|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Mjete Lundrimi dhe Peshkimi
Mjete Lundrimi dhe Peshkimi
Mjete Lundrimi dhe Peshkimi
Kërko
 
  Emërtimi
Skaf , varke 4 metra
(Lezhe , Lezhe)  - Mjete Lundrimi dhe Peshkimi / Skaf Shes skafin 4 metra te gjate dhe 1.70 te gjere ...shitet per arsye mosperdorimi .
shitet skaf "Nireys" 460/motor yamaha, 2008
shitet skaf "Nireys" 460/motor yamaha, 2008

(Dhermi, Vlore)  - Mjete Lundrimi dhe Peshkimi / Skaf Shitet skaf i prodhimit gek 2008, Nireys me motor 50 hp iniacion 4 kohesh. Skafi eshte ne gjedjeshume te mire dhe gjendet ne Dhermi. eshte i omologuar kategoria C, me libreze ...
Shitet skaf "Ranieri Soverato 19" i vitit 2009.  8000 euro
Shitet skaf "Ranieri Soverato 19" i vitit 2009. 8000 euro

(Dhermi, Vlore)  - Mjete Lundrimi dhe Peshkimi / Skaf Shitet per te kaluar ne nje kategori superiore, Ranieri Soverato 19, pa motor, ne gjendje perfekte,me gjithe karel. Skafi eshte thuajse fare i pa perdorur, me veshje sedilesh ...
Ju doni një jetë më të mirë ?
Ju doni një jetë më të mirë ?

(TIRANA, TIRANA)  - Mjete Lundrimi dhe Peshkimi / Varka Ju doni një jetë më të mirë ? Vjen fatura dhe ju jeni duke luftuar për të bërëpërfundon të takohet? Ju doni më shumë para në mënyrë që të arrijë të buku...
Okazion: gomone 3.5 metra, me motor elektrik
(tirane, TIRANA)  - Mjete Lundrimi dhe Peshkimi / Gomone Shes gomone 3.5 metra me motor amerikan me bateri. Ne oferte perfshihen edhe karikues baterish, 1bateri rezerv, spiranca, lopata, 2 jelek shpetimi, pompa per fryrjen dhe Pai...
Shitet Anije
Shitet Anije

(Kukes, Kukes)  - Mjete Lundrimi dhe Peshkimi / Anije të Tonazhit të vogël,mesëm dhe të madh Gjatësia: 12 m Çmimi: 20.000 € Shitet nje anije ne gjendje shume te mire pune. Anija kakapacitet per 25 persona, eshte ne pune ne liqenin e Kukesit. Anija eshte e pajis...
Online Part time Workers needed Urgently for our Copy Paste workers
(Kavaje)  - Mjete Lundrimi dhe Peshkimi / Jet Ski Students, Housewives, Job Searchers & Retired people can join this without leaving your presentjob. Basic Computer Knowledge with Internet Connection is Enough to do this ...
shes piaxho
(tirane, TIRANA)  - Mjete Lundrimi dhe Peshkimi / Motor me Benzin shes piaxho si me vajator , ne gjendje te mire motorrike ngjyre i kyq sapo i lyer pa asnje problemme letra gomat i ka te reja me kapertona dhe komerdare disqet ja kam lyer t...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale