|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kamarier,Banakier,Manager
Kamarier,Banakier,Manager
Kamarier,Banakier,Manager
Kërko
  Emërtimi
Kerkoje kamarier
(Plazh. Durres, Durres) Kerkoj kamarjer prane hotel adriatikut
Kerkojme kamariere femer
Kerkojme kamariere femer

(Tirane fresk rruga teleferikut, TIRANA) Kerkojme kamariere me eksperience pune deri ne 27 vjece. Adresa fresk rruga e teleferikut, Le coinbar coffe lounge
Kerkojme kamariere femer
Kerkojme kamariere femer

(Tirane rruga teleferikut fresk, TIRANA) Kerkojme kamariere femer me eksperience pune. Le coun bar coffe lounge.
Kerkojme kamariere femer
Kerkojme kamariere femer

(Tirane Fresk rruga teleferikut, TIRANA) Kerkojme kamariere femer me eksperience pune. Adresa Fresk rruga telefekut,Le coin bar coffe lounge
Kerkojne kamariere
Kerkojne kamariere

(Tirane Fresk Rruga Teleferikut, TIRANA) Kerkojme Kamariere femer me eksperience pune,te dije gjuhe te huaja,Adresa Fresk rruga eteleferikut,Le coin bar coffe lounge.
Kerkojne kamariere
Kerkojne kamariere

(Tirane Fresk Rruga Teleferikut, TIRANA) Kerkojme Kamariere femer me eksperience pune,te dije gjuhe te huaja,Adresa Fresk rruga eteleferikut,Le coin bar coffe lounge.
Kerkojne kamariere
Kerkojne kamariere

(Tirane Fresk Rruga Teleferikut, TIRANA) Kerkojme Kamariere femer me eksperience pune,te dije gjuhe te huaja,Adresa Fresk rruga eteleferikut,Le coin bar coffe lounge.
Kerkojne kamariere
Kerkojne kamariere

(Tirane Fresk Rruga Teleferikut, TIRANA) Kerkojme Kamariere femer me eksperience pune,te dije gjuhe te huaja,Adresa Fresk rruga eteleferikut,Le coin bar coffe lounge.
Kerkojm Kamariere FEMER
(St.Gallen Zvicerr, Zvicer) Kerkojm Puntore ne Kafe ne ZViCER per mashum informata ne VIBER 004178 738 81 34
Kerkohet banakier
(Tirane, TIRANA) Kerkohet banakier me eksperienc pune vetem turni i dyte.Te interesuarit te kontaktojne necel.0697530679
DIDA PETROL OFRON VENDE PUNE KAMARIERE (F) 1, BANAKIERE (F) 1, ND.GUZHINIERE 1*
(DURRES/SHKOZET*, Durres) ORARET SHUME TE MIRA, PAGA E KENAQSHME DHE E DISKUTUESHME.*
Kerkoj Kamariere
(Bar Papion , Rruga Andon Zako Cajupi, Tirane, TIRANA) Kerkoj te punesoj Kamariere prane Bar Papion . Kontakt deri me dt 25/09/2017. 0663333443 pas ores17:00 .
kerkojme kamariere dhe bariste
(itali, Itali) kerkojme nje kamariere dhe nje bariste mosha 18-30 vjece dhe te dije mire gjuhen italjane, ofrojmestrehim pune per 6 dit ne jave dhe page, kerkojme te jete me pamje te mire mo...
Vende të lira pune në Hotel Plazza Resort Hotel USA
Vende të lira pune në Hotel Plazza Resort Hotel USA

(Texas TX Austin USA, Durres) Plaza Resort Hotel Teksas në Shtetet e Bashkuara aktualisht ka nevojë për punëtorë të rinj dheseriozë hotelesh dhe restorantesh të të gjitha kategorive (të gjitha po...
Vende të lira të punës në hotel në Hotel Westin gur guror Hotel USA
Vende të lira të punës në hotel në Hotel Westin gur guror Hotel USA

(Texas TX Austin USA, TIRANA) Plaza Resort Hotel Texas në Shtetet e Bashkuara aktualisht ka nevojë për punëtorë të rinj dhetë rëndë të hoteleve dhe restoranteve të të gjitha kategorive. (Të gj...
Ristorante - Lavoratori në Austri (Accor Hotel Group)
(tirana, TIRANA) Një shkak i recente zgjerimin e aktiviteteve tona, ne jemi duke reclutuar Restorant-Cameriere (a),Piezzeria, lavapiatti, Cuoco në Austri, supozojmë që menjëherë fëmijë...
kerkoj te punsohem si banakier ose banakier>kamarier
(tirane, TIRANA) jam 40vjec nga tirana kerkoj pune banakier kam eksperience pune te gjate ne bare mund te punoj dhesi banakier:kamarjer njekohesisht. 0697384462
Bar Brands
(Tirane,Oxhaku, tek kompleksi "Kolombo 2", TIRANA) Bar Brands, Full-time, 200 Lek, kerkon nje kamarier qe di dhe banak per turni 3,rroga 200 mij,rruga. Porcelanit Oxhak ose tek kompleksi kolombo
Pershendetje
(ne bllok. Tirane, TIRANA) me nevojiten vejza qe te bejne rrollin e kamarjeres .. te kene pervoje ne pune dhe paraqitje temire ju lutemi te na telefononin 0696592095
Kerkohet banakiere
(Triane, TIRANA) Bar "Down Town" (perballe gjimnazit Qemal Stafa) kerkon te punesoje banakiere, turni ipare. Mosha 25-38 vjece. Kontakt: 0699999333
Kerkojme banakiere (Barkafe Mirsjellja) Tirane tek 9katshet.
(Pazari i ri, tek 9katshet, Tirane, TIRANA) Kerkojme te punesojme banakiere (femer). Lokali ndodhet tek pazari i ri perballe Conad. Paga ekenaqshe dhe kushtet e punes shume te mira. Te interesuarat te kontaktojen ne n...
Kerkoj pune kamarier ne Durres
(Durres , Durres) Kerkoj Pune kamarier ne Durres mundesisht diten.
Kamarjer banakier
(Gjiri I lalezit, Durres) Kerkojet banakjer e dhe kamarjer me eksperience per Pune sezonale ne restorant tek gjiri I lalezit.Ofrojme akomodim dhe ushqim.
kamarier,banakier,
kamarier,banakier,

(korc, Korce) Kerkoj pun si kamarier, banakier
Kerkojme punojse per sherbim ne hotel
(Durres, Durres) Kerkojme punojse per sherbim ne hotel Cel. 0696778222
2kamariere
(berat, Berat) Kerkohen dy kamariere nga 20/35 vjec..me ekperiemz pune...dhe per ato qe jan larg sigurohetfjetja..te interesuarat te kontaktojn mepermjet email..ose modulit..flm
Menaxher Projekti
(kopshti botanik, TIRANA) Shoqeria “ Agikons” sh.p.k nje nga Kompanite lider ne fushen e ndertimit kerkon: Menaxher /e Projekti Detyrat/Pergjegjesite • Të planifikojë, ekzekutojë...
Kamariere,promotere
(Ulqin, Ulqin) Kerkojme vajza per pune ne Ulqin si Kamariere , Shankiste dhe promotere .Ju lutemi na dergoni fotondhe CV-in , ose na kontaktoni ne nr.+38269778529 ne Viber
Kerkohen 3 kamariera (M) dhe nje banakjere (F)
(Vlore,Orikum, Vlore) Kompleksi Turistik Edir kerkon te punesoje 3 kamarier (M) dhe nje banakjere (F).Paga e kenaqshme dheakomodimi i garantuar,Cel:0698326526.Adresa:Orikum,Vlore.
Buy An LED Portable & Flexible Adjustment Lamp For your Laptop and Powerbank at just 150 RS. (V
(AHMEDABAD, Gujarat, India, Durres) USB LED Light 1.2 Watt Flexible and Compact for your laptop. Available in 6 Different Colors.And powered by any devices with USB port. You can also visit www.vision2max.co...
Kerkohet staff ne nje bar te ri ne durres.
(Durres, Durres) Hapet se shpejti ne durres prane bashkise nje bar i ri dhe kerkohetstaff,banakjere,kamarjere,pastruse me eksperjenca te meparshme pune. te interesuarit te kontaktojnne nr e t...
pastiqeria DELFINI
(SHTIME, Ferizaj) kerkoj 2 puntore per pun ne pastiqerin delfini ne shtime te interesuarat mund te lajmerohen netel.044206045
Kuzhinjer per gjellëra shqiptare
(Zvicër, Zvicer) Pershendetje, Kerkoj nje kuzhinjer qe din te bej, Pasul, gullash, menze te ftofta dhe te nxehta,qebapa, kam një kuzhin profesionale dhe me te gjitha paisjet. Kam banes...
Kerkoj banakiere
(Bar "Teranda", TIRANA) Kerkoj banakiere femer deri ne moshen 35 vjec.Me eksperience pune. Cel. 0692204630
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale