|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Mjekesi
Mjekesi
Mjekesi
Kërko
  Emërtimi
Fizioterapi
(Durres, Durres) Kush eshte i interesuar per fizioterapi, 20 euro per gjysem ore , ndersa nje ore eshte 35 euro ,kush eshte i interesuar te me kontaktojne ne kete adrese !
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
Marihuana mjekësore.
Marihuana mjekësore.

(Saranda) Ne ofrojmë cilësi të lartë barërat &amp marihuane; fara me çmime të përballueshme. Tëmarihuanës shtameve ne shesim janë zgjedhur me kujdes nga bilbilave. Ne me ...
Shiten pajisjet totale te nje Klinike Dentare te kompletuar
Shiten pajisjet totale te nje Klinike Dentare te kompletuar

(Berat, Berat) Shiten pajisjet e nje klinike dentare ku perfshihen : 1- Uniti dentar i markes DENTSAN ( imirembajtur) 2-Stoli + Tavolina e punes se mjekut 3- Banaku ne forme L-je me eksp...
Shiten pajisjet e nje klinike dentare
(Berat, Berat) Shiten pajisjet totale te nje klinike dentare ku perfshihen: 1-Uniti dentar i markes Dentsan (imirembajtur) 2-Stola +tavolina e punes se mjekut 3-Banaku ne forme L-je me ekspo...
Blej autoklav te perdorur nga 13 deri 18l
(Prizren, Prizren) Te jete funksional
Biznes
Biznes

(Tirane, TIRANA) OKAZION shitet aktiviteti i nje klinike dentare me te gjitha aparaturat autoklav kamera intraoraleekran dhe te gjitha veglat e materialet e punes. cmimi 5000 € i diskutues...
Biznes
Biznes

(Tirane, TIRANA) Okazion shitet aktiviteti i nje klinike dentare me te gjitga paisjet bashkohore .vegla e materialepune.
Mirimed Shpk
Mirimed Shpk

(Prishtine, Prishtine) Kushtet: - I/E diplomuar në Farmaci apo Mjekësi - Patentë shoferi kategori B - Aftësi tëmira komunikimi - Njohuri bazë të programeve kompjuterike - Vetem Kandida...
Dekomed bën punësimin e Infermierve dhe Mjekëve ne Gjermani
Dekomed bën punësimin e Infermierve dhe Mjekëve ne Gjermani

(Prishtin Lagjia Kalabria, Prishtine) http://dekomed.net/ bejm punsimin e infermierve dhe infermierve mami si dhe mjekve ne Gjermani perma shum info mundeni mu lajmru ne nr e telefonit 0 4 988 7867 si dhe 0 3 871 ...
TEKNIK TË LICENCUAR TË FARMACISË
(Prishtine) OPERATORI ME SHUMICË BIPHARM KËRKON NJË TEKNIK TË LICENCUAR TË FARMACISË
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale