|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 19 Tetor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Zyra
Zyra
Zyra
Kërko
  Emërtimi
110 € JENI NË KËRKIM TË ZYRËS TUAJ ME KOSTO MINIMALE?-Super ekonomike – Vendodhje ideale –
110 € JENI NË KËRKIM TË ZYRËS TUAJ ME KOSTO MINIMALE?-Super ekonomike – Vendodhje ideale –

(Adresa: Ish- ekspozita, në krah të Gjykatës; Hy, TIRANA) Tirana Office Hub është një format i zyrave të përbashkëta, të organizuara në poste puneedhe zyra të dedikuara, brenda një mjedisi të përbashkët. Mirëpresim të...
Jap banesen me qera,per zyre,ordinance mjeksore ...
(Ulpiane - Prishtine, Prishtine) Leshoj banesen me qira , e cila gjendet te tregu ne Ulpiane, afer "CITY POINT-it" apoFurra “Graniti”, saktesisht mbi lokalin "TROSHA".Eshte ne katin e ...
Njesi biznesi ne shitje
Njesi biznesi ne shitje

(Tirane, TIRANA) Shitet njesi biznesi me siperfaqe totale 96 m2 dhe cmim 1550 Euro/m2. Njesia e biznesit ndodhet nekompleksin e banimit Siri, ne rrugen Siri Kodra vetem 5 minuta larg Bulevard...
Ambient biznesi në shitje te Juridiku
Ambient biznesi në shitje te Juridiku

(përballë Fakultetit Juridik, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e tretë dhe mesipërfaqe 51 m². Ambienti ndodhet përballë Fakultetit Juridik. Mund të vihen ...
Ambient biznesi për shitje përballë Fakultetit Juridik
Ambient biznesi për shitje përballë Fakultetit Juridik

(përballë Fakultetit Juridik, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e tretë dhe mesipërfaqe 40 m². Ambienti ndodhet përballë Fakultetit Juridik. Mund të vihen ...
Ambient biznesi me qira në Pedonale
Ambient biznesi me qira në Pedonale

(Pedonale, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 20.3 m² të ndodhur në katin edytë në një ndër zonat më të favorshme të Shkodrës, në Pedonale. Amb...
ddsfsf
(sdfgsg, TIRANA) sdfgsdfgfdsgf
jap me qera 120 m2 ambjent biznesi ne qender te bllokut 800 euro
(Tek ish blloku, TIRANA) JEPET ME QERA (OKAZION) AMBJENT BIZNESI NE QENDER TE BLLOKUT TEK DAVIDOFF DHE VODAFONE BLLOK,KRYQEZIMI I RRUGEVE NIKOLLA TUPE ME IBRAHIM RUGOVA, NE VENDIN ME TE MIRE NE BLLOK...
jap me qera 120 m2 ambjent biznesi ne qender te bllokut 800 euro
(Tek ish blloku, TIRANA) JEPET ME QERA (OKAZION) AMBJENT BIZNESI NE QENDER TE BLLOKUT TEK DAVIDOFF DHE VODAFONE BLLOK,KRYQEZIMI I RRUGEVE NIKOLLA TUPE ME IBRAHIM RUGOVA, NE VENDIN ME TE MIRE NE BLLOK...
jap me qera 120 m2 ambjent biznesi ne qender te bllokut 800 euro
jap me qera 120 m2 ambjent biznesi ne qender te bllokut 800 euro

(Tek ish blloku, TIRANA) JEPET ME QERA (OKAZION) AMBJENT BIZNESI NE QENDER TE BLLOKUT TEK DAVIDOFF DHE VODAFONE BLLOK,KRYQEZIMI I RRUGEVE NIKOLLA TUPE ME IBRAHIM RUGOVA, NE VENDIN ME TE MIRE NE BLLOK...
Myslym Shyri Ambient me qera per zyra, studio, klinika
Myslym Shyri Ambient me qera per zyra, studio, klinika

(Tirane, TIRANA) Rr. Myslym Shyri. Prane Shallvareve. Jepet me qera 2+1. Akses ne rruge. Prane TMobile. Sip. 120 M2.Kati 2. I pershtatshem per Zyra, Studio, Klinike, Agjensi, Mini Apartamente....
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale