|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 23 Shkurt, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kërko
 
  Emërtimi
Kujdestare ne zvicerr
(Zürich, Shkup)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj babysitter per femije ne zvicerr.. per medhum informata ne kontaktoni +41793993369
AUTO1 COMPRAVENDITA AUTO USATE- FISSO NETTO DI 450 EURO + BONUS ALTI
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune AUTO1.com, web company multinazionale tedesca leader nell’e-Commerce Automotive, specializzatanella compravendita di auto usate, ricerca e seleziona per la propria sede cent...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(TIRANA , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Administrim Biznesi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Administrim Biznesi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Podujeva (Besiana), Podujeva (Besiana))  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Finance Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Librazhd , Librazhd)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Finance Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Suhareke , Suhareke)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Kacanik , Kacanik)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
KERKOJM BABYSITTER NE ZVICER
(KERKOJM BABYSITTER NE ZVICER, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Pershendejte jemi nje familje nga zvicra. kerkojm nje kujdestare per femin edhe per punete eshtepis. Ju lutem vetem personat qe din te merren me gatim te lajmrohen. Mosha 25-4...
KERKOJM BABYSITTER NE ZVICER
(kerkojm babysitter ne zvicer, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado pershendejte jemi nje familje nga zvicra. kerkojm nje kujdestare per femin edhe per punete eshtepis. Ju lutem vetem personat qe din te merren me gatim te lajmrohen. Mosha 25-4...
Kerkoj pune si kujdestare per femijet
(tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Pershendetje, jam 45 vjece dhe kerkoj te punoj si kujdestare per femije. kam eksperience ne ketefushe, kam punuar dhe me pare si ne belgjike dhe ne zvicer. jam e lire qe nga...
dado/babysitter/kujdestare per femije
(tirane, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune pershendetje. kerkoj te punesohem si dado per femijet. Kam experience pune 7 vjecare ne kujdesin efemijeve. Jam shume e afte ne gatim si dhe ne kryerjen e puneve te shtepise. ...
babysitter/dado/kujdestare per femijet
(TIRANE, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune pershendetje. kerkoj te punesohem si dado per femijet. Kam experience pune 7 vjecare ne kujdesin efemijeve. Jam shume e afte ne gatim si dhe ne kryerjen e puneve te shtepise. ...
Kerkohet te punesohet Shef Roje Sherbimi
(Tirane , TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kompania Port Construction me adrese ne Rr. Rinasit, Tirana Business Park. Kerkon te punesojeShef rojesh sherbimi. Kandidatet e interesuar duhet te plotesojne keto kritere:...
Kerkohet te punesohet Roje Sherbimi
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kompania Port Construction me adrese ne Rr. Rinasit, Tirana Business Park. Kerkon te punesojeroje sherbimi. Kandidatet e interesuar duhet te plotesojne keto kritere: 1. ...
Kerkoj te punesohem babysitter prej muajit prill
(Lushnje)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj te punesohem babysitter prej fillimit te muajit prill, kontakt 0697756691 what's up
Kerkoj te punesohem si babysitter
(Tirane , Te gjitha qytetet)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh. Jam e disponueshme mbas dates 7 mars. Kam eksperienc.Jam 41 vjec. Kush eshte I interesuar te kontaktoj ne Viber ose Wats up ne nr 0...
Kerkoj te punesohem si babysitter
(Tirane , France)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Jam e interesuar te punoj si kujdestare per femijet mbas dates 7 mars ne France . Kam eksperiencpune dhe jam shume e perkushtuar ndaj femijeve. Kush eshte I interesuar te ko...
Kerkojm pune
(Bosne, Prizren)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Pershendetje per te gjithe Jam nje femer e cila deshiron te punesohem ne Zvicer apo Gjermani per Pastrime perkujdesje te gjithe ata qe kan nevoje per keto te lamerohen Ju l...
KERKOJM BABYSITTER / DADO NGA ZVICRA
(kerkojm kujdestare prej dates 02.03.2018, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado pershendejte jemi nje familje nga zvicra. kerkojm nje kujdestare per femin edhe per punete eshtepis. Ju lutem vetem personat qe din te merren me gatim te lajmrohen. Mosha 25-4...
Kerkoj pune
(Fier, Fier)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Pershendetje jam Emilio 28 vjec jam ne kerkim te nje pune e cila te ket te pakten rrogen baze 500mij lek, Bej cfaredo lloji pune qe nga shofer, menaxher dhe recepsionist, ne...
Kerkoj te punesohem në Prizren
(Tirane, Prizren)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Përshëndetje. Jam Erlindi (31 vjeç) dhe kerkoj te punesohem në Prizren në supermarkete sisistemues raftash (pasi kam dhe një eksperiencë 3 vjeçare).... ose edhe në...
Cerchiamo Operatori Inbound Servizio Clienti FISSO NETTO 650 EURO
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune AFTER SALES AUTO1.com, web company multinazionale tedesca leader nell’e-Commerce Automotive,specializzata nella compravendita di auto usate, ricerca e seleziona per la ...
Kerkoj pune si baby siter
(Tirane, Gjermani)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh . Kam mundesi mbas dates 7 mars. Jam 41vjec dhe kameksperjence. Kush eshte i interesuar te kontaktoj ne wats up ose viber ne nr 0035...
Kerkoj pune si baby siter
(Tirane, Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Kerkoj pune si baby siter ne zvicer mbas 7 marsit. Mosha 41 vjec, kam eksperjence te meparshme.Komunikimi ne viber ose wats up .
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gjilan , Gjilan)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Arsim dhe Trajnim Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gjakove , Gjakove)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kamarier,Banakier,Manager Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Istog (Burimi) , Istog (Burimi))  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Administrim Biznesi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Decani , Decani)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Administrim Biznesi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Prishtine , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Finance Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Podujeva (Besiana), Podujeva (Besiana))  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
KERKOHEN : Operator/e Trading Online (Italisht)
KERKOHEN : Operator/e Trading Online (Italisht)

(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune **KERKOHEN**: -Operatore Ne pozicionin Agjent FTD/ Retention. -Ofrojmë: Paga shume te miramujore bazë duke filluar nga (400euro Neto). -Bonuse : Ditore, Javore, Mujor...
KERKOHET PARUKIERE DHE ESTETISTE THONJSH
(TIRANE, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkohen puntore me eksperience. 0696679730
Dhurimi i pasurisë sime me vlerë 5,000,000 euro
Dhurimi i pasurisë sime me vlerë 5,000,000 euro

(TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Përshëndetje Emri im është Veuve Nasasi Eloné Unë jam duke vuajtur nga kanceri i fytit, unënuk kam fëmijë. Kam ndërmend të bëj një dhurim të pronës sime, sepse...
Kerkoj Banakier/kamarier (ti beje te dyja) Femer ose Mashkull
(Tirane, TIRANA)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkoj Banakier/kamarier (ti beje te dyja) Femer ose Mashkull. mosha 20/30 vjec, me eksperiencepune. Paga 27000 lek te reja. Orari 07 me 19. lokali ndodhet te insituti i higj...
Kerkojm kujdestare per Femij urgjentisht
(Zvicer , Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Pershendetje Jemi nje familje nga Tetova jetojm ne Bern Zvicer lemi nevoj per nje kujdestare qe kanjohuri per kujdsjen e femijeve. Ju luten na lajmroni per me shum info.viber ...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gjakove , Gjakove)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Administrim Biznesi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Dardana , Dardana)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Finance Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Dardana , Dardana)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Suhareke , Suhareke)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kerkoj pune ne zvicer apo gjermani
(Gjilan, Gjilan)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune KERKOJ PUNE NE ZVICER APO GJERMANI JAM 26 VJEQ NGA GJILANI
Kompania Dida Petrol ofron pune: Ndihmese Kuzhiniere,Banakiere,Kamarier,Sanitare,Mekanik-Xhenerik
(L.14 Shkozet/ Durres, Durres)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune *** Kompania Dida Petrol SH.P.K. (Shkozet/Durres) ---------------------------------------- *** Ofron vende pune: -NdihmesKuzhiniere (femer) -Banakiere (feme...
Kerkojm babysitter per 2 thmi ne zvicer
(Zvicer after Zürich , Zvicer)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj babysitter per 2 thmi djali I madh 4 vjecar djali Vogel 2 vjecar. Kerkoj prej dates März.2018. Per informata kontaktoni ne nr 0041762025842.ne WhatsApp dhe Viber Persh...
Kerkojm pune
(Bih, Te gjitha qytetet)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Pershendetje Jam nje femer me orixhin nga Kosova kam dukumenta per leje qendrimi tre mujor dhekerkoj qe te punesohem ne Zvicerr apo Gjermani Ju lutem te gjithe ata qe kan...
Kerkoj pune si babysitter .
(shqiperi .. vlore , Gjermani)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado Kerkoj pune si babysitter .. kam punuar edukatore prej 20 vjetesh . jam 40 vjece . per arsyefinanciare jam e gatshme te punoj jasht vendit tim .. faleminderit
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Suhareke , Suhareke)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Finance Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Pogradec , Pogradec)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Administrim Biznesi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Istog (Burimi), Istog (Burimi))  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gramsh , Gramsh)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Lipjan , Lipjan)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Mjekesi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale