|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 24 Maj, 2017 Shkoder, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Shkoder / Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
Oferta Pune
Oferta Pune
Kërko
  Emërtimi
Ofrojme vend pune si Konsulente Imobiliare
Ofrojme vend pune si Konsulente Imobiliare

(Rruga Kardinal Mikel Koliqi, perballe Hotel Ideal) Sun Real Estate, nje agjensi imobiliare e specializuar ne blerje, shitje dhe qera te pasurive tepaluajteshme, eshte ne kerkim te nje konsulente imobiliare. Ne ju sigurojme nje...
Punëtorët e hoteleve nevojshme në SHBA
Punëtorët e hoteleve nevojshme në SHBA

Hotel Plaza në SHBA aktualisht janë në nevojë të punëtorëve të reja hotelit dhe ne do tëdoja dikush me shumë energji dhe seriozitetin. Shënim: Sigurohuni që ju të...
Punëtorët Hotel nevojshme të Shteteve të Bashkuara
Punëtorët Hotel nevojshme të Shteteve të Bashkuara

ai PLAZA HOTEL në SHBA aktualisht janë në nevojë të punëtorëve të reja hotelit dhe ne do tëdoja dikush me shumë energji dhe seriozitetin. Shënim: Sigurohuni që ju ...
Oferte pune nga shtepia
Oferte pune nga shtepia

(shkoder) Ofroj pune call centerist nga shtepia ne shkoder, Puna consiston ne marrje appuntamenti me sistemedhe telefonata te paguara, ofrojme 1500 lek per cdo app te konfirmuar dhe ...
Mandati per call center
Mandati per call center

(SHKODER) Sviluppo Reti Commerciali ha diversi clienti tra cui agenzie di tlc ed energia e aziende divari settori che necessitano di lavorazioni offerte dai Call Center (Enel Energia...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale