|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 18 Prill, 2014
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Arsim dhe Trajnim
Arsim dhe Trajnim
Arsim dhe Trajnim
Kërko
  Emërtimi
Kurse Anglishte Falas,Fier
(Kisha Shen Gjergji Fier, Fier) Kisha Ortodokse e Shen Gjergjit Fier,ofron kurse falas per Anglisht (pa karater fetar) per femijetdhe Adoleshentet .Kurset zhvillohen cdo te diel ora 10:00 per 90 minuta . Ju ...
Kurse GJERMANISHT , ANGLISHT , FRENGJISHT
Kurse GJERMANISHT , ANGLISHT , FRENGJISHT

(Ulpiane, Prishtine) Ne kolegjin JUVI JU mund te mesoni gjuhet e huaja permes metodave me te reja te mesimdhenies dhene nje ambiente te kendshem te shkolles sone . Ligjerojne vetem mesimdhenes...
Ofrojme kurse piano
(Tirane, TIRANA) **Ofrohen kurse per piano per femije dhe te rritur, cmimi shume i arsyeshem, perfshihet dhe teoria emuzikes(solfezhi). Te interesuarit mund te telefonojne ne 0694864295. Ju fa...
Learn Your New Language Today
(ONLINE, TIRANA) Your Rocket Express Learning System® guarantees that you will speak and understand a new languagelike a native, while cutting your study time dramatically Your Rocket Expr...
Ofroj kurs ne lenden e Matematikes
(Tirane, TIRANA) Ofroj kurs ne lenden e Matematikes. Kursi zhvillohet ne fundjave te Shtune ose te Diele. Kurs pernxenes te arsimit 9-vjecar dhe te mesem. Pregatitje per provimet e lirimi d...
Ofroj kurs ne lenden e Matematikes
(Tirane, TIRANA) Ofroj kurs ne lenden e Matematikes. Kursi zhvillohet ne fundjave te Shtune ose te Diele. Kursper nxenes te arsimit 9-vjecar dhe te mesem. Pregatitje per provimet e lirim...
KURS HOLLANDISHT
(Tirane, TIRANA) Ofroj kurs hollandishteje sipas kerkesave dhe deshirave.
kurse te gjuhes gjermane
(tirane, TIRANA) Ofrojme kurse t egjuhes gjermane me metoden Schritt Plus per te gjitha nivelet ,kurset i zhvillojmene menyre individuale,adresa Unaza eRe prane Astirit,cmimi 500/leke ora n...
Kurse piano dhe violine
Kurse piano dhe violine

(Tirane, TIRANA) Ofrojme kurse piano dhe violine per femije dhe te rritur. Pranohet cdo nivel. Te interesuarit janete lutur te kontaktojne ne 0694864295. Jeni te mirepritur!
Kurse piano dhe violine
Kurse piano dhe violine

(Tirane, TIRANA) Ofrojme kurse piano dhe violine per femije dhe te rritur. Pranohet cdo nivel. Te interesuarit janete lutur te kontaktojne ne 0694864295. Jeni te mirepritur!
Qendra GOETHE, Kurse gjuhesh dhe kurse profesionale kompjuteri
Qendra GOETHE, Kurse gjuhesh dhe kurse profesionale kompjuteri

(Tirane, TIRANA) **Qendra GOETHE** zhvillon kurse te gjuheve anglisht, gjermanisht, italisht, spanjisht dhe shqip perte huaj. Gjithashtu ofron kurse profesionale informatike ne programet ArcG...
KURSE PROFESIONALE MASAZH TERAPIST
KURSE PROFESIONALE MASAZH TERAPIST

(Tirane, TIRANA) KURSE PROFESIONALE 3 MUJORE " Masazh Terapist " Info: +355676012069 +355693329286 Studentet pajisen me Certifikate Europiane. Masazhe te ndryshme. ...
KURS ANGLISHTE
(TIRANE .ALI DEMI, TIRANA) OFROJ KURSE TE GJUHES ANGLEZE SIPAS KERKESAVE . MESIM ME TEKSTE SHKOLLORE OSE METODA TE NDRYSHMESIPAS KERKESAVE. PERGATITJE PER MBROJTJE TE ANGLISHTES. KUSHTE TE PERSHTATSH...
Kurse te gjuhes angleze ne Kosove
(Lipjan, Kosova, Lipjan) Ofrojme kurse te gjuhes angleze ne Kosove. [Kurse te gjuhes angleze ne kosove ][1] [1]:http://www.mesojanglisht.com/Pages/Kurs_Anglisht_Kosove.aspx
kurse te gjuhes norvegjeze
(Tirana,Shkoder,kudo qe te jete, TIRANA) Pershendetje..Kam nevoje te mesoj gjuhen norvegjeze,me duhet per mundesi punesimi atje
Kurse pianoje
(Tirane, TIRANA) ***ofroj kurse per piano.te interesuarit mund te telefonojne ne 0694864295***
Corsi di Lingua Italiana
(Tirana, TIRANA) Insegnante italiano, disponibile per lezioni private di lingua italiana, corsi intensivi, livelloA1-A2, B1-B2 preparatorio CELI. Contattare 0673890164 dalle 9,00 alle 13,00....
Qendra GOETHE, Kurse gjuhesh dhe kurse profesionale kompjuteri
Qendra GOETHE, Kurse gjuhesh dhe kurse profesionale kompjuteri

(Qendra e biznesit ish kinema 17 Nentori, Tirane, TIRANA) Qendra GOETHE zhvillon kurse te gjuheve anglisht, gjermanisht, italisht, spanjisht dhe shqip per tehuaj. Gjithashtu ofron kurse profesionale informatike ne programet Kontabil...
Ofroj kurse TOEFL iBT ,SAT 1 dhe English Grammar
(Tirane,Rr "MYSLYM SHYRI", TIRANA) Jam mësuese me eksperience ,ofroj Kurse TOEFL iBT ;SAT dhe English Gramar. Ju ndihmojmë dhe përtë bërë regjistrimet për dhënien e ketyre provimeve. Kurset zhvillohen...

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime,njoftime,shpallje të vogla ku ju mund të ofroni,promovoni shërbimet tuaja, ne vendosim reklamat tuaja , blini, shisni,publikoni një apartament për shitje ose me qira, etj. Faqja jonë merr çdo ditë më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj shfaqet. Vendosja e një lajmerimi,njoftimi,shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Oferta Pune (128)
    Kerkoj Pune (32)
    Kurse kompjuteri (3)
    Arsim dhe Trajnim (19)
    Perkthyes (28)
    Finance (0)
    Banka (0)
    Inxhinieri (1)
    Sherbime (1)
    Mjekesi (0)
    Informatikë & IT (0)
    Marketing (0)
    Te ndryshme (11)
    Babysitter ,Dado (2)
Perreth botes, pertej lajmit! Gazeta,titujt shkurt shpejt. pertej lajmit! Eja në ALBtelecom!
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale