|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 24 Mars, 2017 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Zyra
Zyra
Zyra
Kërko
  Emërtimi
Ambjent komercial Open space me dy zyra te mbyllura i modelueshem
Ambjent komercial Open space me dy zyra te mbyllura i modelueshem

(Perballe shkolles Petro Nini) 200M2 sip te perbashketa,174 m2 brenda.Vizibilitet maksimal dhe hyrja nga rruga kryesore SamiFrasheri. kati 1 teknik. Sitem ngrohje ftoje te integruar,dy banja dy zyra te mb...
JEPET ME QERA
JEPET ME QERA

(RRUGA E KAVAJES) Jepet me qera duplex 150m2, tek pallati mbi Raiffassen Bank, Kt.V. I pershtatshem per zyra50000lek/muaj
Shitet/Jepet me Qera ambient i pershtatshem per zyra/palester/kend lojrash etj.
Shitet/Jepet me Qera ambient i pershtatshem per zyra/palester/kend lojrash etj.

(Profarma, Tirane) **Ambienti eshte i pershtatshem per zyra. ka siperfaqe 121 metra katrore. Ndodhet ne katin e dyte tenje objekti teper luksoz ‘PROFARMA’.**
Zyre 1+1 me Qera , ne Pallat te Ri - Zogu i zi , 350 Euro
Zyre 1+1 me Qera , ne Pallat te Ri - Zogu i zi , 350 Euro

(Tirane) Zyre 1+1 me Qera , ne Pallat te Ri - Zogu i zi , 350 Euro Japim me Qera Apartament 1+1 per Zyre , Kati IV me 2 Ashensore , Pallat i Ri , ngjitur me Pallatin e Sporteve , m...
Zyra me qira tek Kodra e Diellit
(Tirane) Cfare eshte Kodra e Diellit? Rezidenca “Kodra e Diellit” eshte nje nderthurje perfekteapartamentesh, vilash, sherbimesh dhe facilitetesh. Eshte nje komunitetet I vetembaj...
Komuna e Parisit , Apartament 120 m2 me Qera , per Biznes - Zyre -. Klinike etj
(Tirane - Komuna e Parisit - Kompleksi Kika) Komuna e Parisit , Apartament 120 m2 me Qera , per Biznes - Zyre -. Klinike etj Rruga MedarShtylla , tek Kompleksi Kika , Apartament me Qera , Kati I mbi dyqane. Perb...
BLV.  GJERGJ FISHTA, TEK GJYKATA, APARTAMENT 3+1 ME QERA, PER BIZNES , ZYRA , ETJ. , 147 M2 , 450 E.
BLV. GJERGJ FISHTA, TEK GJYKATA, APARTAMENT 3+1 ME QERA, PER BIZNES , ZYRA , ETJ. , 147 M2 , 450 E.

(Tirane) BLV. GJERGJ FISHTA, TEK GJYKATA, APARTAMENT 3+1 ME QERA, PER BIZNES , ZYRA , ETJ. , 147 M2 , 450EURO Tek Gjykata e Shkalles se pare, Afer Trendafili i Bardhe , Apartament ...
Kompleksi Dinamo , Apartament 300 m2 me Qera , per Banim ose Biznes
Kompleksi Dinamo , Apartament 300 m2 me Qera , per Banim ose Biznes

(Tirane Rruga Liman Kaba) Rruga Liman Kaba , Japim me Qera Apartament 3+1 , 300 m2 , Dublex . Kati I - Soxhorno e madheopen space + Tualet , Kati II – 3 Dhoma 2 Tualete Ballkon . Bosh , i pam...
Tirane Ambjent Biznesi 120 m2 me Qera afer Bllokut dhe Gardes, 500 Euro
Tirane Ambjent Biznesi 120 m2 me Qera afer Bllokut dhe Gardes, 500 Euro

(Tirane - Zona e Bllokut - Rruga Ibrahim Rugova) Tirane Ambjent Biznesi 120 m2 me Qera afer Bllokut dhe Gardes, 500 Euro Japim me Qera per BiznesApartament 120 m2 , Kati VI ne pallat me Ashensor ne Rr. Perlat Rexhepi / Ib...
Ambjent Biznesi 130 m2 me Qera ne Bllok , perballe Lollipop Club, 750 Euro
Ambjent Biznesi 130 m2 me Qera ne Bllok , perballe Lollipop Club, 750 Euro

(Tirane - Zona e Bllokut - Rruga Pjeter Bogdani) Ambjent Biznesi 130 m2 me Qera ne Bllok , perballe Lollipop Club, 750 Euro Rruga Pjeter Bogdani,Kati II, 4 Ambjente, 2 tualete, 130 m2. Apartamenti eshte ne pallat me ...
Shkolla e Baletit , Apartament 2+1 me Qera , 130 m2
Shkolla e Baletit , Apartament 2+1 me Qera , 130 m2

(Tirane Shkolla e Baletit) Shkolla e Baletit , Apartament 2+1 me Qera , 130 m2 Ne fillim te Rruges Petro Nini Luarasi , 30 mnga Shkolla e Baletit dhe Bulevardi Gjergj Fishta , japim me Qera Apartame...
Zona e Bllokut , Dyqan / Zyre me Qera , 260 m2 , 2.200 Euro
Zona e Bllokut , Dyqan / Zyre me Qera , 260 m2 , 2.200 Euro

(Tirane - Zona e Bllokut - Rruga Ismail Qemali ) Zona e Bllokut , Dyqan / Zyre me Qera , 260 m2 , 2.200 Euro Rruga Ismail Qemali , afer HotelGrand , ne Rruge kryesore , Japim me Qera Ambjent Biznesi (Dyqan / Zyre / Klin...
Tirane Ambjent Biznesi 120 m2 me Qera afer Bllokut dhe Gardes, 500 Euro
Tirane Ambjent Biznesi 120 m2 me Qera afer Bllokut dhe Gardes, 500 Euro

(Rirane - Qender) Tirane Ambjent Biznesi 120 m2 me Qera afer Bllokut dhe Gardes, 500 Euro Japim me Qera per BiznesApartament 120 m2 , Kati VI ne pallat me Ashensor ne Rr. Perlat Rexhepi , Af...
Zyre 130 m2 me Qera ne Bllok ,  3+1 , perballe Lollipop , 800 Euro
Zyre 130 m2 me Qera ne Bllok , 3+1 , perballe Lollipop , 800 Euro

(Tirane , Zona e Bllokut) Zyre 130 m2 me Qera ne Bllok , 3+1 , perballe Lollipop , 800 Euro Kati II , 3 Dhoma , depo , 2tualete , 130 m3 Qeraja , 800 Euro ne Muaj, e diskutueshme . Tel. 069 7...
Jap me qera ambjent 80 m2
Jap me qera ambjent 80 m2

(Rr.Myslym Shyri 20 m mbi Adidasin) Jap me qera ambjent 80m2.E pajisur me kondicioner,aspirator,banjo.E pershtatshme perzyra,klinika,qender estetike,call center,lokal etj. Cmimi 500 euro i diskutueshem. nr tel...
JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRE
JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRE

(Rruga Xhanfize Keko, objekti 'PROFARMA') Ambienti eshte i pershtatshem per zyra. Siperfaqja totale eshte 121 metra katrore. Ndodhet ne katine dyte te objektit.Per cdo gje mos hezitoni te kontaktoni.
RR. “ISMAIL QEMALI”, PERBALLE PICERI ERA, Ambjent Biznesi me Qera 3+1, 156m2
RR. “ISMAIL QEMALI”, PERBALLE PICERI ERA, Ambjent Biznesi me Qera 3+1, 156m2

RR. “ISMAIL QEMALI”, PERBALLE PICERI ERA, Ambjent Biznesi me Qera 3+1, 156m2, e mobiluar perZyre, kati III. Ambiente bashkohore, shtuar me parket, kondicioner, 800 Euro ...
Ambjent Modern me Qera per Biznes , 153 m2 , Rruga Hoxha Tahsim
Ambjent Modern me Qera per Biznes , 153 m2 , Rruga Hoxha Tahsim

(Tirane) Ambjent Modern me Qera per Biznes , 153 m2 , Rruga Hoxha Tahsim 50 m Ne Fillim te Rruges HoxhaTahsim , afer Pazarit te Ri Japim me Qera Zyre 153 m2 , ne Pallat te Ri Hyrj...
Tirane, shes aktivitet call  Kati 1, 105 m²  ,
Tirane, shes aktivitet call Kati 1, 105 m² ,

(RR SPIRO MOISIU PRANE GJIMNAZIT ISMAIL QEMALI) **SHITET AKTIVITET CALL CENTER I KOMPLETUAR, ME 20 POSTE PUNE, KOMPJUTERAT E PROGRAMUAR NE VICIDIAL,ZYRE PER TRAJNIME DHE MBLEDHJE. QERAJA E AMBJENTIT 105 M2 ESHTE SHUME E LEV...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale