|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Dhurata / Per femije
Per femije
Per femije
Kërko
  Emërtimi
Kujdestare per femij
(Zvicer) Prsh jam nga Maqedonija dhe jetoj ne zurich dhe gerkoj kujestare per vajzen time 5 vjeqare perkontaktin ju lutem ne nr .0041794862154
Kerkoj puntore kujdestare e femijeve
(Zvicerr kantoni VS, Zvicer) Pershendetje kena nevoj per nje puntore se mundet me ardh ne zvicerr me u kujdes per dy femijet e mi6 vjet e 4 vjet duhet per daten 24.mars 2018 ish kan mir mos me qen personi...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
(Kumanove, Zvicer) Pershendetje !! Jame 28 vjeqare nga Maqedonia. Jame me mbules. Jame duke kerkuar vetem gjateVikendit Pune ( perkujdesje per Femij apo per Pastrim ) !! #Nga data 1 shta...
Nënkategoritë:
    8 Marsi
    Ditelindje
    Vitin e ri
    Per femije
    Te ndryshme

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale