|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Marketing
Marketing
Marketing
Kërko
  Emërtimi
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
asplus
asplus

(call center & Home Agenten, Te gjitha qytetet) Sehr geehrte Damen und Herren Wir haben verschieden Projekte je nach Bedarf. Telekommunikationim Stammkunden bereich, oder auch Gelistete Aktie. Es hängt von Ihrem Pers...
Call Agenten gesucht
Call Agenten gesucht

(Gjilan, Gjilan) Wir sind auf der suche nach Unterstützung im Innendienst für ein Inbound und OutboundProjekt. Vollzeit und Teilzeit deutsch-sprachige, französisch-sprachige und italieni...
StarCall Int. sucht CallAgente/e
StarCall Int. sucht CallAgente/e

(Gjilan, Gjilan) StarCall Int. – Job Angebot Wir sind auf der suche nach zielstrebige und motivierteMitarbeiter zur offenen stellen als CallAgent/in Sprachkentnisse: Deutsch (10 ...
kurse te gjuhes italiane dhe call centeri
kurse te gjuhes italiane dhe call centeri

(don bosko, tirane, TIRANA) OFERTE ! Kurse dhe punesim !! Kurse te gjuhes italiane dhe punesim i menjehershem pas kursit !! Niveli baze - 3000 leke , kursi 4 jave . Punesim ne call center menjehere...
Ofert per marketing
Ofert per marketing

(Shkoder, Shkoder) Drejtuar: Biznesit shkodër Lenda: Kërkesë për bashkëpunim në fushën e marketingut Pershkrimi shkurter I Radios. Vintage Radio eshte radio lokale e liçensuar sipas l...
Punonjes marketingu
Punonjes marketingu

(Prishtine, Prishtine) Bylispharma kërkon punonjes për marketingun e produkteve të saj. Kandidatja duhet të ketëmbaruar shkollën e lartë, preferohet mjekesi, infermieri, farmaci, bio-kimi. T...
Koslulent marketingu
Koslulent marketingu

(Prishtine e ne te gjitha qytetet, Prishtine) Ofrohet pune per konsulente marketingu per nje firme amerikane. Te interesuarit te kontaktojne neemail adresen: mariu_s@live.com.
Marketing
(tirane, TIRANA) Ofroj vende pune ne fushen e marketingut. Puna mund te realizohet ne cdo kohe qe ju mundeni. Kontakt0696742833
Komunikacion AGIMI
(Prizren, Prizren) Wir suchen Call Center Agent w/m ….ab sofort….. motivierte und engagierte ,,für unserPROJECT,, Sie sind kontaktfreudig, sprachgewandt und haben Spaß am Telefonieren? ...
Ofroj vend pune operatore
(Shkoder, Shkoder) Kerkesat: 1. Te kete eksperience pune te meparshme 2. Njohuri shume te mira te gjuhes italiane 3.Te jete serioz dhe i perkushtuar ne pune. 4. Te kete aftesi te mira komuni...
Kerkojme Intervistues per gjermanisht! Sondazhe
(Tirane, TIRANA) Sondazhe! Market Research! Intervista. Mitarbeiter für die Durchführung von telefonischenMarktforschungsstudien gesucht (deutsch) Albanisches Marktforschungsinstitut...
Reklama Online
(TIRANA) Jemi nje nga bloget me te reja te sapohapura ne faze ekperimentale per momentin , jemi dukekerkuar persona qe kane deshire per te bere marketing ne faqen tone . Blogu eshte ...
MaxTel GMBH
MaxTel GMBH

(Prishtine, Prishtine) MaxTel GMBH me seli ne Prishtinë kërkon 25 puntor/e për poziten Agjent Kontaktues, Teinteresuarit duhet te ken njohuri te mira te gjuhes gjermane (gjuha gjermane esht obli...
Fier, ofroj vend pune part time Operator telefonik
(FIER, Fier) Intercom Data Service Group (IDS): Nel cuore di Fier, tante opportunità di lavoro per chi nellavita ama vincere!! Cerchiamo la tua esperienza nelle vendite per renderla a...
Fier, ofroj vend pune Team Leader
(FIER, Fier) Intercom Data Service Group (IDS): Nel cuore di Fier, tante opportunità di lavoro per chi nellavita ama vincere!! Cerchiamo la tua esperienza nelle vendite per renderla a...
Intercom Data Service kerkon operatore telefonike
(FIER, Fier) Intercom Data Service Group (IDS): Nel cuore di Fier, tante opportunità di lavoro per chi nellavita ama vincere!! Cerchiamo la tua esperienza nelle vendite per renderla a...
Agjend(e) Marketingu
(Prishtine, Prishtine) Agjend(e) Marketingu Kerkojme Agjend(e) Markeetingu Te gjithe te interesuarit ju lutem telajmrohen ne Nr. Kontktues 044 817 060
Telemarketing   D.P.SH  Goni
Telemarketing D.P.SH Goni

(Ferizaj- Rruga Epopeja Jezercit, Ferizaj) **Kerkoj Puntor-e qe e njohin mir gjuhen Gjermane per Telefon Verkauf (Shitje) mosha 20 deri 35vjet. Kushtet e punes: Paga Fikse 300 Euro plus provision,mundesi deri ne 800...
Kerkojme vajza per promocion
(Tirane, TIRANA) Ofrojme pozicone të lira pune për promocion sezonal. Aplikantet duhet të jenë vajza me arsim tëlartë dhe të komunikueshme. Te interesuarat mund te dergojne CV me fotogr...
kerkojm njohes te gjuhes gjermane
kerkojm njohes te gjuhes gjermane

(Prishtine, Prishtine) MAXTEL G.M.B.H e specializuar ne Anketim, Terminim, PKV, GKV, Strom, Loto, GKV Kerkon: 20Puntor per selin ne Prishtine(Ulpian) 35 per selin ne Peje 20 per selin ne...
Call Agent Gesucht - Super bezahlung,400.-€ Festgehalt 7,5 st. Arbeitszeit Incl.Pause,
(Prishtine, Prishtine) ****30 PROFI CALL-AGENTS für PRISTINA GESUCHT Super bezahlung,400.-€ Festgehalt 7,5 st.Arbeitszeit Incl.Pause, bis 700.-€ Provision und Prämie**** **Ihre Aufgabe...
INTERN - Associate to Marketing and Communication
INTERN - Associate to Marketing and Communication

(Prishtine, Prishtine) Position: Marketing and Communication Intern Location: Prishtina, Kosova Description:Solaborate LLC seeks a dynamic, self-starter to assist marketing and communications ...
Marketing and Communication Internship
Marketing and Communication Internship

(Prishtine , Prishtine) Job Description: Marketing and Communication Internship Position: Marketing and CommunicationIntern Location: Prishtina, Kosova Description: Solaborate LLC seeks...
Marketing and Communication Internship
Marketing and Communication Internship

(Prishtine , Prishtine) Job Description: Marketing and Communication Internship Position: Marketing and CommunicationIntern Location: Prishtina, Kosova Description: Solaborate LLC seeks ...
kerkoj nje menagjer shitjesh
(tirana, TIRANA) .....
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale