|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Sherbime
Sherbime
Sherbime
Kërko
  Emërtimi
Natural Treatment for Hidradenitis Suppurativa
Natural Treatment for Hidradenitis Suppurativa

(Te gjitha qytetet) **[Natural Treatment for Hidradenitis Suppurativa][1]** that can help you manage the condition andease the pain? Herbs Solutions By Nature suggest you the best treatment by th...
Motorrist
(Tirane, TIRANA) Kerkohet motorist me ose pa motorr te Pizza Seni rruga myslym shyri prane big market0673314240
Kerkoj pastruse
(Tiranë, TIRANA) Pershendetje kerkoj nje pastruese per nje her ne jav , te interesuarat te kontaktojn ne per mjetmodulit per me shum shpjegime .
ofrojme kandidatura per pozicionin kujdestare per femije e te moshuar
(Tirane, TIRANA) Pershendetje ka ardhur kohe te gjeni ate qe kerkoni... Nese jeni ne dileme per te gjetur njebabysitter ose kujdestare per te moshuarit ne jemi te duhurit... Ju na thoni krit...
FIZIO KLINIKA
FIZIO KLINIKA

(Rruga : Dritan Hoxha , kullat hawai ,, TIRANA) Fizio klinika Klinike fizioterapie e pershtatshme per cdo lloj rehabilitimi. Trajtimi dheperkujdesja qe ju meritoni. Ofrojme Trajtim për: • dhimbje të qafes • sko...
Detektiv Private - Hetime Private
Detektiv Private - Hetime Private

(Prishtine, Prishtine) - Detektivet Privat, janë Hetues të punësuar, profesionistë të specializuar, në mbikëqyrjendhe metodat e hetimit. - Gjetja e një Hetuesi Privat, të besueshëm dhe t...
Detective Albania
Detective Albania

(Tirane, TIRANA) Jeni në kërkim të së vërtetës? Kërkesa juaj është shërbimi ynë! Ju mirëpresimkontaktin tuaj / detectivealbania@gmail.com
Paratë e përballueshme ofrojnë në DoorStep tuaj
Paratë e përballueshme ofrojnë në DoorStep tuaj

(Elbasan) A jeni në kërkim të një huadhënësi me reputacion, të lodhur nga hedhja poshtë nga bankat dhehipoteka, a jeni të lodhur duke kërkuar fonde për të financuar biznesin...
sherbime juridike/ avokat
sherbime juridike/ avokat

(Tirane, TIRANA) Zyre avokatie Ofron sherbime juridike dhe konsulence ligjore falas, mbrojtje dhe perfaqesim perparaorganeve gjyqesore per ceshtje te ndryshme civile, tregtare dhe administrati...
Kerkoj femra 50-80 ne varesi sa e mire eshte me kontaktoni per keto dit
(Durres , Durres) **strong text**
Ndihmë financiare
Ndihmë financiare

(Durres) Përshëndetje, Unë jam një banor portugez në veçanti Francën, e cila ofron kredi për tëInternacionales. Me një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi n...
Kerkohet kujdestare
(Lagjia Ali Demi, TIRANA) Kerkohet kujdestare per nje zonje te moshuar. Koha e punes: 5 ore e gjysem ne dite, 7 dite ne jave.Adresa: Rr. "Ali Demi", prane shkolles 1 Maji
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!

(Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht (Tr), TIRANA) Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
Kerkojme pastruese shtepie,bebysitter,kujdestar per te moshuar
Kerkojme pastruese shtepie,bebysitter,kujdestar per te moshuar

(Durres, Durres) ESA kerkon te punesoje pastruese per ambjente private apo biznese,bebysitter,kujdestar per temoshuar ,kujdestar per kafshet, kopeshtar, te gjithe te interesuarit te dergojne C...
Kerkojme pastruese shtepie,bebysitter,kujdestar per te moshuar
Kerkojme pastruese shtepie,bebysitter,kujdestar per te moshuar

(Durres, Durres) ESA kerkon te punesoje pastruese per ambjente private apo biznese,bebysitter,kujdestar per temoshuar ,kujdestar per kafshet, kopeshtar, te gjithe te interesuarit te dergojne C...
Oferta dentare
(Tirane, TIRANA) Me rastin e festave klinika jone dentare ofron super ulje: Proteza te pjesshme ose totale per 1nofull nga 200 mije leke te vjetra ne 75 mije leke te vjetra 1 Kellef nga 12...
Kerkoj pune : Per te kryer pune te shtepise dhe Pastrim
(Basel, Zvicer) Pershendetje! Kerkoj te gjeje ndonje familje serioze , pasi qe jame nje vajz me mbulese jame 27vjeqare dhe kame nevoje per te gjetur ndonje pune : Pastrim te shtepise ...
Jemi Profesionista ne Fushen e Gjelberimit
Jemi Profesionista ne Fushen e Gjelberimit

(Pogradec, Struge) Jemi Professionista ne fushen e Gjelbrimit, Deshironi te keni nje kopsht/bace te bukur me forma tendryshme ose nje kopsht/bace shume te thjeshte , Ne jemi ketu ne ndime te po...
ofrojme sherbime gjelberimi
ofrojme sherbime gjelberimi

(Elbasan, Vlore) Jemi Profesionista ne Fushen e Gjelberimit, Sherbimetqe ofrojme: Projektojme Kopshte/Bace te reja Riparojme/rinovojne kopsht...
Kerkoj pune ne fushen e ndertimit
Kerkoj pune ne fushen e ndertimit

(Durres, Durres) Kualifikimi ne fushen e ndertimit: Specialist Eksperience pune: 20 vjet ne fushen e ndertimtarise,ne te gjitha proceset e saj, duke filluar qe nga ndertimet e thjeshta deri t...
bej pastrime
(prishtine, Prishtine) bej pastrime gjenerale te banesave,shtepiave,lokaleve si dhe bej pastrime te xhamave me nje qmim tevolitshem.
  Professional Gardening Services in Albania (Albania)	[Save Ad to View Later]
Professional Gardening Services in Albania (Albania) [Save Ad to View Later]

(Durres Albania, Durres) We offer Quality services at the most affordable prices. We create unique and elegant lawn andlandscape for your Commercial and Residential properties. A stunning lawn and la...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!

(Pall. Pitagora, Yzberish (Tr), TIRANA) Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!

(Pall. Pitagora, Yzberish (Tr), TIRANA) Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si tëpërdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona ja...
Shkenca e Pasurimit-Liber Elektronik, formati pdf  dhe mp3 Falas
Shkenca e Pasurimit-Liber Elektronik, formati pdf dhe mp3 Falas

(Prishtine, Prishtine) Shkenca e Pasurimit-Liber Elektronik, formati pdf dhe mp3 Falas Rregjistrohuni në listën mëposhtë të merrni pdf dhe mp3 falas) http://iam-power.us10.list-manage.co...
KRYEJME PUNIME HIDRAULIKE DHE ELEKTRIKE, TEPER CILESORE. CMIME TE ARESYESHME
(TIRANE, TIRANA) Jemi hidraulik dhe elektricis me shume pervoje pune dhe marrim persiper instalime hidraulike dheelektrike ne pallate, shtepi, vila, apartamente, dyqane etj. Perdorim teknolog...
Sherbime Gjelberimi Elbasan
Sherbime Gjelberimi Elbasan

(elbasan, Elbasan) Jam profesionist ne fushen e gjelberimit-lulezimit te kopshteve private ,hoteleve,vilave dheinstitucioneve te ndryshme. Teoria dhe Praktika eshte marre ne Angli me eksperie...
KRYEJME PUNIME HIDRAULIKE TEPER CILESORE. CMIME TE ARESYESHME
(TIRANE, TIRANA) Jemi hidraulik me shume pervoje pune dhe marrim persiper instalime hidraulike ne pallate, shtepi,vila, apartamente, dyqane etj. Perdorim teknologji perendimore. Punimet krye...
Electro City Prishtine
Electro City Prishtine

(Prishtine, Prishtine) Elektro City Prishtine Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo llojinstalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ...
Ofrojnë kredi Shadow Private
Ofrojnë kredi Shadow Private

(Gjermani) Préstamo para todos një baja tasa de interes para all.do Usted necesita un préstamo paraFinanciar su biznesit, o necesita un préstamo para sus Problemas Personales y luego...
Offer loans private shadow
Offer loans private shadow

(France) Well repay the loan, but just going through some life changes? You have problems repaying yourloans? Do not ask the bank for payment deferrals! Messages will register a nega...
Ofrojnë kredi Shadow Private
Ofrojnë kredi Shadow Private

(Elbasan) Préstamo para todos një baja tasa de interes para all.do Usted necesita un Financiar préstamopara su biznesin, o necesita un préstamo para sus Problemas Personales y Lu...
ne kemi ndihmuar ata që kanë nevojë për mbështetje financiare
(all, Prishtine) ne kemi ndihmuar ata që kanë nevojë për mbështetje financiare, ose për të paguar borxhin etyre ?, për të filluar një biznes të ri, financave për të blerë një ma...
Fondi i projektit dhe do të ofrojë investimet
(All, TIRANA) Paqja, mëshira dhe bekimet e Zotit qoftë mbi ju, ju do të jetë i mirëpritur të na kontaktoni,ne japin kapital për të gjithë që kanë nevojë për ndihmë financiare,...
Punime Elektrike
(Tiran, TIRANA) Pershendetje .Kryej sherbime elektrike riparime sistemime ndricim etj . 0692506007
TRANSPORT
TRANSPORT

(Tirane-Prishtine, TIRANA) BEJM TRANSPORTIN E TE GJITHA MALLRAVE NGA SHQIPERIA PER KOSOVE DHE ANASJELLTAS ME QMIME SHUM TEVOLITSHME
kujdes shtepiak
(tetove, Tetove) Ofrojme mundesi sherbyese: 1. Pastrim dhe mirembajtje te shtepive, 2. Kujdes ndaj te moshuarve.
kerkoj mirmbajtese shtepie
(tirane laprake, TIRANA) kerkoj nje vajze qe te pastroje shtepine ne dite te caktuara gjithashtu dhe te dije te gatuaj. teinteresuarit te dergojne sms ne 0676018003
Perkthime shqip - serbisht / serbisht - shqip
(Shqiperia, Serbia, TIRANA) Po bej perkhtime te ndryshme( ato me vulen zyrtare apo ato pa vule) nga gjuha shqipe ne gjuhen serbedhe anasjelltas. Përkthyes per te gjitha llojet e përkthimeve....me sh...
Sherbime te Kontabilitetit
(Prishtine, Prishtine) sherbime te Kontabilitetit ofrojme sherbime te Kontabilitetit per Bizneset e vogla dhe te mesmene: regjistrimin e Bizneseve, mirembajtjen e Librave (te shitjes,blerjes e...
Sherbime Gjelberimi
Sherbime Gjelberimi

(Elbasan, Elbasan) MIRË SE VINI NË PASTRIMIN E SHËRBIMIT TE KOPSHTARISE Ne krenohemi me besueshmërinë tonë,një qasje miqësore dhe më e rëndësishmja, njohuritë tona të industrisë...
Professional Gardening Services (Albania)
Professional Gardening Services (Albania)

(Elbasan, Elbasan) Professional Gardening Services We are a quite big company in gardening services Based in Elbasan We used to work in England and now we moved to Albania 10 years of e...
Serviser per teknike te bardhe "Frigorifer & Lavatriqe"
Serviser per teknike te bardhe "Frigorifer & Lavatriqe"

(prishtine, Prishtine) Jam serviser i teknikes se bardhe Kryesisht fukusi im eshte ne Frigorifera LavatriqeShporeta.... Po nuk perjashtohen edhe intervenimet ne gjera tjera te teknikes se ...
Shtepi per te moshuar
(Tirane, TIRANA) Filluan regjistrimet ne shtepine e te moshuarve 'Vila e luleve' ne Tirane. Mirepresim te moshuar dheofrojme mjedise teper bashkekohore, perkujdesje maksimale dhe konsulta mjek...
PERPUNIMI I HEKURIT NE SHKALLE INDUSTRIALE
(DURRES, TIRANA) **MIRDITA ZOTERINJ** ME KETE MESAZH KEMI DESHIRE TJU INFORMOJME SE ME SE FUNDI NE SHQIPERIVENDOSI TE HAP NJE DEGE PRODHIMI NJE NDERMARRJE QE KA TE GJITHE TEKNOLLOGJINE,ST...
Professionals in the construction field Fushembret-Elbasan
Professionals in the construction field Fushembret-Elbasan

(Fushembret-Elbasan, TIRANA) Specialist in the field of construction of mosque minarets {} Our services; Construction ofstone walls ......... Minar Home construction and repairs various Pa...
profesionist ne fushen e ndertimit Fushembret-Elbasan
profesionist ne fushen e ndertimit Fushembret-Elbasan

(Fushembret-Elbasan, Elbasan) Specialist ne fushen e ndertimit te Minareve { Xhami} Sherbimet qe ofrojme; Ndertim Mure Guri.........Minaresh Ndertim Shtepiash dhe Riparime te ndryshme Shtrime P...
Kurse 049580178 gjermanisht anglisht
(Ulpiane prishtine, Prishtine) Kurse gjermanisht anglisht frengjisht per femije dhe te rritur si dhe per Bashkim Familjare. Perkthime gjyqesore anglisht - gjermanisht - frengjisht
RREGULLIMIN E PENSIONEVE DHE KTHIMIN E KONTRIBUTEVE
(PRISHTINA, Prishtine) OFROJME RREGULLIMIN E PENSIONEVE DHE KTHIMIN E KONTRIBUTEVE NGA GJERMANIA ZVICRA DHE AUSTRIA
Sherbime ne fushen e ndertimit, rikonstruksionit dhe riparimit te shtepive dhe vilave
Sherbime ne fushen e ndertimit, rikonstruksionit dhe riparimit te shtepive dhe vilave

(Tirane - Durres, Durres) Ne jemi nje kompani prestigjoze ndertimi me nje grup ustallaresh kryesisht nga krahina eGollobordes, zone e njohur per ustallik. Ofrojme sherbime ne fushen e ndertimit, rikons...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale