|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sport / Palestra
Palestra
Palestra
Kërko
  Emërtimi
SHITET BICIKLETE FINTESS-I
SHITET BICIKLETE FINTESS-I

(Tirane, Rruga Ali Demi, TIRANA) **Shitet biciklete fintess-i ne gjendje shume te mire per arsye mos perdorimi. E pershtatshme edheper ambjente te vogla. Ekonomike dhe me 12 programe stervitjeje. E markes Ham...
Paisje palestre
Paisje palestre

(Elbasan , Elbasan) Shesim paisje te perdorura profesionale per palestra. Kemi vegla te perdorura force si dhe paisjekardio ,pista vrapimi, bike, orbitreka, step etj. Palestra komplet dhe paisje...
Oferte pranverore zumba fitnes 3000 leke abonim mujor
(blv.gjergj fishta prane drejtorise se policise Tir, TIRANA) Perfitoni nga kjo oferte pranverore. Tirana Aerobi Zumba Fitnes ju fton te merrni pjese ne klasate meposhteme: Te Hene 17.15-18.15 Te Marte 19.00-20.00 Te Merkure ...
Nënkategoritë:
    Basketboll
    Bilardo
    Bowling
    Peshkim
    Tenis
    Trajner
    Palestra
    Te ndryshme

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale