) **Europe Agency** KAMARIERE (M/F) ne Dubai. VENDODHJA: Dubai KOHEZGJATJA: Kontrate 2vjecare. POZICIONI: Kamariere (femer) MOSHA: 20 - 35 vjec. ORARI: 9 o...
Shkolle e mesme e larte
(Prishtine / Prizren) Kerkohen mesues per nje gjimaz te specializuar ne lendet: - matematike - gjuhe angleze -gjuhe italiane - gjuhe gjermane - gjuhe frenge - gjuhe shqipe - gjeograf...
kerkojme baskepunetor/e
(prishtine kosove) Ke nevoje per pune, zhvillim te shpejte dhe fitime te larta? Eja te te shetisim ne boten emrekullueshme te parfumeve! Kerkohen persona per te punuar nga shtepia. Shitje parf...
Pa limite! Reklama!

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Oferta Pune (26)
    Kerkoj Pune (5)
    Kurse kompjuteri (0)
    Perkthyes (7)
    Finance (0)
    Banka (0)
    Inxhinieri (0)
    Sherbime (2)
    Mjekesi (1)
    Informatikë & IT (0)
    Marketing (2)
    Te ndryshme (1)
    Babysitter ,Dado (0)
Eja në ALBtelecom!
Prishtine
Prizren
Decani
Gjakove
Peje
Ferizaj
Gjilan
Vitia
Skenderaj
Dardana
Istog (Burimi)
Kacanik
Lipjan
Mitrovice
Podujeva (Besiana)
Suhareke
Rahovec
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale