|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Vila për shitje,shtëpi
Vila për shitje,shtëpi
Kërko
  Emërtimi
Oferta e financimi garantuar 100%
Oferta e financimi garantuar 100%

(TIRANA ) Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
Oferta e financimi garantuar 100%
Oferta e financimi garantuar 100%

(TIRANA ) Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(TIRANA ) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(TIRANA ) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(TIRANA ) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(TIRANA ) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(TIRANA ) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Shitet Vile
(“Acacia Hills” Resort, Villa , Farka, Tirana, ) Shitet Vile ne kompleksin e vilave “ Acaria Hills ” vila eshte e perbere nga kati nendheshem qesherben si garazh dhe makazine, kati i pare qe sherben si sallon ndenje, dhe...
Shitet Vile
(“Acacia Hills” Resort, Villa , Farka, Tirana, ) Shitet Vile ne kompleksin e vilave “ Acaria Hills ” vila eshte e perbere nga kati nendheshem qesherben si garazh dhe makazine, kati i pare qe sherben si sallon ndenje, dhe...
Shitet shtepi private ne Kamez
Shitet shtepi private ne Kamez

(Kamez Tirane) Shitet shtepi private nje kateshe me mundesi per kate shtese me hipoteke 110 M2. Shtepia shitet emobiluar ne gjendje te mire, me oborr 160 m2, vend parkimi, peme te ndryshme,...
SHITET VILA NA TIRANE
SHITET VILA NA TIRANE

(KODRA E PRIFTIT) SHITET VILA NA TIRANE ME 3 KATE,OBOR TE MADH,VENDE PARKIMI,VERANDA TE MADHE ,OXHAK DHE PAMJEPANORAMIKE.
Vilë Rolling Hills
(Lunder) Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër, tek Rolling Hills Residence. Vilaështë 2 Katëshe , ka një sipërfaqe totale tokë+ndertim prej 1500 m2 dh...
SHES SHTEPI 1 KATESHE + 500 M2 TOKE NE KAMEZ
(KAMEZ-TIRANE) SHES SHTEPI 1 KATESHE ME SIPERFAQE 120 M2 + 500 M2 TOKE ME HIPOTEKE.SHTEPIA ESHTE NDERTIM IRI.SHTEPIA DHE TOKA NDODHEN BUZE RRUGE,PRANE SHKOLLES 100 VJETORI.CMIMI I SHITJES 45...
SHES SHTEPI PRIVATE 1 KATESHE+500 M2 TOKE NE BATHORE-KAMEZ,TIRANE
(BATHORE-TIRANE) SHES SHTEPI PRIVATE 1 KATESHE ME SIPERFAQE 128M2+500M2 TOKE.SHTEPIA DHE TOKA JANE MEHIPOTEKE.SHTEPIA ESHTE E RREGULLUAR DHE SHITET PER ARSYE FAMILJARE.CMIMI I SHITJES 45000 EU...
Vile Ne Laprake
Vile Ne Laprake

( Laprake) Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të sigurt. Është 2 katëshe, ka një sipërfaqe totaleprej 580 m2 dhe disponon një oborr të bollshëm të mbjellë me pemë deco...
Okazion ! Shitet vile 3 kateshe ne Peze Helmes ( periferi e Tiranes )
Okazion ! Shitet vile 3 kateshe ne Peze Helmes ( periferi e Tiranes )

(Peze helmes ( kompleksi vilave )) Shitet vila 3 kateshe 700 m2 toke dhe ndertim 150 m 2/per kat. Ndertim i ri dhe e pa shfrytezuar ,bashkohor , me sistem ngrohje - ftohje Oxhak , parket druri, 6 banjo me tou...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale