|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 18 Prill, 2014
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
Oferta Pune
Oferta Pune
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Zonje per pastrim - 4 ore ne dite
(Tirane, TIRANA) Kerkohet te punesohet nje Zonje e cila duhet te kujdeset per pastrimin e 2 banesave ne te cilatbanojne disa te huaj. Personi duhet: - Te angazhohet nga 2 ore ne dite ne ...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Marketing Me Kohë të Plotë
(TIRANE, TIRANA) **Përshkrimi I Punës** Pranë shoqërisë sonë “Albtours ‘D’ Vas Tour Operatore” punanënkupton të menduarit në mënyrë kreativedhe dhënie të zgjidhjeve nov...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Tirane & Vlore, kerkohen Operator Telefonik & Supervisor
(TIRANE, TIRANA) **ABSS shpk** è una società italiana con un esperienza lunga e di successo nel campo degli ContactCentres in Italia e al estero, premiata diverse volte per la qualità e aff...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Lajmerime.com kerkon person per menaxhimin e platformes www.mirupafshim.com
(TIRANE, TIRANA) LAJMERIME.COM – portali me i kompletuar i informacionit per Shqiptaret, kerkon te punesoje njeperson te motivuar ne per te ndjekur ecurine e proceseve tek portali i www.mir...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Lajmerime.com KERKON Agjent Shitje/ Menaxher Shitje
Lajmerime.com KERKON Agjent Shitje/ Menaxher Shitje

(TIRANE, TIRANA) Pershkrimi i punes Lajmerime.com – portali me i kompletuar i informacionit per Shqiptaret, kerkonte punesoje nje person te motivuar ne pozicionin e: Agjent Shitje P...
Vela H.R. Consulting® ofron; Punësim Ndërkombëtar / Trajnime profesionale / Këshillim i karrier
Vela H.R. Consulting® ofron; Punësim Ndërkombëtar / Trajnime profesionale / Këshillim i karrier

(TIRANA) Vela H.R. Consulting® ofron; Punësim Ndërkombëtar / Trajnime profesionale / Këshillim ikarrierës / Konsulencë e biznesit / Intern’ship / Vela H.R. Consulting sjel...
UCALL shpk CERCA OPERATORI TELEFONICI
UCALL shpk CERCA OPERATORI TELEFONICI

(tirane, TIRANA) uCall shpk AZIENDA LEADER CHE OPERA NEL SETTORE TELEMARKETING CERCA OPERATORI TELEFONICIOUTBOUND PER AMPLIARE IL PROPRIO ORGANICO. CAMPAGNA VODAFONE E MEDIASET. SI R...
ofroj vend pune per instruktor palestre
(tirane, TIRANA) kerkojme instruktor palestre dhe instruktore aerobie ne nje nga palestrat me te reja dhe me luksozene Tirane.Jemi duke kërkuar kandidate për pozicionin : Instruktor Palestre...
Find Employment on enterprise-level technology projects:
Find Employment on enterprise-level technology projects:

(TIRANA) Our Client, one of the largest infrastructure Company in the Middle East is contracting for: Sr.PMO Manager Sr. Storage Specialist Sr. Datacenter Specialist Sr. Sharepoi...
Ofrohen vende pune ne *Hospitality/Tourism & H.R. Services*
Ofrohen vende pune ne *Hospitality/Tourism & H.R. Services*

(UAE,Qatar,Saudi Arabia,Kuwait,Oman,etj., TIRANA) Vela H.R. Consulting® ofron; / Punësim Ndërkombëtar / Trajnime profesionale / Këshillim ikarrierës / Konsulencë e biznesit / Intern’ship / Ofrohen vënde pune *H...
Inxhnier Gjeolog
(Tirane, TIRANA) Kompanie **BCE Green Sands Albania** e cila operon ne fushen e shfrytezimit, perpunimit dhezhvillimit te lendeve minerale, rerave vajore bituminoze si dhe te te gjitha llojeve...
Ofrohet vend pune Financier/e
(Lagjia 14, Shkozet, Durres) Pespa & Albania Alumin eshte kompania e cila prej me shume se 15 vitesh operon dhe zhvillon nefushen e produkteve te aluminit duke ofruar nje game te gjere te tyre si: kan...
Ofrohen vende pune: Project managers – Developers – Testers – System architects
Ofrohen vende pune: Project managers – Developers – Testers – System architects

(Norway,Sweden,Denmark,Finland,Iceland, TIRANA) Vela Human Resources Consulting® është e angazhuar për të gjetur “Njerëz të Klasit të1-rë” që të punojnë për ”Klientët e saj të Klasit Botëror”! Qysh n...
Vela HR Consulting® ofron vënde të reja pune ne *Hospitality/Tourism & H.R. Services*
Vela HR Consulting® ofron vënde të reja pune ne *Hospitality/Tourism & H.R. Services*

((UAE,Qatar,Saudi Arabia,Kuwait,Oman,Bahrain,etc.), TIRANA) Vela Human Resources Consulting® është e angazhuar për të gjetur “Njerëz të Klasit të1-rë” që të punojnë për ”Klientët e saj të Klasit Botëror”! Qysh n...
Oferta për vënde pune në UAE,Qatar,Saudi Arabia,Kuwait,Oman,Bahrain,etc. @ Hospitality & Tour
Oferta për vënde pune në UAE,Qatar,Saudi Arabia,Kuwait,Oman,Bahrain,etc. @ Hospitality & Tour

(Vlore,Albania, TIRANA) Vela Human Resources Consulting® është e angazhuar për të gjetur “Njerëz të Klasit të1-rë” që të punojnë për ”Klientët e saj të Klasit Botëror”! Qysh ...
Job Vacancy: Training Supervisors
(Afghanistan and Africa, TIRANA) JOB SUMMARY: Responsible to design, develop and successfully deliver Programs of Instruction andTraining Curriculums. AREAS OF RESPONSIBILITY: • Identifies tr...
Call center ACCUEIL seleziona 50 consulenti telefonici.
Call center ACCUEIL seleziona 50 consulenti telefonici.

(Tirana, TIRANA) Per ampliamento dell'organico ricerchiamo 50 operatori nella sede di Tirana. Titolo di studio:Diploma; Compilare curriculum su sito WEB: www.accueil.it Accueil è un'azienda l...
Kërkojm Call agent per call center zvicrane per te telefunuar ne telekomunikacion per termiswisslea
Kërkojm Call agent per call center zvicrane per te telefunuar ne telekomunikacion per termiswisslea

(prizren, Prizren) Kërkojm Call agent per call center zvicrane per te telefunuar ne telekomunikacion per termine Roga baz 250+bonus orari punes 8,30 deri ne 16,30 SHtunen dhe te diellen ...
Arkitekt
(Lagjia 14, Shkozet, Durres) Pespa & Albania Alumin kerkon: Arkitekt Aplikantet duhet: -Te kene mbaruar Universitetin eArkitektures - Te njohi mire programin 3D max / V-ray, Photoshop / Design ...
Inxhinier
(Lagjia 14, Shkozet, Durres) Pespa & Albania Alumin kerkon: Inxhinier Mekanik / Inxhinier Elektrik / InxhinierKimik Aplikantet duhet: -Te kene mbaruar Universitet si Inxhinier Mekanik / Inxhinie...
Manaxher Blerjesh/Shitjesh
(Lagjia 14, Shkozet, Durres) Pespa & Albania Alumin kerkon: Manaxher Shitjesh - Manaxher Blerjesh Duhen persona meeksperience ne kete fushe por dhe te rinj ose te reja qe kane deshire per tu bere m...
Grup Rock shqip,muzike cilesore performojme muzke sipas kerkesave tuaja. kruesisht rock tomi
(tirane, TIRANA) Grup Rock shqip,muzike cilesore performojme muzke sipas kerkesave tuaja. kruesisht rock. kontaktonipicrrage@yahoo.it
kerkoj njee babysitterin per vajzen time 2 vjeqare. per 3 muaj. rrezarta
(zvicer, Prishtine) kerkoj njee babysitterin per vajzen time 2 vjeqare. per 3 muaj.. pagesa 400 fr nmujt.mbi moshen 35.deri 55 vjet. mund tme kontaktohni ne nr 076 330 61 41
loena
(zvicer, Prishtine) kerkoj nje babysitterin per vajzen time 2 vjeqare..pages 400 fr.. ju lutem vetem ato qe kan vizenshengene. asht nga maqedonia apo shqiperia nuk prish pun. bmi moshen 35 deri 5...
Kerkohen shitese ne qytetin e Durresit per nje dyqan te ri
(DURRES, TIRANA) **Kerkohen shitese ne qytetin e Durresit** per nje dyqan te ri qe do hapet se shpejti ne rrugenkryesore. Aplikantet e interesuara duhet te jene te banore te qytetit te Durre...
ShQIPERI,KOMPANIA TOTO'S CAFFE EKSPRES KERKON PERFAQESUES TREGETAR EKSKSLUZIV NE RRETHE
(TIRANE, TIRANA) **TOTO'S CAFFE,** *Kompani Italo-Shqiptare e cila merret me perpunimin dhe shitjen e kafes ekspresprej 10 vjetesh, kerkon te vendose perfaqesues tregetar ekskluziv, per rrethe...
Guest Relation Officer – Restaurant Receptionist, Apply Now
(TIRANE, TIRANA) The leader in International Restaurant Franchise Operations in the Middle East with more than 13countries with well renowned brands under it's portfolio and a growing venture ...
Tirane, ofroj vend pune Operator per Call Center
(TIRANE, TIRANA) **Albaline Call Center,** Si trova nel centro di Tirana, con una vista panoramica di PiazzaScanderbeg, cerca circa 50 Operatori per campagne di Telemarketing. **Requisiti ...
Vela HR Consulting® ofron vënde të reja pune
Vela HR Consulting® ofron vënde të reja pune

(Doha,Katar, Vlore) Vela HR Consulting® shpall vende të reja pune, në bashkëpunim me agjenci punësimindërkombëtare në fushën e hoteleri-turizmit. Zgjeroni eksperiencat tuaja në destinac...
KERKOJ ESTETISTE
(Tirane, TIRANA) Kerkohet profesioniste,estetiste per thonjte. Te jete e afte per manikyr, pedikyr, punim me xhel dhedizanjo me bojra uji dhe akrelik. Te interesuarat te dergojne foto te puni...
Punësim / Trajnime Profesionale / Këshillim I Karrierës / Konsulencë E Biznesit
Punësim / Trajnime Profesionale / Këshillim I Karrierës / Konsulencë E Biznesit

(Vlorë, Vlore) Vela HR Consulting® ofron: Punësim në Lindjen e Mesme. Procedura e aplikimit është e thjeshtë.Nëse: Jeni brenda moshës 21 - 37 vjeç, Keni formimin dhe eksperiencën e...
Inxhinier
(Lagjia 14, Shkozet, Durres) Durres, ofroj vend pune INXHINIER NDERTIMI Pespa & Albania Alumin eshte kompania e cila prej meshume se 20 vitesh operon dhe zhvillon ne fushen e produkteve te aluminit d...
Arkitekt
(Shkozet, Durres) Pespa & Albania Alumin eshte kompania e cila prej me shume se 23 vitesh operon dhe zhvillon nefushen e produkteve te aluminit duke ofruar nje game te gjere te tyre si: kan...
KERKOJ NJË BODYGUARD
(Prishtine, Prishtine) Kerkoj nje bodyguard, apo diqka me shume se kjo ,(kur te bisedojm do ta shpjegoi...). Oferta eshteshume serioze dhe diskrete. Per informata me te hollesishme ju lutem me kont...
Masazhere
(Prishtine, Prishtine) Se shpejti do te hapet qendra per masazhe me profesionale dhe me standarde Evropiane ne Bregun eDiellit, perballe qendres Tregtare ne Prishtine. Kerkojme sa per fillim 5 masa...
Kerkohet person per tu perkujdesur per nje te semure
(Tirane, TIRANA) Kerkojme nje person qe te kujdeset per nje mashkull 33 vjecar qe eshte i pak i prapambeturmenderisht ne periudhen 27 maj-12 qershor 2014.
Working in UK
(Montenegro, Podgorice) Do you want to work in UK ? Our company Recruitcare limited provide the following jobs: -Vehicledriver -Private nurse -Agricultural worker -Construction worker -Medic ...
Kerkoj Farmaciste
(tirane, TIRANA) Kërkoj të punësoj Farmaciste në Tiranë.Te ketë mbaruar arsimin e lartë dhe te ketë marrëprovimin e Urdhërit të Farmacistit.Të ketë mbi 5 vjet eksperiencë pune.T...
Asistente Administrative
(Lagjia 14, Shkozet, Durres) Pespa & Albania Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant te punesimit per AsistenteAdministrative: Kriteret e kërkuara: -Te kete Diplomë Universitare -Pervoje ...
OFROJ VEND PUNE AGJENT SHITJESH
(TIRANE, TIRANA) Kompania A&B-2 shpk me vendodhje ” Rr. 5 Maji , prane ish pelicerise Tirane”, kerkon tepunesoje Agjent Shitje ne terren per produktet Meggle/Fast Te kete eksperience ...
Zhvillues PHP me eskperiencë
(Tirane, TIRANA) Albacall sha,  kërkon një figurë për pozicionin e Zhvillues PHP me eskperiencë i cili dotë merret me shkrimin dhe përpunimin e kodeve sipas instruksioneve të anali...
VENDE TE REJA PUNE!!!
(SHKODER, Shkoder) **XL World Shkoder** kerkon te punesoje operatore telemaketingu per **INBOUND** dhe **OUTBOUND**. **Garantojme** :rroge baze ,bonus,orar fleksibel,rritje ne karriere,ambient ...
Kerkohet Parukiere dhe Make-Up artist
(Tirane, TIRANA) Kerkohet Parukiere dhe Make-Up artist Nje kompani e re ne organizimin e eventeve te ndryshme dheplanifikimin e ceremonive martesore, eshte ne kerkim te nje personi te talen...
Programe per Bar-Restorant ne gjuhen Shqip!
(Gjithe Shqiperine!, TIRANA) > Blockquote **Ofroj Program per menaxhimin e Bar-Restoranteve 100% ne gjuhenShqip!** Funksione kryesore: *-Menaxhim i furnizimeve, Hyrje-Dalje -Formati i faturë...
bardhi
bardhi

(prishtine, Prishtine) shes banesen ne arberi ne dragodan te Raiffeisenbank banesa i ka 58mk e ka sallonin banjon dhomen egjumit ballkanin edhe shpaizin banesa i ka te gjitha dokumentat ne rregullt ...
CallAgent
(Fushe kosove, Prishtine) Kerkojm Punetor/e per CallAGENT ne CallCenter EliteCALL . Thirrjet do te behen per sigurimeshendetsore ne Zvicerr/Krankenversicherung . Pagesë fikse , provizione në var...
Manaxher per Studimin e Tregut On-line / Italisht
(Durres, Lagjia 14 Shkozet Durres, Durres) Pespa & Albania Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant te punes per Manaxher per Studimin eTregut On-line. Kriteret e nevojshme : 1. Te kete njohuri shum te mir...
Manaxher per Studimin e Tregut On-line / Greqisht
(Durres, Lagjia 14 Shkozet Durres, Durres) Pespa & Albania Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant te punes per Manaxher per Studimin eTregut On-line. Kriteret e nevojshme : 1. Te kete njohuri shum te mir...
Manaxher per Studimin e Tregut On-line / Gjermanisht
(Durres, Lagjia 14 Shkozet Durres, Durres) Pespa & Albania Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant te punes per Manaxher per Studimin eTregut On-line. Kriteret e nevojshme : 1. Te kete njohuri shum te mir...
Manaxher per Studimin e Tregut On-line
(Durres, Lagjia 14 Shkozet Durres, Durres) Pespa & Albania Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant te punes per Manaxher per Studimin eTregut On-line. Kriteret e nevojshme : 1. Njohuri shum te mira te int...
Arkitekt
(Durres, Lagjia 14 Shkozet Durres, Durres) Pespa & Albania Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant te punes per ARKITEKT Kriteret enevojshme : 1)Te kete mbaruar Arkitekture / Te dije shume mire punimin ne ...
Inxhinier Elektrik Specialist Fotovoltaiku
(Durres, Lagjia 14 Shkozet Durres, Durres) Kompania "Pespa & Albania Alumin" ve ne dispozicion ,pozicionin vakant per InxhinierElektrik / Specialist Fotovoltaiku Kandidati duhet te plotesoje kriteret e...
Inxhinier Ndertim
(Durres, Lagjia 14 Shkozet Durres, Durres) Pespa & Albania Alumin eshte kompania e cila prej me shume se 20 vitesh operon dhe zhvillon nefushen e produkteve te aluminit duke ofruar nje game te gjere te tyre si: kan...
KERKOJ PUNE
(SUKTH DURRES, Durres) KERKOJ PUNE SI PROFESION KAM KAMAJER DHE AGJENT SHITJESH AFTESITE ; I kulturuar ishkathet dhe i komunikushem gjuhet e huaj anglisht greqish LeJE DREJTIMI...
Web Developer Team Leader
(Tirane, TIRANA) Albanian Telecommunication & Information Services sh.p.k (www.atis-shpk.com) is recruiting afull-time Web Developer Team Leader. Requirements: • At least 3 years...

Faqe:
 E para  1   2   3   Tjeter ›  E fundit

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime,njoftime,shpallje të vogla ku ju mund të ofroni,promovoni shërbimet tuaja, ne vendosim reklamat tuaja , blini, shisni,publikoni një apartament për shitje ose me qira, etj. Faqja jonë merr çdo ditë më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj shfaqet. Vendosja e një lajmerimi,njoftimi,shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Oferta Pune (129)
    Kerkoj Pune (31)
    Kurse kompjuteri (3)
    Arsim dhe Trajnim (19)
    Perkthyes (28)
    Finance (0)
    Banka (0)
    Inxhinieri (1)
    Sherbime (1)
    Mjekesi (0)
    Informatikë & IT (0)
    Marketing (0)
    Te ndryshme (11)
    Babysitter ,Dado (2)
Perreth botes, pertej lajmit! Gazeta,titujt shkurt shpejt. pertej lajmit! Eja në ALBtelecom!
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale