|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 01 Mars, 2015 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
Reklamo me Lajmerime.com
SHQIPERI / Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Kërko
  Emërtimi
Ne Rruge Kryesore, Shitet aktiviteti Bar Pizzeri perballe Gjykates, Bulevardi Bajram Curri
Ne Rruge Kryesore, Shitet aktiviteti Bar Pizzeri perballe Gjykates, Bulevardi Bajram Curri

(tirane, TIRANA) Ne Rruge Kryesore, Shitet aktiviteti Bar Pizzeri perballe Gjykates, Bulevardi Bajram Curri, 60 m2i kompletuar, + depo, ambjent i jashtem me 4-5 tavolina, aktualisht ne pune,...
Kerkoj lokal
(Durres , Durres) Kerkoj lokal,ne durres (jo zona e plazhit) Nga 50mq e siper. Ju lutem dergoni foto ne email Dhecmimin Flm...
 (ID 0216)Tirane, shes lokal 204 m²
(ID 0216)Tirane, shes lokal 204 m²

(Tek KMY, Yzberisht, TIRANA) Zona/Rruga : Tek KMY, Yzberisht Per me shume informacione dhe foto vizitonifaqen:http://eaglesestate.com/sq/property/...tirane/id-0216 Ambjent biznesi (bar kafe) per shi...
Komuna e Parisit perballe New yorkut, jepet me qera, lokal bar kafe
Komuna e Parisit perballe New yorkut, jepet me qera, lokal bar kafe

(Komuna e Parisit, TIRANA) Komuna e Parisit perballe New yorkut, jepet me qera, lokal bar kafe, i arreduar. Kati 2, hyrje ngarruga kryesore, me vetrate te madhe nga rruga 1.100 Euro muaj, 6 muaj parapa...
Tirane shitet aktiviteti Bar Pizzeri perballe Gjykates, Bulevardi Bajram Curri
Tirane shitet aktiviteti Bar Pizzeri perballe Gjykates, Bulevardi Bajram Curri

( Bulevardi Bajram Curri , TIRANA) Ne Rruge Kryesore, Shitet aktiviteti Bar Pizzeri perballe Gjykates, Bulevardi Bajram Curri, 60 m2i kompletuar, + depo, ambjent i jashtem me 4-5 tavolina, aktualisht ne pune,...
BAR CAFE BUZ LANES
BAR CAFE BUZ LANES

(Bulevardi Gjergj Fishta, TIRANA) SHITET BAR KAFE BUZ LANES 70M2 NDERTIMI I RI ME HIPOTEK CMIMI 200.000E SHITET EDHE SI DYQANBOSH ME CMIM ME TE ARSYSHEM Bulevardi Gjergj Fishta tel: 0030 6972214865
BAR CAFE BUZ LANES
BAR CAFE BUZ LANES

(Bulevardi Gjergj Fishta, TIRANA) SHITET BAR KAFE BUZ LANES 70M2 VERANDE NDERTIMI I RI ME HIPOTEK CMIMI 200.000E SHITET EDHE SIDYQAN BOSH ME CMIM ME TE ARSYSHEM Bulevardi Gjergj Fishta tel: 0030 6972214...
OKAZION! Shitet lokal i kompletuar me dokumente te rregullta
(Prane ish rajonit te policisë, Durres) Okazion! Shitet lokal, i kompletuar, ne kat te pare, buze rruges kryesore. Me ambient te jashtëm teshfrytezueshem. Dokumente te rregullta. Çmimi i arsyeshem.
Shitet lokal prane gjykates se Tiranes, kati i pare ne pallat te ri, 400 mije euro
(Blv. Gjergj Fishta, Tirane, TIRANA) Shitet lokal prane gjykates se Tiranes, kati i pare ne pallat te ri, 400 mije euro 0693443333
Shitet lokal prane gjkates se Tiranes, kati i pare ne pallat te ri, 400 mije euro
(Blv. Gjergj Fishta, Tirane, TIRANA) Shitet lokal prane gjkates se Tiranes, kati i pare ne pallat te ri, 400 mije euro 0693443333
SHITET BAR KAFE BUZ LANES
SHITET BAR KAFE BUZ LANES

(BUZ LANES Bulevardi Gjergj Fishta, TIRANA) SHITET BAR KAFE BUZ LANES 70M2 + 25M VERANDE NDERTIMI I RI ME HIPOTEK CMIMI 200.000E SHITET EDHESI DYQAN BOSH ME CMIM ME TE ARSYSHEM Bulevardi Gjergj Fishta
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Eja në ALBtelecom! Reklamo me Lajmerime.com
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2015 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale