|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 29 Mars, 2017 KOSOVA
 
Dërgo një lajmërim
KOSOVA / Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
Oferta Pune
Oferta Pune
Kërko
  Emërtimi
Personal Asisten
(prishtina , Prishtine) Jam biznimisen Kerkoj nje asistente perosnale roga 500 euro(ka mundsi edhe me shum ) .1-2 her shkojne Istmabul aq dmth vec 2 her do vish dhe i mer rogen esh shum leht . Nes...
swiss massage kerkonë punëtore
swiss massage kerkonë punëtore

(prishtine, Prishtine) Relax Center "Swiss Massage", shpall konkurs per: - Recepsioniste (1 Pozite), -Masazhere (3 Pozita), -Praktikante (3 Pozita), te cilat do te mesoh...
Arsim ne Gjermani - Ausbildung in Deutschland
(Cham, Bayern, Deutschland, Ferizaj) **Wurm GmbH, Gewerbepark Chammünster Nord 16, 93413 Cham Telefon: 09971/862222 Telefax:09971/862220 _______________________________________________________________...
Punësim ne Gjermani dhe kurse
Punësim ne Gjermani dhe kurse

(Prishtinë, Prishtine) Shkolla e gjuheve JUVI ofron kurset e gjuhës GJERMANE më cilësore ne vend Vetem ne grupe tevogla dhe vetem me mësimdhënes te trajnuar jashtë vendit Poashtu bashkpunoj...
swiss massage kerkonë punëtore
(prishtine, Prishtine) Swiss Massage në Prishtinë kerkon : 4 masazhere me pervojë, 4 praktikante që paguhennjësojë, 1 recepcioniste. Punëtoret janë me kontratë pune të rregulltë d...
Marketing online
Marketing online

(Kosov Shqipëri Maqedoni, Prishtine) Kompania Amerikane SFI kërkon punëtor për marketing online. Kushtet: ju duhet vetëm PC osesmart phone dhe vullnet për punë. Të interesuarit klikoni në linkun më p...
PUNËSIMI OFERTA JASHTË VENDIT
(Prishtine) Ne jemi duke kërkuar për një person shumë të veçantë për të na ndihmuar duke filluarmenjëherë me familjen tonë të Rinj e 2 fëmijë, një djalë dhe një vaj...
Schreiber
Schreiber

(Gjermani , Prishtine) Chat-Moderatoren M/W in Heimarbeit gesucht! Du bist mindestens 18Jahre und besitzt einen Computer /Notebook mit Internetanschluss ? Du kannst dich in gutem Deutsch schriftli...
Ofert pune per 25 agjent i shitjes per teritorin e Gjilanit
(Gjilan, Gjilan) Librex Shpall konkurs per vende te lira pune per 25 gjent i shitjes per teritorin eGjilanit me rrethin. Kualifikimet Preferohet qe kandidatet te jene ne qift...
Kerkoj pune - Kontabilitet
Kerkoj pune - Kontabilitet

(Prishtine, Prishtine) Bëjmë udhëheqjen e librave të kontabilitetit për biznese të vogla dhe tëmëdha, përgatitjen e pasqyrave financiare, plotësimin e formularëve të të gijtha llojeve ...
Kerkoj nje vajz qe do me bej shoqri vec nje nat 1000 euro
(prishtina , Prishtine) Po 1000 euro jam shum serioz .Jetoj ne Zürich ,Do jem per pak koh ne prishtin . Kushtet jan : teJet e bukur mosha 18-25 Dhe kuptohet qe kjo te jet krejt diskret . kjo...
Biznimsen kerkoj Studente
(prishtina , Prishtine) Ne qoft se keni deshir te fitoni shum leht 500 euro per 1 nat me shkruani nuk jam nga kosova porvij ne kosov .
Kerkoj nje vajz apo grua te kalojm nje nat bashk dhurat sa 3 roga mesatare ne kosov
(prishtina , Prishtine) Due qe te jet shum disecret jam i martuar ,kam nje biznes dhe jam intelktual ju lutem vec vajzaapo gra te edukuara .Nuk jam nga kosva flm
call center agent
call center agent

(gjilan, Gjilan) Kerkohet : *Njohuri te gjuhes Gjermane. mesatare me dit me lexu *Deshira per te punuar metelefon. *Pervoja e punes ne Umfrage me perparsi. Ofrohet : *Provisione shume at...
Kerkoj Masazhere
Kerkoj Masazhere

(Prishtine, Prishtine) Kerkoj vajza masazhere, masazha gjendet ne Prishtine me kushte shume te mira pune
Kompani i vere spanjolle kerkon nje agjente shitje
Kompani i vere spanjolle kerkon nje agjente shitje

(Pristina , Prishtine) Kompani Vere Spanjolle kerkon per nje vajze si agjente shitje. Komision i larte dhe kushte shume temira. Patente makine dhe gjuha angleze do ishin nje vlere shtese. Ju lutem ...
Ëmbeltore "Lori" kerkon puntore !
Ëmbeltore "Lori" kerkon puntore !

(Mitrovicë, Mitrovice) Ëmbeltore Lori me lokacion Mitrovic Rruga Mbretresha Teut hap konkurs pune per femra kamariere ,per me shum informata na kontaktoni ne numrin : +38649278327 ose ne email : li...
KERKOJME DJEM DHE VAJZA PER KAMRJERE DHE HOSTESS NE KATAR
KERKOJME DJEM DHE VAJZA PER KAMRJERE DHE HOSTESS NE KATAR

(Katar, Prishtine) AEME Agency vjen me nje nga oferat me te mira per ne Katar per poziata e meposhteme: 1.Kamarjere(meshkuj dhe femra) 2.Hostess ( femra) Rroga mujore 700$ + te gjitha shpenzi...
KAMARIERE ne Dubai. Rroga deri ne 770$/muaj plus bakshishe!
KAMARIERE ne Dubai. Rroga deri ne 770$/muaj plus bakshishe!

(Lindje e Mesme, Prishtine) **Europe Agency** KAMARIERE (M/F) ne Dubai. VENDODHJA: Dubai KOHEZGJATJA: Kontrate 2vjecare. POZICIONI: Kamariere (femer) MOSHA: 20 - 35 vjec. ORARI: 9 o...
Shkolle e mesme e larte
(Prishtine / Prizren, Prishtine) Kerkohen mesues per nje gjimaz te specializuar ne lendet: - matematike - gjuhe angleze -gjuhe italiane - gjuhe gjermane - gjuhe frenge - gjuhe shqipe - gjeograf...
kerkojme baskepunetor/e
(prishtine kosove, Prishtine) Ke nevoje per pune, zhvillim te shpejte dhe fitime te larta? Eja te te shetisim ne boten emrekullueshme te parfumeve! Kerkohen persona per te punuar nga shtepia. Shitje parf...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Prishtine
Prizren
Decani
Gjakove
Peje
Ferizaj
Gjilan
Vitia
Skenderaj
Dardana
Istog (Burimi)
Kacanik
Lipjan
Mitrovice
Podujeva (Besiana)
Suhareke
Rahovec
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale