|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 26 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Te ndryshme
Te ndryshme
Te ndryshme
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj pastruse sanitare
(Durres, Durres) Kerkoj nje femer per punet e shtepise 1 ose 2 her ne jave mosha 26-45. Te laj hekuros tpakten 1 ose2 her ne jave
Kerkoj pastruse sanitare
(Durres, Durres) Kerkoj nje femer per punet e shtepise 1 ose 2 her ne jave mosha 26-45. Te laj hekuros tpakten 1 ose2 her ne jave
Kerkoj nje puntor qe di te gatauaj , buk tradicionale dhe byrek ..
(Zvicerr, Zvicer) Jetoj dhe punoj ne zvicerr . kerkoj nje puntor ,qe ka pervoj pune me buk dhe byrek ..,, mund te na shkruani ne nr.0041799122000
Kerkoj nje puntor qe di te gatauaj , buk tradicionale dhe byrek ..
(Zvicerr, Zvicer) Jetoj dhe punoj ne zvicerr . kerkoj nje puntor ,qe ka pervoj pune me buk dhe byrek ..,, mund te na shkruani ne nr.0041799122000
Kerkoj nje puntor qe di te gatauaj , buk tradicionale dhe byrek ..
(Zvicerr, Zvicer) Jetoj dhe punoj ne zvicerr . kerkoj nje puntor ,qe ka pervoj pune me buk dhe byrek ..,, mund te na shkruani ne nr.0041799122000
Kerkoj
(Zvicer , TIRANA) Pershendetje! Jam nje djale 29 vjec nga Tirana dhe kerkoj te punesohen jashte shtetit si ne Zvicerdhe Gjermani! Mund te punoj dhe si baby sitter,mund te mbaj deri ne 3 femi...
KERKOHET RROBAQEPESE
(DURRES, Durres) Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit kerkon tepunesoje rrobaqepese. Kriteret e kerkuara: 1. Kandidati te kete njohuri ne ...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Suhareke , Suhareke) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Chat line
(tirane, TIRANA) Kerkohen vajza per chat line. Te interesuarat te lene nr kontakti ne what up ose mail.
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale