|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 28 Maj, 2016
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Vila për shitje,shtëpi
Vila për shitje,shtëpi
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
OKAZION, SHITET VILE 3-KATESHE PRANE FUSHES ALI DEMI
OKAZION, SHITET VILE 3-KATESHE PRANE FUSHES ALI DEMI

(Rruga Onufri, prane fushes Ali Demi, TIRANA) OKAZION! Shitet vilë 3 - katëshe me hipotekë në rrugën Onufri. pranë fushës Ali Demi.Ndërtesa përbëhet nga tre kate për një sipërfaqe totale 280 m2 (garazh i mbyl...
SUPER INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè
SUPER INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè

(durres, Durres) OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè ,zonè e qetè plazh-durrès(zona apollonia afèr rrotès sè kuqe) ,400 metra nga deti. EURO 150000 ...
INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè
INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè

(durres, Durres) OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè ,zonè e qetè plazh-durrès(zona apollonia afèr rrotès sè kuqe) ,400 metra nga deti. çmimi shumè...
SHITET SUPER VILE
SHITET SUPER VILE

(Adresa: Lagjia Ish Keneta, Durres) SHITET SUPER VILE Perberja: 2 kate +papafingo Siperfaqja totale: 300 m2 Adresa: Lagjia IshKeneta Cmimi: 100.000 Euro Per cdo informacion shtese: 0693461770/0698592352
shtepi 4 dhoma ndertim i vitit 2000.dhe 12 dylym toke,me ceftikat pronsije,
(TOSHKEZ-LUSHNJE:, Lushnje) SHITET SHTEPIA BASHKE ME TOKE:ARSYJA ESHTE SE JETOJ PER SHUM VITE NE GJERMANY:E SHES ME NJE CIMIMSHUME TE DISKUTUSHEM:KONTAKTONI NE NUMRIN:004915756135330 ALBERT CMIMI 130 ...
Shitet shtepi dykatëshe + tokë + magazinë
Shitet shtepi dykatëshe + tokë + magazinë

(Rrilë,Lezhë, Lezhe) Shitet shtepi dykatëshe + tokë + magazinë Rrilë,Lezhë Çmim i diskutueshëm. Ndërtim i ri,ujë dhe drita 24 orë, me oborr, vend parkimi, ndodhet në periferi. Shtepia...
Dy Vila per shitje
(Shengjin,Lezhe, Lezhe) Dy Vila te sapoperfunduara,te pabanuara dhe te ndertuara me standartet e materialet mebashkekohore.Jane te ndertuara mbi nje truall prej 1350m2,identike me njera tjetren,dy ka...
Shitet shtepi 2 kateshe 4+1.
Shitet shtepi 2 kateshe 4+1.

(Rr. Leke Cokaj, Laprake, Tirane., TIRANA) Shitet shtepi 2 kareshe, ndertim i ri me siperfaqe banimi 185 m2, 4+1, 2 banjo, ballkon,verande. Ndertesa dhe trualli jane me dokumentacion te rregullt dhe te pajisur me cert...
Shitet nje shtepi ne lagjen Kala,Berat
(b, Berat) Berat shitet shtepi private ne lagjen Kala ,afer ish zyres se keshillit e kala, 120m², 4 dhoma, 1banjo, katua,oborr. Mund ta perdoresh edhe si lokal, hotel. Ju nuk do te zhge...
Shitet nje shtepi ne lagjen Gorice,BERAT
(BERAT, Berat) Berat, lagjia "Gorie", prane ures se vjeter, shitet shtepi private dy kate 63m². Ka 4dhoma, 1 banjo, e pershtatshme si shtepi, lokal, hotel. Me Hipoteke, 33000 Doll...
Shitet Ap dublex 137 m2
(Gjiri Lalzit, Durres) Apartamenti eshte pjese e nje vile luksose ne resortin me te mire te zones e me gjere, KomplexiLura. Komplexi eshte i rrethuar, ka roje dhe sistem kamerash 24 ore. Brenda reso...
Okazion : Vile 500 m2 + 750 m2 oborr , tek Vilat Gjermane , Afer Parkut te Liqenit , 345.000 Euro
Okazion : Vile 500 m2 + 750 m2 oborr , tek Vilat Gjermane , Afer Parkut te Liqenit , 345.000 Euro

(Tirane, TIRANA) Okazion : Vile 500 m2 + 750 m2 oborr , tek Vilat Gjermane , Afer Parkut te Liqenit , 345.000Euro Fillimi i Rruges Fuat Toptani , Ne Zone Rezidenciale te qete, Afer Rr. El...
Brezovicë Villa - Pronave për shitje në Brezovicë Ski Qendrën
Brezovicë Villa - Pronave për shitje në Brezovicë Ski Qendrën

(Rruga e Brezovicës 55 38157 Shtërpcë, Kosovë, Prizren) Vila ka nje siperfaqe prej 156 m2, në një ngastër 1900 m2 tokë dhe ka pamje të mrekullueshmepanoramike mbi malet përreth. Blej vilë në Brezovicë skive. Më shumë ...
Shes shtepi dykatëshe+tokë+magazinë
Shes shtepi dykatëshe+tokë+magazinë

(Rrilë, Lezhë, Lezhe) Çmim i diskutueshëm.Ndërtim i ri, ujë dhe drita 24 orë, me oborr, vend parkimi, në periferiShitet shtepi dykatëshe me një siperfaqe prej 350m2 në përfundim e siper.K...
SHes shtepin me cmim shum te mire
SHes shtepin me cmim shum te mire

(RRushbull l.kanali, Durres) shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legali...
okazion!shesim hyrje ne Radhime 29000Euro!
(radhime -orikum, TIRANA) Hyrjet ndodhen ne aprtamente 4 kateshe (vila)ne koder radhime jane te sapo perfunduara dhe jane medokumenta te rregullta.Disponojme dy hyrje kati pare dhe katin e trete secila...
OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè
OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè

(Durres, Durres) OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè (180 m2 çdo kat),zonè eqetè plazh-durrès (zona apollonia afèr rrotès sè kuqe) ,400 metra nga deti....
Okazion!shiten dy hyrje NE koder NE radhime!hyrjet Jane te sapo perfunduara dhe te pajisura me hipot
(Radhime-orikum, Vlore) Disponojme dy hyrje Kati tre dhe I pare secila me siperfaqe 54m2.hyrjet ndodhen NE koder radhime dheKane nje peisazh fantastic te detit si dhe nje klime shume te mire.ndertimi...
Okazion vile 3 kateshe ''5 minuta larg nga qendra'' 185 milion i disktueshem
Okazion vile 3 kateshe ''5 minuta larg nga qendra'' 185 milion i disktueshem

(Elbasan Lagja:Partizani Rruga:A.sula, Elbasan) Okazion shitet nje vil 3 kateshe cdo kat eshte nga 120metra katror shtepia ka dhe nje oborr prej180metra katror KATI I PARE PERBEHET PREJ: 3 DHOMA + 2 BANJO KATI i DYTE PERB...
Okazion vile 3 kateshe ''5 minuta larg nga qendra''
Okazion vile 3 kateshe ''5 minuta larg nga qendra''

(Elbasan Lagja:Partizani Rruga:A.sula, Elbasan) Okazion shitet nje vil 3 kateshe cdo kat eshte nga 120metra katror shtepia ka dhe nje oborr prej180metra katror KATI I PARE PERBEHET PREJ: 3 DHOMA + 2 BANJO KATI i DYTE PERB...
Shitet Vile 3 Kate 265 m2
(Kavaje 200m nga xhamia, Kavaje) Shitet vile 3 kateshe , siperfaqja nderteses totale 265m2. Me garazh , 2 ballkone , 3 dhoma gjumi ,3 banjo , dhome ndenje-ngrenie , me 2 ballkone. Me oborr dhe bace me siperfa...
Shitet shtepi me hipoteke
Shitet shtepi me hipoteke

(. Rruga "Tre Vellezerit Kondi" ngjitur m, TIRANA) Shitet shtepi me hipoteke me siperfaqe trualli 340 m2 dhe siperfaqe ndertese 63 m2. Rruga "TreVellezerit Kondi" ngjitur me Vilat Amerikane. E pershtatshme per ndert...
Shitet vile
(Rr Komuna e parisit nr22, Korce) Shitet vile 3katshe Kat i pare ambjente banimi+ambjente biznesi + oborrKati i 2 rrethohet ngaballkone pa nderprerjeKati i trete ka ambjente dhe banimi dhe verande Ndertim i 20...
 Vile 3 katshe
Vile 3 katshe

(Xhafzotaj, Durres) Shitet vile 3 katshe. Ne katin e pare gjindet nje hapesire e madhe e cila mund te perdoret perbiznese te ndryshme. Ne katin e dyte ndodhet nje sonxhorno e madhe + dy dhoma+ ...
Shitet Shtepia
(Rruga nacionale Tirane - Elbasan km.14, TIRANA) ***Tirane-Elbasan km.14 Ibe, kafja e Xhafes, shitet SHTEPI, 150m2, kuzhinë bosh, 2 dhoma, aneks,dhomë ngrënie-ndenjie, 1 banjo, tarracë, oborr, baçe, parking, 30.000 Eu...
Shes shtepi plazh Durres
(Lagjia 13 plazh Durres, Durres) Shes shtepi ne zonen plazh Durres.Siperfaqja e tokes rreth 450m2. Shtepia ndodhet ne nje zone teqete dhe shume relaksuese . Mundesi per te ndertuar nje tjeter shtepi perbal...
Shes shtepi dhe toke.
Shes shtepi dhe toke.

(VLORE, Vlore) SHES NJE SHTEPI ME SIPERFAQE 170 METRA KATROR E VENDOSUR NE NJE TRUALL PREJ 700 METRA KATROR.AKTUALISHT NJE KATESHE ME PROJEKT TE MBARUAR PER TRE KATE. VENDODHJA ESHTE NE V...
Shitet vile
(Tirane, TIRANA) TEK TREGU ELEKTRIK, shitet vilë, 220m2, ose jepet me qera per biznes. 3-kateshe+bodrum, kati l, 2dyqane, kati ll, 2 dhoma+2 banjo, kati lll, dhome ndenje+kuzhine+tarrace. Obo...
vila , apartamente ne shitje te Perla Resort, GJiri i lalezit
vila , apartamente ne shitje te Perla Resort, GJiri i lalezit

(Gjiri i Lalezit, Durres) Perla Resort ofron një gamë të gjerë shërbimesh duke u konfirmuar si një vend fantastik përtë jetuar. I konceptuar për të plotësuar cdo kusht, nevojë dhe kërkesë...
Shitet vile dy kateshe
Shitet vile dy kateshe

(Ish keneta, Durres) Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe 230 m2 te dy katet..me siperfaqe toke 300 m2..objekti i sapondertuar me matrialet me cilesore..eshte me hipotek edhe me certifikat pronsie ...
Shitet Shtepi Private
Shitet Shtepi Private

(Rruga Pashko Gjeci, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet shtepi private 2+1 me vendodhjeRruga " Pashko Gjeci" e cila ka nje siperfaqe toke prej 990 m² si...
Shitet Vile
Shitet Vile

(Rr. Tano Banushi, Shkoder, Shkoder) Sun Real Estate ju mriepret me 0 komision per bleresin. Shitet Vile 4-kateshe e ndertuar ne njetruall me siperfaqe 307,7 m², me vendodhje Rr. Tano Banushi ( pas Kishes se ...
Shitet vile, tek Komuna e Parisit!!
Shitet vile, tek Komuna e Parisit!!

(TIRANA) Shitet vile, tek Komuna e Parisit!! Vila eshte 3kateshe, me siperfaqe totale 350m2. Me cmimin:350.000euro Agjensi Imobiliare Reger Nese jeni te interesuar kontaktoni ne ...
Shtepi qera - Ulqin - small beach - centre
Shtepi qera - Ulqin - small beach - centre

(ulqin - në qendër të qytetit - katrore keq, Ulqin) I rent big house for business in tourism. House is about 500m. It has 3 floor. Ground floor has biglokal, first floor is restaurant, on second and third floor is 13 rooms all ...
Shitet Objekt
Shitet Objekt

(Rr. Kardinal Mikel Koliqi, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet Objekt 3-katesh me vendodhje Rr"Kardinal Mikel Koliqi " , afer Trumes se Dugajve te Reja.Objekti ka...
Vil f.kruje
(F.kruje, Kruje) Shes vil dy kateshe me te gjitha kushtet. Ndertuar 2007. Me 3 dylym avlli ne rrugen kryesore f.k -kr. Info e fotot contactto cell
Shes vile dy kateshe me dokumenta te rregullta.
(ish uzina e autotraktoreve , TIRANA) Shes vile dy kateshe. Siperfaqja e te dy Kateve eshte 186 m2. Siperfaqja totale e trruallit eshte200 m2. Si trrualli ashtu edhe shtepia jane me dokumenta te rregullta. Ka ne t...
Merrni një kredi apo një ndihmë financiare të shpejtë
Merrni një kredi apo një ndihmë financiare të shpejtë

(Lushnje) Përshëndetje Ju duhet të ndihmojë për të realizuar ëndrrat tuaja për blerjen e një makinëapo motor , për krijimin e tuaj të pastër kompani, për nevojat tuaja pe...
Shes Shtepi 3 kateshe
(kryqezimi I transballkanikes me posten e çoles, Vlore) Vile 3 kateshe katin 2 Dyqan Kati 3 banese 100 m2 per day Kate.
Shes Vile
Shes Vile

(Tale, Lezhe, Lezhe) Shes Vile 3 kate, ( me 6 dhoma, 6 anekse, 6 tualete ) , shkalle te jashtme, 500/m2 perfshiretruallin. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me mobilje bashkekohore dhe te reja....
Shitet vile 3-kateshe
(Rr.Hoxha Tasim Te kryqezimi me Rrugen Bardhyl, TIRANA) Rr.Hoxha Tasim Te kryqezimi me Rrugen Bardhyl, mbrapa pallatit te verdhe, shitet vile, 275m2,vile 3kateshe, me oborr nga hyrja, ku mund te parkohet makina dhe nga pjesa e mbra...
Shitet Vile
Shitet Vile

(Arra e Madhe, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin Shitet vile 3 - kateshe ne Rr: "Arrae Madhe".Shtepia ka gjithsej 265.8 m² ,nga 88.6 m² per secilin kat.Sh...
Shitet Vile
Shitet Vile

(L.Tom Kola, Shkoder, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet Vile 3-kateshe me vendodhje L.TomKola e cila ka nje hapesire totale prej 300 m² te ndare ne: Kati i I-re ka...
Shitet - Vile 3 Kateshe - 400 m2 - Nene Tereza - Kinostudio
Shitet - Vile 3 Kateshe - 400 m2 - Nene Tereza - Kinostudio

(TIRANE, TIRANA) Shitet - Vile 3 Kateshe - 400 m2 - Nene Tereza - Kinostudio Rruga Halit Bega , Shitet Vile 3Kateshe , 400 m2 Vila eshte ndertuar ne vitin 2003 , mbi nje truall me si...
Shitet vile ne Prush, Tirane!!
Shitet vile ne Prush, Tirane!!

(TIRANA) Shitet vile ne Prush, Tirane!! Siperfaqja e truallit eshte rreth 400m2, dhe siperfaqja epergjithshme e viles shkon rreth 510m2. Vila ka 4 kate, ku kati i pare perdoret si...
Vile per shitje
Vile per shitje

(Tirane, TIRANA) Shitet vile luksoze e mobiluar dhe me oborr te gjelbruar.Vila eshte 394m katror,ka 4 dhomagjumi,sallon dhome grenije,guzhine dhe bibloteke.Ka garash per 2 makina dhe dhome per...
Ofrojnë kredi në mes të individëve
Ofrojnë kredi në mes të individëve

(Korce) Përshëndetje Unë jam një veçanërisht në bashkëpunim me disa banka që ndihmon çdo personnë nevojë për financim dhe termat e mi janë të thjeshta dhe paratë tra...
Shitet Shtepi Private
Shitet Shtepi Private

(Shkoder, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin Shitet shtepi private 1-kateshe. Shtepiaperbehet nga 1 kat banimi dhe oborr, me nje siperfaqe totale prej 82 m²,ku ...
Vile per shitje te komplexi LURA ne gjirin e Lalzit (cmim sh i mire)
(Durres, Durres) Brenda kompleksit Lura 1, ne gjirin e Lalzit, shitet me cmim shume te mire, nje apartament dublex,pjese e nje vile, me siperfaqe totale 140 m2, tre dhoma gjumi, dy banja, ball...
Vile per shitje te komplexi LURA ne gjirin e Lalzit (cmim sh i mire)
(Durres, Durres) Brenda kompleksit Lura 1, ne gjirin e Lalzit, shitet me cmim shume te mire, nje apartament dublex,me siperfaqe totale 140 m2, tre dhoma gjumi, dy banja, ballkon, si dhe pjesen...
Shitet Vile 3kateshe
Shitet Vile 3kateshe

(Dobrac, Shkoder, Shkoder) *******************************OKAZION******************************* Sun Real Estate ju mirepretme 0 komision per bleresin. Shitet Vile 3-kateshe ne Dobrac, e ndertuar ...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale