|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 23 Shkurt, 2018 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Vila për shitje,shtëpi
Vila për shitje,shtëpi
Kërko
  Emërtimi
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(TIRANA ) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(TIRANA ) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(TIRANA ) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Shitet Vile
(“Acacia Hills” Resort, Villa , Farka, Tirana, ) Shitet Vile ne kompleksin e vilave “ Acaria Hills ” vila eshte e perbere nga kati nendheshem qesherben si garazh dhe makazine, kati i pare qe sherben si sallon ndenje, dhe...
Shitet Vile
(“Acacia Hills” Resort, Villa , Farka, Tirana, ) Shitet Vile ne kompleksin e vilave “ Acaria Hills ” vila eshte e perbere nga kati nendheshem qesherben si garazh dhe makazine, kati i pare qe sherben si sallon ndenje, dhe...
Shitet shtepi private ne Kamez
Shitet shtepi private ne Kamez

(Kamez Tirane) Shitet shtepi private nje kateshe me mundesi per kate shtese me hipoteke 110 M2. Shtepia shitet emobiluar ne gjendje te mire, me oborr 160 m2, vend parkimi, peme te ndryshme,...
SHITET VILA NA TIRANE
SHITET VILA NA TIRANE

(KODRA E PRIFTIT) SHITET VILA NA TIRANE ME 3 KATE,OBOR TE MADH,VENDE PARKIMI,VERANDA TE MADHE ,OXHAK DHE PAMJEPANORAMIKE.
Vilë Rolling Hills
(Lunder) Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër, tek Rolling Hills Residence. Vilaështë 2 Katëshe , ka një sipërfaqe totale tokë+ndertim prej 1500 m2 dh...
SHES SHTEPI 1 KATESHE + 500 M2 TOKE NE KAMEZ
(KAMEZ-TIRANE) SHES SHTEPI 1 KATESHE ME SIPERFAQE 120 M2 + 500 M2 TOKE ME HIPOTEKE.SHTEPIA ESHTE NDERTIM IRI.SHTEPIA DHE TOKA NDODHEN BUZE RRUGE,PRANE SHKOLLES 100 VJETORI.CMIMI I SHITJES 45...
SHES SHTEPI PRIVATE 1 KATESHE+500 M2 TOKE NE BATHORE-KAMEZ,TIRANE
(BATHORE-TIRANE) SHES SHTEPI PRIVATE 1 KATESHE ME SIPERFAQE 128M2+500M2 TOKE.SHTEPIA DHE TOKA JANE MEHIPOTEKE.SHTEPIA ESHTE E RREGULLUAR DHE SHITET PER ARSYE FAMILJARE.CMIMI I SHITJES 45000 EU...
Vile Ne Laprake
Vile Ne Laprake

( Laprake) Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të sigurt. Është 2 katëshe, ka një sipërfaqe totaleprej 580 m2 dhe disponon një oborr të bollshëm të mbjellë me pemë deco...
Okazion ! Shitet vile 3 kateshe ne Peze Helmes ( periferi e Tiranes )
Okazion ! Shitet vile 3 kateshe ne Peze Helmes ( periferi e Tiranes )

(Peze helmes ( kompleksi vilave )) Shitet vila 3 kateshe 700 m2 toke dhe ndertim 150 m 2/per kat. Ndertim i ri dhe e pa shfrytezuar ,bashkohor , me sistem ngrohje - ftohje Oxhak , parket druri, 6 banjo me tou...
Shes shtepi private me hipoteke!
Shes shtepi private me hipoteke!

(Shkoze , Tirane) Shtepi dy kateshe Kati 1 2+1 Garazh , oborr , kopesht Kati 2 4+2 445 m Zone e qete.
SHES VILE 2 KATESHE +500M2 TOKE NE KAMEZ-TIRANE
SHES VILE 2 KATESHE +500M2 TOKE NE KAMEZ-TIRANE

(KAMEZ,PRANE SHKOLLES IBRAHIM RUGOVA) Shes vile 2 kateshe+500m2 toke ne KAMEZ.Vila ka siperfaqe ndertimi totale,2 katet,180m2.Vila eshtendertim i vitit 2008.Vila dhe toka jane me hipoteke dhe te rivlersuara.Shitet...
SHES VILE 2 KATESHE + PAPAFINGO NE KAMEZ+1200 M2 TOKE
(KAMEZ-TIRANE) SHES VILE 2 KATESHE + PAPAFINGO ME SIPERFAQE NDERTIMORE 280 M2+1200 M2 TOKE.VILA DHE TOKA JANE MEHIPOTEKE.VILA NDODHET BUZE RRUGES KRYESORE PRANE SHKOLLES IBRAHIM RUGOVA.POZIC...
Hi
(Tiran) Ckemi vajza .Jam nje djal simpatik dhe i paster kush eshte per takim sot te me shkruaj Jamkirrekt Ju pres
Shes vile 3 kateshe ne kamez+900 m2 toke
(kamez) Shes vile 3 kateshe + 900 m2 toke me hipoteke.Vila ndodhet prane bashkise Kamez.Eshte e rregulluardhe shitet per arsye bashkimi familjar ne nje shtet te BE-se.Cmimi i shitjes ...
Shitet shtepi private ne Vore/nderrohet me apartament-dyqan ne Tirane
Shitet shtepi private ne Vore/nderrohet me apartament-dyqan ne Tirane

(Vore) Ne Vore,fshati Mućaj shitet shtepi private me 2 kate dhe rreth 3000m2 toke perqark,ne proćeslegalizimi,buze rruge e pershtatshme dhe per ndertime te tjera te ndryshme,mundes...
Hi
(Tiran) Ckemi vajza .ka ndonje per takin tani ose sonte Nuk do ju zhgeniei Jam serioz Ju pres te meshkruani
Hi
(Tiran) Ckemi vajza .ka ndonje per takin tani ose sonte Nuk do ju zhgeniei Jam serioz Ju pres te meshkruani Flm
Hi
(Tiran) Ckemi vajza Sot mbas dite kush eshte e interesuar per takim jam i lir Jam nje djal simpatik dhe ipaster Nuk do te zhgenieheni Ju pres
Hi
(Tiran) Ckemi vajza.ka ndonje femer per takim sot .Ju pres Nuk do te zhgeniheni
Hi
(Tiran) Ckemi Dua nje femer per eksperienc te re Ju pres te me shkruani Nuk do zhgenieheni
Shtëpi private 3 katëshe në Tiranë
Shtëpi private 3 katëshe në Tiranë

(rruga “Todi Shkurti, nr. 18”) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe me adresë: rruga “TodiShkurti, nr. 18”, në Tiranë. Prona ka një sipërfaqe totale prej 576.8 m² dh...
Hi
(Tiran) Ckemi femra Kush eshte per takim sot Nuk ju zhgeniei Ju pres
Hi
(Tiran) Ckemi vajza Kush deshiron nje eksperienc te bukur Nuk do te zhgenieheni Ju pres
Hi
(Tiran) Ckemi femra kush eshte per nje eksperienc te bukur Nuk do te zhgenieheni Ju pres te me shkruani Ciao
Hi
(Tiran) Ka ndonje femer me kenaqesi sot ose nerer Nuk ju zhgeniej Ju pres te me shkruani
Hi
(Tiran) Kerkoj nje femer per eksperienc te re . Nuk do ju zhgeniej
Hi
(Tiran) Ckem .kush eshte per takim tani ose sonte. Jam nje djal 29 vjec simpatik dhe i paster. Nuk do juzhgeniei.flm
Hi
(Tiran) Hi Per te gjith femrat Jam nje djal 28 vjec i gjat dhe simpatik Nuk di te zhgenieheni.jusiguroj.
Hi
(Tiran) Kush eshte per takim sonte Jam nje djal 28 vjec simpatik Nuk do ju zhgeniej
Shitet vile 3 kateshe me hipotek cmimi 330.000 euro
Shitet vile 3 kateshe me hipotek cmimi 330.000 euro

(Tirane kinostudio ) Shitet vile 3 kateshe ne kinostudio me hipotek katet e mobiluara 350 metra katror garazhd lulishtedhe toke mrapa shpie
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale