|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Produkte per femije / te tjera
te tjera
te tjera
Kërko
  Emërtimi
Pershendetje jam nga Gjirokastra,.
(Gjirokaster , Gjirokaster) Jam me pushime ne gjirokaster kam deshir te shoqerohem me ndo1 goc pa openime te bejem ca ditpushime bashk.kam qef ksamilin himaren kalen.nqs se keni ketu gusto me shkruani fl...
25 vjec,supermodel
25 vjec,supermodel

(Tirane, TIRANA) jam nje djal 25 vjec shum i pashem kerkoj goca per aventura sekrete,te me shkruajn vetem vajzat ebukra,ato te shemtuara mos ta marin mundimin kot :p
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale