|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 25 Shkurt, 2017 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Dyqane
Dyqane
Dyqane
Kërko
  Emërtimi
jap me qera  dyqane
jap me qera dyqane

(tirane ish klubi Partizani) Jepen me qera tre dyqane ndodhen tek ish klubi partizani Kompleksi Magnet-Libeskin ndertesa DoradoDy dyqane jane ngjitur njeri tjetri sip.44 dhe 43 m2 kurse i treti eshte ne a...
shitet dyqan per cdo lloj aktiviteti
(komuna e parisit) pallatet e reja, buze ruges,dyqan 53 m?3 me 2 vertata linje 3 fazore aktualisht I ndare ne 2bisnese
shitet dyqan tek komun ae parisit
(tirane) shitet dyqan tek komuna e parisit pallatet e reja kati i pare buze ruges,DYqani ka nje siperfaqe53m2 me dy vetrata linje tre fazore ,i pershtatshem per cdo lloj bisnesi,aktual...
jap me qera dyqan
jap me qera dyqan

(prane stadiumit dinamo) Jap me qera dyqan 40 m2.Prane stadiumit dinamo rruga Mustafa Qosja, aktualisht lloto sportive,mundte perdoret per parukeri ,magazin,etj
OKAZION: Shitet Dyqan ne Tirane, Zona Don Bosko, 100 m2, 160.000 Euro
OKAZION: Shitet Dyqan ne Tirane, Zona Don Bosko, 100 m2, 160.000 Euro

OKAZION: Shitet Dyqan ne Tirane, Zona Don Bosko, 100 m2, 160.000 Euro Don Bosko , Afer Shkolles ,Shitet Dyqan , afer rruges kryesore , 100 m2, me dokumentacion te rregul...
Tirane, Ambjent Biznesi - Dyqan 300 m2  me Qera, 1.800 Euro
Tirane, Ambjent Biznesi - Dyqan 300 m2 me Qera, 1.800 Euro

(Tirane) Tirane, Ambjent Biznesi - Dyqan 300 m2 me Qera, 1.800 Euro Japim me Qera Dyqan 300 m2 , RrugaLidhja e Prizrenit , Tiranë , i pershtatshem per aktivitete te ndryshme . ...
Dyqan  142  M2  me  Qera , Rr. e Bogdaneve , ne rruge kryesore
Dyqan 142 M2 me Qera , Rr. e Bogdaneve , ne rruge kryesore

(Rruga e Bogdaneve - Tirane) Dyqan 142 M2 me Qera , Rr. e Bogdaneve , ne rruge kryesore I pershtatshem per aktivitete tendryshme , ne rruge kryesore . Open Space , 2 hyrje , tualet + depo , 142 m...
Shes dyqan
(Tiran) Shes dyqan në kombinat (tiran)59m-plus27m shtes .në mes dy rrugëve me dy fasada.te gjimnazimyslym keta.shitet për arsye emigrimi.
OKAZION: Shitet Dyqan ne Tirane, Zona Don Bosko, 100 m2
OKAZION: Shitet Dyqan ne Tirane, Zona Don Bosko, 100 m2

OKAZION: Shitet Dyqan ne Tirane, Zona Don Bosko, 100 m2 Don Bosko , Afer Shkolles , Shitet Dyqan, afer rruges kryesore , aktualisht me qera, supermarket, 100 m2, me doku...
Dyqan ne zemer te Tiranes, afer Akullore Martini. 50m2
(Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane) Ambjent i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. I disponueshem si per klinike dentare, per zyreavokatie dhe cdo aktivitet apo biznes individual dhe jo vetem. Dyqani ndodhet n...
Shitet Dyqan ne Don Bosco , 100 m2 , 179.000 Euro
(Tirane , Zona Don Bosco , afer Shkolles) Shitet Dyqan ne Don Bosco , 100 m2 , 179.000 Euro Don Bosco , Afer Shkolles , Shitet Dyqan , 20 mnga rruga kryesore , aktualisht me qera, supermarket . 100 m2 , me dokum...
Shiten Dyqane tek Mjetet Mesimore. 690 euro m2, Tirana
Shiten Dyqane tek Mjetet Mesimore. 690 euro m2, Tirana

(Tek Mjetet mesimore, Tirane) Shiten dyqane Okazion tek Mjetet mesimore. Ambientet jane me siperfaqe te ndryshme me cmim 680 europer m2. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin 0699947554
shes dyqan per cdo lloj biznesi
shes dyqan per cdo lloj biznesi

(tirane rr 4 deshmoret 100m siper gjimnazit partiza) me hipoteke mundesi plani per ndertim ,ambjent per cdo lloj biznesi,
shes dyqan per cdo lloj biznesi
shes dyqan per cdo lloj biznesi

(tirane rr 4 deshmoret 100m siper gjimnazit partiza) me hipoteke mundesi plani per ndertim ,ambjent per cdo lloj biznesi,
Shes Dyqan me Hipoteke Arsye Emigrimi
Shes Dyqan me Hipoteke Arsye Emigrimi

(Yzberisht, Pallatet e Reja, Bar Ardi) **Joklin Persi, Tiranë Bar Ardi, dyqan me Hipoteke, 2 krah me grila elektrik me banjo. Arsyejashitjes per emigrim. , shitet, 60000 Euro/total, i diskutueshëm. Kontaktoni: +3...
Zona e Bllokut , Dyqan / Zyre me Qera , 260 m2 , 2.200 Euro
Zona e Bllokut , Dyqan / Zyre me Qera , 260 m2 , 2.200 Euro

(Tirane - Zona e Bllokut - Rruga Ismail Qemali ) Zona e Bllokut , Dyqan / Zyre me Qera , 260 m2 , 2.200 Euro Rruga Ismail Qemali , afer HotelGrand , ne Rruge kryesore , Japim me Qera Ambjent Biznesi (Dyqan / Zyre / Klin...
Shitet dyqan 100 m mbi Ali Demi, Shitje, Tirana
Shitet dyqan 100 m mbi Ali Demi, Shitje, Tirana

(Ali Dem) Shitet Dyqan, 100 m mbi Ali Demin Eshte 107 m2 Neto, ose 120 m ne total. Ka kontrate 3 vjecare mecmim 1000 euro me muaj. Kontakt: 0699947554
Dyqan me Qera
(Tirane) Jepet Dyqan me Qera ne Bul. Bajram Curri perballe Gjykates te Apelit Tirane, prane Xhamise teTabakeve. Siperfaqja 16 m2+tualet. Kontakt 0696679791
SHITET dyqan prane shkolles Besnik Sykja
(TIRANE) SHITET dyqan me siperfaqe 34 m2 ne katin e pare te nje pallati te ri prane shkolles Besnik Sykjabuze rruges kryesore. Dyqani ka nje tualet,vetrate xhami dhe qepen dhe eshte i...
Jepet me QERA dyqan estetike parukeri
Jepet me QERA dyqan estetike parukeri

(Kodra e Diellit Misioni Eleonor) Jepet me QERA dyqan estetike dhe parukerie me siperfaqe 105 m2 i perbere nga 4 ambjente. Ambjenti iparukerise dhe manikyr e pedikyr, ambjenti i masazhit dhe i solarit, ambjen...
Dyqan ne dy kate + garazh
Dyqan ne dy kate + garazh

(Rruga brigada 8 Pall 8/1 (Zona bllokut)) Dyqan me sip 90m2 ne katin perdhe dhe 48 m2 ne katin e pare . Me dy qepena te motorrizuar. Pushtendodhet nje garazh i cili mund te lidhet me dyqanin. I pershtatshem per klinik...
OKAZIOOOON
(Komuna Parisit afer lulishtes) Shitet dyqan 30m2 me tualet. Pallat i ri me hipotek. Zone e populluar. Cmimi Okazion 2000€/m2.
Jap me qera
(Rruga "Bogdani" , pallati 11) Jepet me qera dyqan me siperfaqe 75 m2, i pajisur me aspirim - kondicionim. Ambjenti i pershtatshemper lloje te ndryshme aktivitetesh komerciale.
OKAZIOOOON
(Komuna Parisit afer lulishtes) Shitet dyqan 30 m2 me tualet. Me hipotek. Adresa: komuna parisit midis hyrjes dhe lulishtes. Cmimi:65000€ i diskutueshem Cel: 0696191022
Shitet Dyqan 72 m2 , Rruga Peti , perballe Farit, 86.000 Euro
Shitet Dyqan 72 m2 , Rruga Peti , perballe Farit, 86.000 Euro

(Tirane) Shitet Dyqan 72 m2 , Rruga Peti , perballe Farit, 86.000 Euro Rr Peti , Midis Kopeshtit Zoologjikdhe Liqenit te Thate , 20 m. nga rruga Kryesore , Shitet Dyqan 72 m2 , kati...
Dyqan prane 21 Dhjetorit
Dyqan prane 21 Dhjetorit

(Tirane ) Dyqan ne shitje pranë 21-Dhjetorit. Çmimi ; 55 000 €, i padiskutueshem. Dyqani ndodhet nënjë zonë të aksesueshme dhe tepër të populluar. Ka një sipërfaqe prej 43...
Kontakt Shpk:Jepet me qera Dyqan tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al
Kontakt Shpk:Jepet me qera Dyqan tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al

(Rruga Frosina Plaku) Kompania Kontakt Shpk ofron dyqan me qera Siperfaqe 50 m2. Kati 1 Cmimi 249 euro Rezidenca Magnet. Home Plan
shitet lokal
shitet lokal

(Rruga e Dibres perball shkolles se Bashkuar) shitet lokali i cili eshte ne gjendje pune . Vendodhja buze rruges e ben te vlefshem per cfare dolloj aktiviteti.
shitet lokal
shitet lokal

(Rruga e Dibres perball shkolles se Bashkuar) shitet lokali i cili eshte ne gjendje pune . Vendodhja buze rruges e ben te vlefshem per cfare dolloj aktiviteti.
Tirane, shes dyqan gjysem bodrum, 102 m² 200.000Euro (Ish Ekspozita Shqiperia sot ,Pallatet e aviac
(Tirane) Zona/Rruga : Ish Ekspozita Shqiperia sot ,Pallatet e aviacionit Shes dyqan 102m2 te ish ekspozita" Shqiperia sot" , Pallatet e Aviacionit, Tirane. Gjysem Bodrum i...
Jap dyqan me qera
(Rr.Zef Jubani, Pallati Bjorn) Dyqani ndodhet ne Rrugen Zef Jubani, Pallati Bjorn , prapa Postes Shqipetare tek sheshi Willson.
jepet me qera
(Mbi Kristalin afer pallateve Nishani) Jap me qera ambient mbi Kristalin posht Eleonores 40-45 m2. Ambienti ndodhet ne katin 1 te njepallati te ri. Eshte i ngritur nga toka. I rregulluar nga brenda + tualet funks...
Shitet dyqan 52 m2
(Tirana re) Dyqani eshte me hipoteke. Aktualisht i dhene me qera si farmaci. Per detajet cel ne nr : 069 51 44436
shitet dyqan ,55 m2 650 euro/ m2 misto mame ( kompleks Cabej)
(Tirane ( misto mame)) Shes dyan ne Misto Mame pran kompleks Cabej,dyqani eshte 20 m larg rruges kryesore ThomaKoxhaj.Dyshemeja eshte e shtruar me pllaka,ka nje banjo,uji 24 ore.Dyqani eshte 55 m2 d...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale