|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 29 Mars, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Zyra
Zyra
Zyra
Kërko
  Emërtimi
Ambient sherbimi/zyra me qera
Ambient sherbimi/zyra me qera

(Piace, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qera nje ambient per zyra me adrese ne Piace, ne katin e III-te te njegodine, ambienti ka nje siperfaqe prej 110m² te ndare ne 4 dhoma. Ambienti e...
Ambient per zyra me qera ne Shkoder!
Ambient per zyra me qera ne Shkoder!

(Bulevardi Skenderbeu, te kinema Millennium, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qera nje ambient per zyra me adrese te Bulevardi Skenderbeu, mbas KinemaMillennium. Ambienti ka nje siperfaqe prej 70 m², ndodhet ne katin e dyte te ...
Ambjent komercial Open space me dy zyra te mbyllura i modelueshem
Ambjent komercial Open space me dy zyra te mbyllura i modelueshem

(Perballe shkolles Petro Nini, TIRANA) 200M2 sip te perbashketa,174 m2 brenda.Vizibilitet maksimal dhe hyrja nga rruga kryesore SamiFrasheri. kati 1 teknik. Sitem ngrohje ftoje te integruar,dy banja dy zyra te mb...
Ambient sherbimi/zyra me qera!
(Rruga Kole Idromeno,pedonale,Shkoder, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qera një ambient me adresë te pedonalja Kolë Idromeno, sipër bankësIntesa Sanpaolo, ky ambient zë një sipërfaqe totale prej 87 m² dhe ndodhet...
JEPET ME QERA
JEPET ME QERA

(RRUGA E KAVAJES, TIRANA) Jepet me qera duplex 150m2, tek pallati mbi Raiffassen Bank, Kt.V. I pershtatshem per zyra50000lek/muaj
Shitet/Jepet me Qera ambient i pershtatshem per zyra/palester/kend lojrash etj.
Shitet/Jepet me Qera ambient i pershtatshem per zyra/palester/kend lojrash etj.

(Profarma, Tirane, TIRANA) **Ambienti eshte i pershtatshem per zyra. ka siperfaqe 121 metra katrore. Ndodhet ne katin e dyte tenje objekti teper luksoz ‘PROFARMA’.**
Zyre 1+1 me Qera , ne Pallat te Ri - Zogu i zi , 350 Euro
Zyre 1+1 me Qera , ne Pallat te Ri - Zogu i zi , 350 Euro

(Tirane, TIRANA) Zyre 1+1 me Qera , ne Pallat te Ri - Zogu i zi , 350 Euro Japim me Qera Apartament 1+1 per Zyre , Kati IV me 2 Ashensore , Pallat i Ri , ngjitur me Pallatin e Sporteve , m...
Zyra me qira tek Kodra e Diellit
(Tirane, TIRANA) Cfare eshte Kodra e Diellit? Rezidenca “Kodra e Diellit” eshte nje nderthurje perfekteapartamentesh, vilash, sherbimesh dhe facilitetesh. Eshte nje komunitetet I vetembaj...
Komuna e Parisit , Apartament 120 m2 me Qera , per Biznes - Zyre -. Klinike etj
(Tirane - Komuna e Parisit - Kompleksi Kika, TIRANA) Komuna e Parisit , Apartament 120 m2 me Qera , per Biznes - Zyre -. Klinike etj Rruga MedarShtylla , tek Kompleksi Kika , Apartament me Qera , Kati I mbi dyqane. Perb...
Zyre me qera Durres
Zyre me qera Durres

(Durres, Durres) Jepet apartament me qera për zyra në Durrës plazh. Apartamenti ndodhet në katin e II-të tënjë pallati të ri (2014) i pabanuar më parë me sipërfaqe 95.5 m2 ka 1 dhom...
BLV.  GJERGJ FISHTA, TEK GJYKATA, APARTAMENT 3+1 ME QERA, PER BIZNES , ZYRA , ETJ. , 147 M2 , 450 E.
BLV. GJERGJ FISHTA, TEK GJYKATA, APARTAMENT 3+1 ME QERA, PER BIZNES , ZYRA , ETJ. , 147 M2 , 450 E.

(Tirane, TIRANA) BLV. GJERGJ FISHTA, TEK GJYKATA, APARTAMENT 3+1 ME QERA, PER BIZNES , ZYRA , ETJ. , 147 M2 , 450EURO Tek Gjykata e Shkalles se pare, Afer Trendafili i Bardhe , Apartament ...
Kompleksi Dinamo , Apartament 300 m2 me Qera , per Banim ose Biznes
Kompleksi Dinamo , Apartament 300 m2 me Qera , per Banim ose Biznes

(Tirane Rruga Liman Kaba, TIRANA) Rruga Liman Kaba , Japim me Qera Apartament 3+1 , 300 m2 , Dublex . Kati I - Soxhorno e madheopen space + Tualet , Kati II – 3 Dhoma 2 Tualete Ballkon . Bosh , i pam...
Tirane Ambjent Biznesi 120 m2 me Qera afer Bllokut dhe Gardes, 500 Euro
Tirane Ambjent Biznesi 120 m2 me Qera afer Bllokut dhe Gardes, 500 Euro

(Tirane - Zona e Bllokut - Rruga Ibrahim Rugova, TIRANA) Tirane Ambjent Biznesi 120 m2 me Qera afer Bllokut dhe Gardes, 500 Euro Japim me Qera per BiznesApartament 120 m2 , Kati VI ne pallat me Ashensor ne Rr. Perlat Rexhepi / Ib...
Ambjent Biznesi 130 m2 me Qera ne Bllok , perballe Lollipop Club, 750 Euro
Ambjent Biznesi 130 m2 me Qera ne Bllok , perballe Lollipop Club, 750 Euro

(Tirane - Zona e Bllokut - Rruga Pjeter Bogdani, TIRANA) Ambjent Biznesi 130 m2 me Qera ne Bllok , perballe Lollipop Club, 750 Euro Rruga Pjeter Bogdani,Kati II, 4 Ambjente, 2 tualete, 130 m2. Apartamenti eshte ne pallat me ...
Shkolla e Baletit , Apartament 2+1 me Qera , 130 m2
Shkolla e Baletit , Apartament 2+1 me Qera , 130 m2

(Tirane Shkolla e Baletit, TIRANA) Shkolla e Baletit , Apartament 2+1 me Qera , 130 m2 Ne fillim te Rruges Petro Nini Luarasi , 30 mnga Shkolla e Baletit dhe Bulevardi Gjergj Fishta , japim me Qera Apartame...
Zona e Bllokut , Dyqan / Zyre me Qera , 260 m2 , 2.200 Euro
Zona e Bllokut , Dyqan / Zyre me Qera , 260 m2 , 2.200 Euro

(Tirane - Zona e Bllokut - Rruga Ismail Qemali , TIRANA) Zona e Bllokut , Dyqan / Zyre me Qera , 260 m2 , 2.200 Euro Rruga Ismail Qemali , afer HotelGrand , ne Rruge kryesore , Japim me Qera Ambjent Biznesi (Dyqan / Zyre / Klin...
Jepet me qera ambjent per zyra perballe Tatimeve ne Durres
(Durres, Rr. Skenderbej, L. 3, Durres) Jepet me qera ambjent per zyra perballe Tatimeve ne Durres. Siperfaqe 77 m2, kati perdhes, irikonstruktuar. Cmimi 700 eur/muaj. Nr tel 0665540515
OKAZION --- Zyre ne Qender te Fierit me Parkim ----
(Fier, Fier) Ambienti eshte i pershtatshem per zyra. Ka 2 dhoma. Siperfaqja totale eshte 70 metra katrore. Ndodhet ne katin 1 te objektit. Vendodhja ne qender te fierit shume afer...
Tirane Ambjent Biznesi 120 m2 me Qera afer Bllokut dhe Gardes, 500 Euro
Tirane Ambjent Biznesi 120 m2 me Qera afer Bllokut dhe Gardes, 500 Euro

(Rirane - Qender, TIRANA) Tirane Ambjent Biznesi 120 m2 me Qera afer Bllokut dhe Gardes, 500 Euro Japim me Qera per BiznesApartament 120 m2 , Kati VI ne pallat me Ashensor ne Rr. Perlat Rexhepi , Af...
Zyra dhe ambiente sherbimi (biznesi) me qera
Zyra dhe ambiente sherbimi (biznesi) me qera

(Rruga Kardinal Mikel Koliqi, te truma, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qera një hyrje në katin e dytë të një ndërtese me adresë te rrugaKardinal Mikel Koliqi, Dugajt e reja, përballë me trumën, hyrja ka një sip...
Zyre 130 m2 me Qera ne Bllok ,  3+1 , perballe Lollipop , 800 Euro
Zyre 130 m2 me Qera ne Bllok , 3+1 , perballe Lollipop , 800 Euro

(Tirane , Zona e Bllokut, TIRANA) Zyre 130 m2 me Qera ne Bllok , 3+1 , perballe Lollipop , 800 Euro Kati II , 3 Dhoma , depo , 2tualete , 130 m3 Qeraja , 800 Euro ne Muaj, e diskutueshme . Tel. 069 7...
Okazion Shiten 2 ambjente te pershtatura per zyra .
Okazion Shiten 2 ambjente te pershtatura per zyra .

(Durre, lagja nr.4 , rruga Egnatia , Pallati 684., Durres) Dy ambjentet jane te pershtatur per zyra / dyqane. Siperfaqe 2x30meter katror okazion **2000Euro/metri katror** (cmim i padiskutushem) Vendndodhja perball ''Blue star&quo...
SHITET DYQAN NE DURRES (TEK MUZEUMI)
SHITET DYQAN NE DURRES (TEK MUZEUMI)

(Durres prane Muzeumit te deshmorve, Durres) Shitet Dyqan me siperfaqe prej 130 m2 ne Durres prane muzeumit te deshmorve. Dyqani esht nje kateshme mundesi ndertimi shume kateshe. Per me shume infomacione kontaktoni cel 0...
Jap me qera ambjent 80 m2
Jap me qera ambjent 80 m2

(Rr.Myslym Shyri 20 m mbi Adidasin, TIRANA) Jap me qera ambjent 80m2.E pajisur me kondicioner,aspirator,banjo.E pershtatshme perzyra,klinika,qender estetike,call center,lokal etj. Cmimi 500 euro i diskutueshem. nr tel...
JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRE
JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRE

(Rruga Xhanfize Keko, objekti 'PROFARMA', TIRANA) Ambienti eshte i pershtatshem per zyra. Siperfaqja totale eshte 121 metra katrore. Ndodhet ne katine dyte te objektit.Per cdo gje mos hezitoni te kontaktoni.
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale