Oferta Pune - Kerkoj Pune,Oferta Pune - Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE.
 |  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 16 Gusht, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
Oferta Pune
Oferta Pune
Kërko
  Emërtimi
Jam gay
Jam gay

(Tirane, TIRANA) 0693298935 Jam gay pasiv dua te qihem ne bythhte se e shijoj tepersisht
Mad evolution azienda informatica italiana
Mad evolution azienda informatica italiana

( via Hajdar Hidi , TIRANA) Mad evolution azienda informatica italiana con sede a Tirana, via Vangjel Noti Godina Edil-Centro nr11 e dall' 1 di Settembre in via Hajdar Hidi, dietro l'Universita di Archit...
KONSULENT TELEFONI
KONSULENT TELEFONI

(TIRANE, TIRANA) IN Italian Network është një kompani kërkimi dhe rekrutimi me seli në Tiranë, përllogari të një kompanie që vepron në fushën e shërbimeve financiare, energje...
Operatore/Operator telefonik inbound me eksperiencë kërkohet për një hapje zyre të re në Vlor
Operatore/Operator telefonik inbound me eksperiencë kërkohet për një hapje zyre të re në Vlor

(Vlora, Vlore) Lider multinacionale në sektorin e shërbimit ndaj klientit për elektroshtëpiaket seleksionon 1nëpunës/e /administrativ/e me një formim komercial e 6 operator/e inbound ...
pjatalarëse dhe bordi kuzhinier dhe pizzaiolo përfshinin Zvicrën
pjatalarëse dhe bordi kuzhinier dhe pizzaiolo përfshinin Zvicrën

(TIRANA) pjatalarëse dhe bordi kuzhinier dhe pizzaiolo përfshinin Zvicrën Punoj me orar të plotë.Zvicra, rajoni i Gjenevës, Restoranti Piceri merr menjëherë Koha e papërcakt...
shofer dhe dado doni urgjentisht
shofer dhe dado doni urgjentisht

(Prishtine) Ne kemi nevojë për shërbimet e një dado / babysitter, kujdestare, shtëpiak dhe një shofernë shtëpinë tonë për t'u kujdesur për nipërit e mi, mosha 4 muaj e 7 ...
shofer dhe dado doni urgjentisht
shofer dhe dado doni urgjentisht

(Durres) Ne kemi nevojë për shërbimet e një dado / babysitter, kujdestare, shtëpiak dhe një shofernë shtëpinë tonë për t'u kujdesur për nipërit e mi, mosha 4 muaj e 7 ...
shofer dhe dado doni urgjentisht
(Durres) shofer dhe dado doni urgjentisht Ne kemi nevojë për shërbimet e një dado / babysitter,kujdestare, shtëpiak dhe një shofer në shtëpinë tonë për t'u kujdesur për ...
Ofroj pune
(Tirane, TIRANA) Pizza Seni kerkon te punesoje ndihmes picier edhe motorrist Adresa myslym shyri prane bigmarket Numer kontakt 0673314240
Esckort
(Zvicer, Prishtine) Kerkojme vajza Eskort+18 per punesim neZvicer dhe Itali , fitimi 600Euro ne muaj , udhetimi dhedokumenta , ofrojme ne .
Eskort
(Zvicer, Tetove) kerkojme vajza +18 per punesim ne Zvicer dhe Itali , fitimi 6000 Euro ne muaj
Kerkoj punetore per lokal ( 2 kamariera , shitese akullore , ndihmese kuzhiniere femer
(Plazh durres, Durres) Kerkoj 4 punetore te jen te disponueshem direkt per nje lokal ne plazh durres . Kerkoj 2 kamarierate shkathet dhe te ndershem , 1 vajze per te shirur akulloren , 1 ndihmese ku...
Pozicioni sekretare
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje femer(studente) per tu punesuar si sekretare. Duhet te jete e paraqitshme. Pagashume e kenaqshme.
Lajmerim per pun
(Zvicer , Zvicer) Po kerkoj nje vajz nga kumanova qe ka ruajtur femij ne st gallen e kam humbur nr e tel nese eshe ajovajz ket lajmerim tme lajmeroet edin ajo se kush mund te jem un kam nje pun...
Kerkojm nje kujdestare / dado per vajzat tona 1 & ...
(Kujdestare / Shtepiake / Dado, Zvicer) Kerkojm nje kujdestare / dado per vajzat tona 1 & 8 vjeqare. Prej muajit gusht. Jetojm nekantonin e Luzernit. Jemi familje korrekte dhe e sinqertë. Per informata +4178850...
goca escort per ne Itali
(Venezia, TIRANA) punesim 50%50% si shoqeruse Escortne Venezia , vetem goca serioze qe kane nevoje per perfitime, flm.
KERKOJME FEMER PER TRESHE OSE CIFT
(TIRANA) jam hamshor 30 vjec 190 cm 80 kg i palestruar.kerkoj femer per sex te eger do tju bej tju dridhenkofshet nga orgazmat e shumta pres.pgj.
Kerkohet motorist
(Tirane, TIRANA) Kerkohet motorist me ose pa motorr te Pizza Seni rruga myslym shyri prane big market 0673314240
Vend pune në një kafene në gjermani
(Berlin , Gjermani) Pershendetje kërkojmë dy vajza të jenë të paraqiteshme edhe të jene korrekte për të punuarnë një lokal shqipëtar në berlin gjermani ... të mos ken prpbleme më dr...
Ofroj vend pune per tornitor druri
(Tirane, TIRANA) Mobileri "Qehaja" ofron vend pune per Tornitor druri Ju sigurojme kushte te mira pune ,siguracione dhe page te kenaqshme . Rr. 5 Maji , Tirane Cel: 0682054530
Telefonista per chiamate verso Italia
(Tirana, TIRANA) Ciao. Mi chiamo Rubbiani Alessandro e ho una azienda a Tirana. Cerco una ragazza o un ragazzo dietà compresa tra i 22 e 28 anni che parli molto bene l'Italiano per effettua...
Kerkohet Operator Junior Broker e gjuhen Italiane dhe Angleze
(Tirane, TIRANA) Alpha Market Solution kërkon : Operator Forex, Junior Broker Forex në gjuhën Italiane dheAngleze! Kërkesat /Kualifikimet : -Operator Full- Time Italisht & Anglisht ...
Kerkojme punetore per agjensi turistike
(shkoder. lgj: Rus, Shkoder) Prsh kerkojme punetore per angjensi turistike.... preferohet te ket eksperience pune... nr kontakti:0675928787
KERKOJME FEMER PER TRESHE OSE CIFT
(TIRANA) JEMI CIFT 30 VJEC KERKOJME FEMER PER TRESHE OSE CIFT PER EROTIKE.PRESIM NMODUL
Kerkojm Urgjent nje Kujdestare per Femi ne Gjermani
(Gjermani, TIRANA) Kerkojm Urgjent mje Kujdestare per dy vajza tona. Ju duhet te jeni e dashtun me femi!! Te kenipervoj pune!! Ne moshen 25-35 vjeqare! E qet dhe e PASTER!! Kontakt: Vib...
Ofroj Pune
(Gjermani, TIRANA) Ofroj vende pune ne gjermani 50/50 per cdo gje . kerkoj vajza te sinqerta dhe punetore . duabashkpunim dhe sinqeritet . pres vetem vajza te sinqerta . siguria 100% dhe respekt...
kerohen vajza per promocion
(LAli Demi, TIRANA) Ofroj vende pune per vajza mosha 18 deri 28 vjec. Per promocion terreni per Shoqat Bamirsie. Tejene te komunikueshem e te punojne ne grup Orari; .Partime e me kohen te plot...
Punesim ne Itali
(Milano, TIRANA) Kerkojme goca ESCORT per punesim ne Itali 50%50
Kerkoj urgjent kujdestare
(Zvicerr , TIRANA) Kerkoj urgjent nje kujdestare per babin tim 50 vjeq ne jetojm ne Zvicerr per me shum info mekontakto ne nr Tel +41799009797
kerkoj kamarier banakier
(durres, Durres) kerkoj kamarier banakier ne zonen e currilave Durres, fleksibel tek oraret dhe i disponueshem tepunoje ne grup.
Kerkohet Banakier/e
(Rruga e Kavajes, TIRANA) Kerkojme te punesojme Banakier / e me eksperience mbi 2 vjet . mosha 25-35 . Te interesuarit tekontaktojne ne nr e tel 0698902604. Lokali ndoshet te kompleksi Park Konstruksio...
KERKOHET ARKITEKT DESIGNER
(DURRES, Durres) Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve nedispozicion pozicion vakant per ARKITEKT dega DESIGN. Kriteret e kerkuara: 1. K...
Kerkojme Punetore per qender Estetike
(Tirane, TIRANA) Kekojme punetore ( gjinia femerore) per qender Estetike. Qendra ndodhet prane Librit Universitare.Pervoja e punes eshte nje avantazh me shume per te fituar vendin e punes. Te ...
BEBYSITTER
(ZVICERR, Zvicer) Pershendetje,kerkoj nje Kujdestare per Femiun ton si dhe punt e Shpia.Kujdestarja duhet te jet 43-50vjeqare
Financiere me kohe te plote
(Tirane, TIRANA) Kompania Vactro Scientific Shpk, kërkon të punësojë një financiere me kohë tëplotë! Kualifikimet: 1. Diplomë Ekonomi/Financë-Kontabilitet 2. Duhet të njoh...
Kompania Vactro Scientific Shpk, kërkon të punë...
(TIRANA) Kompania Vactro Scientific Shpk, kërkon të punësojë një financiere me kohë tëplotë! Kualifikimet: 1. Diplomë Ekonomi/Financë-Kontabilitet 2. Duhet të njoh...
Kompania Vactro Scientific Shpk, kërkon të punë...
(TIRANA) Kompania Vactro Scientific Shpk, kërkon të punësojë një financiere me kohë tëplotë! Kualifikimet: 1. Diplomë Ekonomi/Financë-Kontabilitet 2. Duhet të njoh...
Assistants commerciaux – niveau professionnel du français et l’anglais
(Tirane, TIRANA) LA SOCIÉTÉ EUMirror est un groupe international, dont le siège est au Royaume-Uni, avec desbureaux et des fabriques en Slovénie, en Bulgarie, en Albanie, en Turquie et en...
Turkish Commercial Referent – with Turkish and English at professional level.
(Tirane, TIRANA) THE COMPANY EUMirror is an international group, based in United Kingdom, with offices and plantsalso in Slovenia, Bulgaria, Albania, Turkey and Russia. EUMirror Group special...
SHITES KARBURANTI
(ZOGU I ZI, TIRANA) KERKOHET NJE SHITES KARBURANTI ME OSE PA EKSPERIENC ,MOSHA 20-35 VJEC .NR KONTAKTI 0676321113,ADRESA KRYQEZIMI DON BOSKOS KARBURANTI ER PETROL
Dida Petrol ofron pune:Nd.Kuzhiniere,Banakiere,Kamarier,Sanitare, Mekanik-Xhenerik,Gomist
(L.14 Shkozet/ Durres, Durres) Kompania Dida Petrol Sh.p.k ofron vende pune: *Ndihmes Kuzhiniere (femer) *Banakiere *Kamarier/e *Sanitare/Pastruese *Ndihmes Kuzhiniere *Gomist -- (Durres) ...
Dida Petrol ofron pune:Nd.Kuzhiniere,Banakiere,Kamarier,Sanitare, Mekanik-Xhenerik,Gomist
(L.14 Shkozet/ Durres, Durres) Kompania Dida Petrol Sh.p.k ofron vende pune: *Ndihmes Kuzhiniere (femer) *Banakiere *Kamarier/e *Sanitare/Pastruese *Ndihmes Kuzhiniere *Gomist -- (Durres) ...
KERKOHET ARKITEKT DESIGNER
(DURRES, Durres) Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve nedispozicion pozicion vakant per ARKITEKT dega DESIGN. Kriteret e kerkuara: 1. K...
shofer dhe dado nevojiten urgjentisht.
(TIRANA) Ne aktualisht kërkojmë shërbime shtëpiake për ofertat e mëposhtme të punës në shtëpinëtonë jashtë vendit: Pozicionet: gatuan, shofer, roje, ndihmë shtëpiake,...
Kerkoj pastruese per shtepine
(Tirane ,Rr."A.Lenja" , TIRANA) Kerkoj nje pastruese per shtepine Kerkese kryesore eshte :Te kete reference per pune te mepareshmeose aktuale ne te njejten fushe Gjithashtu te jete nen 45 vjece Puna es...
KERKOHEN VAJZA PER PUN NE SVIZER, jo humbje kohe.
(Tiranë , TIRANA) Pershendetje per te gjitha te interesuarat ofroj pune mosha jo me shum se 30vjeçe te jet eparaqiteshme, 30/70. Puna esht ne svizer. te gjitha te interesuarat te kontaktojn...
KERKOHEN VAJZA PER PUN NE SVIZER, jo humbje kohe.
(Tiranë , TIRANA) Pershendetje per te gjitha te interesuarat ofroj pune mosha jo me shum se 30vjeçe te jet eparaqiteshme, 30/70. Puna esht ne svizer. te gjitha te interesuarat te kontaktojn...
KERKOHEN VAJZA PER PUN NE SVIZER, jo humbje kohe.
(Tiranë , TIRANA) Pershendetje per te gjitha te interesuarat ofroj pune mosha jo me shum se 30vjeçe te jet eparaqiteshme, 30/70. Puna esht ne svizer. te gjitha te interesuarat te kontaktojn...
KERKOHEN VAJZA PER PUN NE SVIZER, jo humbje kohe.
(Tiranë , TIRANA) Pershendetje per te gjitha te interesuarat ofroj pune mosha jo me shum se 30vjeçe te jet eparaqiteshme, 30/70. Puna esht ne svizer. te gjitha te interesuarat te kontaktojn...
KERKOHEN VAJZA PER PUN NE SVIZER, jo humbje kohe.
(Tiranë , TIRANA) Pershendetje per te gjitha te interesuarat ofroj pune mosha jo me shum se 30vjeçe te jet eparaqiteshme, 30/70. Puna esht ne svizer. te gjitha te interesuarat te kontaktojn...

Faqe:
 E para  1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale