|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 07 Dhjetor, 2016 Prishtine, KOSOVA
 
Dërgo një lajmërim
KOSOVA / Prishtine / Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
Oferta Pune
Oferta Pune
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj pune - Kontabilitet
Kerkoj pune - Kontabilitet

(Prishtine) Bëjmë udhëheqjen e librave të kontabilitetit për biznese të vogla dhe tëmëdha, përgatitjen e pasqyrave financiare, plotësimin e formularëve të të gijtha llojeve ...
Kerkoj nje vajz qe do me bej shoqri vec nje nat 1000 euro
(prishtina ) Po 1000 euro jam shum serioz .Jetoj ne Zürich ,Do jem per pak koh ne prishtin . Kushtet jan : teJet e bukur mosha 18-25 Dhe kuptohet qe kjo te jet krejt diskret . kjo...
Biznimsen kerkoj Studente
(prishtina ) Ne qoft se keni deshir te fitoni shum leht 500 euro per 1 nat me shkruani nuk jam nga kosova porvij ne kosov .
Kerkoj nje vajz apo grua te kalojm nje nat bashk dhurat sa 3 roga mesatare ne kosov
(prishtina ) Due qe te jet shum disecret jam i martuar ,kam nje biznes dhe jam intelktual ju lutem vec vajzaapo gra te edukuara .Nuk jam nga kosva flm
Kerkoj Masazhere
Kerkoj Masazhere

(Prishtine) Kerkoj vajza masazhere, masazha gjendet ne Prishtine me kushte shume te mira pune
Kompani i vere spanjolle kerkon nje agjente shitje
Kompani i vere spanjolle kerkon nje agjente shitje

(Pristina ) Kompani Vere Spanjolle kerkon per nje vajze si agjente shitje. Komision i larte dhe kushte shume temira. Patente makine dhe gjuha angleze do ishin nje vlere shtese. Ju lutem ...
Zyre informacioni
(Prishtine) Kerkohet Sekretare, te jete e komunikueshme dhe korrekte ne pune. Kushte te mira pune. Te gjithe teinteresuarat te dergojen CV ne adresen e emaili-it almatace@yahoo.com. Te...
Klinike Mjekesore
(Prishtine) Kerkohet Sekretare me experience te me pareshme pune, te jete korrekte dhe e komunikueshme,preferohet mosha mbi 25-vjecare. Kushte te favorshme pune! Te interesuarat te dergo...
Klinike Mjekesore
(Prishtine) Kerkohet sekretare, te jete korrekte dhe e komunikueshme ! Kushte te favorshme pune! Te interesuaratte dergojne CV-ne ne adresen e e-mailit almatce@yahoo.com Personat e pe...
Gerbera Flowershop
Gerbera Flowershop

(Prishtine) Lulishtja **Gerbera Flowershop** pas hapjes se pikes se re ne qendren tregtare **Albi Mall**Veternik kerkon punetore. Kriteret per aplikim: -Gjinia: Femer -Mosha: 22-35 v...
OFROJME MUNDESI PUNESIMI
OFROJME MUNDESI PUNESIMI

(Prishtine) Përshendetje Miq. Prezantojme tek te gjithe ju projektin me te madh boteror Kairos planet e cilamberriti edhe ne vendin tone.Tashme dhe me seline kryesore ne Prishtine.Kai...
Elektricist
Elektricist

(Prishtine, Fushe Kosove) Galaxy & 6 Stars shpall konkurs per elektriciste me pervoje pune ne pajisjeelektro-shtepiake! Detyrat dhe pergjegjesite: - Riparimi I pajisjeve elektro-shtepiake, ide...
kerkoj ne femer per pune dhe do ta ndihmoj me pare takime intime
(prishtin) thir ne viber 049422979 dhe folim
Punëtorët kanë nevojë për hotele ndërkombëtare & Resorts
Punëtorët kanë nevojë për hotele ndërkombëtare & Resorts

(ndërkombëtar) vendet e lira të punës !!!! Ne jemi në kërkim për punëtorët për të punuar në hotele dhevendpushimet tona rreth botës. Ne kemi pozicione të shumta në dispozicion,...
Agjent i Shitjes
Agjent i Shitjes

(Prishtine) **“SOLUTION D Medical”** SHPALL KONKURS Titulli i vendit të punës: **AGJENT ISHITJES** Përshkrimi i kompanisë: “Solution D Medical”, si pjesë e Soluti...
Kerkohet Menaxher Turizmi
(Shqiperi) DETYRAT DHE PERGJEGJESITE E MENAXHERIT TE TURIZMIT Pergjegjesite specifike do tejene te perqendruara sipas fushave si me poshte: FIN...
Vacancy Announcement - Executive Director
Vacancy Announcement - Executive Director

(Prishtine) BCC invites applications for the position of Executive Director as per the details given in the linkbelow: http://bcc-ks.org/uploads/files/2016/June/01/BCC_Vacancy_Announce...
Inxhier Mekanik
Inxhier Mekanik

(Prishtine) Hydropower sh.p.k kërkon të punësojë një inxhinier mekanik për selinë e saj nëKosovë. Kandidati duhet të plotësojë këto kushte: 1-Të ketë përfunduar arsimin ...
Wir suchen Dich !!!
Wir suchen Dich !!!

(Prishtine) Wir suchen deutsch sprechende Mitarbeiter für unseren Unternehmen „Star Call“ inPrishtina. *Mitarbeiter/in im Aktiven Kundendienst Outbound/ Inbound* -Gute Bezahlun...
KERKOJME DJEM DHE VAJZA PER KAMRJERE DHE HOSTESS NE KATAR
KERKOJME DJEM DHE VAJZA PER KAMRJERE DHE HOSTESS NE KATAR

(Katar) AEME Agency vjen me nje nga oferat me te mira per ne Katar per poziata e meposhteme: 1.Kamarjere(meshkuj dhe femra) 2.Hostess ( femra) Rroga mujore 700$ + te gjitha shpenzi...
KAMARIERE ne Dubai. Rroga deri ne 770$/muaj plus bakshishe!
KAMARIERE ne Dubai. Rroga deri ne 770$/muaj plus bakshishe!

(Lindje e Mesme) **Europe Agency** KAMARIERE (M/F) ne Dubai. VENDODHJA: Dubai KOHEZGJATJA: Kontrate 2vjecare. POZICIONI: Kamariere (femer) MOSHA: 20 - 35 vjec. ORARI: 9 o...
Shkolle e mesme e larte
(Prishtine / Prizren) Kerkohen mesues per nje gjimaz te specializuar ne lendet: - matematike - gjuhe angleze -gjuhe italiane - gjuhe gjermane - gjuhe frenge - gjuhe shqipe - gjeograf...
kerkojme baskepunetor/e
(prishtine kosove) Ke nevoje per pune, zhvillim te shpejte dhe fitime te larta? Eja te te shetisim ne boten emrekullueshme te parfumeve! Kerkohen persona per te punuar nga shtepia. Shitje parf...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Prishtine
Prizren
Decani
Gjakove
Peje
Ferizaj
Gjilan
Vitia
Skenderaj
Dardana
Istog (Burimi)
Kacanik
Lipjan
Mitrovice
Podujeva (Besiana)
Suhareke
Rahovec
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale