|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 17 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Mjete Lundrimi dhe Peshkimi / Skaf
Skaf
Skaf
Kërko
  Emërtimi
Skaf , varke 4 metra
(Lezhe , Lezhe) Shes skafin 4 metra te gjate dhe 1.70 te gjere ...shitet per arsye mosperdorimi .
shitet skaf "Nireys" 460/motor yamaha, 2008
shitet skaf "Nireys" 460/motor yamaha, 2008

(Dhermi, Vlore) Shitet skaf i prodhimit gek 2008, Nireys me motor 50 hp iniacion 4 kohesh. Skafi eshte ne gjedjeshume te mire dhe gjendet ne Dhermi. eshte i omologuar kategoria C, me libreze ...
Shitet skaf "Ranieri Soverato 19" i vitit 2009.  8000 euro
Shitet skaf "Ranieri Soverato 19" i vitit 2009. 8000 euro

(Dhermi, Vlore) Shitet per te kaluar ne nje kategori superiore, Ranieri Soverato 19, pa motor, ne gjendje perfekte,me gjithe karel. Skafi eshte thuajse fare i pa perdorur, me veshje sedilesh ...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale