Vila për shitje,shtëpi - Prona,Realestate - Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE.
 |  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 16 Gusht, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Vila për shitje,shtëpi
Vila për shitje,shtëpi
Kërko
  Emërtimi
Vilë për shitje në rrugën Zdrale - Tophanë
Vilë për shitje në rrugën Zdrale - Tophanë

(rruga “Qazim Llazani”, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një vilë moderne 3-katëshe me sipërfaqe trualli prej 280 m²të ndodhur në rrugën Zdrale – Tophanë, rruga “Qazim Llazani”. Ka n...
Shtëpi private 4+1 në shitje në Shirq
Shtëpi private 4+1 në shitje në Shirq

(Shirq, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi moderne private dy-katëshe 4+1 me vendndodhje nëShirq, Dajç dhe me sipërfaqe 224 m². Prona është e ndërtuar mbi një t...
SHITET VILA NA TIRANE
SHITET VILA NA TIRANE

(KODRA E PRIFTIT, TIRANA) Shitet shpi ne Tirane,mezonete,modele greke .Kati i pare dy dhoma gjumi banje sallon kuzhine dhekati i dyte dhe i trete dubleks me dy banja tre dhoma gjumi sallon guzhine ver...
Shitet shtepi private ne qender te Sarandes
Shitet shtepi private ne qender te Sarandes

(Sarande, Saranda) Shitet shtepi private ne qender te Sarandes, ne zonen agjensia sic eshte e njohur. Shtepia eshte 3kateshe dhe ne rruge kryesore te qytetit dhe nga me te shumekerkuarat me mund...
Truall dhe shtëpi private dy-katëshe në shitje tek Isa Boletini
Truall dhe shtëpi private dy-katëshe në shitje tek Isa Boletini

(Perash, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy-katëshe me sipërfaqe 60.5 m². Truallinë të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 177.7 m². Ndërtesa ...
Shtëpi private dhe truall në shitje në Melgushë
Shtëpi private dhe truall në shitje në Melgushë

(Melgushë, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe 98 m² të ndodhur nëMelgushë. Shtëpia është një-katëshe me dy dhoma gjumi. Trualli në të cilin ...
Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat
Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat

(Bushat, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe në qendër Bushat, 13 km ngaShkodra. Shtëpia është ndërtim i pas viteve ‘90 dhe është e restaurua...
Shtëpi private në shitje te Mëhalla e Çakajve
Shtëpi private në shitje te Mëhalla e Çakajve

(Mëhalla e Çakajve, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe totale 100 m², ndër të cilat60 m² janë banesa dhe 40 m² oborr. Shtëpia ndodhet te Mëhalla e Çaka...
Shtëpi private 3+1 në shitje te Mëhalla e Çakajve
Shtëpi private 3+1 në shitje te Mëhalla e Çakajve

(Mëhalla e Çakajve, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe 3+1. Shtëpia ka njësipërfaqe prej 99 m² dhe ndodhet te Mëhalla e Çakajve. Prona përfshin tri dhom...
Vilë dy-katëshe në shitje në Rus
Vilë dy-katëshe në shitje në Rus

(Rus, ngjitur me shkollën “Përparimi”, Shkoder) Sun Real Estate ofron për vilë dy-katëshe e gjysmë me një sipërfaqe të brendshme prej 310 m²dhe e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 700 m². Vila ndodhet në Ru...
Shtëpi private 2+1 në shitje
Shtëpi private 2+1 në shitje

(rruga “Tepe” (te rotondoja), Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me vendndodhje: rruga “Tepe” (terotondoja). Prona ka një sipërfaqe ndërtimi prej 120 m² dhe një truall me ...
Shtëpi private në shitje në Bahçallëk
Shtëpi private në shitje në Bahçallëk

(Bahçallëk, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk, Shtëpia është njëndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë...
Shitet Vile 2 Kateshe, Buze Detit, Marea Resort
Shitet Vile 2 Kateshe, Buze Detit, Marea Resort

(Marea Resort, Qerret, Golem, Kavaje, Albania, Kavaje) Vile 2 kateshe, Vija e pare buze detit 100m larg, Pamje nga deti, 5 Ambjente, 3 dhoma gjumi, 2banja, Sallon ndenje, Ambjent gatimi, Salle ngrenie, Ngrohje/ftohje, Ballkon, Ver...
Hotel 3-katësh në shitje në Velipojë
Hotel 3-katësh në shitje në Velipojë

(Velipojë, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një hotel 3-katësh në Velipojë, të ndodhur në rrugën nr.13,pas rrugës kryesore. Hoteli ka një sipërfaqe prej 187 m² dhe ka 12 dh...
Vilë 3-katëshe në shitje te rruga "Hysej"
Vilë 3-katëshe në shitje te rruga "Hysej"

(rruga “Hysej”, te Dugajët e Reja., Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një vilë tri-katëshe me sipërfaqe ndërtimi prej 450 m² (150m² për kat) dhe me adresë: rruga “Hysej”, te Dugajët e Reja. Vila...
Shtëpi private në shitje te Mark Lula
Shtëpi private në shitje te Mark Lula

(Mark Lula, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tri-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi 156m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me vendndodhje në ...
Shtëpi private në shitje te Arra e Madhe
Shtëpi private në shitje te Arra e Madhe

(rruga “Arra e Madhe”, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy-katëshe, me adresë: rruga “Arra eMadhe”, pranë shkollës ”Dëshmorët e Prishtinës”. Prona ka një sip...
Shtëpi private 2+1 në shitje pas Kishës së Madhe
Shtëpi private 2+1 në shitje pas Kishës së Madhe

(pas Kishës së Madhe, rruga “Justin Godard, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe, me adresë pas Kishës sëMadhe, rruga “Justin Godard”. Prona ka një sipërfaqe totale prej 368 m² ku...
 Shtëpi private 2+1 në shitje tek ish-50 lekëshi
Shtëpi private 2+1 në shitje tek ish-50 lekëshi

(në lagjen “Fahri Ramadani”, rruga “Pogej”, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me sipërfaqe 100 m² në lagjen “FahriRamadani”, rruga “Pogej”. ✅Shtëpia përbëhet nga: - Salloni d...
Shtëpi private në shitje
Shtëpi private në shitje

( rruga “Filip Shiroka”, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me adresë: rruga “Filip Shiroka”, nënjë nga lagjet më të vjetra të Shkodrës. Prona gëzon një sipërfaqe p...
KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA
KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA

(gjirokastra, Gjirokaster) KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA Unë jam i gatshëm përtë zgjidhur të gjitha problemet tuaja si rezultat: - Sëmundje serioze, ...
Vilë 2-katëshe në shitje në Shirokë
Vilë 2-katëshe në shitje në Shirokë

(Shirokë afër restorant “Univers”, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe 2+1 me vendndodhje në Shirokë afërrestorant “Univers” dhe me sipërfaqe prej 234 m². ✅Vila përbëhet nga:...
Shtëpi private njëkatëshe në shitje
Shtëpi private njëkatëshe në shitje

(rruga “Don Ndre Zadeja”, pranë shkollës &quo, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private njëkatëshe 2+1 me sipërfaqe ndërtimi 70m² dhe me adresë: rruga “Don Ndre Zadeja”, pranë shkollës jopublike 9...
shes shtepi ne koder Durres
shes shtepi ne koder Durres

(Durres lagjja nr 8, Durres) Shes nje vile 3katshe ne Durres. Shtepia ka ndertime cilesore dhe moderne. Ka 266 m ndertim dhe 500m truall. Ka 5 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 sallon pritje, 4 banjo dhe 3 ballko...
Hyrje 2+1 në shitje te ura Dervishbeg
Hyrje 2+1 në shitje te ura Dervishbeg

( Ura Dervishbeg, rruga "Bardhosh Dani", Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një hyrje 2+1 në katin e parë të një shtëpie private meadresë tek Ura Dervishbeg, rruga "Bardhosh Dani" me një sipërfaqe t...
Shtëpi private në shitje në Tiranë
Shtëpi private në shitje në Tiranë

(rruga “Todi Shkurti, nr. 18”, TIRANA) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe me adresë: rruga “TodiShkurti, nr. 18”, në Tiranë. Prona ka një sipërfaqe totale prej 576.8 m² ...
Vilë 3-katëshe në shitje te shkolla austriake
Vilë 3-katëshe në shitje te shkolla austriake

(rruga "Dedë Gjon Luli", afër shkollës, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 3-katëshe me një sipërfaqe toke 315 m² dhesipërfaqe ndërtimi + garazh 400 m² me adresë: rruga "Dedë Gjon Luli",...
Ndertojme Catia dhe Shkalle DRURI me cmime Konkurruese ne te gjithe zonen e veriut!!!
Ndertojme Catia dhe Shkalle DRURI me cmime Konkurruese ne te gjithe zonen e veriut!!!

(Shkoder, Shkoder) Ndertojme Catia dhe Shkalle DRURI me cmime Konkurruese ne te gjithe zonen e veriut!!! Eksperience16 vjecare neper Europe! Pervec ketyre bejme nderime nga themeli per sht...
Ndertojm Shtepi/villa/restorane/veranda/kabina plazhi nga druri
Ndertojm Shtepi/villa/restorane/veranda/kabina plazhi nga druri

(kosov, Vlore) Ndertojm Shtepi/villa/restorane/veranda/kabina plazhi nga druri Ndertojm shtepi nga druri me qmimete volitshme Me dru anglez dhe finlandez Me dru te llamelluar +37745...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale