|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 25 Prill, 2017 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Kërko
  Emërtimi
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial.
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial.

(Rr. Sami Frasheri) Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial. Ambient me siperfaqe59m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Amb...
Lokal me qera
(Tirane; Don Bosko) Jepet me qera lokal funlsional 200m2 plus verande 100m2 e arreduar ne menyre perfekte me te gjithapajisjet. Jepet edhe per biznese te tjera. Nr. Kontakti 0665701113.
Shitet
(Rruga "Don Bosko", tek Shkolla Qazim Tur) Shitet ambient per biznes i perdorur si bar-kafe me hapsire 70m2 + 70m2 hapsire e jashtme eshfrytezueshme. me Hipotek. lokali ndodhet ne nje zone te populluar dhe eshte ngjitu...
Shitet
(Rr "DON BOSKO", ngjitur me shkollen Qazi) Shitet ambjent biznesi me hapsire te brendshme 100 m2 + 70m2 hapsire e jashtme e shfrytezueshme.Eshte i aksesueshem nga dy ane. Ka pozicionim te mire. Shtrirja prej 10m linear...
bar resotrant
(gjykata e rethit tirane) jeprt me qera bar restorant art mond i kompletuar ne gjendje pune.80 m2. 500 lek
OKAZION: Shitet Dyqan ne Tirane, Zona Don Bosko, 100 m2
OKAZION: Shitet Dyqan ne Tirane, Zona Don Bosko, 100 m2

(Tirane , Zona Don Bosco , afer Shkolles) OKAZION: Shitet Dyqan ne Tirane, Zona Don Bosko, 100 m2 Don Bosko , Afer Shkolles , Shitet Dyqan, afer rruges kryesore , aktualisht me qera, supermarket, 100 m2, me doku...
SHITET AKTIVITETI, PASTICERI , OKAZION DERI FUND DHJETORIT
(RRETHRROTULLIMI, SAUK) Pasticeri"BESIMI", i konsoliduar, teper suksesshem dhe me klientele. Kontrate afatgjateqeraje 20000 lek/muaj. Adresa: Sauk, rrethrrotullimi. Ne kete aktivitet ...
OKAZION - SHITET RESORTI
OKAZION - SHITET RESORTI

(Tirane) **Resort luksoz me nje pamje panoramikeme. Pergjate rruges se Elbasanit,vetem 6 km ngaTirana. Natyre e qete , ajer i paster , relax dhe komoditet. Hapesira moderne dhe luksoz...
Soba me gas tip piramide inoksi
(Tirane) Shiten 2 soba me gas tip piramide inoksi per lokale pak te perdorura cmimi 320,000 leke copa neTirane . Telefoni 0694760035 Nardi
Lokal+ shetpi+toke
(Rruga nacionale Tirane-Elbasan) Shes ose kembej me hyrje ne Tirane nje obkjekt 2 katesh me siperfaqe 140m2 si dhe nje siperfaqe tokeprej 3000m2. Kate i pare eshte lokal dhe kati i dyte shtepi.ka verande rre...
jepet me qira ose shitet lokal ne tiranen e re perballe shkolles PETRO NINI LUARASI
(TIRANA E RE TITANE) LOKALI ESHTE ME IPOTEKE 57M2 NE TIRANEN E RE PERBALLE SHKOLLES PETRO NINI LUARASI NE ISH KOMPLEKSINE RIPARIM SHERBIMEVE NE KATIN E DYTE SHITET PER ARSYE TE LARGIMIT NGA SHQIPE...
Shitet Bar-Kafe tek Liqeni Artificial
(Tirane) OKAZION! SHITET BAR-KAFE ne zonen afer kopeshtit zoologjik BAR-KAFE ne pune. Me siperfaqe 55 m2,e mobiluar me xhiro te kenaqeshme,dhe me klientele te rregullt. Ambienti ka ...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale