|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 19 Tetor, 2018 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Te ndryshme
Te ndryshme
Te ndryshme
Kërko
  Emërtimi
Shitet Ambient Biznesi:
Shitet Ambient Biznesi:

Shitet Ambient Biznesi, kati perdhe, sapo kalon tunelin per tek Kodra e Diellit, ne fund te rrugesKomuna e Parisit. Ky ambient ka nje siperfaqe prej 452 m², me 2 salla te med...
Zvicerr
(Zvicerr ) Kerkoj baby sitter per ne zvicerr per kujdesjen e dy femive Shpenzimet e mbuluara +rrugetimipagesa 650fr nr’ kontakt +41 76 478 93 95 whatsapp & viber
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.

(Durres) Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Kerkoj puntore
(Zvicerr ) Kerkoj puntore per lokal zvicerr paga e kenaqshme akomodimi i mbuluar nr’tel whatsapp +41 78694 33 36
Me ndihmoni me kontaktin e nje hoxhe per te prishur magji
(Tirane) Me ndihmoni me kontaktin e nje hoxhe per te prishur magji . Me kontaktoni ne emai ana.mile@yahoo.com
 Ambient Biznesi me Qira
Ambient Biznesi me Qira

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania) Jepet me qera ambient biznesi (zyre ose dyqan) me siperfaqe 45 m2, ne katin e 2 te pallatit. Ndodhetne 1 qender tregtare me fasade xhami duke ju dhene mundesi reklamimi. Eshte...
Kerkoj pune
(Tirane) Kerkoj pune baby sitter 2-vite eksprience Familja te jet serjoze edhe korrekte
Kerkoj pune
(Tirane) Kerkoj pune baby sitter 2-vite eksprience Familja te jet serjoze edhe korrekte
Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket.
Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket.

(Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht) Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen...
Hi
(Tirane) Ckemi . Ka ndonje vajz qe ben takime ne tirane Ju lutem me shkruani Ju pres .per gjera te tjeraflasim me me hollesi
Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket.
Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket.

(Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht) Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m²,me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen e...
Kerkoj nji goc qe vjen me pushime me mu.
(Tiran) Kerkoj nji goc qe vje me pushime 1 jav me mu, normale qe te gjitha te pagume nga un, kush interesute me kontaktoj.
lidhje serioze
(tirane) pershendetje jam nje djal 33 vjec banues ne tirane dhe jam ne kerkim te nje vajze per qellimeserioze kush esht e interesuar le tme kontaktoj ne kete nr e theksoj lidhje ser...
Kerkohet nje femer per qef dhe argetim sa kohe jam ne shqiperi per pushime 3 jav
(Tirane) Kerkohet nje femer per qef dhe argetim sa kohe jam ne shqiperi per pushime 3 jav Dhe per pushime nejug lidhja super selrete
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

Shitet apartament ne nje nga Komplekset me te mira ne Tirane, Kompleksi FIORI DI BOSCO. Apartamentika siperfaqe 105 m2 te organizuara ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje+kuzhine,...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

Ky apartament ndodhet prane liqenit Artificial-(Rruga Kosovareve). Apartamenti ka orientim tefavorshem te drites , kuadratik, kati shume i favorshem, ndodhet ne katin 3 banimi...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

Vala Mar Residence, ofron apartamente të ndryshme, me një shtrirje prej 1 km në bregdetin eAdriatikut ne këto objekte rezidenciale 3-kateshe. Shitet apartament 1+1 ne kati...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

Vala Mar Residence, ofron apartamente të ndryshme, me një shtrirje prej 1 km në bregdetin eAdriatikut ne këto objekte rezidenciale 3-kateshe. Shitet apartament 1+1 ne kati...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

Vala Mar Residence, ofron apartamente të ndryshme, me një shtrirje prej 1 km në bregdetin eAdriatikut ne këto objekte rezidenciale 3-kateshe. Shitet apartament 2+1 ne kati...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

Apartamenti eshte i tipit 2+1 dhe ndodhet ne zonen e Maternitetit te Ri, zone e qete dhe eaksesueshme nga Bulevardi "Bajram Curri" pallat ne ndertim. Konstruksioni e...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(unaza e re) Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 3+1 +2 banjo me siperfaqe totale 128 m2. Ndodhet ne katin4 te banimit. Punime teper cilesore ne objekt. Aktualisht ne faze perfundimi...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(kopshti botanik) Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Kopshtit Botanik. Ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati teri me siperfaqe totale 104 m2. Perbehet nga 1 korridor I gjate, 1 dhome nden...
LYERJE BANESASH ( OKAZION)
(TIRANE) Bejme lyerje banesash, ne cdo zone te Tiranes, me cilesi te larte dhe cmime okazion.
jam mashkull 27 vjec kerkoj nje super femr per takime intime
(tirane) kush nga femrat e ndnje se eshte super te ler ndonje nr kontakti pagesa deri ne 500 eura nata
OFROJME PUNE per roje private
(TIRANE) Kerkojme te punesojme 20 punonjes sherbimi per polici private, qe te jene paisur me certefikateaktive. Mosha deri ne 52 vjec. Paga te kenaqeshme. Dergo sms tek 0685146423
Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 115 m² 115.000 Euro (Rruga Jordan Misja)
Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 115 m² 115.000 Euro (Rruga Jordan Misja)

(Tek Hipoteka) Apartamenti ndodhet ne Rrugen Jordan Misja prane Hipotekes. Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhomendenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ka siperfaqe prej 115 m2 dhe ...
Standart Oferte momentale---Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 96 m² 76.000 Euro (Rruga Drit
Standart Oferte momentale---Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 96 m² 76.000 Euro (Rruga Drit

(Rruga Dritan Hoxha) Apartamenti ndodhet ne rrugen Dritan Hoxha, Laprake Ka nje siperfaqe prej 96 m2 eshte i tipit2+1, dhe ka 2 tualete, orientim perendim dhe ndodhet ne katin 2 banimit. Pun...
Esht nje  lajmerim i sanches alin mos  se nuk jalin kredi se e hergra un
Esht nje lajmerim i sanches alin mos se nuk jalin kredi se e hergra un

(Tiran) Nuk japin kredi mos u rrembeni
VETEM SEKRET
(SHQIPERI ) JAM NJE 37 VJECAR.KERKOJ NJE FEMER PER LIDHJE TE FORT SEKRETE FEMRA TE JETE MIRE NGA GJENDJAEKONOMIKE QE TE ME NDIMOJ SADO PAK PASI NUK JAM SHUME MIRE ME GJENDJEN EKONOMIK...
VETEM SEKRET
(SHQIPERI ) JAM NJE 37 VJECAR.KERKOJ NJE FEMER PER LIDHJE TE FORT SEKRETE FEMRA TE JETE MIRE NGA GJENDJAEKONOMIKE QE TE ME NDIMOJ SADO PAK PASI NUK JAM SHUME MIRE ME GJENDJEN EKONOMIK...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale