|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Mjete Lundrimi dhe Peshkimi / Anije të Tonazhit të vogël,mesëm dhe të madh
Anije të Tonazhit të vogël,mesëm dhe të madh
Anije të Tonazhit të vogël,mesëm dhe të madh
Kërko
  Emërtimi
Shitet Anije
Shitet Anije

(Kukes, Kukes) Gjatësia: 12 m Çmimi: 20.000 € Shitet nje anije ne gjendje shume te mire pune. Anija kakapacitet per 25 persona, eshte ne pune ne liqenin e Kukesit. Anija eshte e pajis...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale