|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 25 Prill, 2017 Lezhe, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Lezhe / Prona,Realestate / Te ndryshme
Te ndryshme
Te ndryshme
Kërko
  Emërtimi
Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe
Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe

(LEZHE) Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe LEZHE - Zona Piraj , Shiten 2 Hektare Toke Bujqesore, (20.000 m2 ) me Rruge dhe Sistem Kullimi , e pershtatshme per aktivitete te ...
Shitet Toke ne Bregdet – Tale, Lezhe
Shitet Toke ne Bregdet – Tale, Lezhe

(TALE - LEZHE) Shitet Toke ne Bregdet – Tale, Lezhe 1.000 m2 , afer Dardania Resort dhe Restorant Spiranca, 150metra distance nga bregu i detit, e pershtatshme per ndertime deri ne 5 kat...
Toke ne shitje
Toke ne shitje

(Ishull Shengjin, zona e depozitave,liqeni kenalles) Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe totale prej 1650 m² dhe me adresenë Ishull Shëngjin, zona e depozitave tek Liqeni i Kenallës. Prona ndod...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale