|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 19 Prill, 2014 KOSOVA
 
Dërgo një lajmërim
KOSOVA / Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kerkoj Pune,Oferta Pune
Kërko
 
  Emërtimi
Perkthyes i certifikuar gjyqesor nga gjuha shqipe-angleze dhe anasjelltas
(Gjilan, Gjilan)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Perkthyes Ofroj perkthime profesionale gjyqesore (dhe te tjera) nga gjuha shqipe ne ate angleze dheanasjelltas. Perkthimet kryhen me perpikmeri dhe professionalizem te larte. Per me shu...
kerkoj pune si menagjer,kamarjer,,,,,,,
(peje, Peje)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune pershendetje jam nga peja jam familjar dhe kerkj pune mbi 22 vite punoj si menagjer, asistentadministrativ, agjent tregtar, sektorist, kamarjer,shankist, ndihmes kuzhinjer et...
Kerkoje pune specialist duralumini
(Tirvne, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Kerkoje pune duralumin ne kompanite e ndryshme Kosovare. Jam 30 vjec dhe kam 11 vjet eksperiencepune ne kete fushe. Jetoje ne Tirane por jam i interesuar te zhvendosem ne Koso...
Travelagency vali
Travelagency vali

(prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Sherbime Agjensija turistike 'Travelagency vali' Meret me emigrim.punesim dhe mundesimin e studentve tecilet deshirojn te studiojn jasht vendit si ne vendet Amerik.Kanada.Australi...
kerkoj pune
(jasht vendit, Peje)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Kerkoj pune jasht vendit si banakier ose kamarier kam provoj 8vite andaj te interesuarkotaktkoni Permes email. visi_arta@hotmail.com ...
perkthyes gjyqesor
(prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Perkthyes perkthyes gjyqesor per gjuhet shqip, turqisht, serbist, kroatisht dhe anasjelltas. pervoj puneshume vjeqare me qmime te volitshme BALKANTER - zyra gjindet perball ambasade...
Kërkojm Call agent per call center zvicrane per te telefunuar ne telekomunikacion per termiswisslea
Kërkojm Call agent per call center zvicrane per te telefunuar ne telekomunikacion per termiswisslea

(prizren, Prizren)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kërkojm Call agent per call center zvicrane per te telefunuar ne telekomunikacion per termine Roga baz 250+bonus orari punes 8,30 deri ne 16,30 SHtunen dhe te diellen ...
kerkoj njee babysitterin per vajzen time 2 vjeqare. per 3 muaj. rrezarta
(zvicer, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune kerkoj njee babysitterin per vajzen time 2 vjeqare. per 3 muaj.. pagesa 400 fr nmujt.mbi moshen 35.deri 55 vjet. mund tme kontaktohni ne nr 076 330 61 41
loena
(zvicer, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune kerkoj nje babysitterin per vajzen time 2 vjeqare..pages 400 fr.. ju lutem vetem ato qe kan vizenshengene. asht nga maqedonia apo shqiperia nuk prish pun. bmi moshen 35 deri 5...
artizana
(zvicer, Decani)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado kerkoj nje babysiterin per vajzen time 2 vjeqare.. jetojne zvicer.. per gjdo muj 400.fr.. mund dekontakohni ne nr.0763306141
Kerkoj pune - Kontabilist
Kerkoj pune - Kontabilist

(Prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Bëjmë udhëheqjen e librave të kontabilitetit për biznese të vogla dhe tëmëdha, përgatitjen e pasqyrave financiare, plotësimin e formularëve të të gijtha llojev...
KERKOJ NJË BODYGUARD
(Prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkoj nje bodyguard, apo diqka me shume se kjo ,(kur te bisedojm do ta shpjegoi...). Oferta eshteshume serioze dhe diskrete. Per informata me te hollesishme ju lutem me kont...
Masazhere
(Prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Se shpejti do te hapet qendra per masazhe me profesionale dhe me standarde Evropiane ne Bregun eDiellit, perballe qendres Tregtare ne Prishtine. Kerkojme sa per fillim 5 masa...
OFROJM SHERBIM PER MIREMBAJTJE TE KOMPLEKSEVE BANESORE
OFROJM SHERBIM PER MIREMBAJTJE TE KOMPLEKSEVE BANESORE

(PRISHTIN, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune N.SH.H2O SUPER OFERTE OFROJM SUPER OFERTE PER KOMPLEKEBANESORE 1.PASTRIMI IMBRENDESHUM 1.1.KORIDORI - SHKALLETE TRE HERE NE JAVE 1.2.PODRUMI 1....
Perkthime gjyqesore GJERMANISHT , ANGLISHT, SHQIP
(Ulpiane pRISHTINE, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Perkthyes BEJME PERKTHIME GJYQESORE NGA GJERMANISHT, ANGLISHT ,SHQIP NDERSA FRENGJISHT BEJMEPERKTHIME JO GJYQESORE NA GJENI TE RREHI NE PRISHTINE , MBRAPA HOTEL BACI 04...
Kurse GJERMANISHT , ANGLISHT , FRENGJISHT
Kurse GJERMANISHT , ANGLISHT , FRENGJISHT

(Ulpiane, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Arsim dhe Trajnim Ne kolegjin JUVI JU mund te mesoni gjuhet e huaja permes metodave me te reja te mesimdhenies dhene nje ambiente te kendshem te shkolles sone . Ligjerojne vetem mesimdhenes...
bardhi
bardhi

(prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune shes banesen ne arberi ne dragodan te Raiffeisenbank banesa i ka 58mk e ka sallonin banjon dhomen egjumit ballkanin edhe shpaizin banesa i ka te gjitha dokumentat ne rregullt ...
CallAgent
(Fushe kosove, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkojm Punetor/e per CallAGENT ne CallCenter EliteCALL . Thirrjet do te behen per sigurimeshendetsore ne Zvicerr/Krankenversicherung . Pagesë fikse , provizione në var...
ofert per mirembajtjen e komplekseve banesore
(prishtin, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Ofert ofert kerkojm komlekse banesore permiremjtjen e higjenes mbrenda dhe jashte objektitmirembajtja do te behet 3 here ne jave kridori me shkalle ndersa podrumi garazhat do...
Italisht-Shqip-Italisht
(prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Perkthyes Perkthyese Gjyqesore e Gjuhes Italiane ofron sherbime te shpejta dhe te sakta te perkthimeve neItalisht-Shqip-Italisht . Mos humbi kohe te na kontaktoni ne oraret 08 - 20:00 ...
Kurse gjuhesh GJERMANISHT , ANGLISHT , FRENGJISHT
(Ulpiane, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Ne shkollen e gjuheve Juvi ju mund ti mesoni gjuhet e huaja permes metodave me te avancuara dhe dote arrini suksesin qe deshironi. Kurse te rregullta , grupore dhe indivi...
OKAZION,Shiten 2 banesa 77m2, 1+1+ballkon, 50000EUR
OKAZION,Shiten 2 banesa 77m2, 1+1+ballkon, 50000EUR

(Durres, Mali Robit, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune **Shiten 2 banesa tek Mali Robit, ne nje kompleks te gjelberuar pallatesh, afer rruges nacionaleedhe 200 metra nga deti.(tek hotel Onufri).Njera banes esht ne kat te tret, e t...
AGJENCIONI HOME-VIP-JU PREZANTON 56 TROJET NE  QYTETIN E PEJES E RRETHIN
AGJENCIONI HOME-VIP-JU PREZANTON 56 TROJET NE QYTETIN E PEJES E RRETHIN

(PEJ, Peje)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME -V.I.P-a ...... ju perzanton PLLACAT -TOKA- SHTEPIJAT - BANESAT NEPEJ E RRETHIN .. ky AGJENCION ESHT I THEMELUR QYSH NE VITET E PAS LUFTES J...
AGJENCIONI HOME-VIP-JU PREZANTON 56 TROJET NE  QYTETIN E PEJES E RRETHIN
AGJENCIONI HOME-VIP-JU PREZANTON 56 TROJET NE QYTETIN E PEJES E RRETHIN

(PEJ, Peje)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME -V.I.P-a ...... ju perzanton PLLACAT -TOKA- SHTEPIJAT - BANESAT NEPEJ E RRETHIN .. ky AGJENCION ESHT I THEMELUR QYSH NE VITET E PAS LUFTES J...
Call Agent
(Prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune PRO-CALL Prishtine PRO-CALL sucht (20) Qualifizierte Agenten-in fuer UMFRAGE Produkt die fliesenddeutsch sprechen. ALTER: AB 18 JAHRE Sie ERWARTET 1.Profisioneles Managm...
Fund Raising
(Prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkohet nje mashkull/femer qe flet anglishten rrjedhshem,pa gabime Wanted perfect englishspeaker for more info email us
masazher profesional 045 689 605
masazher profesional 045 689 605

(prishtina , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune masazheri relax, antistres , anti celulit 15 ewro Bekimi 045689605 thirni kur doni , vij tek Ju apo dikund ?
Apliko për Migrim për në Kanada-pa pagesë
Apliko për Migrim për në Kanada-pa pagesë

(PRIZREN, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Të ndëruar klient/e tani pranë Agjencionit “PROMOKOS“ mund të aplikoni pa pagesë përpunësim sezonalë në Kanada,për të aplikuar ju duni te vini në zyrë pran ...
kerkoj nje perkthyse e gjuhes turke
(prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune ne kompania minerals grup kerkojmi nje perkthyse ne turqisht shqip kontaktiarmendi_hyseni@hotmail.com
KURSE GJERMANISHT,ANGLISHT,FRENGJISHT
KURSE GJERMANISHT,ANGLISHT,FRENGJISHT

(PRISHTINE, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune SHkolla JUVI ofron kurse gjuhesh kualitative nga nivelet fillestare deri te ato me teavancuara ANGLISHT per femije dhe te rritur, bashkim familjare GJERMANISHT per st...
Kurse te gjuhes angleze ne Kosove
(Lipjan, Kosova, Lipjan)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Arsim dhe Trajnim Ofrojme kurse te gjuhes angleze ne Kosove. [Kurse te gjuhes angleze ne kosove ][1] [1]:http://www.mesojanglisht.com/Pages/Kurs_Anglisht_Kosove.aspx
Të gjithë ju nxënës apo studentë që jeni në...
Të gjithë ju nxënës apo studentë që jeni në...

(Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Të gjithë ju nxënës apo studentë që jeni në kërkim të një pune pa ju shkëputur ngamësimet tuaja apo koha juaj e lirë, Student Club Card ju ofron mundësinë të p...
Punë si koordinatorë pranë Student Club Card
Punë si koordinatorë pranë Student Club Card

(Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Të gjithë ju nxënës apo studentë që jeni në kërkim të një pune pa ju shkëputur ngamësimet tuaja apo koha juaj e lirë, Student Club Card ju ofron mundësinë të p...
Të gjithë ju nxënës apo studentë që jeni në...
Të gjithë ju nxënës apo studentë që jeni në...

(Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Të gjithë ju nxënës apo studentë që jeni në kërkim të një pune pa ju shkëputur ngamësimet tuaja apo koha juaj e lirë, Student Club Card ju ofron mundësinë të p...
Ofrojm punesim - Data Analyst
(Prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kompania Code-X Sh.P.K eshte kompani Kosovaro-Amerikane e bazuar ne Prishtine qe ka filluarveprimtarine e vet ne vitin 2011. Aktiviteti kryesor i kompanis sone eshte perpunimi...
kerkoj pun
(Prishtin, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune kerkoj pun jam ne fakultet, posedoj lejen e kerrit kategoria B,
Kuzhinjer fast food
(prishtin, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Jam kuzhinjer me provoi 16 vjeqare Fast food
KURSE GJERMANISHT ,Anglisht FRENGJISHT=-PER BASHKIM FAMILJARE
KURSE GJERMANISHT ,Anglisht FRENGJISHT=-PER BASHKIM FAMILJARE

(prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune kURSE GJuhesh GJERMANISHT per doktore ,inxhinjere ,studente dhe per BASHKIM FAMILJARE neGjermani e Austri ushtrojme testet e ambasades dhe ju kaloni provimin me heren...
shesim kaqa kush eshte i interesum
(peje, Peje)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune shesim kaqa kush eshte i interesum i mbIedhim te fresketa ne kodra dhe maIe ju mirepres
kerkoj pune 24 vjet pervoj pune
(peje- uIqin, Peje)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune pershendetje jam kujta nga peja kerkoj pune ne keto drejtime si menaxher, asistent administrativ,administrim biznes, agjent tregtar, kompjutera, kamarjer,barmen, ndihmes kuz...
KERKOJME DJEM DHE VAJZA PER KAMRJERE DHE HOSTESS NE KATAR
KERKOJME DJEM DHE VAJZA PER KAMRJERE DHE HOSTESS NE KATAR

(Katar, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune AEME Agency vjen me nje nga oferat me te mira per ne Katar per poziata e meposhteme: 1.Kamarjere(meshkuj dhe femra) 2.Hostess ( femra) Rroga mujore 700$ + te gjitha shpenzi...
KAMARIERE ne Dubai. Rroga deri ne 770$/muaj plus bakshishe!
KAMARIERE ne Dubai. Rroga deri ne 770$/muaj plus bakshishe!

(Lindje e Mesme, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune **Europe Agency** KAMARIERE (M/F) ne Dubai. VENDODHJA: Dubai KOHEZGJATJA: Kontrate 2vjecare. POZICIONI: Kamariere (femer) MOSHA: 20 - 35 vjec. ORARI: 9 o...
Shkolle e mesme e larte
(Prishtine / Prizren, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Kerkohen mesues per nje gjimaz te specializuar ne lendet: - matematike - gjuhe angleze -gjuhe italiane - gjuhe gjermane - gjuhe frenge - gjuhe shqipe - gjeograf...
Agjent Shitje/ Menagjer Shitje
(Prishtine , Mitrovice, Prizeren, Gjilan, Ferizaj, , Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Kompania Amerikane Rainbow ofron mundesi pune me orar te plote dhe orar jo te plote te punes,Rainbow ofron nje mundesi te madhe te karrieres per individet te cilet kerkojne nj...
perkthyes ne gjuhen frenge (traducteur dans la langue francaise)
(skenderaj, Mitrovice)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Perkthyes kerkoj pun si perkthyes ne gjuhen frenge, di te flas, shkruaj dhe lexoj kete gjuhe, pervoje 6muajshe ne france ( je cherche du travail comme traducteur dans la langue francais...
perkthyese shqip-serbisht dhe anasjelltas
( f .kosove, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Perkthyes kerkoj pun si perkthyese kam te perfunduar shkollen emesme flas dhe shkruaj shum mir te dy gjuhet kam perfunduar kursin per kompjute .
Sherbime perkthimi shqip-anglisht-shqip
(Prishtine, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Perkthyes Ofroj perkthime gjyqesore e jo gjyqesore ne shqip-anglisht-shqip. Jam me pervojë në përkthimegjyqësore (deftesa, diploma, certifikata, letra nga vizita mjekesore, etj.), j...
ZYRA PER PERKTHIME AULONA
(VUSHTRRI & ZONA INDUSTRIALE NE PRISHTINE, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Perkthyes Ofrojme perkthime ne gjuhet- Gjermane,Angleze,Italiane,Bullgare dhe Frenge Per me teper ju lutemite na kontaktoni: **Shpend Jashari** 045/278858 049/269251
kerkojme baskepunetor/e
(prishtine kosove, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune Ke nevoje per pune, zhvillim te shpejte dhe fitime te larta? Eja te te shetisim ne boten emrekullueshme te parfumeve! Kerkohen persona per te punuar nga shtepia. Shitje parf...
Kerkoj Pune (Si Perkthyse Gjuhes Frange e Gjuhes Shqipe). Di te flas Gjuhen Angleze
( Prishtine, Vushtrri, Mitrovice, Prishtine)  - Kerkoj Pune,Oferta Pune / Kerkoj Pune Kerkoj pune si Perkthyse Frangjisht-Shqip(Francais-Albanais). Di te flas Gjuhen Frange te lexoj teshkruj. Jame 23 Vjeqare jame njeri serjoz ne pune te interesurarit mundet q...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime,njoftime,shpallje të vogla ku ju mund të ofroni,promovoni shërbimet tuaja, ne vendosim reklamat tuaja , blini, shisni,publikoni një apartament për shitje ose me qira, etj. Faqja jonë merr çdo ditë më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj shfaqet. Vendosja e një lajmerimi,njoftimi,shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Oferta Pune (27)
    Kerkoj Pune (11)
    Kurse kompjuteri (0)
    Perkthyes (10)
    Finance (0)
    Banka (0)
    Inxhinieri (0)
    Sherbime (1)
    Mjekesi (0)
    Informatikë & IT (0)
    Marketing (0)
    Te ndryshme (0)
    Babysitter ,Dado (1)
Perreth botes, pertej lajmit! Gazeta,titujt shkurt shpejt. pertej lajmit! Eja në ALBtelecom!
Prishtine
Prizren
Decani
Gjakove
Peje
Ferizaj
Gjilan
Vitia
Skenderaj
Dardana
Istog (Burimi)
Kacanik
Lipjan
Mitrovice
Podujeva (Besiana)
Suhareke
Rahovec
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale