|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 23 Shtator, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Te ndryshme
Te ndryshme
Te ndryshme
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj puntore
(Zvicerr , TIRANA) Kerkoj puntore per lokal zvicerr paga e kenaqshme akomodimi i mbuluar nr’tel whatsapp +41 78694 33 36
Me ndihmoni me kontaktin e nje hoxhe per te prishur magji
(Tirane, TIRANA) Me ndihmoni me kontaktin e nje hoxhe per te prishur magji . Me kontaktoni ne emai ana.mile@yahoo.com
 Ambient Biznesi me Qira
Ambient Biznesi me Qira

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Jepet me qera ambient biznesi (zyre ose dyqan) me siperfaqe 45 m2, ne katin e 2 te pallatit. Ndodhetne 1 qender tregtare me fasade xhami duke ju dhene mundesi reklamimi. Eshte...
Kerkoj pune
(Tirane, TIRANA) Kerkoj pune baby sitter 2-vite eksprience Familja te jet serjoze edhe korrekte
Kerkoj pune
(Tirane, TIRANA) Kerkoj pune baby sitter 2-vite eksprience Familja te jet serjoze edhe korrekte
Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket.
Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket.

(Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht, TIRANA) Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen...
Hi
(Tirane, TIRANA) Ckemi . Ka ndonje vajz qe ben takime ne tirane Ju lutem me shkruani Ju pres .per gjera te tjeraflasim me me hollesi
Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket.
Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket.

(Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht, TIRANA) Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m²,me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen e...
Kerkoj nji goc qe vjen me pushime me mu.
(Tiran, TIRANA) Kerkoj nji goc qe vje me pushime 1 jav me mu, normale qe te gjitha te pagume nga un, kush interesute me kontaktoj.
lidhje serioze
(tirane, TIRANA) pershendetje jam nje djal 33 vjec banues ne tirane dhe jam ne kerkim te nje vajze per qellimeserioze kush esht e interesuar le tme kontaktoj ne kete nr e theksoj lidhje ser...
Kerkohet nje femer per qef dhe argetim sa kohe jam ne shqiperi per pushime 3 jav
(Tirane, TIRANA) Kerkohet nje femer per qef dhe argetim sa kohe jam ne shqiperi per pushime 3 jav Dhe per pushime nejug lidhja super selrete
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(TIRANA) Shitet apartament ne nje nga Komplekset me te mira ne Tirane, Kompleksi FIORI DI BOSCO. Apartamentika siperfaqe 105 m2 te organizuara ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje+kuzhine,...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(TIRANA) Ky apartament ndodhet prane liqenit Artificial-(Rruga Kosovareve). Apartamenti ka orientim tefavorshem te drites , kuadratik, kati shume i favorshem, ndodhet ne katin 3 banimi...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(TIRANA) Vala Mar Residence, ofron apartamente të ndryshme, me një shtrirje prej 1 km në bregdetin eAdriatikut ne këto objekte rezidenciale 3-kateshe. Shitet apartament 1+1 ne kati...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(TIRANA) Vala Mar Residence, ofron apartamente të ndryshme, me një shtrirje prej 1 km në bregdetin eAdriatikut ne këto objekte rezidenciale 3-kateshe. Shitet apartament 1+1 ne kati...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(TIRANA) Vala Mar Residence, ofron apartamente të ndryshme, me një shtrirje prej 1 km në bregdetin eAdriatikut ne këto objekte rezidenciale 3-kateshe. Shitet apartament 2+1 ne kati...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(TIRANA) Apartamenti eshte i tipit 2+1 dhe ndodhet ne zonen e Maternitetit te Ri, zone e qete dhe eaksesueshme nga Bulevardi "Bajram Curri" pallat ne ndertim. Konstruksioni e...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(unaza e re, TIRANA) Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 3+1 +2 banjo me siperfaqe totale 128 m2. Ndodhet ne katin4 te banimit. Punime teper cilesore ne objekt. Aktualisht ne faze perfundimi...
Bar dhe Hotel tek "Instituti"
(SHKODER, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira bar dhe hotel në katin e dytë dhe të tretë me një sipërfaqeprej 169m² secili kat, tek "Instituti".Kati dytë është i arreduar...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(kopshti botanik, TIRANA) Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Kopshtit Botanik. Ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati teri me siperfaqe totale 104 m2. Perbehet nga 1 korridor I gjate, 1 dhome nden...
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.

(Durres, Durres) Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Tokë në shitje në Dobraç
Tokë në shitje në Dobraç

(Dobrac, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare“Sufaj”. Toka ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 3 dynym. Është e...
Truall në shitje në G'juhadol
Truall në shitje në G'juhadol

(G'juhadol, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe prej 444 m² në një ndër zonat mëtë njohura të qytetit të Shkodrës, në G’juhadol. Prona përfshin edhe ...
Tokë për shitje në Vrakë
Tokë për shitje në Vrakë

(Vrakë, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në zonën e Vrakës me sipërfaqe 6300 m². Tokandodhet në rrugën e Liqenit, pranë Shkodra Lake Resort. Është e pajisur m...
Objekt tre-katësh me qira në KryeBushat
Objekt tre-katësh me qira në KryeBushat

(KryeBushat, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një objekt tre-katësh buzë rrugës në KryeBushat. Secili kat iobjektit ka një sipërfaqe prej 665 m² kurse në total sipërfaqja e ndërt...
Objekt dy-katësh në shitje në KryeBushat
Objekt dy-katësh në shitje në KryeBushat

(KryeBushat, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një objekt dy-katësh buzë rrugës në KryeBushat. Secili kati objektit ka një sipërfaqe prej 665 m² kurse në total sipërfaqja e nd...
Pershendetje
(France , Prishtine) Pershendetje,vajzat ose grate te cilat deshirojne te provojne diqka te re,me nje mashkullatraktiv,te arsimuar,te edukuar ,ne forme te mire fizike dhe eshte personi me i qendru...
LYERJE BANESASH ( OKAZION)
(TIRANE, TIRANA) Bejme lyerje banesash, ne cdo zone te Tiranes, me cilesi te larte dhe cmime okazion.
Truall në shitje në Shirokë
Truall në shitje në Shirokë

(Shirokë, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një truall me një sipërfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2urave në krah të lumit Buna, në Shirokë. Në një pjesë të tij është ...
Tokë për shitje në Draçin
Tokë për shitje në Draçin

(Draçin, vetëm 40 m larg unazës së Perashit, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Draçin, vetëm 40 m larg unazës sëPerashit. Sipërfaqja e tokës është 3000 m² dhe ndodhet buzë rrugës. ...
Kapanon në shitje në Bahçallëk
Kapanon në shitje në Bahçallëk

(Bahçallëk, afër bar-restorant “Shqiponja", Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon me një sipërfaqe prej 527 m² dhe me vendndodhjenë Bahçallëk, afër bar-restorant “Shqiponja". Kapanoni është i...
Tokë në shitje në Bardhaj
Tokë në shitje në Bardhaj

(Bardhaj, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bardhaj me sipërfaqe 1000 m². Toka gëzondokumentacion të rregullt pronësie. 🏷ÇMIMI: 13 milionë lekë të reja ...
Tokë për shitje në Shirokë
Tokë për shitje në Shirokë

(Shirokë, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një tokë 7359 m² në Shirokë. Toka ndodhet vetëm 4kilometra larg qytetit të Shkodrës në bregun e Liqenit, si dhe afër malit të Ta...
jam mashkull 27 vjec kerkoj nje super femr per takime intime
(tirane, TIRANA) kush nga femrat e ndnje se eshte super te ler ndonje nr kontakti pagesa deri ne 500 eura nata
OFROJME PUNE per roje private
(TIRANE, TIRANA) Kerkojme te punesojme 20 punonjes sherbimi per polici private, qe te jene paisur me certefikateaktive. Mosha deri ne 52 vjec. Paga te kenaqeshme. Dergo sms tek 0685146423
Biznes në shitje te Casa di Milano
Biznes në shitje te Casa di Milano

(Casa di Milano, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me sipërfaqe 310 m² të pozicionuar në katin-1. Ambienti ndodhet te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”. I gjithë biznes...
OKAZION! ZBRITJE ÇMIMI!
OKAZION! ZBRITJE ÇMIMI!

(Te Policia, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një ambient dy-katësh biznesi me adresë: rruga “Lëvizja ePostrribës”, tek Drejtoria e Transportit Rrugor. Ka një sipërfaqe totale ...
Kerkoj bebisiter
(Gjermani, Gjermani) Kerkojm nje bebisiter te moshes 20-37 per kujdesjen e nje bebe 2 muajshe..ne Gjermani..mundesishtte jet nga4 Maqedonija per me teper informata me kontaktoni ne ket num. 00491...
Resort në shitje në Barbullush
Resort në shitje në Barbullush

(Barbullush, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një resort luksoz me vendndodhje në Barbullush. Në një truallprej 2250 m², ndërtesa ka një sipërfaqje 1290 m² dhe përfshin: - N...
Tokë-arë për shitje në Melgushë
Tokë-arë për shitje në Melgushë

(Melgushë, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një tokë-arë me sipërfaqe 9 dynym. Prona ndodhet nëMelgushë. Toka gëzon dokumentacion të rregullt. 🏷ÇMIMI: 500’000 lekë t...
Ambient biznesi në shitje te Policia
Ambient biznesi në shitje te Policia

(rruga e Policisë, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë. Ambienti ka njësipërfaqe prej 1000 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Është i ndarë n...
Kapanon me qira te rruga e Policisë
Kapanon me qira te rruga e Policisë

(te rruga e Policisë, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë. Ambienti ka njësipërfaqe prej 1000 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Është i ndarë në m...
Tokë në shitje në Dobraç
(Dobraç, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”. Toka kanjë sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të rregullt pronësi...
Truall në shitje në Tepe
Truall në shitje në Tepe

(Tepe, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1000 m² të ndodhur në Tepedhe me dalje në rrugën kryesore. Prona gëzon dokumentacion të rregullt p...
Tokë për shitje në Tepe
Tokë për shitje në Tepe

(Tepe, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Tepe. Toka ka një sipërfaqe prej 802m² dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. Prona gëzon dokumentacion të rreg...
Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 115 m² 115.000 Euro (Rruga Jordan Misja)
Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 115 m² 115.000 Euro (Rruga Jordan Misja)

(Tek Hipoteka, TIRANA) Apartamenti ndodhet ne Rrugen Jordan Misja prane Hipotekes. Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhomendenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ka siperfaqe prej 115 m2 dhe ...
Standart Oferte momentale---Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 96 m² 76.000 Euro (Rruga Drit
Standart Oferte momentale---Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 96 m² 76.000 Euro (Rruga Drit

(Rruga Dritan Hoxha, TIRANA) Apartamenti ndodhet ne rrugen Dritan Hoxha, Laprake Ka nje siperfaqe prej 96 m2 eshte i tipit2+1, dhe ka 2 tualete, orientim perendim dhe ndodhet ne katin 2 banimit. Pun...
Truall në shitje te Gurazezët
Truall në shitje te Gurazezët

(në rrugën e Gurazezëve, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në një ndërlagjet më të vjetra të qytetit, në rrugën e Gurazezëve. Trualli ka edhe ...
RRISNI PENISIN E JUAJ EDHE 12.224 CM PER GJITHMON
(Prishtine, Prishtine) 1. Rrit penisin edhe 14.224 cm pergjithmon 2.. erixione te forta 3. Rezultati i pare ne javen epare 4. Rritja e vellimit deri ne 69% 5.qendrushmeri ne sex 6. gjatesi,...
RRISNI PENISIN E JUAJ EDHE 12.224 CM PER GJITHMON
RRISNI PENISIN E JUAJ EDHE 12.224 CM PER GJITHMON

(Prishtine, Prishtine) 1. Rrit penisin edhe 14.224 cm pergjithmon 2.. erixione te forta 3. Rezultati i pare ne javen epare 4. Rritja e vellimit deri ne 69% 5.qendrushmeri ne sex 6. gjatesi,...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale