|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 25 Tetor, 2016
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Bar BENELUX ne qender te fierit kerkon kamarier/e dhe banakiere (f)
Bar BENELUX ne qender te fierit kerkon kamarier/e dhe banakiere (f)

(Fier, Fier) Bar BENELUX ne qender te fierit kerkon kamarier/e dhe banakiere (f) me eksperienc pune Orariparadite ose mbasdite 8 oraresh rroga shume e kenaqshme plus bakshishe shum...
zvicer
(lausanne, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendetje te dashur prinder Jam nje vajze 25vjecare. Kerkoj pune si babysiter si edhe nemirembatjen e shtepise. Kam pervoje pune. Aktualisht po kerkoj pune ne lausanne,ve...
AlphaMarkets
AlphaMarkets

(tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune **ALFAMARKETS** is part of an international company with great experience, now based in Albania. For the headquarters of Tirana, We are looking for English -speaking agents. ...
Kerkoj pune : Per te kryer pune te shtepise dhe Pastrim
(Basel, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Sherbime Pershendetje! Kerkoj te gjeje ndonje familje serioze , pasi qe jame nje vajz me mbulese jame 27vjeqare dhe kame nevoje per te gjetur ndonje pune : Pastrim te shtepise ...
Siamo alla ricerca di un CFO Uomo oppure Donna.
(Shkoder - Albania, Shkoder)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Finance Azienda leader nell settore di Contact Center, BIEMME e’ da 3 anni Partner ufficiale di TIM SPA,la quale offre servizi DI Telemarketing, Backoffice, ousourcing di diverse at...
Kerkoj Pune ne Zvicer (Dado)
(Maqedoni, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Jam 44 vjecare, kerkoj pune ne Zvicer per mirembajtjen e femijeve Jam serioze dhe kam eksperienc mefemije, kam pervoje ne ruajtjen e femijeve Me kontaktoni ne numrin e telef...
Kerkoj pun
(Shkup, Shkup)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Kerkoj pun si beby sister ne zvicer jam 24 vjeqare mga shkupi kam pervoj pune 4 vjeqare
Kerkoj pune ne reception
(Shkup, Struge)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Kerkoj pune ne reception ne hotel,motel,te ngjashme. Pervech gjuhes shqipe flas anglisht edhespanish. Jam njeri korekt dhe e mar seriozisht punen. Per me shume info me shkruan...
Kerkoj pune ne zvicerr si kujdestare femijesh si e...
(Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj pune ne zvicerr si kujdestare femijesh si edhe kujdese per pastrim shtepiake . Jam 25vjecejetoj ne (lausanne) kam pervoj ne kujdesin e femieve si edhe ne pastrim shtepi...
pune
(lausanne, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj pune ne zvicerr si kujdestare femijesh si edhe kujdese per pastrim shtepiake . Jam 25vjecejetoj ne (lausanne) kam pervoj ne kujdesin e femieve si edhe ne pastrim shtep...
Programues Xamarin
(Tirane , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Software house me seli ne Tirane kerkon urgjentisht programues Xamarin me eksperience te pakten nenje projekt te realizuar. Per te derguar kandidature mund te shkruani ne info...
Grafik 3D per prodhim Render
(Tirane , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kompani seleksjonon ekspert grafik 3D per prodhim Rendering cilesore. Kerkohet jo vetem eksperiencepor edhe talent grafik. Page shume e mire. Per te marre pjese ne perzgjedhje...
Programues Xamarin
(Tirane , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Software house me seli ne Tirane kerkon urgjentisht programues Xamarin me eksperience te pakten nenje projekt te realizuar. Per te derguar kandidature mund te shkruani ne info...
Intervistues Gjermanisht
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkojme Intervistues gjermanisht! Sondazhe, Market Research Mitarbeiter für die Durchführungvon telefonischen Umfragen gesucht (deutsch) - Kein Verkauf!!! Keine Werbung...
Kerkojme furrxhi me eksperience
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Pasticeri Lika kerkon furrxhi me eksperience pune te interesuarit te kontaktojne ne tel ose email
Kerkojm puntore ne service
(Solothurb zvicer, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkojm puntore 20-30 vjec per ne kafe shqiptare . 50%-100% dhome inkluziv. Puna sherbim pijeve,pastrim te restaurantit . Per interess viber & whatsapp 00417922417...
kerkoj pune ne zvicer
kerkoj pune ne zvicer

(Lushnje Albania, Lushnje)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Pershendetje quhem Kastriot bali.jam 43 vjec kerkoj nje pune neZvicer .kammbaruar shkollen e lart she jam dipllomen me kimist ushqimi.jam jetuar 16muaj be gjermani .Tani jam n...
kerkoj pune ne zvicer
(Lushje Albani, Lushnje)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Pershendetje quhem Kastriot bali jam 43vjec kerkoj nje pune ne zvicer kam mbaruar shkollen e lartedhe jam dipllomen me titull kimist ushqimi.jam jetuar 16muaj me gjermani.Ta...
Kerkohen vajza per CHAT-LINE
Kerkohen vajza per CHAT-LINE

(TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune KERKOHEN VAJZA AMBICIOZE MBI MOSHEN 18-VJEC. -TE FLASIN GJUHEN ANGLEZE -NJOHURI BAZE TEPERDORIMIT TE KOMPJUTERIT -ORARI I PUNES FLEKSIBEL -KUSHTE PUNE SHUME KOMODE...
Kerkohet banakiere
(Triane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kamarier,Banakier,Manager Bar "Down Town" (perballe gjimnazit Qemal Stafa) kerkon te punesoje banakiere, turni ipare. Mosha 25-38 vjece. Kontakt: 0699999333
Kerkohet Farmaciste, Tirane
(Tirane, shkolla Baletit, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkohet te punesohet farmaciste ne Tirane, rruga e Elbasanit Të interesuarat tëkontaktojnë: Tel: 067 491 1797
Punë ofron dispozicion edhe jashtë venditsuzannehoza0@gmail.com
Punë ofron dispozicion edhe jashtë venditsuzannehoza0@gmail.com

(TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Ne jemi duke kërkuar për një person shumë të veçantë për të na ndihmuar duke filluarmenjëherë me familjen tonë të Rinj e 2 fëmijë, një djalë dhe një vaj...
Perkthime
(Tiran, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Perkthyes Pershendetje, quhem Gjergji Pashaj dhe jam i dipllomuar me master shkencor ne perkthim interpretimne gjuhen Italiane dhe Frenge, jam i interesuar te filloj pune si perkthyes i...
Kerkoj Masazhere
Kerkoj Masazhere

(Prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkoj vajza masazhere, masazha gjendet ne Prishtine me kushte shume te mira pune
kerkoj kujdestare te shtepis mundesisht 30-40 vjeqare
(xhermani, Gjermani)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune KERKOJ KUJDESTARE PER SHTEPI I OFROJ BANIM USHQIM PAGA MUJORE ME KONSULLTIM
Senior Java Develpoer ose Java Developer
Senior Java Develpoer ose Java Developer

(Tiranë, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Ne jemi një firm zvicrane e cila veporn mbi 40 vjet në zvicër dhe jemi lider në degen tonë siE-Lerning Full-Service-Provider. Ne dëshirojm të hapim një zyrë në Tiran...
Supervizor
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Nje shoqeri ne fushen e informatizimit ne fushen e shendetesise kerkon te punesoje Staf per zbatimine projektit, me kohe te plote pune. • Pershkrimi i pozicionit Qëll...
URGJEND!! Kerkojm nje Autolimar per ne Gjermani!!
(Gjermani, Gjermani)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Ne Kerkojm urgjend nje Autolimar me pervoj pune! Paga me marveshje. Kontakt +4915226108907(viber, whatsapp)
kerkoj pune si menagjer agjent tregtar etj
(peje, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune pershendetje jam kujta nga peja kerkoj pune si menagjer agjent tregtar nese keni nevoj me ju shitmallit tuaj ne peje mund te bashkpunojm me respekt tel viber +3864942297...
kerkoj pune
(tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune kerkoj pune si babysiter
Kerkohet part time Agjent Imobiliar
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkohet Agjent Imobiliar Te interesuarit te plotesojne kriteret e meposhtme: - Arsim i Mesemi detyrueshem ( avantazh arsimi i larte). -Te njohin programet baze kompjut...
Kerkohet part time Agjent Imobiliar
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkohet Agjent Imobiliar Te interesuarit te plotesojne kriteret e meposhtme: - Arsim i Mesemi detyrueshem ( avantazh arsimi i larte). -Te njohin programet baze kompjut...
Kopsht dhe Cerdhe "Smile"
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kopesht "Smile" kerkon: Te punesoje nje edukatore te diplomuar per parashkollorin. Tepunesoje nje edukatore per cerdhe me eksperience pune. E interesuara te...
Matters Communication sh.p.k
Matters Communication sh.p.k

(Bulevardi “Zhan D’ARK” – Ndermjet Ish Eksp, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Matters Communication sh.p.k azienda specializzata in attività di Call center, ricerca per la sededi Tirana, operatori telefonici e Team Leader per attività di teleselling...
Personal trainer
Personal trainer

(Durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Arsim dhe Trajnim Shpresoj te jeni mir. Jam 23 vjec; 8 vjet futboll, 2 vjet thai boxe dhe 1 vit palester. Ofroisherbim si personal trainer. Pervecse nje trainim fizik esht edhe nje trainim psik...
PER 25€ (3500LEK)!
(kudo., Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Po me sollet telefonin e personit Brenda nje ore e gjys do aktivizoj nje program i fshehur ku junepermjet telefonin tuaj mund te shihni cfar do lloj aktiviteti ben telefoni. (...
House of flowers Lori ( Shtëpia e Luleve)
(Rr.Blv.Bajram Curri, Brryli, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kërkohet punëtore për dyqan lulesh, Të ketë moshë 19-37vjec. Faleminderit!
Supervizor
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Nje shoqeri ne fushen e informatizimit ne fushen e shendetesise kerkon te punesoje Staf per zbatimine projektit, me kohe te plote pune. • Pershkrimi i pozicionit Qëll...
Helpdesk Support
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Informatikë & IT • Pershkrimi i pozicionit Qëllimi i pozicionit është suporti i klienteve per sherbime tendryshme qe ofron shoqeria ne fushen e IT. • Detyrat dhe pergjegjesite: ...
Dado (Babysitter) Kerkoj
(Zhürich, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj nje Dado (Babysitter) urgjentisht per binjak jan ne moshen 3 vjeq Personi; dot te ket provojpune me femij Numri i tel 0041-763836301 na kontaktoni
Ofert per pune ne zwisser
(Aargau, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Urgjentish Kerkoj nje dado per nje djall 2 vjec, mundet me banu te ne, me moshen 35vjec deri nemoshen 50vjec, me provoj pune, ju lutem me kontaktoni ne numrin +41793909514, pa...
RIDER STYLE , ofren vend pune per shites/e
RIDER STYLE , ofren vend pune per shites/e

(Tirane , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune RIDER STYLE, kerkon te punesoje shitese per nje nga show roomet me ne ze ne Tirane per motorra,aksesore dhe veshje, Te interesuarit duhet te kene keto kritere: Te kete eksper...
Taxi porosi.
(Kudo qe deshironi. , Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Te ndryshme Coj cfar do lloj porosie ne cdo qytet te Shqiperise dhe te Kosoves me shpejtesi e siguri. Kam njepeugeot 206 te vitit 2007. Kerkoj seriozitet. Kontaktoni ne 0684390254
Ego
(Durres , Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Te ndryshme Boj dhe shes texte kengash, cfar do lloj modeli (Shqip-Italisht) muzika esht nje gjo e mrekullueshmeqe nderton ne zemrat tona nje burim jete. Provoni, pse jo. 0684390254
InvestigatorPrivSkyLine
InvestigatorPrivSkyLine

(Durres e rrethe, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Jemi nje grup i pakte dhe i sakte, Testoni besnikerin e partnerit tuaj! (Mund te marr shenim dhe saher e kthyn koken. 5 dit investigim, 100mii lek te vjetra!(plus shpenzime na...
Alpha France, kerkohen 10(M) DHE 10(F) Edhe PA eksperience.
Alpha France, kerkohen 10(M) DHE 10(F) Edhe PA eksperience.

(Te gjitha qytetet e Shqiperise., TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Alpha France na ka lene nje afat kohe per te hyr ne bashkpunim me te. Casting do te behen ne Tirane,Elbasan, Durres, Shkoder, Vlore me data te caktuara, Casting do te jete PA ...
Qjefi esht i madh gjithashu dhe turpi
(Durres, Kavaj, Fushe Kruje dhe rrethe, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Jam 22 vjec trup i majtshem, kerkoi goc te virgjer, 500 euro, virgjiriteti do vertetohet. Kontaktoni0695890728
Klinik Dentare
(Durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkoj te punesoj infermiere/asistente dentare/te sapo diplomuar ne stomatologji,me kohe te plote. Te interesuarat te telefonojne ne nr 0695666561
Masazhere
(Prizren, Prizren)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Te ndryshme Kerkohen 4 Fizioterapoite, Masazhere ( Femra ) edhe Praktikane qe duan te mesojn dhe te merrenmasazhe per qendren e re ne Prizren, 1. Masazherja duhet te ket pervoje pune, ...
Durres, Ofrojme vend pune specialist per montim kabinash dhe elektricist.
(Durres (Xhafzotaj), Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Te ndryshme Kandidatet duhet te plotesojne keto kritere: Te interesarit duhet te kene eksperience punene fushen elektrike te tensionit te mesem ose industriale. Mosha deri ...
Agenti Finanziari
Agenti Finanziari

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune La cosa importante è questa: essere in grado in ogni momento di sacrificare ciò che siamo perquello che potremmo diventare.. Siamo alla ricercha di agenti con esperienza pe...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale