|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Kërko
  Emërtimi
Shitet Bar-Restorant ne Berzhite-Tirane
Shitet Bar-Restorant ne Berzhite-Tirane

(Berzhit,Tirane, TIRANA) Shitet Bar - Restorant,ne Berzhite,njesia administrative Petrele,Bashkia Tirane.Bar-Restorantindodhet buze rruges qe shkon per ne Elbasan.Lokali ka siperfaqe 240m2 dhe 1500 m2...
SHITET, Bar_ Restorant + shtepi banimi me sip.totale 500 m2 ,
SHITET, Bar_ Restorant + shtepi banimi me sip.totale 500 m2 ,

(Metalurgji, Elbasan, Elbasan) SHITET, Bar_ Restorant + shtepi banimi me sip.totale 500 m2 , ku 270 m2 ne katin 1 ze bar_restoranti i kompletuar me klientele te rregullt + 90 m2 ap. banimi 2+1 ne katin 2, p...
SHITET Pike karburanti + Gazi ,bar kafe ,lavazh , zyra + ndertesa ndihmese
SHITET Pike karburanti + Gazi ,bar kafe ,lavazh , zyra + ndertesa ndihmese

(Gramsh, Elbasan, Gramsh) SHITET Pike karburanti + Gazi ,bar kafe ,lavazh , zyra + ndertesa ndihmese 3 kate nen toke me tunelper kantine vere ,,,etj. Sip.tot.rreth 700 m2,hipoteke + legalizim , aktuali...
Okazion ! SHITET Taverna " Namazgjaja"
Okazion ! SHITET Taverna " Namazgjaja"

(Qender Elbasan, Elbasan) Okazion ! SHITET Taverna " Namazgjaja",Sip.150 m2(170m2),e kompletuar, klientele terregullt mbi 10 vite dhe adrese ne qender te qytetit Elbasan. * Cmim shitje 1.70...
dyqan me qera 150 mije lek
dyqan me qera 150 mije lek

(shkoder, Shkoder) jepet dyqan me qera 150 mije lek shkoder te kryqezimi deges 0688386499
Ambient biznesi për shitje në qendër të qytetit
Ambient biznesi për shitje në qendër të qytetit

(sheshi “2 Prilli”, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të qytetit, sheshi“2 Prilli”. Ambienti ka një sipërfaqe prej 120 m², dhe ofron mundësi...
Okazion ! Shitet bar- kafe "Zante" prane Ciklit te Ulet
Okazion ! Shitet bar- kafe "Zante" prane Ciklit te Ulet

(prane Ciklit te Ulet, Elbasan) Okazion ! Shitet bar- kafe "Zante" sip.70 m2, i arreduar perfekt , klientele te rregulltmbi 5 vjet, hipoteke dhe adrese ne rrugen "11Nentori" , prane Cikl...
OKAZION ! SHITET Ambjent biznesi / Bar- Kafe - Restaurant
OKAZION ! SHITET Ambjent biznesi / Bar- Kafe - Restaurant

(Rruga Sares, Elbasan) OKAZION ! SHITET Ambjent biznesi / Bar- Kafe - Restaurant ,kati 1,Sip.54 m2 ( 80 m2 ), i arreduarme klientele ,tek rruga Sares ,Elbasan. * Cmimi shitjes 100.000 euro ( i neg...
Shitet Biznesi Bar Avokati Coffee & Snack
Shitet Biznesi Bar Avokati Coffee & Snack

(Tirane Rruga Astrit Balluku, PRane Gjykates Se Tir, TIRANA) SHITET BIZNESI (JO AMBJENTI) "BAR AVOKATI COFFEE & SNACK" Lokali ndodhet buzerruge i cila ka levizje kalimtaresh, me nje siperfaqe 60 m2 brenda dhe 20 m2 ja...
Shitet Biznesi Bar Avokati Coffee & Snack
Shitet Biznesi Bar Avokati Coffee & Snack

(Tirane Rruga Astrit Balluku, PRane Gjykates Se Tir, TIRANA) SHITET BIZNESI (JO AMBJENTI) "BAR AVOKATI COFFEE & SNACK" Lokali ndodhet buzerruge i cila ka levizje kalimtaresh, me nje siperfaqe 60 m2 brenda dhe 20 m2 ja...
Bar dhe hotel me qira tek “Instituti”
Bar dhe hotel me qira tek “Instituti”

(SHKODER, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira bar dhe hotel në katin e dytë dhe të tretë me një sipërfaqe prej169m² secili kat, tek “Instituti”.Kati dytë është i arreduar për b...
Unaze E Re, Shitet Ambjent Per Biznes.
Unaze E Re, Shitet Ambjent Per Biznes.

(Unaze e Re, TIRANA) Ambjent open space per shitje ne zonen e Unazes se Re. Ndodhet ne katin -1, pjese e nje komplesindertuar vitet e fundit ne zonen e Unazes se re. Aksesi me rrugen kryesore es...
Unaze E Re, Shitet Ambjent Komercial
Unaze E Re, Shitet Ambjent Komercial

(Unaze e Re, TIRANA) Shitet ambjent komercial ne katin e dyte ndodhur ne Unazen e Re. Ambjenti eshte 110m2 brenda dhe200m2 verande. Me dokumeta te rregullta prionesie si per ambjentin dhe per ve...
Shitet Biznesi Ne Vizion +
Shitet Biznesi Ne Vizion +

(Don Bosko, TIRANA) URGJENTE.......Shitet Biznesi ne Vizion+, Don Bosko. Biznesi ndodhet ne nje nga komplekset me temira ne zone, me nje klientele te rregullt nder vite ( xhiro ditore 35.000 ...
Ambjent biznesi për shitje, në Pedonale
Ambjent biznesi për shitje, në Pedonale

(SHKODER, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më tëkërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, pikërisht në Pedona...
Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Ambjent Komercial
Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Ambjent Komercial

(Stacioni i trenit, TIRANA) Tek Stacioni i trenit, Kompleksi Usluga, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti i pershtatur perbar kafe, lokal, me siperfaqe 75 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri...
Lokal me qira në Pedonale
Lokal me qira në Pedonale

(SHKODER, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një ambjent lokali të ndodhur në Pedonale. Lokali ofron njëambjent të bollshëm, ka dy banjo të kompletuara dhe është i pajisur me aspiri...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale