|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Dhurata / Te ndryshme
Te ndryshme
Te ndryshme
Kërko
  Emërtimi
Tanni
Tanni

(Tirane , TIRANA) Dua nje lidhje vetem per qef me femra
SEKS DHE SEKRET
(SHQIPERI, Durres) JAM BABI 37 VJEC DESHIREJ NJE FEMER PER LIDHJE TE FORT DHE BESUESHMERIE SEKRETE DUA QE FEMRA TEKETE GJENDJE TE MIRE EKONOMIKE PASI TE ME NDIMOJE SADO PAK. TAKIMET TE JENE LA...
SEKS DHE SEKRET
(SHQIPERI, Durres) JAM BABI 37 VJEC DESHIREJ NJE FEMER PER LIDHJE TE FORT DHE BESUESHMERIE SEKRETE DUA QE FEMRA TEKETE GJENDJE TE MIRE EKONOMIKE PASI TE ME NDIMOJE SADO PAK. TAKIMET TE JENE LA...
SEKS DHE SEKRET
(SHQIPERI, Durres) JAM BABI 37 VJEC DESHIREJ NJE FEMER PER LIDHJE TE FORT DHE BESUESHMERIE SEKRETE DUA QE FEMRA TEKETE GJENDJE TE MIRE EKONOMIKE PASI TE ME NDIMOJE SADO PAK. TAKIMET TE JENE LA...
Kerkoj pune
(Albania , Zvicer) Kerkoj pune ne zvicer jam 27 vjec flas anglshit Kam patent clasit B Jam I gatshem per cfardollojpune Faleminderit nese me kontaktoni
Knaqesi te pa harruar
(Gjakova, Gjakove) Femrat qe kerkojn knaqesi te lajmerohen nuk ka rendesi mosa nga 20 deri 55 vjeqare
Kërkoj vajzë
(Tiranë, TIRANA) Unë jetoj n tr. Kërkoj nj vajzë për t kaluar çaste t bukura bashk. T jetë jo m e madhe se 25vjeç.
Ofroj pun
(Tiran, TIRANA) Ofroj pun jo me rrog fikse me perqindie sa ore te jet e lir e pershtatsheme per femra
Sex per nje dit
(Kosov, Durres) Do jem pas 3 dite ne durres , te gjitha ato qe dojn te kemi nje takim per seks le te me Dergojnnumrin e telefonit ne modul
kerkoj pun
kerkoj pun

(tirane, TIRANA) kerkoj pune jashte shqiperise kudo ne europ cfardo lloj pune nuk esht prob jam 21 vjec
Serioz
(Tirane , TIRANA) Jemi cift m24 f23 sexy, kerkojme nje mashkull bi dhe serioz! !!
urgjente .
(Durres, Durres) Salloni i nuserise Lusi Wedding zgjeron aktivitetin e tij per kete arsye nevojiten punetore - Dyshitese ne sektorin e fustaneve te nuserise . - Te interesuarat duhet te k...
Piktura origjinale me bojra vaji!
Piktura origjinale me bojra vaji!

(TIRANA) https://www.facebook.com/Piktura-Origjinale-Me-Bojra-Vaji-1418395668187504/?fref=ts
Piktura Origjinale
Piktura Origjinale

(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale vaji 40x100 cm; 90 €
Piktura Origjinale
Piktura Origjinale

(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale vaji, 62x38 cm, 60 €
Piktura Origjinale
Piktura Origjinale

(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale vaji, 50x60 cm, 90 €
Piktura Origjinale
Piktura Origjinale

(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale vaji, 38x38 cm, 45 €
Piktura Origjinale
Piktura Origjinale

(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale vaji, 50x60 cm, 60 €
Piktura Origjinale
Piktura Origjinale

(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale vaji, 80x60 cm, 200 €
Piktura Origjinale
(Tiranë, TIRANA) Pikturë origjinale vaji, 80x60 cm, 200 €
Penisa ARTIFICIAL
(Kosove, Prishtine) Juve femrave qe keni nevoj per penisa artificial ju lutem shkruani ne emial porosin do e merrni nemenyre diskrete JU betohem dhe ju garantoj vetem ne doren tuaj: porosin e be...
cuni nga lezha kerkoi goca per qef. me pages.
(lezhe, Lezhe) jam nje cun 28 vjec fizik sportiv e shum i mbaitur. kam ardh nga italia kerkoi tnjoh nje dashnorenga 18-40vj edhe me $. me kontaktoni.
Ofrojme avokat per ceshtje penale, civile, familjare, si dhe ceshtje te tjera gjyqesore
(Tirane, TIRANA) Studio Ligjore ofron avokat ne ceshtje penale, civile, familjare, si dhe ceshtje te tjera gjyqesoreper te cilat kerkohet perfaqesimi me avokat. Studio jone ofron avokat duk...
Kerkoj nje vajze per qellime serioze
(Milano, Itali) Pershendetje, po kerkoj nje vajze te moshes 21 deri ne 30 vjece per lidhje serioze.
Nënkategoritë:
    8 Marsi
    Ditelindje
    Vitin e ri
    Per femije
    Te ndryshme

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale