|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 22 Shtator, 2017 Te gjitha qytetet, BOTA
 
Dërgo një lajmërim
BOTA / Te gjitha qytetet / Prona,Realestate / Te ndryshme
Te ndryshme
Te ndryshme
Kërko
  Emërtimi
Ofrohen kontrata pune 3 deri 5 vjecare ne gjermani
Ofrohen kontrata pune 3 deri 5 vjecare ne gjermani

(Tirane) Kerkohet punetor me eksperience te gjate pune te llojit: 1. Punimin e gureve natyral dhe betoni. (shtrimin e gureve granit dhe granil. Krijimin e mureve te thata) 2. Arkit...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Te gjitha qytetet
Itali
Gjermani
Greqi
Amerike
Angli
France
Zvicer
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale