|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Finance
Finance
Finance
Kërko
  Emërtimi
Thuaj lamtumirë shqetësimeve tuaja financiare
Thuaj lamtumirë shqetësimeve tuaja financiare

(Gjilan) Ju keni shqetësime financiare, dhe të gjitha përpjekjet tuaja në bankat dhe institucionetfinanciare nuk kanë dhënë asgjë deri atëherë për shkak të kredisë tuaj t...
Kompania "Eurogjici Security" shpk per nevojat e sa kerkon te punesoje Financier/e
(TIRANE, TIRANA) DETYRAT Të nxjeri dhe te zbatoje ligjet, VKM-të, udhëzimet, urdhërat e organeve publike,që kanë të bëjnë direkt me tatimet, sigurimet shoqërore e shëndetësore...
finansiranje i investicije
finansiranje i investicije

(Ulqin) finansiranje i investicije Zdravo, ja sam biznismen slovenačkog porekla, ali živim uFrancuskoj. Slažem se da vam pomognem u iznosu od 5000 € do 10.000.000 € sa stop...
Fondet e shpejtë.
Fondet e shpejtë.

(Fondet e shpejtë., TIRANA) I japin ndihmë të garantuara për organizatat serioze të interesuara të biznesit dhe individëvenë një të ulët kontakt të normës së interesit tani email: judi.bo...
Fondet e shpejtë
Fondet e shpejtë

(Fondet e shpejtë, TIRANA) I japin ndihmë të garantuara për organizatat serioze të interesuara të biznesit dhe individëvenë një të ulët kontakt të normës së interesit tani email: judi.bo...
Marrëveshje huash ndërmjet individëve privatë
Marrëveshje huash ndërmjet individëve privatë

(Saranda) Mirëmëngjes, Ju kërkoni fonde për të ringjallur biznesin tuaj; si për realizimin e njëprojekti dhe për blerjen e një apartamenti, por fatkeqësisht banka i vendos at...
Ofroj vend pune Ekonomiste
Ofroj vend pune Ekonomiste

(Tirane, TIRANA) Alfa Fab SHPK me qender ne Tirane(Autostrada Tirane Durres km.5, prane "Tek Stela") eshtenje nder kompanite me te medha ne Shqiperi per prodhimin e dyerve dhe dritar...
Kerkojme sponsor
(Tirane, TIRANA) Kerkojme nje sponsor per nje projekt real ne Shqiperi. Ofrojme kuotat e kompanise qe e mbulojne trehere shumen e kerkuar . Per me shume informacion na kontaktoni.
KERKOJ FEMER
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peRCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
Hua
Hua

(Berat) Ne jemi individë të cilët ofrojnë kredi \ 's parave për individët që kanë nevojë përbizneset e vogla, investimet personale për vetëm 5% deri në 25% \' s interes n...
hua dhe financim
hua dhe financim

(kosovo, Kumanove) Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron fonde për l ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtë...
hua dhe financim
hua dhe financim

(kosovo, Prishtine) ***Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron fonde për l ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes individëve në të shkur...
Studio kontabileti Barakat Palace kerkon kontabiliste
(Tirane, TIRANA) Studio kontabileti Barakat Palace kerkon kontabiliste te kete minimalisht 2 vjet eksperiencepune.Pagesa e kenaqeme. Adresa:Rruga Brigada e VIII pallati jeshil ngjitur me uni...
Kerkon te punesoje
(Tirane, TIRANA) Kompleksi Eiffel kerkon te punesoje kamarjer,banakjere,ekonomiste.Te interesuarit duhet te keneeksperience pune.
kredi të përballueshme ofrojnë
kredi të përballueshme ofrojnë

(tirana, TIRANA) Ne jemi të shqetësuar për gjendjen tuaj financiare dhe ne jemi këtu për t'ju ndihmuar me njënumër të ofertës të madh financiar, që është shumë e thjeshtë dhe t...
Siamo alla ricerca di un CFO Uomo oppure Donna.
(Shkoder - Albania, Shkoder) Azienda leader nell settore di Contact Center, BIEMME e’ da 3 anni Partner ufficiale di TIM SPA,la quale offre servizi DI Telemarketing, Backoffice, ousourcing di diverse at...
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
Vous avez besoin d'un financement
Vous avez besoin d'un financement

(France) Bonjour Mr. & Mrs. Je offre spéciale de prêt vous 5000 € à 15 000 € à toute personnecapable de rembourser avec intérêt à 2% pour toute personne intéressée em...
offerta di credito tra particolare
offerta di credito tra particolare

(Itali) Buongiorno Nella prospettiva di iniettare della moneta nelle attività senza rischio e lapreoccupazione permanente di rentabiliser il suo Capitale, vi offro delle facilità...
Ekonomiste
(Tirane, TIRANA) Jam Ekonomiste Ofroj mbajtje kontabiliteti per biznesin e madh dhe te vogel me/pa TVSHpart-time
Sherbimet qe ofroj jane:

• Mbajtje kontabiliteti
• Përpunimi i F...
kontakt për kolateral & jo kolateral hua ofertë
(Gjirokaster) kontakt për kolateral & jo kolateral hua ofertë. huazoj hua sasia nga 3000€ te2000.000€. te zbatohen dërgoj email.
Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro  e-mail: crangasulucica@gmail.com
Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro e-mail: crangasulucica@gmail.com

(Tepelene) Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro ofertë të besueshme assistancia në 72orë Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro Ne jemi këtu për t'ju sjellë ndihm...
oferte pune
(Tirane, TIRANA) Jam Kontabel i Miratuar.Me eksperience pune ne fushen e finances dhe te Auditit mbi 30 vjecare.Mecertifikime te Kontabelit te Miratuar,Financa 5,Auditi Brendshem.programet kom...
Ofron kredi në mes të individëve në 48 orë
Ofron kredi në mes të individëve në 48 orë

(Pogradec) Përshëndetje Unë jam një veçanërisht në bashkëpunim me disa banka që ndihmon çdo personnë nevojë për financim dhe termat e mi janë të thjeshta dhe paratë trans...
FINANZIAMENTI PER TUTTI
FINANZIAMENTI PER TUTTI

(Itali) Hai bisogno di un finanziamento per la casa, per le imprese, per l'acquisto auto, acquistare moto,per creare la propria attività, per le vostre esigenze personali più dubbio...
Offre l'opportunità di credito tra particolare
Offre l'opportunità di credito tra particolare

(Itali) Ciao, In tenendo la crisi dei mutui subprime che porta al crollo del mercato azionario e percontribuire a contenere la crisi Ho messo da oggi a disposizione di tutti, i pres...
Hai bisogno di finanziamenti urgenti
Hai bisogno di finanziamenti urgenti

(Itali) Ciao, In tenendo la crisi dei mutui subprime che porta al crollo del mercato azionario e percontribuire a contenere la crisi Ho messo da oggi a disposizione di tutti, i pres...
Nevojë për fonde? Na kontaktoni tani.
Nevojë për fonde? Na kontaktoni tani.

(all, Lezhe) Unë jam një huadhënës privat financave, unë japin financave në normë të përballueshmeinteresi prej 3%. Na kontaktoni tani.
Fondet ofrojnë aplikoni tani.
Fondet ofrojnë aplikoni tani.

(all, TIRANA) A jeni duke kërkuar për një huadhënës të ligjshme? Ne ofrojmë mjete për të gjithë nëmbarë botën me norma shumë të ulëta të interesit, ne ofrojmë fondet peng,...
GFI aizdevumu piedāvājums privātpersonām nopietnas
GFI aizdevumu piedāvājums privātpersonām nopietnas

(Oher, Oher) GFI aizdevumu piedāvājums privātpersonām nopietnas GLOBAL FINANCE INTERNATIONAL Group (GFI)nodrošina aizdevumus par summu starp 20.000 un € 100.000.000 reali...
Menaxher Financiar
(kopshti botanik, TIRANA) Menaxher /e Financiar Detyrat/Pergjegjesite • Menaxheri Finaciar duhet te siguroje dheinterpretoje informacionin financiar ne kompani dhe jashte saj. • Te kujd...
Oferta jonë përfshin programet pasuese
Oferta jonë përfshin programet pasuese

(financing, TIRANA) Një rrjet i sigurimit profesional dhe këshilltarë financiar duke ofruar një gamë të gjerë tësigurimit dhe të investimeve produkteve për individët dhe përkatësive ...
Lahi
(tirane, TIRANA) Pershendetje kerkohen punetor/e ne nje kompani ne tiran per me shume kontaktoni ne sekretarine:0698537087 24h nga drejtori i kompanse:Erando BALLA FALEMINDERIT!
Kurse profesionale mbi trajnimin ne kontabilitetin praktik
Kurse profesionale mbi trajnimin ne kontabilitetin praktik

(Tirane, TIRANA) Pershkrim Studio “2Win Partners” me një eksperiencë 10-vjecare në shërbimegjithëpërfshirëse dhe praktikë në Financë, Kontabilitet, Auditimi dhe ofrimin e kursev...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale