|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Informatikë & IT
Informatikë & IT
Informatikë & IT
Kërko
  Emërtimi
sviluppatori con competenze in: magento, wordpress, java, seo e sem, web marketing, grafic design
sviluppatori con competenze in: magento, wordpress, java, seo e sem, web marketing, grafic design

( via Hajdar Hidi , TIRANA) Mad evolution azienda informatica italiana con sede a Tirana, via Vangjel Noti Godina Edil-Centro nr11 e dall' 1 di Settembre in via Hajdar Hidi, dietro l'Universita di Archit...
 PHP / JavaScript Developers
PHP / JavaScript Developers

(Tiranë, TIRANA) Po kërkojmë 2-3 web/mobile developers për të bashkëpunuar me ekipin tonë të ri nëTiranës. Ofrojmë kontrate afatgjata me punë në kohë të plotë (8 orë në dit...
CHAT LINE
(TIRANA) Kerkohen: Operatore chati (F) Ne Tirane, Elbasan dhe Durres Mosha mbi 18 vjec Te kene njohuri tegjuhes angleze, pranohen dhe fillestare Paga me % vajza merr 50% te fitimit+ bo...
Kërkohet Software Developer, me njohuri të gjuhes Gjermane
Kërkohet Software Developer, me njohuri të gjuhes Gjermane

(Tirane, TIRANA) **PRINVEST-K International L.L.C.** Requirements: • Good reading, writing and spoken English and**GERMAN skills.** • 2+ years of software development experience. • G...
Helpdesk Support
(Tirane, TIRANA) • Pershkrimi i pozicionit Qëllimi i pozicionit është suporti i klienteve per sherbime tendryshme qe ofron shoqeria ne fushen e IT. • Detyrat dhe pergjegjesite: ...
Programues per Microsoft
(Shtepi, TIRANA) I need someone that knows how to convert a VMware to Hyper-V. Starting rate: $1500 / month (for thefirst 3 months, then goes up) Start: ASAP Experience with Hyper-V: 3 year...
Krijojme faqe web
(Tirane , TIRANA) Krijojme faqe interneti (web ) per cdo lloj biznesi apo aktiviteti , me cmime shume te arsyeshme .Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne nr e telefonit 0698776587 ...
Oferte
(Tirane , TIRANA) Shes lista për call center me cmime shum të arsyeshme data base i plotë . Per te gjithegestoret telefonik dhe energjitik. Per me shume informacion mund te kontaktoni ne 0...
Web Designer
(Tirane , TIRANA) Softwarehouse ne Tirane kerkon Web Designer, preferohen persona me shume vullnet dhe gadishmeri perpune. Dergoni CV ne info@evolvianet.com mund te na kontaktoni ne 0699719274....
Offerte Pune
(Tirane, TIRANA) Evolvia sh.p.k kerkon nje programues NET middle/senior, te jete i gatshem menjehere. Eshte edomosdoshme pervec aftesive teknike, njohuri te gjuhes italiane ne menyre qe te pun...
kerkohen teknike per proceset e teknologjise se informacionit
kerkohen teknike per proceset e teknologjise se informacionit

(KOmuna e Parisit, Tirane, TIRANA) Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ teknik/e te proceseve te teknologjise seinformacionit”, aktivitet qe konsiston ne help-desk, back office dhe mirembajt...
Programues
Programues

(Tirane, TIRANA) Jehona Software është një kompani e cila ofron Konsulencë, Analizim informacioni dhe procesesh,dizenjim dhe zgjidhje, Aplikime kompjuterike, shërbime dhe mbështetje, adm...
Tirana,offro posti di lavoro per tecnici di procesi della tecnologia del informazione
Tirana,offro posti di lavoro per tecnici di procesi della tecnologia del informazione

(Tirane, TIRANA) ALOSYS COMMUNICATIONS SRL CERCA TECNICI DEI PROCESI DELLA TECNOLOGIA DEL INFORMAZIONE Cerciamouna persona che cerca di lavorare full-time , qualificata che abbia i seguenti...
Albert
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje IT qe te njohe mire photoshopin dhe te dije Gjuhen Angleze. Puna eshte part time, mund te punoje edhe nga shtepia ose pa e lene punen qe ka ak...
programues, web desing
(Tirane, TIRANA) Kompania RWS Solutions me vendndodhje ne Tirane, filial i kompanise Neveling me qender ne Hamburg,kerkon te punesoje specialist ne fushen e Web Design, frontend, programues, b...
Kerkojm IT per PHP JSON ose XML Biblioteka
(Prishtine, Prishtine) Ne jemi një kompani e IT dhe kerkojm IT me përvojë pune per zhvillimin e PHP JSON ose XMLBiblioteka. Te interesuarit lajmrohen ne 049309957 ose mail adress: phpondema...
Intellective Development Group (IDG)
(Tirane, TIRANA) Intellective Development Group (IDG) is looking for talented and aspiring developers willing to workand learn at the same time. What we offer: The opportunity to work with t...
Intellective Development Group (IDG)
(Tirane, TIRANA) Intellective Development Group (IDG) is looking for talented and creative UI/UX designers What weoffer: The opportunity to work with the latest technology from Apple. Mod...
SENIOR WEB DEVELOPER
SENIOR WEB DEVELOPER

(Shkoder, Shkoder) **SENIOR WEB DEVELOPER** Internetpeople shpk is a web development company located in Shkodra witha 6-year experience in Albania and over 15 years in Austria. We are a fast ...
Tirana ,offro posto di lavoro per WEB MASTER
(Multiservis Center shpk Tirane, TIRANA) Tirana ,offro posto di lavoro per WEB MASTER I applicanti dovranno compiere i criteri : -Averfinito l'università per Informatica o ing.Informatica -Conoscenze dei progra...
Telecom Italia
(Multiservis Center shpk Tirane , TIRANA) **Multiservis Center kerkon te punesoje persona per Call Center me aftesite e meposhtme:** -Teflasin shume mire gjuhen italine. -Te kene ekperience ne call center. -Te je...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale