|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 28 Maj, 2016 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Kërko
  Emërtimi
shes lokal
(allias mrapa shkolles bajram curri, TIRANA) shitet lokal 60 m2 60 000 euro
shes lokale ,dyqane (ndermjetes )
shes lokale ,dyqane (ndermjetes )

(Plazh durres nga krau detit dhe rruges., Durres) Shes lokal , dyqan ne plazhin e Durrsit Afer ures dajlanit, jane gjendje aktive Pune dhe iakomoduar. Lokali-dyqani jane 200 m2,dhe eshte i gjithe kati. Lokali eshte 60m2, ...
Restorant ne buze te detit
(Durres, Plazh, Shkembi i Kavajes , Durres) Shitet lokal ne vije te pare, buze reres, i kompletuar, me cadra dhe shezllone ne plazhin perparalokalit, 400 m katrore. Adresa, 500 m pas plepave
Bar - Pizzeri me Qera , tek Hyrja e Parkut , me ambjent 1.500 m2 dhe parking
Bar - Pizzeri me Qera , tek Hyrja e Parkut , me ambjent 1.500 m2 dhe parking

(TIRANE, TIRANA) Bar - Pizzeri me Qera , tek Hyrja e Parkut , me ambjent 1.500 m2 dhe parking Rruga GjeneralNikols , poshte Fakultetit te Gjeologji Minierave , japim me Qera Lokal - Pizzeri...
Godine 4 Kateshe  me Qera , tek TEG - Rolling Hills , ne Lunder , 1.600 m2
Godine 4 Kateshe me Qera , tek TEG - Rolling Hills , ne Lunder , 1.600 m2

(Tirane, TIRANA) Godine 4 Kateshe me Qera , tek TEG - Rolling Hills , ne Lunder , 1.600 m2 Rruga Bernoca , 300 mnga TEG dhe Residenca Rolling Hills , Jepet me Qera , Objekt 4 katesh , ...
Okazion! Shitet pub, rruga Elbasanit!
Okazion! Shitet pub, rruga Elbasanit!

(TIRANA) Shitet pub, te rruga Elbasanit. Ambienti ka siperfaqe 370 meter katror, eshte gjys bodrum, me 300mije euro investim brenda. Aktualisht eshte me qera me 1500 euro ne muaj. E...
Shitet lokal ne Shengjin.
Shitet lokal ne Shengjin.

(Lezhe) Shitet ambjent lokali me siperfaqe 200 m2 ne Shengjin. Ka nje hapsire te bollshme per aktivitete tendryshme biznesi,ka nje pamje te mrekullushme nga deti. Eshte ne vije te pa...
Shitet Bar-Club ( Super Okazion)
Shitet Bar-Club ( Super Okazion)

(Rruga e Dibres, Tirane, TIRANA) Shitet ambient biznesi me siperfaqe 192 m2 te brendshme dhe 50 m2 kat mezzanine.Totalisht ikompletuar me te gjitha pajisjet e banakut, arredim, punime mjaft cilesore, ndricim ...
SHES LOKAL
(Rr '' SAMI FRASHERI' tek ish blloku, TIRANA) SHES LOKAL BAR 120 m2 me oborr. Cmimi 7500 euro / m2. I diskutushem.
Super Okazion!! Shitet ambjent, tek Liqeni Thate!!
Super Okazion!! Shitet ambjent, tek Liqeni Thate!!

(TIRANA) Super Okazion!! Shitje urgjente!! Shitet ambjent biznesi, tek Liqeni Thate!! Ambienti ka siperfaqe400m2. Ndodhet ne kate te dyte ne nje pallat ne perfundim. Teper i pershta...
Shitet lokal ne Durres!!
Shitet lokal ne Durres!!

(Durres) Shitet lokal ne Durres, tek qendra tregtare!! Lokali eshte dy kate, me verande. Ka siperfaqetotale 250m2. Me klientel dhe pune te ngritur. Aktualisht me qera 2000euro. ...
lokal me qera
(don bosko,tirane, TIRANA) Jepet lokal me qera perball shkolles Don Bosko. 1000€ me miniguzhine ne gjendje pune si piceri,kafe, 2katesh, 190m2 me verande 80m2 per informacion kontaktoni ne numrin 068...
Jepet me Qera
Jepet me Qera

(Parruce, Shkoder, Shkoder) SUN REAL ESTATE Sherbim dhe komision ****falas**** per QERAMARRESIN Vendodhja: Parruce; kthesaper tek banja e vogel Lokali ka nje siperfaqe prej 97 m², me banjo dhe dysh...
Okazion!! SHITET LOKAL ME PAISJE
Okazion!! SHITET LOKAL ME PAISJE

(Rr. Naim Frasher, mbrapa Ambasades Greke, TIRANA) OFERTE SHITET AMBJENT ZYRE/DYQAN 34000 EURO TOTAL Jepet me paisje, tavolina, karrige pasi mundte sherbej edhe si dyqan,bar.. Ambjenti ndodhet ne mezin e Rr. Naim Frashe...
Shitet ambient biznesi tek Fusha Aviacionit!!
Shitet ambient biznesi tek Fusha Aviacionit!!

(fusha e aviacionit, TIRANA) Shitet ambjent biznesi tek Fusha Aviacionit, tek lulishtja!! Ambjenti ka siperfaqe 65m2, melulishte nga te dyja anet e ambjentit. Eshte i pajisur dhe me trafazor. Ndo...
Shitet ambient biznesi tek Fusha Aviacionit!!
Shitet ambient biznesi tek Fusha Aviacionit!!

(fusha e aviacionit, TIRANA) Shitet ambient biznesi tek fusha e aviacionit!! Jane dy ambiente nga 32.5 m2 qe mund te bashkohenbashke. Perfekte per bar/lokal/restorant, pasi ka dhe lulishte. Cmimi...
Shitet lokal te rr. Jordan Misja, mbas Burgut!!
Shitet lokal te rr. Jordan Misja, mbas Burgut!!

(Jordan Misja, TIRANA) Shitet lokal tek rr. Jordan Misja, rruga e burgut!! Lokali eshte i organizuar ne dykate, me siperfaqe perkatesisht 75m2 dhe 52m2. Eshte i mobiluar, me dy tualet...
SHITEN: aMBJENT BIZNESI, ZYRA, APARTAMENT
(tIRANE, TIRANA) SHITET DYQAN Komuna e parisit 64 m2, i pershtatshem per piceri, me pajisejet perkatese. cmimi2500 euro m2,i diskutueshem me dokumenta te rregullta pronesie. SHITET AMBI...
Shitet ambient biznesi, Prane Diges tek Liqeni!!
Shitet ambient biznesi, Prane Diges tek Liqeni!!

(Liqeni Artificial, TIRANA) Shitet ambient biznesi prane Diges, buze rruge, tek Liqeni Artificial!! Ambienti ka siperfaqe 80m2 dhe ka fasade 6m, dhe ndodhet 3 shkalle poshte. I pershtatshem per cdo...
Shitet ambient biznesi, tek Libri Universitar!!
Shitet ambient biznesi, tek Libri Universitar!!

(Libri Universitar, TIRANA) Shitet ambient biznesi tek Libri Universitar, buze rruge!! Ambienti ka siperfaqe 62m2, me fasade5m. I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Cmimi: 440.000Euro Per me...
Shitje Urgjente!! Ambjent biznesi, mbrapa Globe!!
Shitje Urgjente!! Ambjent biznesi, mbrapa Globe!!

(Mbrapa qendres Globe, TIRANA) Shitje Urgjente!!! Shitet super ambjent me siperfaqe te brendshme 117m2 dhe nje super verande144m2. Perfekte per lokal ose restorant. Ambjenti ndodhet ne nje zone te po...
Urgjente-Tek rruga Elbasanit jepet me qera pub
Urgjente-Tek rruga Elbasanit jepet me qera pub

(rruga Elbasanit, TIRANA) Tek rruga Elbasanit afer jepet me qera Pub!!! Me siperfaqe 370 m/2, i rregulluar dhe ikompletuar totalisht lux, buze rruge, ne vend shume te mire dhe me klientele te ngrit...
BAR DIVA Buz Lanes
BAR DIVA Buz Lanes

(Bulevardi Gjergj Fishta, TIRANA) SHITET BAR KAFE BUZ LANES 70M2 NDERTIMI I RI ME HIPOTEK CMIMI 170.000E SHITET EDHE SI DYQANBOSH ME CMIM ME TE ARSYSHEM
lokal ne TIRANEN E RE
(RRUGA SAMI FRASHERI, TIRANA) SHITET LOKAL NE ISH KOMPLEKSIN E RIPARIM SHERBIMEVE NE TIRANEN E RE PERBALLE SHKOLLES PETRO NINILUARASI NE KATIN E DYTE .LOKALI KA QENE RROBAQEPESI .SHITET PER ARSYE TE QENDRI...
lokal ne TIRANEN E RE
(RRUGA SAMI FRASHERI, TIRANA) SHITET LOKAL NE ISH KOMPLEKSIN E RIPARIM SHERBIMEVE TE TIRANES SE RE PERBALLE SHKOLLES PETRO NINILUARASI NE KATIN E DYTE. LOKALI KA QENE RROBAQEPESI. SHITET PER ARSYE TE QENDE...
lokal ne TIRANEN E RE
(RRUGA SAMI FRASHERI, TIRANA) SHITET LOKAL NE ISH KOMPLEKSIN E RIPARIM SHERBIMEVE TE TIRANES SE RE PERBALLE SHKOLLES PETRO NINILUARASI NE KATIN E DYTE. LOKALI KA QENE RROBAQEPESI. SHITET PER ARSYE TE QENDE...
AMBJENT  100 M2 - PER BIZNES - PAMJE PANORAMIKE - ...
AMBJENT 100 M2 - PER BIZNES - PAMJE PANORAMIKE - ...

(TIRANA) AMBJENT 100 M2 - PER BIZNES - PAMJE PANORAMIKE - KOPESHTI ZOOLOGJIK Ambient per Biznes - OpenSpace - me Fasade Xhami Pamje Panoramike (ngjitur) me Kopeshtin Zoologjik ...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale