|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 18 Janar, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado
Babysitter ,Dado
Babysitter ,Dado
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj te punesohem babysitter
(Zvicer) Kerkoj te punesohem babysitter ne zvicer, jam 25 vjece e gatshme te vij ne cdo vend. Kontakt0662497881 viber
Babysitter per ne Zvicer
(Zvicer, Zvicer) Kerkojm nje kujdestare per dy femijet tane. Mosha e preferuar 25-40 vj. Preferohet te keteeksperienca te meparshme me femijet. Presim vec njoftime serioze. Kontaktoni ne viber...
BABYSITTER
(Gjermani, Gjermani) Pershendetje! Jam e interesuar urgjent per babysitter!Ne jemi nje familje e re perbere nga 4persona, ku kam 2 vajza binjake te moshes 1 vjec e gjysem. Me intereson qe kujdesta...
Kujdestare per Femi
(Zvicerr, Shkup) Kerkoj kujdestare per femi ska lidhke shqipri apo maqedoni per ne zvicerr ju lutem lajmronu vetemserioze ne ket nr 0041764524503‬
kerkoj pune si babysitter, perkujdesje shtepiej
(shkoder, Shkoder) Jam nje zonje nga Shkodra. Kerkoj pune si babysitter dhe mirembajtje shtepie. Ofroj seriozitet dhendershmeri. Jam e disponueshme te trasferohem jashte Shqiperise. Ju lutem te ...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanove , Zvicer) Pershendetje. Jame duke kerkuar pune si kujdestare per femij apo perkujdesje per pleq apo perpastrim. Jam nga Maqedonia . Nese keni ndokush nga ju qe keni interesim mund te na...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanove , Zvicer) Pershendetje. Jame duke kerkuar pune si kujdestare per femij apo perkujdesje per pleq apo perpastrim. Jam nga Maqedonia . Nese keni ndokush nga ju qe keni interesim mund te na...
Kerkoj nje Dado per Vajzen time 2 vjeqare dhe per ...
(Zvicer) Kerkoj nje Dado per Vajzen time 2 vjeqare dhe per Punet e shtepis. Numri i Tel 0796712919.
Kerkoj babysitter
(Zürich, Zvicer) Kërkoj kujdestare për fëmijë dhe punë të shtëpisë në Zvicer, të jetë e moshës 20 deri 30vjeqare, te ketë përvoje adekuate në këtë lëmi ( kujdestari për fëm...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Dado
(Zürich, Zvicer) Kerkoj Dado per Vajzen time 2 Vjeqare Tel 0796711929
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkojm babysitter
(Zvicer, Zvicer) Kerkojm babysitter per dy vajzat e tona 4vjet dhe 3muaj...per meshum informata na kontaktoni neemail: egzona_saiti@hotmail.com, urgjendet un dhe burri punojm me duhet dikush p...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj babysitter
(Bern, Zvicer) Pershendetje, kerkoj dado per djalin tim 5 vjeqar nga data 07.12.2017
Kerkoj babysitter..
(Zürich, Zvicer) Pershendetje kerkoj nje babysitter per dy binjake 1-vjecare prej dates 18.11.17 qe mund te ndihmojeedhe me punet e shtepise ..fjetja ushqimi i perfshire,paga 600fr. Vajza duhe...
Kerkojm URGJENTISHT KUJDESTARE PER FËMIJET
(Zürich, Zvicer) Kerkojme urgjentisht nje kujdestare per 3 fëmijet tan11,8 dhe 5 vjeq. Per me shum info ju lutemlajmrohuni ne email i_jetmir@hotmail.com. Mundesisht te jet nga Maqedonia
Kerkojm Kujdestare, Dado, Babysitter, Nanny
Kerkojm Kujdestare, Dado, Babysitter, Nanny

(ZVICËR, Cyri, TIRANA) Kerkojme nje Kujdestare të re jo më të vjetër se 30 vjeç qe te kujdeset per Djalin tone 2vjeçar, ketu ku jetojme ne Zvicer, Familja dëshiron një dado me zemër dhe i...
KERKOJM NI BABYSITTER
(Luzern, Zvizer, Te gjitha qytetet) **kerkojm kujdestare prej dates 04.11.17** pershendetje jemi nje familje nga zvicra kerkojmnje kujdestare per femin edhe per punete e shtepis mosha 25-45 vjet per mesh...
Kerkojm Kujdestare per 3 djemt tan
(Zvicer, Zvicer) Pershendetje Kerkojm URGJENTISHT nje puntore per kujdesin e femive Tan 11,8 dhe 5 vjec. Teinteresuarat mund te me kontaktojn ne E-Mail i_jetmir@hotmail.com
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kujdestare per te moshuar dhe bebysiter
(Tiran, Zvicer) Kerkoj te punsohem ne zv si kujdestare per te moshuarit ose si beby siter ne zonen ku flitet italishkam te drejt te qendroj vec 3 muaj paga te jet minimumi 700 ero ne muaj nes...
Elena Zymeri
(Zvicer , Zvicer) Kerkoj Kujderstare per 3 femijet e mi prej muajit Nentor nr i telit +41 76 3916672 mundeni edhe neviber te na kontaktoni.
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kujdestare Femijesh
(Zvicer, Zvicer) Kerkojm nje Babysitter per femijen ton. Te jet e sinqert dhe e dashur me femijet. per me ShumInformationen ju lutem me kontaktoni
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. jame duke kerkuar #pune si #babysitter ( kujdestare perr femije ) . Jame 29 vjeqaredhe jame me Mbulese Islame !! Po kerkoj nje Familje Serioze !! Luten qe v...
Kerkoj babysitter
(Bern, Zvicer) Pershendetje, kerkoj dado per djalin tim 5 vjeqar, ju lutem me kontaktoni ne email-in tim :labeatemusliu@gmail.com
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje !! Jam 28 vjeqare me mbulese nga Kumanova. Jame duke kerkuar pune si Kujdestare perFemije. Kisha pas deshir te mos jet femija jo me shume se 1 vjet. Te jen famil...
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
(Kumanove, Zvicer) Pershendetje !! Jam 28 vjeqare me mbulese nga Kumanova. Jame duke kerkuar pune si Kujdestare perFemije. Kisha pas deshir te mos jet femija jo me shume se 1 vjet. Te jen famil...
Babysitter kerkoi me 01.10.2017
(Bern, Zvicer) Pershendetje kerkoi nje Babysitterin prej me Daten 01.10.2017 kushtet qe do ti plotsoi errespektueshme per familje pervoi pune ne ket aspekt pra qe ka punuar si Babysitterin M...
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije
(Maqedoni Kumanove, Gjermani) Pershendetje ! Jam 28 vjeqare me Mbulese Islame nga Kumanova. Jam duke kerkuar pune si Kujdestareper Femij apo Pastrim te Shtepiave etj !! Kisha pasur deshire qe Femija per te...
Kerkoj Kujdestare/Babysitter
(Zvicer, Zvicer) Pershendetje Kerkoj nje Babysitter me pervoj pune prej Janar 2018!!! Personi i preferuar teket mbjatur ose te ket rritur femij dhe te jet e but. Ne Situata te pakendsh...
Kerkojm Babysitter
(Zvicerr, Durres) Mirdita.. kerkoj kujdestare per femije dhe punt e shpis.. ska lidhje prej kahitvetem te jetserioze!! Ju lutem me kontaktini+41793993369
Kerkojme nje kujdestare ose au pair
(Elbasan , Elbasan) Kerkojme nje kujdestare shtepie ose studente per tu kujdesur per nje person te moshuar ..strehimdhe ushqim falas tel 0666184725
Dado babysitter
(Zürich Zvicerr, Zvicer) Kerkojm nje Dado per vajzen ton 2 vjeqare ju lutem na kontaktoni +41797614572.
Kerkojm kujdestare per Femijet per ne Bern zvicer
(Bern, Zvicer) Pershendetje Kerkojm urgjentisht nje kujdestare per tu lujderur per femijet ton . Jemi nje familjeserioze dhe kerkojm nje Kujdestare serioze dhe me njohuri per tu kujdesu . Pe...
Babysitter
(Bern, Zvicer) Pershendetje, kerkoj babysitter per djalin tim 5 vjeqar nga data 21.10.2017 te interesuarit mund teme kontaktojn ne emailin tim : labeatemusliu@gmail.com
Pershendetje jam nje nene nga zvicra kerkoj dado p...
(Berne, Zvicer) Pershendetje jam nje nene nga zvicra kerkoj dado per djalin tim 8 vjeqar ju lutem me kontaktoni nenumrit e telefonit : 0041 76 274 20 72
Kerkoj nje babysitter
(Zvicerr, Zvicer) Kerkoj nje babysitter per dy femijet e mi vajza 4 vjeq e djali 2 vjeq. Ju lutem me kontaktoni+41765590988
Bebisiter
(Shkup, Shkup) Kujdesem per femi ne Zvicer dhe Gjermani tel 0038977428127 viber.
Kerkoj pun si bebisiter Zvicer ose Gjermani
(Tetove, Tetove) Kerkoj pun si bebisiter ne Zvicer ose Gjermani...Nese ju duhet nje siguri per femijet tuaj jam e pergjegjshme...me kontaktoni ne email...
Kërkoj Dado
(Zvicerr, Zvicer) Kerkoj ni dado për ni 1 femij 3 vjet edhe per pune te shpies... te jet me provoj pune edhe esinqert... Për ma shum me shkruj ne viber 0041764430684... ju mirëpres...
Babysitter
(Zvicer , Zvicer) Kerkoj urgjent nje Dado per djalin tone 4 vjeq e gjysem si dhe te na ndihmoj per punet eshtepis, Te jet e sinqert e dashur me Femije, rroga eshte 400-500 CHF, te interesuarat...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale