|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sport
Sport
Sport
Kërko
 
  Emërtimi
Du njohje te reja
(Gjermani, TIRANA)  - Sport / Te ndryshme Dua te njifem me vajza te reja ,se dua te kaloj bukur,une jetoj ne gjermani dhe vij shpesh neshqiperi dhe dua vajza te kaloj kohen sa here qe te vij dhe dua qe te bejm qef me ...
SHITET BICIKLETE FINTESS-I
SHITET BICIKLETE FINTESS-I

(Tirane, Rruga Ali Demi, TIRANA)  - Sport / Palestra **Shitet biciklete fintess-i ne gjendje shume te mire per arsye mos perdorimi. E pershtatshme edheper ambjente te vogla. Ekonomike dhe me 12 programe stervitjeje. E markes Ham...
Kerkoi nje vajze 21 vjece per shoqeri
(Tiran, TIRANA)  - Sport / Te ndryshme Goce per shoqeri Me kontakto 0682023555 Vetem femrat Whatsup Viber
Paisje palestre
Paisje palestre

(Elbasan , Elbasan)  - Sport / Palestra Shesim paisje te perdorura profesionale per palestra. Kemi vegla te perdorura force si dhe paisjekardio ,pista vrapimi, bike, orbitreka, step etj. Palestra komplet dhe paisje...
kerkoj grua per sex
(shqiperi, Peshkopi)  - Sport / Te ndryshme Jam 26 vjec kerkoj grua per sex dhe te jet shum sekret 0686747004
3 bileta France - Shqiperi 80 EURO
3 bileta France - Shqiperi 80 EURO

(Durres, Durres)  - Sport / Te ndryshme 3 bileta France - Shqiperi ne Marseje me 15 qershor, ora 21:00. Kategoria 3 80 EURO secila.
Shiten 80 Bileta per Ndeshjen Rumani- Shqiperi
Shiten 80 Bileta per Ndeshjen Rumani- Shqiperi

(Tirane, TIRANA)  - Sport / Kalçeto, Futboll Shiten Bileta te Kategorise se Pare per ndeshjen Rumani-Shqiperi qe do lunet ne date 19 qershor, ora21:00 ne Stadiumin e Lionit te Frances. Sasia: 80 cope te disponueshme Kate...
Mesues Piano
(Tirane, TIRANA)  - Sport / Te ndryshme Kurse fillestare solfezhi dhe Piano per femije dhe te rritur !
Ju doni një jetë më të mirë ?
Ju doni një jetë më të mirë ?

(TIRANA, TIRANA)  - Sport / Kalçeto, Futboll Ju doni një jetë më të mirë ? Vjen fatura dhe ju jeni duke luftuar për të bërëpërfundon të takohet? Ju doni më shumë para në mënyrë që të arrijë të buku...
LABIRINTE,TRAMBOLINA,KENDE PER FEMIJE,LODRA
LABIRINTE,TRAMBOLINA,KENDE PER FEMIJE,LODRA

(Shkup, Maqedoni, Gjilan)  - Sport / Te ndryshme MSA Company-SHKUPM, nga Maqedonia prodhon lojëra me cilësi të lartë dhe me kualitet të sigurtënga më të ndryshmet, si kënde për fëmijë dhe cdo gjë që nevojitet p...
Councilor Charisse Abalos graced the Symposium on Leadership for Young Women and Men
Councilor Charisse Abalos graced the Symposium on Leadership for Young Women and Men

(3F BOC Building, City Hall Compound, Maysilo Circl, Korce)  - Sport / Trajner Councilor Charisse Abalos graced the Symposium on Leadership for Young Women and Men in All Walks ofLife” as one of the event’s resource speakers held on March 30 at the R...
Oferte pranverore zumba fitnes 3000 leke abonim mujor
(blv.gjergj fishta prane drejtorise se policise Tir, TIRANA)  - Sport / Palestra Perfitoni nga kjo oferte pranverore. Tirana Aerobi Zumba Fitnes ju fton te merrni pjese ne klasate meposhteme: Te Hene 17.15-18.15 Te Marte 19.00-20.00 Te Merkure ...
best computer education franchisee for computer training institute
best computer education franchisee for computer training institute

(Fier)  - Sport / Tenis Indian computer and technical education board is an autonomous examination certification body. Theideology of Indian computer and technical education board is giving knowledge...
parashikime ne futboll
(elbasan, Elbasan)  - Sport / Te ndryshme Mund te vizitoni web-in tone per me shum http://dany-predict.blogspot.com/
Nënkategoritë:
    Basketboll
    Bilardo
    Bowling
    Peshkim
    Tenis
    Trajner
    Palestra
    Te ndryshme

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale